Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 20:21:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 187043 alkalommal)
Péter
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Hozzászólás #510 Dátum: 2011. Június 17. - 12:45:50 »

Tisztelt klubtagok!

Ezuton szeretném bejelenteni,hogy sajnos eladó lesz a nyáron szeretett Lacettim,mivel a család külföldre távozik.Tavaly vásároltam 56000Km-rel most van benne 62000Km.Semmi hiba nem jött elő nálam,és rájöttem hogyan lehet gazdaságosan vezetni,persze autópályán igy sem volt gond vele.Az autó 1,6os automata váltos,még nem hirdetem sehol,ha véletlenül valakit érdekel szívesen megadok róla minden informáciot,természetesen bármelyik szervízben bevizsgálható.Ha nem lenne hibátlan nem itt ajánlanám,ahol nagyon sok érdekes hasznos infohoz jutottam.Budapesti vagyok,nem tudom szabad e telefonszámot írnom ha igen szívesen megírom.
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #511 Dátum: 2011. Június 17. - 13:37:59 »

Tisztelt klubtagok!

Ezuton szeretném bejelenteni,hogy sajnos eladó lesz a nyáron szeretett Lacettim,mivel a család külföldre távozik.Tavaly vásároltam 56000Km-rel most van benne 62000Km.Semmi hiba nem jött elő nálam,és rájöttem hogyan lehet gazdaságosan vezetni,persze autópályán igy sem volt gond vele.Az autó 1,6os automata váltos,még nem hirdetem sehol,ha véletlenül valakit érdekel szívesen megadok róla minden informáciot,természetesen bármelyik szervízben bevizsgálható.Ha nem lenne hibátlan nem itt ajánlanám,ahol nagyon sok érdekes hasznos infohoz jutottam.Budapesti vagyok,nem tudom szabad e telefonszámot írnom ha igen szívesen megírom.
Szia Peti!
Ismerősöm, pont automatát keres.
Átküldenéd a fontosabb infókat (felszereltség, stb, ár) privátban?

Előre is köszi,
Yeti
Naplózva

Péter
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Hozzászólás #512 Dátum: 2011. Június 17. - 13:56:03 »

Szia!

Remélem elment az üzenet,nem vagyok túl ügyes!
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #513 Dátum: 2011. Június 17. - 14:19:05 »

Szia!

Remélem elment az üzenet,nem vagyok túl ügyes!
Átjött!  Kacsint
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #514 Dátum: 2011. Június 20. - 20:10:52 »

Kollégám kérésére egy eladó Lacetti adatai következnek:

2005. februári, 1.6 Platinum SW, ezüstmetál, alufelnivel (állítólag 16-os) és kerékőrrel, vezetett szervízkönyv, 160ezer km, riasztó, elválasztó háló, nem dohányzó, bal első sárvédőn karcok vannak. Az autó kizárólag hosszútávon, jórészt autópályán volt használva többnyire külföldön.
Irányár: 1.350.000 Ft.
Ha valakit érdekel, nálam érdeklődhet pü-ben.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #515 Dátum: 2011. Június 21. - 02:14:14 »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/daewoo/nubira/daewoo_nubira_1.6_sx-4866233
DAEWOO Nubira III
2003 gyártású 2004 es modellévű
Jó esztétikai és szerkezeti állapotban friss műszakival új gumival/BF Goodrich/
szervo, kp zár, 4el ablak,ködlámpa,4 légzsák ,kartámasz,riasztó, vonóhorog, gyári könnyűfém kerék.
nagy szerviz frissen megcsinálva 99000km el.

Érdeklődni nálam 
Naplózva

Péter
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Hozzászólás #516 Dátum: 2011. Június 24. - 14:18:05 »

Jó hír kedves Lacettis barátaimnak,az autóm fél napi hirdetés után elkelt,egy korrekt kereskedó jótt,és vitte.Sajnálom megbízható jó autó volt másfél év alatt egy hiba nem jött elő. Megszerettem a márkát!!
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #517 Dátum: 2011. Június 24. - 15:47:38 »

Jó hír kedves Lacettis barátaimnak,az autóm fél napi hirdetés után elkelt,egy korrekt kereskedó jótt,és vitte.Sajnálom megbízható jó autó volt másfél év alatt egy hiba nem jött elő. Megszerettem a márkát!!
Akkor jó ár alatt váltál meg tőle. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Péter
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Hozzászólás #518 Dátum: 2011. Június 25. - 06:58:09 »

