Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 18:16:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 186959 alkalommal)
hurki6
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


id
« Hozzászólás #495 Dátum: 2011. április 21. - 15:50:06 »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_1.4_16v_elite_ac_friss_vizsga_es_sok_extra-4690364

Eladó sorba került Lacetti
Második családi autóként használt kitűnő állapotú gépkocsi, 2 éves kora óta a második tulajdonos használja, motorikusan is kitűnő állapotú autó Fogyasztása 7 liter vegyes használatban. Sérülésmentes karosszéria, hibátlan utastér. Az autó nem volt korábbi szerkezeti sérülése. Bőr kormány, váltógomb gyárilag. Biztonsági felszereltsége: car security permanentmark karosszéria UV gravírozás 24 helyen (értéke: 21.000Ft. ) LLumar Biztonsági! fóliával sötétítve Hivatalos Tanusítvánnyal (értéke: 60.000Ft. ) fél éves prémium akkumulátor garanciával (értéke: 20.000Ft. )JVC 1 éves mp3-as garanciális fejegységgel (értéke: 25.000Ft. )gyári nyári gumiszetten. Alku nélküli vásárlás esetén friss vizsgával értendő az ár! Kereskedők kíméljenek.
Naplózva
stayk
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Hozzászólás #496 Dátum: 2011. Május 07. - 21:48:05 »

Sziasztok!

HB típushoz hátső szélvédő feletti sport szárny eladó. Jelenleg nem túl szépen, de fehérre fújjva, teljesen új állapotban. Akit komolyan érdekel attól értelmes ajánlatot elfogadok.

Akit érdekel írjon privátot!


Üdv
Naplózva
matt999
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Hozzászólás #497 Dátum: 2011. Május 18. - 21:21:26 »

Sziasztok,teljesen új vagyok itt...
Egy kis segítséget kérek.
Holnap után pénteken(05.20) megyek megnézni két autót.Segíthetnétek,hogy mire figyeljek.
Be linkelem a két autót.
Az egyik egy lacetti:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_1.4_16v_elite_ac_aron_alulalku_nelkul-4751882
A másik egy Kalos:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/daewoo/kalos/daewoo_kalos_1.2_s-4736913

Előre is köszönök bármilyen hasznos segítséget.
Üdv Máté
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #498 Dátum: 2011. Május 18. - 22:40:12 »

Sziasztok,teljesen új vagyok itt...
Egy kis segítséget kérek.
Holnap után pénteken(05.20) megyek megnézni két autót.Segíthetnétek,hogy mire figyeljek.
Be linkelem a két autót.
Az egyik egy lacetti:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_1.4_16v_elite_ac_aron_alulalku_nelkul-4751882
A másik egy Kalos:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/daewoo/kalos/daewoo_kalos_1.2_s-4736913

Előre is köszönök bármilyen hasznos segítséget.
Üdv Máté
Szia,a Lacettinél nem volt km állás,valamiért olcsó...Meg szerintem nem is elite felszereltségű.Dobj még egy kis pénz hozzá és vedd ezt:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_1.4_16v_elite_ac_38e_kmserulesmentes-4775699

Az enyém volt,becseréltem a képen(<--)láthatóra.Ezek a kereskedők zsiványok,de az autó jó,csak ajánlani tudom.Sajnálom,hogy ott áll kellene neki egy új tulaj már.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 18. - 22:45:45 írta gabka » Naplózva
matt999
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Hozzászólás #499 Dátum: 2011. Május 18. - 23:10:30 »

130.000km van a gepben.Allitolag nehezen megy el,de gyorsan akarja eladni,azert ilyen olcso(beszamitott auto).
Dobjak ra kicsit Mosolyog?Te az plusz egy milla...
Amugy szerintem star felszereltseg...
Van valami amire erdemes figyelni??
(Bocs az ekezetek miatt csak telorol irok)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #500 Dátum: 2011. Május 19. - 07:18:58 »

130.000km van a gepben.Allitolag nehezen megy el,de gyorsan akarja eladni,azert ilyen olcso(beszamitott auto).
Dobjak ra kicsit Mosolyog?Te az plusz egy milla...
Amugy szerintem star felszereltseg...
Van valami amire erdemes figyelni??
(Bocs az ekezetek miatt csak telorol irok)

