Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 18:24:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 186984 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #480 Dátum: 2010. Május 20. - 08:22:03 »

Nekem E85 két nap után megoldotta, fel a fejjel! Pedig már megvettem a gyújtókábeleket, hogy hátha az és most itt porosodik a dobozban.

Üdv.

amatőr kérdés: Mi ez az E85?
Elsősorban üzemanyag. Vigyorog Növényi származékból előallitott alkohol amit benzinnel bekeverve árulnak egyes(pl:avia) benzinkutakon.(85% alkohol+25% benzin)
110% He Vigyorog
Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #481 Dátum: 2010. Május 20. - 08:23:27 »

Nekem E85 két nap után megoldotta, fel a fejjel! Pedig már megvettem a gyújtókábeleket, hogy hátha az és most itt porosodik a dobozban.

Üdv.

amatőr kérdés: Mi ez az E85?
Elsősorban üzemanyag. Vigyorog Növényi származékból előallitott alkohol amit benzinnel bekeverve árulnak egyes(pl:avia) benzinkutakon.(85% alkohol+25% benzin)
110% He Vigyorog
nah a válasz is amatőr lett. bocsi 15% benya. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
thomaso
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Hozzászólás #482 Dátum: 2010. Május 20. - 10:32:53 »

Nekem E85 két nap után megoldotta, fel a fejjel! Pedig már megvettem a gyújtókábeleket, hogy hátha az és most itt porosodik a dobozban.

Üdv.

amatőr kérdés: Mi ez az E85?
Elsősorban üzemanyag. Vigyorog Növényi származékból előallitott alkohol amit benzinnel bekeverve árulnak egyes(pl:avia) benzinkutakon.(85% alkohol+25% benzin)
110% He Vigyorog
nah a válasz is amatőr lett. bocsi 15% benya. Vigyorog

Értem  Mosolyog  Ez másnéven a bio-etanol? Kockázat nélkül lehet tankolni vagy érdemes mondjuk csak minden 3.-4. tankolásnál ezt tankolni?
gondolom már többször ki lett tárgyalva a téma, ígérem többet nem kérdezek, hanem visszaolvasok.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #483 Dátum: 2010. Május 20. - 13:28:38 »



Értem  Mosolyog  Ez másnéven a bio-etanol? Kockázat nélkül lehet tankolni vagy érdemes mondjuk csak minden 3.-4. tankolásnál ezt tankolni?
gondolom már többször ki lett tárgyalva a téma, ígérem többet nem kérdezek, hanem visszaolvasok.
Itt olvasgass. http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=218.0
Én tisztán nem tankolnám, de felesben elmegy vele az autó.
Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #484 Dátum: 2010. Május 20. - 21:56:22 »



Értem  Mosolyog  Ez másnéven a bio-etanol? Kockázat nélkül lehet tankolni vagy érdemes mondjuk csak minden 3.-4. tankolásnál ezt tankolni?
gondolom már többször ki lett tárgyalva a téma, ígérem többet nem kérdezek, hanem visszaolvasok.
Itt olvasgass. http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=218.0
Én tisztán nem tankolnám, de felesben elmegy vele az autó.
tisztán ne,felesben ha ovatos vagy ,1:4-be ha spórolni is akarsz az e85 javára.Folyamatosan tankolhatod.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 17. - 15:33:28 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #485 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 13:29:28 »

Voltam a Gyulainál, megnéztem az új Merivát, és, ha már ott voltam, a használt kocsikat is. Hát Lacettiből jó pár volt, minden fajtából, kitűnő állapotban. 1,3 milkótól, 1,7-ig a 2-4 évesek, sőt volt túlraktározott új is. Ami viszont nagyon megtetszett: Chevrolet Epica, fullos, beleértve a bőrt is, dizelben, 3 évesen, 3 milláért, és mint az új, olyan volt, makulátlan. Szóval ez azt jelenti, hogy aki akar venni, az most jól jár, de eladnunk a kocsit nem szabad, menjen, ameddig csak megy. Az Epica kéne!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #486 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 13:58:01 »

Voltam a Gyulainál, megnéztem az új Merivát, és, ha már ott voltam, a használt kocsikat is. Hát Lacettiből jó pár volt, minden fajtából, kitűnő állapotban. 1,3 milkótól, 1,7-ig a 2-4 évesek, sőt volt túlraktározott új is. Ami viszont nagyon megtetszett: Chevrolet Epica, fullos, beleértve a bőrt is, dizelben, 3 évesen, 3 milláért, és mint az új, olyan volt, makulátlan. Szóval ez azt jelenti, hogy aki akar venni, az most jól jár, de eladnunk a kocsit nem szabad, menjen, ameddig csak megy. Az Epica kéne!
Az Epica-val nem vagy egyedül, de nekünk a bolthoz pakolható autó kell ezért vannak kombik.
Naplózva

gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #487 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 14:09:40 »

Voltam a Gyulainál, megnéztem az új Merivát, és, ha már ott voltam, a használt kocsikat is. Hát Lacettiből jó pár volt, minden fajtából, kitűnő állapotban. 1,3 milkótól, 1,7-ig a 2-4 évesek, sőt volt túlraktározott új is. Ami viszont nagyon megtetszett: Chevrolet Epica, fullos, beleértve a bőrt is, dizelben, 3 évesen, 3 milláért, és mint az új, olyan volt, makulátlan. Szóval ez azt jelenti, hogy aki akar venni, az most jól jár, de eladnunk a kocsit nem szabad, menjen, ameddig csak megy. Az Epica kéne!
Az Epica-val nem vagy egyedül, de nekünk a bolthoz pakolható autó kell ezért vannak kombik.
Epicából kombi, mekkor a zsír lenne  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #488 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 20:54:14 »

