Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 22:27:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 187115 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #555 Dátum: 2011. Szeptember 25. - 19:23:01 »

Szerintetek mennyiért lehetne eladni a lacsimat?
1,4 HB Star 75000km 2005.02hó
Komis! Ez komoly? Még az 1 millát se ajánlják majd fel érte, attól tartok. Tartsd meg, ha lehet, mert a gyakorlati értéke több, mint amit kapnál érte. Persze, ha kenyérre kell, akkor...De mindentől függetlenül köztünk kell maradnod, ezt soha ne feledd!
(Nekem, igaz láthatatlanban 1,1-1,2 MFt-ot mondtak a Gyulainál, 2004.12. havi SW, és 65ezer km, Elit Plusz, no meg még néhány extra...Én meg is tartom, míg nem lesz OT-s a rendszáma, akkor meg pláne. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #556 Dátum: 2011. Szeptember 26. - 08:21:23 »

Szerintetek mennyiért lehetne eladni a lacsimat?
1,4 HB Star 75000km 2005.02hó

http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_1.4_16v_elite_ac-5112050
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #557 Dátum: 2011. Szeptember 26. - 09:36:32 »

Szerintetek mennyiért lehetne eladni a lacsimat?
1,4 HB Star 75000km 2005.02hó
Komis! Ez komoly? Még az 1 millát se ajánlják majd fel érte, attól tartok. Tartsd meg, ha lehet, mert a gyakorlati értéke több, mint amit kapnál érte. Persze, ha kenyérre kell, akkor...De mindentől függetlenül köztünk kell maradnod, ezt soha ne feledd!
(Nekem, igaz láthatatlanban 1,1-1,2 MFt-ot mondtak a Gyulainál, 2004.12. havi SW, és 65ezer km, Elit Plusz, no meg még néhány extra...Én meg is tartom, míg nem lesz OT-s a rendszáma, akkor meg pláne. Kacsint Vigyorog
Fel kell készülnöm a legrosszabb verzióra is.... 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #558 Dátum: 2011. Szeptember 26. - 09:40:03 »

Köszi. Csak szeretném tudni sejteni mennyivel van alatta az én tipusom ára a légkondisoknak. Ilyent nekem nem sikerült a neten találnom, mert a Star-ra is légkondi volt írva. De lehet, hogy kamu volt...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #559 Dátum: 2011. Szeptember 26. - 11:52:48 »

Köszi. Csak szeretném tudni sejteni mennyivel van alatta az én tipusom ára a légkondisoknak. Ilyent nekem nem sikerült a neten találnom, mert a Star-ra is légkondi volt írva. De lehet, hogy kamu volt...
Ez is egy star még ha elitnek is írják ugyanis az elitnél van ködlámpa és színre fújt tükör is stb
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #560 Dátum: 2011. Szeptember 27. - 06:31:22 »

Köszi. Csak szeretném tudni sejteni mennyivel van alatta az én tipusom ára a légkondisoknak. Ilyent nekem nem sikerült a neten találnom, mert a Star-ra is légkondi volt írva. De lehet, hogy kamu volt...
Ez is egy star még ha elitnek is írják ugyanis az elitnél van ködlámpa és színre fújt tükör is stb
Igazad van, tényleg star! Nagyon rosszul vannak feltöltve adatokkal a hirdetések...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #561 Dátum: 2011. Szeptember 27. - 14:03:18 »

Köszi. Csak szeretném tudni sejteni mennyivel van alatta az én tipusom ára a légkondisoknak. Ilyent nekem nem sikerült a neten találnom, mert a Star-ra is légkondi volt írva. De lehet, hogy kamu volt...
Ez is egy star még ha elitnek is írják ugyanis az elitnél van ködlámpa és színre fújt tükör is stb
Igazad van, tényleg star! Nagyon rosszul vannak feltöltve adatokkal a hirdetések...
Amikor a diesel Lacsit vettem amit platinumként hirdettek (amúgy elite) teljesen hülyének akartak nézni a felszereltségekkel kapcsolatban.Ráadásul úgy,hogy egy 1,4 benzines elite Lacsit hagytam ott cserébe.
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #562 Dátum: 2011. Szeptember 27. - 18:32:49 »

Sziasztok enyémet is elitnek árulták, pedig nem az.
Igaz, van színre fújt tükör de nincs ködlámpa és a hátsó 2 ablak is tekerős. Mondtam is az eldónak hogy semmi baj, tetszik a gép de ez nem elite.
Szóval jó nagy a zavar ebben
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #563 Dátum: 2011. Szeptember 27. - 23:14:17 »

A Lacetti főleg akkor elit, ha a tulaj klubtaggá válik, mert ez egy elit klub, és elitek az autók is, felszereltségtől függetlenül. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #564 Dátum: 2011. Szeptember 28. - 14:30:31 »

A Lacetti főleg akkor elit, ha a tulaj klubtaggá válik, mert ez egy elit klub, és elitek az autók is, felszereltségtől függetlenül. Kacsint Vigyorog
Egy próféta szólt belőled! Kacsint
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #565 Dátum: 2011. Szeptember 28. - 15:16:54 »

OFF autó, ha szabad ilyet...

