Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 16:32:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 186948 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #465 Dátum: 2010. Május 08. - 14:16:50 »

Tegnap sétálgattunk az autópiacon kollégámmal...
Láttam Lacettit is:

Lacetti SW 1.6 elite fekete 2007.03-es 45 eKm 1 800 000 Ft-ért. / gagyi rádióval, erösen kopott kilincsekkel, új gagyi gumikkal, tecsós disztárcsával/

http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sw_1.6_16v_elite_acc-3318190

Képen még csak-csak, de előben... He 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Zoli
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Hozzászólás #466 Dátum: 2010. Május 11. - 07:31:55 »

Úgy néz ki nem leszünk nagy barátságban az autóval:(. Sajna a pechlámpára szelepcserét mondtak (150eHUF áron), jómagam kb. 20km-t tettem meg vele...remélhetőleg a használtautó garancia fedezni fogja, még jó, hogy kötöttem. Mindenesetre a barátkozás a márkával elég döcögősre sikerült így...
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #467 Dátum: 2010. Május 11. - 10:46:32 »

Úgy néz ki nem leszünk nagy barátságban az autóval:(. Sajna a pechlámpára szelepcserét mondtak (150eHUF áron), jómagam kb. 20km-t tettem meg vele...remélhetőleg a használtautó garancia fedezni fogja, még jó, hogy kötöttem. Mindenesetre a barátkozás a márkával elég döcögősre sikerült így...
150EFt? ANNYIÉRT KOMPLETT MOTORT IS ADNAK.Nem tudom mit takar a pechlámpa hibakódja amiért szelepcsere kell,de gondolom kormos a végtelenségig.Én előtte csinálnék egy EGR lezárást és jó erős e85-ös keverékkel meghajtanám a motort (min:4500ford) hosszútávon.(10l benya a többi E85 üresedő tanknál)Ennek le kell hogy tisztitsa.
Naplózva

06 70/22 11 222
Zoli
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Hozzászólás #468 Dátum: 2010. Május 11. - 11:20:17 »

Lövésem sincs mit csinálnak, sajnos ennyire nem vagyok képben, az egész fórum átolvasására még nem volt időm:(. Mennyi lenne a reális ár?
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #469 Dátum: 2010. Május 11. - 11:25:23 »

Lövésem sincs mit csinálnak, sajnos ennyire nem vagyok képben, az egész fórum átolvasására még nem volt időm:(. Mennyi lenne a reális ár?
Hát a mostani árakat nem tudom de nekem az off opel hengerfejét (8 szelep)42EFt ért ujitották föl 3 éve.Bontva lacsi hengerfej 60-80EFt igy + szerelés egy 100EFt körül megáll.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 11. - 11:34:33 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #470 Dátum: 2010. Május 11. - 13:16:33 »

A társalgóba válaszoltam, mert ott lenne a helye, de ha csak ide olvasol Zoli, akkor eszembe jutott még egy dolog. Régebben írta egy kartárs, hogy a szelepcsere előtt-helyett, meg lehetne próbálni kitisztítani a hengerfejet és újracsiszolni a felfekvő felületet. Ami lényegesen olcsóbb és hátha segít.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #471 Dátum: 2010. Május 11. - 13:42:23 »

Igazából ezt a Szelepcserés topikban bőven kitárgyaltuk már. Én is ebben a cipőben jártam.
Naplózva
ghorinka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


1.4 16V Elite


WWW
« Hozzászólás #472 Dátum: 2010. Május 11. - 17:55:54 »

Nekem E85 két nap után megoldotta, fel a fejjel! Pedig már megvettem a gyújtókábeleket, hogy hátha az és most itt porosodik a dobozban.

Üdv.
Naplózva

Press-Air 21 Kft. - ipariszerszámok, csavarozástechnika , csiszolástechnika www.irtools.hu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #473 Dátum: 2010. Május 11. - 19:30:05 »

Úgy néz ki nem leszünk nagy barátságban az autóval:(. Sajna a pechlámpára szelepcserét mondtak (150eHUF áron), jómagam kb. 20km-t tettem meg vele...remélhetőleg a használtautó garancia fedezni fogja, még jó, hogy kötöttem. Mindenesetre a barátkozás a márkával elég döcögősre sikerült így...
Ne hagyd magad!! Ha Te mindössze ennyit haladtál vele ez már sumákság, vagyis eltitkolt hiba. Valószínű, hogy tudtak már a hibáról és orvoslás helyett csak törölték a hibakódot. Ha a biztosítás nem jön be akkor csapj az asztralra és az eladónak kell majd fizetnie a javítást. Ne keseredj el, ez nem az autó hibája ez egy probléma amit meg kell oldani. Ne okold a gépet mert megpróbáltak átverni. Kacsint
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #474 Dátum: 2010. Május 11. - 20:09:45 »

