Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 00:16:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 187199 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #585 Dátum: 2011. November 14. - 23:07:38 »

nyalihóóó!
az után szeretnék érdeklődni,hogy van egy 2005/11-edik havi CHEVROLET LACETTI 1.4 16V Star most nézegetem.
ezeknek mi a hibái/előnyei és mit jelent az hb/nb.
lehet hogy idióta kérdések de CHEVROLETem még nem volt!!!!
Típushibákról itt: http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=32
Az elönyökről itt: http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=35
tudsz olvasni.
A hb/nb így egyben azt nemtudom hirtelen de a Hb az az 5 ajtós kivitelt jelenti.
Ha van egy konkrét hírdetés a neten az autóról amit kinéztél, linkeld be az oldalt és talán többet is segíthetünk.
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 14. - 23:09:48 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
govics
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Hozzászólás #586 Dátum: 2011. November 14. - 23:11:20 »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_1.4_16v_star-5151737
ez a lacetti.
kp-s ára 1.100.000ft
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 14. - 23:13:06 írta govics » Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #587 Dátum: 2011. November 14. - 23:24:39 »

Na tehát ez az edc ez hülyeség ilyen nincs benne.
Ez egy star felszereltségű se ködlámpa se oldallégzsák nincs benne, persze álló klíma-fűtés sincs benne, csak az első ablakok elektromosak.. A képen acél kerekekkel van nem könnyűfémmel. Szerintem ez felejtős pláne, hogy ennyiért egy jobban felszereltett is kapsz.

Szervízkönyve van, mert gyanusan kevesett futottként van hírdetve?
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 14. - 23:29:53 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
govics
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Hozzászólás #588 Dátum: 2011. November 14. - 23:36:47 »

van szervizkönyv a km frankó egy 50éves egyedülálló nőé az autó ezeken az extrákon én is nagyot röhögtem.
viszont az mellette szól,hogy sehol máshol nem volt az autó csak márkaszervizben és mielőtt elhozom elviszi nagy szervizre és vizsgára.
 
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #589 Dátum: 2011. November 14. - 23:59:20 »

van szervizkönyv a km frankó egy 50éves egyedülálló nőé az autó ezeken az extrákon én is nagyot röhögtem.
viszont az mellette szól,hogy sehol máshol nem volt az autó csak márkaszervizben és mielőtt elhozom elviszi nagy szervizre és vizsgára.
 
Akkor akár jó is lehet, de a szervíznél te is legyél ott és a kíirt extrák nélkül lehet (kell) tudsz alkudni is. Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 15. - 00:07:32 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
govics
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Hozzászólás #590 Dátum: 2011. November 15. - 06:24:31 »

nagyon köszi a segítséget.
remélem nem nyúlok mellé ezzel az autóval.
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #591 Dátum: 2011. November 15. - 07:52:55 »

nagyon köszi a segítséget.
remélem nem nyúlok mellé ezzel az autóval.
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azért azon gondolkozz el, hogy mire kell az autó. A HB szép, de a legkisebb a csomagtartója. A Sedannak, nagyobb, és az SW az meg ugye kombi. Az 1,4-es motor se túl erős, ha ez zavarna inkább 1,6-ost vegyél. Jó áron lehet bármelyiket kapni, csak less utána, ne kapkodd el! Sok szerencsét hozz! Mindenképpen együtt nézessétek meg, és alkudj bátran, mert nagy a túlkinálat.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #592 Dátum: 2011. November 15. - 08:06:46 »

nagyon köszi a segítséget.
remélem nem nyúlok mellé ezzel az autóval.
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
azért azt nézd meg, hogy a hölgy tulajdonos hogyan vezet  Kacsint amúgy szép az autó
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #593 Dátum: 2011. November 15. - 08:22:50 »

nagyon köszi a segítséget.
remélem nem nyúlok mellé ezzel az autóval.
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
azért azt nézd meg, hogy a hölgy tulajdonos hogyan vezet  Kacsint amúgy szép az autó
http://auto.indavideo.hu/video/Ne_higgyunk_az_idos_holgyes_dumanak  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #594 Dátum: 2011. November 15. - 10:43:42 »

nagyon köszi a segítséget.
remélem nem nyúlok mellé ezzel az autóval.
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
azért azt nézd meg, hogy a hölgy tulajdonos hogyan vezet  Kacsint amúgy szép az autó
http://auto.indavideo.hu/video/Ne_higgyunk_az_idos_holgyes_dumanak  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
én inkább arra gondolok, amit nap mint nap látok hallok, hogy 4-5ezres fordulattal indulnak a kuplungot lassan csúsztatva 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #595 Dátum: 2011. November 15. - 17:26:33 »