Elképzelhetö,annyiért adtam el amennyiért vettem,és nem árulni akartam,hanem eladni,egyébként 1000000ft.De tudod a kereskedönek a bankon van a haszna,egy ilyen autót elad,hitelre 2-300000forintot keres rajta,azért nem adja szívesen kp-ért csak horror áron.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #519 Dátum: 2011. Június 25. - 09:04:36 »

Elképzelhetö,annyiért adtam el amennyiért vettem,és nem árulni akartam,hanem eladni,egyébként 1000000ft.De tudod a kereskedönek a bankon van a haszna,egy ilyen autót elad,hitelre 2-300000forintot keres rajta,azért nem adja szívesen kp-ért csak horror áron.

ez tévedés a 2-300eft os jutalék az leányálom+a mai helyzetben a bankok sem szórják a hiteleket
Naplózva

70/4334431
Péter
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Hozzászólás #520 Dátum: 2011. Június 25. - 16:29:44 »

Biztos igazad van jobban benne vagy a dolgokban,két éve úgy árultak autókat kp esetén1500000 hitelnél 1000000ft ebböl gondoltam.
Naplózva
Laczy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #521 Dátum: 2011. Július 15. - 19:59:59 »

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Történt úgy másfél hete, hogy kaptam egy 0 km-es off márkájú céges autót full saját használatra, így hamarosan eladósorba kerül a fényképen látható szeretett Lacettim. Mivel elég kevés a 2005 körüli használt Lacetti az expreszz.hun, így nemigazán tudom eldönteni, hogy mi is lehet a reális ára. Ebben kérném segítségetket.
Röviden az autóról: 1,4 sedan, 2005, 61000 km, klíma, riasztó, első elektromos ablakok, első ajtókban Hertz hangszórók. Szép állapot. Gari időben Gyulainál cserélve: szelepek, kormánymű, hűtő-fűtő tekerő panel, műszerek (29ezernél, mert akadozott a fordulatmérő, így most 29ezerrel kevesebbet mutat a valós km állásnál). Kukacos vagyok, így amit lehetett, s picit is gondom volt vele, gariban cseréltettem. Gari letelte óta hibátlan, zéró problémával. 2 hete volt a 60ezres nagyszerviz Zsoltiéknál. Cserélve lett: vezérlés, gyertyák, minden folyadék, szűrők, első teleszkópok. Első fékekből még 50% hátra van. Hátsó tárcsákat (és dobokat)1-2 hét múlva még kicseréltetem rajta. Így lesz 100%-os állapotú az autó. 2011.06.30-án vizsgáztatta a Zsolti. Nem eltunyult (nem városban dugóban használt) az autó, nagyon jól megy, 8 l fogyasztás. Dunakeszi-Bp M3 15 km-es útvonalon, munkába járásra használtam az autót.
Röviden ennyi. Ha esetleg tudnátok segíteni belőni az autó árát, vagy tudtok valakit, aki ilyesmi autót keres...
Előre is köszi!
Laci
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #522 Dátum: 2011. Július 15. - 20:12:22 »

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Történt úgy másfél hete, hogy kaptam egy 0 km-es off márkájú céges autót full saját használatra, így hamarosan eladósorba kerül a fényképen látható szeretett Lacettim. Mivel elég kevés a 2005 körüli használt Lacetti az expreszz.hun, így nemigazán tudom eldönteni, hogy mi is lehet a reális ára. Ebben kérném segítségetket.
Röviden az autóról: 1,4 sedan, 2005, 61000 km, klíma, riasztó, első elektromos ablakok, első ajtókban Hertz hangszórók. Szép állapot. Gari időben Gyulainál cserélve: szelepek, kormánymű, hűtő-fűtő tekerő panel, műszerek (29ezernél, mert akadozott a fordulatmérő, így most 29ezerrel kevesebbet mutat a valós km állásnál). Kukacos vagyok, így amit lehetett, s picit is gondom volt vele, gariban cseréltettem. Gari letelte óta hibátlan, zéró problémával. 2 hete volt a 60ezres nagyszerviz Zsoltiéknál. Cserélve lett: vezérlés, gyertyák, minden folyadék, szűrők, első teleszkópok. Első fékekből még 50% hátra van. Hátsó tárcsákat (és dobokat)1-2 hét múlva még kicseréltetem rajta. Így lesz 100%-os állapotú az autó. 2011.06.30-án vizsgáztatta a Zsolti. Nem eltunyult (nem városban dugóban használt) az autó, nagyon jól megy, 8 l fogyasztás. Dunakeszi-Bp M3 15 km-es útvonalon, munkába járásra használtam az autót.
Röviden ennyi. Ha esetleg tudnátok segíteni belőni az autó árát, vagy tudtok valakit, aki ilyesmi autót keres...
Előre is köszi!
Laci
Én használtauto.hu-n ezt találtam. Talán picit segít...
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti-4371732
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #523 Dátum: 2011. Július 15. - 21:19:27 »