Úgy néz ki nem leszünk nagy barátságban az autóval:(. Sajna a pechlámpára szelepcserét mondtak (150eHUF áron), jómagam kb. 20km-t tettem meg vele...remélhetőleg a használtautó garancia fedezni fogja, még jó, hogy kötöttem. Mindenesetre a barátkozás a márkával elég döcögősre sikerült így...
Ne hagyd magad!! Ha Te mindössze ennyit haladtál vele ez már sumákság, vagyis eltitkolt hiba. Valószínű, hogy tudtak már a hibáról és orvoslás helyett csak törölték a hibakódot. Ha a biztosítás nem jön be akkor csapj az asztralra és az eladónak kell majd fizetnie a javítást. Ne keseredj el, ez nem az autó hibája ez egy probléma amit meg kell oldani. Ne okold a gépet mert megpróbáltak átverni. Kacsint
Mondjuk ez igaz!
Naplózva

06 70/22 11 222
Zoli
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Hozzászólás #475 Dátum: 2010. Május 12. - 07:06:14 »

Igyekszem majd megkeresni a megfelelő topikokat   Mosolyog

Az eddigi fejlemények alapján garanciában javítják az autót, úgyhogy nem különösebben érdekel, hogy mit cserélnek benne, így nem kerül semmibe Vigyorog. Gondolom ha garanciában javítják, akkor azt cserélik ki benne, amit kell. Csütörtökre kész is lesz (elméletileg, de nem lepnének meg, ha két hét lenne belőle), majd írom ha történt valami, illetve mi változott:). Igazából az autó viselkedésén semmi különöset nem éreztem...de azért csak ne világítson az a vacak, idegesítő...
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 12. - 07:09:18 írta Zoli » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #476 Dátum: 2010. Május 12. - 07:14:48 »

Igyekszem majd megkeresni a megfelelő topikokat   Mosolyog

Az eddigi fejlemények alapján garanciában javítják az autót, úgyhogy nem különösebben érdekel, hogy mit cserélnek benne, így nem kerül semmibe Vigyorog. Gondolom ha garanciában javítják, akkor azt cserélik ki benne, amit kell. Csütörtökre kész is lesz (elméletileg, de nem lepnének meg, ha két hét lenne belőle), majd írom ha történt valami, illetve mi változott:). Igazából az autó viselkedésén semmi különöset nem éreztem...de azért csak ne világítson az a vacak, idegesítő...

Akkor talán nem is nagy a baj, mert, ha komoly gond lenne, akkor bizony érezted volna az autó viselkedésénél, hogy rossz. Reméljük minden rendben lesz, és szeretni fogod, úgy, mint mi is. Sajnos Te sem jelölted be a profilodban, hogy hol laksz, pedig az hasznos volna, főleg Neked, ha kell segítség, hogy a közelben találd azt meg. Írtam privit a múltkor, remélem majd hasznát veszed.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
piercingsen
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Hozzászólás #477 Dátum: 2010. Május 17. - 17:55:41 »

Hali mindenkinek.Sajnos nekem is meg kell válnom az autómtól.Maradunk Dániában, és itt nem használhatom adóügyi okokból.(kb 3milla büntetéssel fenyegetnek ha elkapnak.) Az elmúlt egy évben az autó otthon állt. Kétszer egy hetet közlekedtem vele:( Sajnos mivel hiteles autó, így a luxus kategóriába tartozik. Luxus fizetni egész évben és csak két hetet használni Mosolyog Az autó Tatabányán megtekinthető, kipróbálható. Képeket még csinál egy barátom róla, és töltöm fel.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_1.4_16v_star_ac-3842816
Ha valakit érd....
szép napot
Naplózva
thomaso
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Hozzászólás #478 Dátum: 2010. Május 20. - 07:54:17 »

Nekem E85 két nap után megoldotta, fel a fejjel! Pedig már megvettem a gyújtókábeleket, hogy hátha az és most itt porosodik a dobozban.

Üdv.

amatőr kérdés: Mi ez az E85?
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #479 Dátum: 2010. Május 20. - 08:02:21 »

Nekem E85 két nap után megoldotta, fel a fejjel! Pedig már megvettem a gyújtókábeleket, hogy hátha az és most itt porosodik a dobozban.

Üdv.

amatőr kérdés: Mi ez az E85?
Elsősorban üzemanyag. Vigyorog Növényi származékból előallitott alkohol amit benzinnel bekeverve árulnak egyes(pl:avia) benzinkutakon.(85% alkohol+25% benzin)
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!