130 ezer nem olyan kevés egy maszek autótól ám! Meg hát mi az olcsó? Rengeteg autó van eladó, és nem nagyon mennek el. Ez a gép 6, és fél éves, és a legkisebb felszereltségű, vagyis Star. Valóban nehezen megy el, persze mások is. Ne menj el egyedül venni, vigyél magaddal szakembert, és ragaszkodj a próbához, esetleg a bevizsgáláshoz is, még a Te költségedre is, mert így csak néhány ezrest bukhatsz, egyébként nagyság rendekkel többet. Ha nem engedi, fordulj hátra, és vissza se nézz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
matt999
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Hozzászólás #501 Dátum: 2011. Május 19. - 08:28:09 »

130.000km van a gepben.Allitolag nehezen megy el,de gyorsan akarja eladni,azert ilyen olcso(beszamitott auto).
Dobjak ra kicsit Mosolyog?Te az plusz egy milla...
Amugy szerintem star felszereltseg...
Van valami amire erdemes figyelni??
(Bocs az ekezetek miatt csak telorol irok)

130 ezer nem olyan kevés egy maszek autótól ám! Meg hát mi az olcsó? Rengeteg autó van eladó, és nem nagyon mennek el. Ez a gép 6, és fél éves, és a legkisebb felszereltségű, vagyis Star. Valóban nehezen megy el, persze mások is. Ne menj el egyedül venni, vigyél magaddal szakembert, és ragaszkodj a próbához, esetleg a bevizsgáláshoz is, még a Te költségedre is, mert így csak néhány ezrest bukhatsz, egyébként nagyság rendekkel többet. Ha nem engedi, fordulj hátra, és vissza se nézz!

Jogos,erre én is gondoltam,hogy bevizsgáltatnám a kocsikat.Esetleg egy jó szervízt tudtok?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #502 Dátum: 2011. Május 19. - 09:24:15 »

130.000km van a gepben.Allitolag nehezen megy el,de gyorsan akarja eladni,azert ilyen olcso(beszamitott auto).
Dobjak ra kicsit Mosolyog?Te az plusz egy milla...
Amugy szerintem star felszereltseg...
Van valami amire erdemes figyelni??
(Bocs az ekezetek miatt csak telorol irok)

130 ezer nem olyan kevés egy maszek autótól ám! Meg hát mi az olcsó? Rengeteg autó van eladó, és nem nagyon mennek el. Ez a gép 6, és fél éves, és a legkisebb felszereltségű, vagyis Star. Valóban nehezen megy el, persze mások is. Ne menj el egyedül venni, vigyél magaddal szakembert, és ragaszkodj a próbához, esetleg a bevizsgáláshoz is, még a Te költségedre is, mert így csak néhány ezrest bukhatsz, egyébként nagyság rendekkel többet. Ha nem engedi, fordulj hátra, és vissza se nézz!

Jogos,erre én is gondoltam,hogy bevizsgáltatnám a kocsikat.Esetleg egy jó szervízt tudtok?
Attól függ, hogy hol? Mert nem mindegy, hogy hol akarsz megvizsgáltatni egy autót. Ahol laksz, ott Giovannit keresd. Én Pesten tudok segíteni. De az ország sok pontján van aktív, segítőkész tagunk, keresd mindig az aktuális helyen lévőket.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
matt999
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Hozzászólás #503 Dátum: 2011. Május 19. - 10:01:15 »

130.000km van a gepben.Allitolag nehezen megy el,de gyorsan akarja eladni,azert ilyen olcso(beszamitott auto).
Dobjak ra kicsit Mosolyog?Te az plusz egy milla...
Amugy szerintem star felszereltseg...
Van valami amire erdemes figyelni??
(Bocs az ekezetek miatt csak telorol irok)

130 ezer nem olyan kevés egy maszek autótól ám! Meg hát mi az olcsó? Rengeteg autó van eladó, és nem nagyon mennek el. Ez a gép 6, és fél éves, és a legkisebb felszereltségű, vagyis Star. Valóban nehezen megy el, persze mások is. Ne menj el egyedül venni, vigyél magaddal szakembert, és ragaszkodj a próbához, esetleg a bevizsgáláshoz is, még a Te költségedre is, mert így csak néhány ezrest bukhatsz, egyébként nagyság rendekkel többet. Ha nem engedi, fordulj hátra, és vissza se nézz!

