Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 00:32:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 187251 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #570 Dátum: 2011. Október 01. - 19:50:58 »

Elég sok a km a korához, nem általános használatban volt. Meg túl makulátlan is a külső enniy km-nél. Alaposan nézd át!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #571 Dátum: 2011. Október 02. - 15:11:42 »

Sziasztok!
Egy rokonom nézegette ezt az gépet: http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sedan_1.6_16v_elite_ac-4964798 Telefonon mondták, hogy 150e km van benne.
Kérdésem, hogy esetleg Pilisjászfalu környékén tud-e valaki megbízható műhelyt, ahol meg lehetne nézetni, ha komolyra fordul a játék?
(Egyébként itt is ferde a megnevezés, mert vagy Elite, vagy Elite ACC. De mivel ez nem digit, így csak sima Elite lehet.) A rendszám egyébként megér egy kérdést, mert kb. 5 évvel fiatalabb, mint a kocsi.
Ha gondolod megnézhetem neked szerdán, úgy is megyek Dunakeszire műszakira.
A hirdető egy bontót üzemeltet csak, hogy tudd.
A főúton van a kirakat, pár száz méterre tőle meg hátul a fasor mögött az óriás bontó.
Nem tenném a tűzbe értük a kezemet.
Naplózva

Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #572 Dátum: 2011. Október 02. - 15:15:38 »

Sziasztok!
Egy rokonom nézegette ezt az gépet: http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sedan_1.6_16v_elite_ac-4964798 Telefonon mondták, hogy 150e km van benne.
Kérdésem, hogy esetleg Pilisjászfalu környékén tud-e valaki megbízható műhelyt, ahol meg lehetne nézetni, ha komolyra fordul a játék?
(Egyébként itt is ferde a megnevezés, mert vagy Elite, vagy Elite ACC. De mivel ez nem digit, így csak sima Elite lehet.) A rendszám egyébként megér egy kérdést, mert kb. 5 évvel fiatalabb, mint a kocsi.
Ha gondolod megnézhetem neked szerdán, úgy is megyek Dunakeszire műszakira.
A hirdető egy bontót üzemeltet csak, hogy tudd.
A főúton van a kirakat, pár száz méterre tőle meg hátul a fasor mögött az óriás bontó.
Nem tenném a tűzbe értük a kezemet.
Nah ők hirdetik:
http://www.weiland.hu/hu/cegunkrol.php
Naplózva

Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #573 Dátum: 2011. Október 02. - 20:11:11 »

Sziasztok!
Egy rokonom nézegette ezt az gépet: http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sedan_1.6_16v_elite_ac-4964798 Telefonon mondták, hogy 150e km van benne.
Kérdésem, hogy esetleg Pilisjászfalu környékén tud-e valaki megbízható műhelyt, ahol meg lehetne nézetni, ha komolyra fordul a játék?
(Egyébként itt is ferde a megnevezés, mert vagy Elite, vagy Elite ACC. De mivel ez nem digit, így csak sima Elite lehet.) A rendszám egyébként megér egy kérdést, mert kb. 5 évvel fiatalabb, mint a kocsi.
Ha gondolod megnézhetem neked szerdán, úgy is megyek Dunakeszire műszakira.
A hirdető egy bontót üzemeltet csak, hogy tudd.
A főúton van a kirakat, pár száz méterre tőle meg hátul a fasor mögött az óriás bontó.
Nem tenném a tűzbe értük a kezemet.
Nah ők hirdetik:
http://www.weiland.hu/hu/cegunkrol.php
Mindenkinek köszi az ifókat és az ötleteket! Továbbítom az érdeklődőnek.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #574 Dátum: 2011. Október 03. - 12:09:59 »

Sziasztok!
Egy rokonom nézegette ezt az gépet: http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sedan_1.6_16v_elite_ac-4964798 Telefonon mondták, hogy 150e km van benne.
Kérdésem, hogy esetleg Pilisjászfalu környékén tud-e valaki megbízható műhelyt, ahol meg lehetne nézetni, ha komolyra fordul a játék?
(Egyébként itt is ferde a megnevezés, mert vagy Elite, vagy Elite ACC. De mivel ez nem digit, így csak sima Elite lehet.) A rendszám egyébként megér egy kérdést, mert kb. 5 évvel fiatalabb, mint a kocsi.

Talán taxi volt...
No komment nézd meg a belsejét miért van szétfurkodva a műszerfal?
Persze, hogy az volt. Mosolyog
- friss a rendszám, nem a korához illő. Eddig nem ez volt rajta (hanem a megkülönböztető taxis rendszám).
- ott az antenna csonk a tetején.