nagyon köszi a segítséget.
remélem nem nyúlok mellé ezzel az autóval.
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azért azon gondolkozz el, hogy mire kell az autó. A HB szép, de a legkisebb a csomagtartója. A Sedannak, nagyobb, és az SW az meg ugye kombi. Az 1,4-es motor se túl erős, ha ez zavarna inkább 1,6-ost vegyél. Jó áron lehet bármelyiket kapni, csak less utána, ne kapkodd el! Sok szerencsét hozz! Mindenképpen együtt nézessétek meg, és alkudj bátran, mert nagy a túlkinálat.
Én erre azt mondom, hogy az 1,4 és1,6 teljesítménye között nincs nagy különbség, pláne HB esetén és ezt tapasztalatból mondom. A csomitartó kisebbsége valóban lehet hátrány bár én ezt még nem éreztem( a sedannal szemben bizti nem, mert hiába nagyobb nem bővíthető olyan mértékben és ha netán mégis sikerül akkor sem tudsz nagyobb tárgyakat beletenni.A kombit ilyen kritika nem érheti, mert lehet sok és nagydarab akkor is befér, na persze az úttartás és a lomhaság kárára.Az 1,4-es moci viszont 1Kw-nak köszönhetően alacsonyabb kgfb-be tartozik.
Jó elmélkedést, az igény határozzzza! meg az ezköszt!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #596 Dátum: 2011. November 15. - 17:43:55 »

nagyon köszi a segítséget.
remélem nem nyúlok mellé ezzel az autóval.
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azért azon gondolkozz el, hogy mire kell az autó. A HB szép, de a legkisebb a csomagtartója. A Sedannak, nagyobb, és az SW az meg ugye kombi. Az 1,4-es motor se túl erős, ha ez zavarna inkább 1,6-ost vegyél. Jó áron lehet bármelyiket kapni, csak less utána, ne kapkodd el! Sok szerencsét hozz! Mindenképpen együtt nézessétek meg, és alkudj bátran, mert nagy a túlkinálat.
Én erre azt mondom, hogy az 1,4 és1,6 teljesítménye között nincs nagy különbség, pláne HB esetén és ezt tapasztalatból mondom. A csomitartó kisebbsége valóban lehet hátrány bár én ezt még nem éreztem( a sedannal szemben bizti nem, mert hiába nagyobb nem bővíthető olyan mértékben és ha netán mégis sikerül akkor sem tudsz nagyobb tárgyakat beletenni.A kombit ilyen kritika nem érheti, mert lehet sok és nagydarab akkor is befér, na persze az úttartás és a lomhaság kárára.Az 1,4-es moci viszont 1Kw-nak köszönhetően alacsonyabb kgfb-be tartozik.
Jó elmélkedést, az igény határozzzza! meg az ezköszt!
95LE! Tiltakozom! Ad 1: Akidobos 1,4-es HB-je után vezette az én 1,6-os SW-met, és el volt ragadtatva, hogy mennyivel jobban megy, még klímával is. Továbbá nincs bajom se az úttartásával, se a lomhaságával, szóval, ha vannak gyerekek is, vagy hobby, ami cuccokkal jár, akkor a legjobb választás at SW! Így van Cicvarek? Cicvarek lehet: Stocz, Jani, Meatloaf, MNT, LadLac, Kripic, Zoltán, Captain, Yanee, Kakaos, hogy csak néhányat említsek a jót választók közül. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #597 Dátum: 2011. November 15. - 18:06:10 »

nagyon köszi a segítséget.
remélem nem nyúlok mellé ezzel az autóval.
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azért azon gondolkozz el, hogy mire kell az autó. A HB szép, de a legkisebb a csomagtartója. A Sedannak, nagyobb, és az SW az meg ugye kombi. Az 1,4-es motor se túl erős, ha ez zavarna inkább 1,6-ost vegyél. Jó áron lehet bármelyiket kapni, csak less utána, ne kapkodd el! Sok szerencsét hozz! Mindenképpen együtt nézessétek meg, és alkudj bátran, mert nagy a túlkinálat.
Én erre azt mondom, hogy az 1,4 és1,6 teljesítménye között nincs nagy különbség, pláne HB esetén és ezt tapasztalatból mondom. A csomitartó kisebbsége valóban lehet hátrány bár én ezt még nem éreztem( a sedannal szemben bizti nem, mert hiába nagyobb nem bővíthető olyan mértékben és ha netán mégis sikerül akkor sem tudsz nagyobb tárgyakat beletenni.A kombit ilyen kritika nem érheti, mert lehet sok és nagydarab akkor is befér, na persze az úttartás és a lomhaság kárára.Az 1,4-es moci viszont 1Kw-nak köszönhetően alacsonyabb kgfb-be tartozik.
Jó elmélkedést, az igény határozzzza! meg az ezköszt!
95LE! Tiltakozom! Ad 1: Akidobos 1,4-es HB-je után vezette az én 1,6-os SW-met, és el volt ragadtatva, hogy mennyivel jobban megy, még klímával is. Továbbá nincs bajom se az úttartásával, se a lomhaságával, szóval, ha vannak gyerekek is, vagy hobby, ami cuccokkal jár, akkor a legjobb választás at SW! Így van Cicvarek? Cicvarek lehet: Stocz, Jani, Meatloaf, MNT, LadLac, Kripic, Zoltán, Captain, Yanee, Kakaos, hogy csak néhányat említsek a jót választók közül. Kacsint Vigyorog
A JÓÓÓT választók??? He
Az aláírásomba van az igazság.. Kacsint Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #598 Dátum: 2011. November 15. - 18:39:26 »

Én meg azt mondom, hogy ez egy hirdetési topik! Kacsint
Ezt a vitát(?)folytassátok inkább a Törzsasztalban!
Naplózva
Tuci
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19

2,0 TCDI 16V. Platinum


« Hozzászólás #599 Dátum: 2011. November 21. - 22:06:31 »

Majdnem eladtam ,aztán mégse,kicsit még használom ! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 08. - 19:57:33 írta Tuci » Naplózva
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!