Jogos,erre én is gondoltam,hogy bevizsgáltatnám a kocsikat.Esetleg egy jó szervízt tudtok?
Attól függ, hogy hol? Mert nem mindegy, hogy hol akarsz megvizsgáltatni egy autót. Ahol laksz, ott Giovannit keresd. Én Pesten tudok segíteni. De az ország sok pontján van aktív, segítőkész tagunk, keresd mindig az aktuális helyen lévőket.
Mivel Pesten veszem az autót ezért Pesten kéne egy jó szervíz.
Nagyon köszi a segítséget.Amúgy a Lacettis mikor kiejtettem az állapot felmérést,dühbe jött és kinyomta a telót..Tehát ott valószínű valamilyen gubanc van.A Kalos-os magánszemély bele ment,valószínű azért mert annak az autónak tényleg nincs baja...Mosolyog
Amúgy köszönöm az eddigi segítséget is.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #504 Dátum: 2011. Május 19. - 10:08:19 »

130.000km van a gepben.Allitolag nehezen megy el,de gyorsan akarja eladni,azert ilyen olcso(beszamitott auto).
Dobjak ra kicsit Mosolyog?Te az plusz egy milla...
Amugy szerintem star felszereltseg...
Van valami amire erdemes figyelni??
(Bocs az ekezetek miatt csak telorol irok)

130 ezer nem olyan kevés egy maszek autótól ám! Meg hát mi az olcsó? Rengeteg autó van eladó, és nem nagyon mennek el. Ez a gép 6, és fél éves, és a legkisebb felszereltségű, vagyis Star. Valóban nehezen megy el, persze mások is. Ne menj el egyedül venni, vigyél magaddal szakembert, és ragaszkodj a próbához, esetleg a bevizsgáláshoz is, még a Te költségedre is, mert így csak néhány ezrest bukhatsz, egyébként nagyság rendekkel többet. Ha nem engedi, fordulj hátra, és vissza se nézz!

Jogos,erre én is gondoltam,hogy bevizsgáltatnám a kocsikat.Esetleg egy jó szervízt tudtok?
Attól függ, hogy hol? Mert nem mindegy, hogy hol akarsz megvizsgáltatni egy autót. Ahol laksz, ott Giovannit keresd. Én Pesten tudok segíteni. De az ország sok pontján van aktív, segítőkész tagunk, keresd mindig az aktuális helyen lévőket.
Mivel Pesten veszem az autót ezért Pesten kéne egy jó szervíz.
Nagyon köszi a segítséget.Amúgy a Lacettis mikor kiejtettem az állapot felmérést,dühbe jött és kinyomta a telót..Tehát ott valószínű valamilyen gubanc van.A Kalos-os magánszemély bele ment,valószínű azért mert annak az autónak tényleg nincs baja...Mosolyog
Amúgy köszönöm az eddigi segítséget is.
Ha kinyomta akkor az erősen felejtős.
Ha állapotfelmérésre viszed ne fogadd el azt a helyet amit az eladó ajánl akármilyen jó szerelőnek is látszik.
Érdemes megnézni, ha van vezetett szervízkönyve, hogy hol volt rendszeresen szervízelve és oda se kellene vinni. Kitudja esetleg haver ismerős csinálja és az elfogult lehet, és nem a te javadra. Max telefonon vagy személyesen érdeklödj a márkaszervízben, ahol csinálták a garanciális szervízeket, hogy tényleg el lettek e végezve és hogy még mit cseréltek ki rajta az évek során. Ha szerencsés és udvarias vagy talán megmondják. Ha van szerelő vagy szervíz amiben te megbízol oda kell vinni, vagy ajánlanak innen egyet ami már bevált klubbos körökben.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 19. - 10:11:59 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
matt999
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Hozzászólás #505 Dátum: 2011. Május 19. - 10:19:35 »

Egyértelműen felejtős Mosolyog.
Van egy szerviz amit én választottam a netről (Chevrolet,Autószalon Duna Kft.IX. ker. Budapest, Soroksári út 160., Tel: 347-1000 www.chevroletduna.hu ).
Igaz nem ismerem őket,de talán egy állapot felmérésre jó lesz.
Amúgy meg ha valaki tud ajánlani jó szervizt Bp-én,akkor írja meg légyszi.Olyan kéne ami szombaton is üzemel,esetleg még a holnap (péntek) jöhet szóba.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #506 Dátum: 2011. Május 19. - 13:00:57 »

Egyértelműen felejtős Mosolyog.
Van egy szerviz amit én választottam a netről (Chevrolet,Autószalon Duna Kft.IX. ker. Budapest, Soroksári út 160., Tel: 347-1000 www.chevroletduna.hu ).
Igaz nem ismerem őket,de talán egy állapot felmérésre jó lesz.
Amúgy meg ha valaki tud ajánlani jó szervizt Bp-én,akkor írja meg légyszi.Olyan kéne ami szombaton is üzemel,esetleg még a holnap (péntek) jöhet szóba.
Akkor már menjél inkább picit tovább a Horváth Autóklinikára. A Soroksáriút folytatásán van a szervíz, van kifejezetten Chevroletes szakijuk.