Egyébként miért baj az, ha taxi volt?
Egy autó taxiként sokkal több Km-re képes, mint civil használatban.
Lefordítva: 150.000 Km taxiként sokkal kevesebb kárt, kopást okoz mint ugyan ez civil használatban (már ha tényleg annyi a Km).

Persze ez erősen tulajdonos függő! (mindkét kategóriában  Kacsint).
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #575 Dátum: 2011. Október 03. - 12:13:54 »

Persze ez erősen tulajdonos függő! (mindkét kategóriában  Kacsint).
Itt a kulcsszó.
Sógorom Taxizik pesten, de tőle még ingyen sem kellene az autó.
Ahogyan a filmben is volt, van a Taxis-taxis, és az autóbarát Taxis.  Vigyorog
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #576 Dátum: 2011. Október 03. - 12:23:34 »

Persze ez erősen tulajdonos függő! (mindkét kategóriában  Kacsint).
Itt a kulcsszó.
Sógorom Taxizik pesten, de tőle még ingyen sem kellene az autó.
Ahogyan a filmben is volt, van a Taxis-taxis, és az autóbarát Taxis.  Vigyorog
Igen ám, de ennek az emberhez van köze, nem a szakmájához.
Nyugdíjas tanító nénitől jobb venni autót? Aki 3500-as fordulatnál, csúsztatott kuplunggal parkol/tolat?  Vigyorog
(elnézést, hogy pont ezt a szakmát szúrtam ki. Mondhattam volna péket is  Vigyorog Vigyorog)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #577 Dátum: 2011. Október 03. - 12:28:10 »

Persze ez erősen tulajdonos függő! (mindkét kategóriában  Kacsint).
Itt a kulcsszó.
Sógorom Taxizik pesten, de tőle még ingyen sem kellene az autó.
Ahogyan a filmben is volt, van a Taxis-taxis, és az autóbarát Taxis.  Vigyorog
Igen ám, de ennek az emberhez van köze, nem a szakmájához.
Nyugdíjas tanító nénitől jobb venni autót? Aki 3500-as fordulatnál, csúsztatott kuplunggal parkol/tolat?  Vigyorog
(elnézést, hogy pont ezt a szakmát szúrtam ki. Mondhattam volna péket is  Vigyorog Vigyorog)
Stocz! A pék nem jó példa, hiszen Cápa többször megsértette ilyen megjegyzéssel a mi PÉKÜNKET, akit szeretünk, és tisztelünk, aki a kitűnő sóskifliket hozta a talikra, és aki tényleg tud vezetni, vigyáz a kocsijára. Ő ATHEE cartárs! Akit most megvédtem.
Ja, van itt kocsijára vigyázó taxis is, ha nem tudnátok ki ő? STOCZ, akitől vehettek autót, mert vigyáz mindig rá, és normálisan vezet, karbantartja, ő jó példa.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 03. - 12:37:31 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #578 Dátum: 2011. Október 03. - 12:32:38 »

Persze ez erősen tulajdonos függő! (mindkét kategóriában  Kacsint).
Itt a kulcsszó.
Sógorom Taxizik pesten, de tőle még ingyen sem kellene az autó.
Ahogyan a filmben is volt, van a Taxis-taxis, és az autóbarát Taxis.  Vigyorog
Igen ám, de ennek az emberhez van köze, nem a szakmájához.
Nyugdíjas tanító nénitől jobb venni autót? Aki 3500-as fordulatnál, csúsztatott kuplunggal parkol/tolat?  Vigyorog
(elnézést, hogy pont ezt a szakmát szúrtam ki. Mondhattam volna péket is  Vigyorog Vigyorog)
Ezért is írtam a kulcsszót.
Barátom édesapja nyugdíjas már régen, taxizott, az astrájáért szinte sorban álltak, pedig volt benne 370e Km.
De mint a szalonautó, úgy nézett ki.
sógorom meg pont az a fajta, aki ügyeskedik, okoskodik, hullanak ki alóla az autók.
És az emberekben ez van meg, és ezért is óvakodik mindenki a volt taxiktól.
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #579 Dátum: 2011. Október 03. - 14:50:53 »

Azért egy "taxi" sosem a normál használat mellett fog szerepelni, hanem a fokozott igénybevételnél... Kacsint Mosolyog Egy taxinak mindig mennie kell, ha esik, ha fúj, stb és általában több személlyel, ülés/kárpit nyúzással, ajtócsapásokkal, rányitásokkal, stb..  Kacsint A sajátomba nem engedek be "vaddisznókat", a fuvardíjért meg mégsem válogathat annyira a taxisofőr... Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #580 Dátum: 2011. Október 05. - 12:46:34 »