Renault Megane Limousine 1.5 dCi Expression, 106 LE, 2007. évj., 60 000 km , négyajtós, fekete, bézs belsővel. Végig megbízható szervízben karbantartva, téli gumi acélfelnin, nyári alufelnin, egyik oldalán egy kisebb parkolási sérüléssel. Műszakilag kifogástalan, eredeti fényezéssel.
5 liter alatt fogyaszt százon, ezt tapasztalatból mondom.

Nővéremék külföldre költöznek és megválnának szeretett autójuktól.

Érdeklődni nálam privátban.
Naplózva
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #566 Dátum: 2011. Október 01. - 18:00:03 »

Sziasztok!
Egy rokonom nézegette ezt az gépet: http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sedan_1.6_16v_elite_ac-4964798 Telefonon mondták, hogy 150e km van benne.
Kérdésem, hogy esetleg Pilisjászfalu környékén tud-e valaki megbízható műhelyt, ahol meg lehetne nézetni, ha komolyra fordul a játék?
(Egyébként itt is ferde a megnevezés, mert vagy Elite, vagy Elite ACC. De mivel ez nem digit, így csak sima Elite lehet.) A rendszám egyébként megér egy kérdést, mert kb. 5 évvel fiatalabb, mint a kocsi.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #567 Dátum: 2011. Október 01. - 18:34:06 »

Sziasztok!
Egy rokonom nézegette ezt az gépet: http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sedan_1.6_16v_elite_ac-4964798 Telefonon mondták, hogy 150e km van benne.
Kérdésem, hogy esetleg Pilisjászfalu környékén tud-e valaki megbízható műhelyt, ahol meg lehetne nézetni, ha komolyra fordul a játék?
(Egyébként itt is ferde a megnevezés, mert vagy Elite, vagy Elite ACC. De mivel ez nem digit, így csak sima Elite lehet.) A rendszám egyébként megér egy kérdést, mert kb. 5 évvel fiatalabb, mint a kocsi.

Talán taxi volt...
No komment nézd meg a belsejét miért van szétfurkodva a műszerfal?
Naplózva

70/4334431
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #568 Dátum: 2011. Október 01. - 18:37:00 »

Sziasztok!
Egy rokonom nézegette ezt az gépet: http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sedan_1.6_16v_elite_ac-4964798 Telefonon mondták, hogy 150e km van benne.
Kérdésem, hogy esetleg Pilisjászfalu környékén tud-e valaki megbízható műhelyt, ahol meg lehetne nézetni, ha komolyra fordul a játék?
(Egyébként itt is ferde a megnevezés, mert vagy Elite, vagy Elite ACC. De mivel ez nem digit, így csak sima Elite lehet.) A rendszám egyébként megér egy kérdést, mert kb. 5 évvel fiatalabb, mint a kocsi.

Talán taxi volt...
No komment nézd meg a belsejét miért van szétfurkodva a műszerfal?
Én is ezt akartam írni pont. Egy kolléganőm pilisjászfalui, őt meg tudom kérni, hogy nézze meg, ha még így is érdekes az autó.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #569 Dátum: 2011. Október 01. - 19:08:55 »

Sziasztok!
Egy rokonom nézegette ezt az gépet: http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sedan_1.6_16v_elite_ac-4964798 Telefonon mondták, hogy 150e km van benne.
Kérdésem, hogy esetleg Pilisjászfalu környékén tud-e valaki megbízható műhelyt, ahol meg lehetne nézetni, ha komolyra fordul a játék?
(Egyébként itt is ferde a megnevezés, mert vagy Elite, vagy Elite ACC. De mivel ez nem digit, így csak sima Elite lehet.) A rendszám egyébként megér egy kérdést, mert kb. 5 évvel fiatalabb, mint a kocsi.
2006-ban ez elite cool volt a prémiumban volt a digitklíma legalábbis ahol én vettem.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 01. - 20:52:34 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!