Cím: 1239 Budapest, Grassalkovich út 210.

Tel.: 06-1-289-0695, 06-30-993-6528

Kesresd a tulajt Horváth Rudit és hivatkozz a klubra.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #507 Dátum: 2011. Május 19. - 13:14:59 »

Egyértelműen felejtős Mosolyog.
Van egy szerviz amit én választottam a netről (Chevrolet,Autószalon Duna Kft.IX. ker. Budapest, Soroksári út 160., Tel: 347-1000 www.chevroletduna.hu ).
Igaz nem ismerem őket,de talán egy állapot felmérésre jó lesz.
Amúgy meg ha valaki tud ajánlani jó szervizt Bp-én,akkor írja meg légyszi.Olyan kéne ami szombaton is üzemel,esetleg még a holnap (péntek) jöhet szóba.
Akkor már menjél inkább picit tovább a Horváth Autóklinikára. A Soroksáriút folytatásán van a szervíz, van kifejezetten Chevroletes szakijuk.

Cím: 1239 Budapest, Grassalkovich út 210.

Tel.: 06-1-289-0695, 06-30-993-6528

Kesresd a tulajt Horváth Rudit és hivatkozz a klubra.
már nincs ott a lacsis szaki karácsony óta, a többiek meg főleg buzukihoz szoktak  Kacsint

Daewoo-Chevys körökben jártas szakemberek:

Istvánko Car Service
2011 Budakalász
Márton Áron u. 15.
Tel./Fax: 06-26/342-056
Márkafüggetlen szerviz
itt Tomi a főszerelő, akit ajánlanék

vagy

CarService
Bp XVI.
Elérhetőség:
Tel.: 06-30/439-43-79
e-mail: hargitaizs@t-online.hu
itt Zsolti a főnök

« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 19. - 13:22:01 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
matt999
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Hozzászólás #508 Dátum: 2011. Május 19. - 14:29:18 »

Egyértelműen felejtős Mosolyog.
Van egy szerviz amit én választottam a netről (Chevrolet,Autószalon Duna Kft.IX. ker. Budapest, Soroksári út 160., Tel: 347-1000 www.chevroletduna.hu ).
Igaz nem ismerem őket,de talán egy állapot felmérésre jó lesz.
Amúgy meg ha valaki tud ajánlani jó szervizt Bp-én,akkor írja meg légyszi.Olyan kéne ami szombaton is üzemel,esetleg még a holnap (péntek) jöhet szóba.
Akkor már menjél inkább picit tovább a Horváth Autóklinikára. A Soroksáriút folytatásán van a szervíz, van kifejezetten Chevroletes szakijuk.

Cím: 1239 Budapest, Grassalkovich út 210.

Tel.: 06-1-289-0695, 06-30-993-6528

Kesresd a tulajt Horváth Rudit és hivatkozz a klubra.
már nincs ott a lacsis szaki karácsony óta, a többiek meg főleg buzukihoz szoktak  Kacsint

Daewoo-Chevys körökben jártas szakemberek:

Istvánko Car Service
2011 Budakalász
Márton Áron u. 15.
Tel./Fax: 06-26/342-056
Márkafüggetlen szerviz
itt Tomi a főszerelő, akit ajánlanék

vagy

CarService
Bp XVI.
Elérhetőség:
Tel.: 06-30/439-43-79
e-mail: hargitaizs@t-online.hu
itt Zsolti a főnök


Huh,tényleg nagyon köszönöm.Jó fejek vagytok.
Már felhívtam Zsoltit,és máris mondott pár új szempontot.
Tényleg köszönöm.Jó kis közösség ez a chevys...Mosolyog
Naplózva
matt999
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Hozzászólás #509 Dátum: 2011. Május 21. - 18:31:53 »

Tenyleg csak koszonettel tartozom.Zsolti a szerelo,nagyon jo fej volt,es megvedett attól,hogy vegyek egy rossz,nem szervizelt,rizikos autot!Nektek is meg egyszer nagyon koszonom a segitseget.Esetleg Szegeden egy jo Daewoos,Chevys szerelot tud valaki ajanlani,mert ott neztem ki egy autot?
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 21. - 18:33:50 írta matt999 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!