A egyik Lacetti kombink eladó, továbbiak itt http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sw_1.6_16v_elite-4161833
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #489 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 19:41:03 »

Ez az autó is külföldről hozott? Honnan? Vagy itthoni első üzembe helyezésű? Hány tulaja volt eddig? Sérülése volt-e? Gumijai milyenek?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #490 Dátum: 2010. Szeptember 23. - 08:27:21 »

Ez az autó is külföldről hozott? Honnan? Vagy itthoni első üzembe helyezésű? Hány tulaja volt eddig? Sérülése volt-e? Gumijai milyenek?

Magyarországon forgalomba helyezett a legelső szériából való, mi vagyunk a második tulaja, az eleje volt sérült, a csomagtér ajtó meg a tető nem volt fújva, a többi elemen ágak által keletkezett karcolások voltak, ezért szinte körbe lett fújva. A gumik 80% körüliek.

A kettő közül a jobboldali, Kint Nubiraként futottak a bal odali az kinti.
http://img.carstyling.hu/usercars/00/03/70/94/37094_1260032755.jpg
A fekete diesel automata az is kinti.
http://img.carstyling.hu/usercars/00/03/70/94/37094_1279543064.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 23. - 08:35:00 írta sebijoe » Naplózva

gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #491 Dátum: 2010. November 14. - 23:39:49 »

Sziasztok!
Lecseréltem (vagyis 3 nap múlva lesz a csere Vigyorog) szeretett kisautóm egy diesel sw-re(az majd kiderül,hogy jól tettem-e).Budapesten találtam.2008-as fehér,tetőablakos (utólagos),fóliázott,jelenleg 18e.km van benne(remélem) banki lefoglalt volt valami tűzoltó emberke volt a gazdája.Az érdekelne,hogy valaki nem ismeri-e véletlenül ennek az autónak a gazdáját?Lenne pár kérdésem hozzá! ::)Ha tudtok valamit értesítsetek!
Sajnos kinőttük a HB-t, pedig tökéletes volt.Aki megveszi jól jár vele (45e.km)!!!

Köszönettel:g.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #492 Dátum: 2010. December 01. - 13:57:00 »

Nővérem eladná autóját:

Renault Twingo Cinetic 1.2 16V, 75 LE, 2002-es évjárat, 40 000 km (!!!), 2. tulaj.
Második autóként használt, metálbordó, el. ablak, el. tükör, rádió, kp-i zár, nemtom hány légzsák, nemtom van-e ABS. Klíma nincs benne. Szép állapotú, nagy becsben tartott, mindig márkaszervízbe vitték. Jelenleg téli gumival, mert az eredeti nyári gumik elöregedtek, mielőtt elkoptak volna (de megvannak!)  Vigyorog.

Terjesszétek, keressen privátban, akit érdekel. Az ár alku kérdése, jó lenne, ha még idén elmenne...
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 01. - 14:32:57 írta Döme » Naplózva
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #493 Dátum: 2010. December 01. - 18:25:01 »

Sziasztok!
Lecseréltem (vagyis 3 nap múlva lesz a csere Vigyorog) szeretett kisautóm egy diesel sw-re(az majd kiderül,hogy jól tettem-e).Budapesten találtam.2008-as fehér,tetőablakos (utólagos),fóliázott,jelenleg 18e.km van benne(remélem) banki lefoglalt volt valami tűzoltó emberke volt a gazdája.Az érdekelne,hogy valaki nem ismeri-e véletlenül ennek az autónak a gazdáját?Lenne pár kérdésem hozzá! ::)Ha tudtok valamit értesítsetek!
Sajnos kinőttük a HB-t, pedig tökéletes volt.Aki megveszi jól jár vele (45e.km)!!!

Köszönettel:g.

szia!
Ha véletlenül ebben az autóban gondolkodsz:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_2.0_d_platinum_automata-4132587

Akkor vele kapcsolatban a törzsasztal-ban már megtörtént az elemzés, idézem:

"Meg kell nézni az állapot lapot. Sok minden kiderül belőle. Kacsint
https://www.otpbank.hu/merkantil2001/allapotlapok/25373.pdf

Gumik profilmélysége 3,0mm. Állásban elkopott? Vigyorog
Motortér tető  átfényezett
Jobb első-hátsó sárvédő átfényezett
Utastér tető átfényezett
Csomagtér fedél átfényezett"

Szóval kerülendő...
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #494 Dátum: 2010. December 01. - 20:27:23 »

Szia,szerencsére nem ezt az autót vettem meg!Köszönöm az infót.Amit találtam az is visszavett autó volt,de valósnak tünnek a dolgai.Az elmúlt 9 évben ez a 6. autóm,már elég gyanakvó vagyok a vásárláskor.Nem szeretek pali madár lenni.Nagyon bejön ez az sw,a 280 nm okoz kellemes meglepetéseket(a párom az első ezer km alatt végig kapaszkodott,most már kicsit lassítottam azért).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!