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Történt úgy másfél hete, hogy kaptam egy 0 km-es off márkájú céges autót full saját használatra, így hamarosan eladósorba kerül a fényképen látható szeretett Lacettim. Mivel elég kevés a 2005 körüli használt Lacetti az expreszz.hun, így nemigazán tudom eldönteni, hogy mi is lehet a reális ára. Ebben kérném segítségetket.
Röviden az autóról: 1,4 sedan, 2005, 61000 km, klíma, riasztó, első elektromos ablakok, első ajtókban Hertz hangszórók. Szép állapot. Gari időben Gyulainál cserélve: szelepek, kormánymű, hűtő-fűtő tekerő panel, műszerek (29ezernél, mert akadozott a fordulatmérő, így most 29ezerrel kevesebbet mutat a valós km állásnál). Kukacos vagyok, így amit lehetett, s picit is gondom volt vele, gariban cseréltettem. Gari letelte óta hibátlan, zéró problémával. 2 hete volt a 60ezres nagyszerviz Zsoltiéknál. Cserélve lett: vezérlés, gyertyák, minden folyadék, szűrők, első teleszkópok. Első fékekből még 50% hátra van. Hátsó tárcsákat (és dobokat)1-2 hét múlva még kicseréltetem rajta. Így lesz 100%-os állapotú az autó. 2011.06.30-án vizsgáztatta a Zsolti. Nem eltunyult (nem városban dugóban használt) az autó, nagyon jól megy, 8 l fogyasztás. Dunakeszi-Bp M3 15 km-es útvonalon, munkába járásra használtam az autót.
Röviden ennyi. Ha esetleg tudnátok segíteni belőni az autó árát, vagy tudtok valakit, aki ilyesmi autót keres...
Előre is köszi!
Laci
Én használtauto.hu-n ezt találtam. Talán picit segít...
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti-4371732
A szokásos "garázsban tartott, hölgy tulajdonostól..." Csoda, hogy a "sérülésmentes" nincs ott.... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #524 Dátum: 2011. Július 15. - 21:27:44 »

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Történt úgy másfél hete, hogy kaptam egy 0 km-es off márkájú céges autót full saját használatra, így hamarosan eladósorba kerül a fényképen látható szeretett Lacettim. Mivel elég kevés a 2005 körüli használt Lacetti az expreszz.hun, így nemigazán tudom eldönteni, hogy mi is lehet a reális ára. Ebben kérném segítségetket.
Röviden az autóról: 1,4 sedan, 2005, 61000 km, klíma, riasztó, első elektromos ablakok, első ajtókban Hertz hangszórók. Szép állapot. Gari időben Gyulainál cserélve: szelepek, kormánymű, hűtő-fűtő tekerő panel, műszerek (29ezernél, mert akadozott a fordulatmérő, így most 29ezerrel kevesebbet mutat a valós km állásnál). Kukacos vagyok, így amit lehetett, s picit is gondom volt vele, gariban cseréltettem. Gari letelte óta hibátlan, zéró problémával. 2 hete volt a 60ezres nagyszerviz Zsoltiéknál. Cserélve lett: vezérlés, gyertyák, minden folyadék, szűrők, első teleszkópok. Első fékekből még 50% hátra van. Hátsó tárcsákat (és dobokat)1-2 hét múlva még kicseréltetem rajta. Így lesz 100%-os állapotú az autó. 2011.06.30-án vizsgáztatta a Zsolti. Nem eltunyult (nem városban dugóban használt) az autó, nagyon jól megy, 8 l fogyasztás. Dunakeszi-Bp M3 15 km-es útvonalon, munkába járásra használtam az autót.
Röviden ennyi. Ha esetleg tudnátok segíteni belőni az autó árát, vagy tudtok valakit, aki ilyesmi autót keres...
Előre is köszi!
Laci
Én használtauto.hu-n ezt találtam. Talán picit segít...
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti-4371732
A szokásos "garázsban tartott, hölgy tulajdonostól..." Csoda, hogy a "sérülésmentes" nincs ott.... Kacsint
Megkímélt állapotban, nem dohányzó Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!