Stocz! A pék nem jó példa, hiszen Cápa többször megsértette ilyen megjegyzéssel a mi PÉKÜNKET, akit szeretünk, és tisztelünk, aki a kitűnő sóskifliket hozta a talikra, és aki tényleg tud vezetni, vigyáz a kocsijára. Ő ATHEE cartárs! Akit most megvédtem.
Ja, van itt kocsijára vigyázó taxis is, ha nem tudnátok ki ő? STOCZ, akitől vehettek autót, mert vigyáz mindig rá, és normálisan vezet, karbantartja, ő jó példa.
Kedves Gidy!
Nem véletlenül írtam pont a péket. Kacsint
Gondoltam egy kicsit megpiszkálom őkelmét, hátha ír egy pár sor reagálást (olyan régen tett ilyet).
De hát nem, hiába gonoszkodtam. 
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #581 Dátum: 2011. Október 05. - 12:50:35 »

Azért egy "taxi" sosem a normál használat mellett fog szerepelni, hanem a fokozott igénybevételnél... Kacsint Mosolyog Egy taxinak mindig mennie kell, ha esik, ha fúj, stb és általában több személlyel, ülés/kárpit nyúzással, ajtócsapásokkal, rányitásokkal, stb..  Kacsint A sajátomba nem engedek be "vaddisznókat", a fuvardíjért meg mégsem válogathat annyira a taxisofőr... Kacsint Vigyorog
Na pont itt a tévedés.
Egy taxinak (nem a szotyis, szandálos hiénára gondolok!!! TAXI-ra!) mindig tisztának, megfelelő esztétikai és műszaki állapotúnak kell lennie.
Ugyanis szolgáltat. Rendben kell tartani.
Nem úgy mint sok családi autó (nem a Tied, és sokunké innen. ÁLTALÁBAN.).

Ha van igény a téma folytatására, akkor tegyük azt a Társalgóban, mert előbb-utóbb ránk fognak szólni. Kacsint
(rászóltam magunkra  Mosolyog).
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #582 Dátum: 2011. Október 05. - 15:44:36 »

Stocz! A pék nem jó példa, hiszen Cápa többször megsértette ilyen megjegyzéssel a mi PÉKÜNKET, akit szeretünk, és tisztelünk, aki a kitűnő sóskifliket hozta a talikra, és aki tényleg tud vezetni, vigyáz a kocsijára. Ő ATHEE cartárs! Akit most megvédtem.
Ja, van itt kocsijára vigyázó taxis is, ha nem tudnátok ki ő? STOCZ, akitől vehettek autót, mert vigyáz mindig rá, és normálisan vezet, karbantartja, ő jó példa.
Kedves Gidy!
Nem véletlenül írtam pont a péket. Kacsint
Gondoltam egy kicsit megpiszkálom őkelmét, hátha ír egy pár sor reagálást (olyan régen tett ilyet).
De hát nem, hiába gonoszkodtam. 

Mindent hallok, és látok!  Kacsint
Naplózva
hozy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #583 Dátum: 2011. Október 08. - 17:18:04 »

Üdvözletem mindenkinek!

Nagyon elégedett vagyok a Lacettimmel!
Sikerült egész jó áron (1,3 mill) hozzájutni valós 24.000 km-el, első tulajtól!  Vigyorog
Most 29.000 km van benne, és kp-ért nem is szeretnék megválni tőle!
Automata váltos, 5 ajtós, szintén valós km-es Lacettire viszont elcserélném ráfizetéssel is!
Az autómról bővebben csak akkor, ha van jelentkező, egyébként NEM eladó!
Volt Lanos, Kalos, Aveo a birtokomban, így szinte végigjártam a szamárlétrát!  Vigyorog
Ár/érték aránya verhetetlen a Lacettinek, és úgy általában a Chevi-nek!
Meg kell vigyázni, betartani a szervízelést, és kimegy a világból!
 
Naplózva
govics
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Hozzászólás #584 Dátum: 2011. November 14. - 22:57:50 »

nyalihóóó!
az után szeretnék érdeklődni,hogy van egy 2005/11-edik havi CHEVROLET LACETTI 1.4 16V Star most nézegetem.
ezeknek mi a hibái/előnyei és mit jelent az hb/nb.
lehet hogy idióta kérdések de CHEVROLETem még nem volt!!!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!