Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 20:36:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 187089 alkalommal)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #405 Dátum: 2010. április 06. - 13:13:43 »

Kösz, valószínű hogy vele beszéltem. A  felszereltségre nem vagyok igényes, ezek nélkül még elvagyok, Igazából az a lényeg ha belevágok, 15 évig ne kelljen autóvásárlásra gondolnom. Mondjuk ez az EGR szelepes ügy,(megtaláltam az olvasnivalót itt a fórumon) kicsit ijesztő, de hátha szerencsém lesz
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #406 Dátum: 2010. április 06. - 13:16:38 »

Kösz, valószínű hogy vele beszéltem. A  felszereltségre nem vagyok igényes, ezek nélkül még elvagyok, Igazából az a lényeg ha belevágok, 15 évig ne kelljen autóvásárlásra gondolnom. Mondjuk ez az EGR szelepes ügy,(megtaláltam az olvasnivalót itt a fórumon) kicsit ijesztő, de hátha szerencsém lesz
Az EGR minden autómárkánál gondot jelent.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #407 Dátum: 2010. április 06. - 14:26:59 »

Kösz, valószínű hogy vele beszéltem. A  felszereltségre nem vagyok igényes, ezek nélkül még elvagyok, Igazából az a lényeg ha belevágok, 15 évig ne kelljen autóvásárlásra gondolnom. Mondjuk ez az EGR szelepes ügy,(megtaláltam az olvasnivalót itt a fórumon) kicsit ijesztő, de hátha szerencsém lesz
Az EGR minden autómárkánál gondot jelent.
Még a BMW-nél is. Kacsint
Naplózva


LPG
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #408 Dátum: 2010. április 06. - 16:43:16 »

Köszönöm a segítségeket, mi lett a vége. Miskolcon is találtam egyet http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sw_1.6_16v_plus-3623973
lehet ez lesz a nyerő.

Inkább a kék a felszereltségre nem vagy igényes de a kartámasz és a rádió használhatóság szempontjából jó pont a ködlámpa praktikus tud lenni,a bőr kormány/váltógomb,magashangszoró az csak elvan az ablakkal együtt
Naplózva

70/4334431
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #409 Dátum: 2010. április 06. - 20:14:56 »

Kedves Zoltán!
Mielőtt még elkapkodnád a dolgot ajánlom figyelmedbe a következőt: http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sw_2.0_d_platinum_15e_km-3746466  és a http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sw_2.0_d_platinum_automata-3637641
Azt gondolom igencsak megfontolandó a dolog!!!!! (Nem írhatom le , hogy mennyivel tud többet a diesel, mert kitagadnak innen, pedig szeretem Őket!!!!)
Üdv:MNT

Bár ha az automatát megveszed belehalok az irigységbe!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 06. - 20:17:29 írta mostnemtom » Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Somi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #410 Dátum: 2010. április 06. - 20:25:41 »

A rendőröknek is tetszik a lacetti!
Ma láttam egy fehér ferdehátút,civil rendszámmal.Ez csak nekem meglepetés?
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #411 Dátum: 2010. április 06. - 20:29:56 »

A rendőröknek is tetszik a lacetti!
Ma láttam egy fehér ferdehátút,civil rendszámmal.Ez csak nekem meglepetés?
Több színben is rendeltek!! Nálunk egy kékből mérnek!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #412 Dátum: 2010. április 06. - 20:32:16 »

Kedves Mostnemtom, kösz de biztosan nem lesz diesel, nem menne át a "nagytanácson" bár egy autómata váltó, azért tényleg nem volna rossz
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #413 Dátum: 2010. április 06. - 20:43:38 »

A fehér kombi tuti nem platinum. Se esőszenzor, se alufelni, ráadásul belül sincsenek meg a fényezett műszerfali dolgok.
Naplózva
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #414 Dátum: 2010. április 06. - 20:46:31 »

Kösz a tippeket, megkérdeztem, ez a Nyíregyházi is 2008 as, és még nincs forgalomba helyezve, viszont tényleg szinte 0km es.

Ha a nyíregyházinál kellene 1 távirányítható szem, akkor tudok segíteni, itt lakom. Én februártól vagyok márkatárs alapos és hosszú nézelődés után.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #415 Dátum: 2010. április 06. - 20:47:05 »

Kedves Mostnemtom, kösz de biztosan nem lesz diesel, nem menne át a "nagytanácson" bár egy autómata váltó, azért tényleg nem volna rossz
a nagytanácsot nem ismerem , ellenben van tapasztalatom mindkét verzióból. Hát elég egyértelmű a dolog.Nem tudom mi az ellenvetés a diesel változat iránt, szerintem ki kell próbálni!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #416 Dátum: 2010. április 06. - 20:51:33 »

A fehér kombi tuti nem platinum. Se esőszenzor, se alufelni, ráadásul belül sincsenek meg a fényezett műszerfali dolgok.
Van benne valami. Több olyan extra is fel van sorolva ami nem létezik a lacsikban. (pl.:állítható hátsó ülés?)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #417 Dátum: 2010. április 06. - 20:59:02 »

A fehér kombi tuti nem platinum. Se esőszenzor, se alufelni, ráadásul belül sincsenek meg a fényezett műszerfali dolgok.
Van benne valami. Több olyan extra is fel van sorolva ami nem létezik a lacsikban. (pl.:állítható hátsó ülés?)
Van ott még más érdekes is: fedélzeti számítógép, kikapcsolható légzsák.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #418 Dátum: 2010. április 06. - 21:36:10 »

Kedves Zoltán!
Mielőtt még elkapkodnád a dolgot ajánlom figyelmedbe a következőt: http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sw_2.0_d_platinum_15e_km-3746466  és a http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_sw_2.0_d_platinum_automata-3637641
Azt gondolom igencsak megfontolandó a dolog!!!!! (Nem írhatom le , hogy mennyivel tud többet a diesel, mert kitagadnak innen, pedig szeretem Őket!!!!)
Üdv:MNT

Bár ha az automatát megveszed belehalok az irigységbe!!!!

Ha netalántán jössz Kaposújlakra kiprobálhatsz egy diesel automatát Vigyorog
Naplózva

70/4334431
ferencv
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #419 Dátum: 2010. április 06. - 21:43:23 »

Kösz a tippeket, megkérdeztem, ez a Nyíregyházi is 2008 as, és még nincs forgalomba helyezve, viszont tényleg szinte 0km es.

Ha a nyíregyházinál kellene 1 távirányítható szem, akkor tudok segíteni, itt lakom. Én februártól vagyok márkatárs alapos és hosszú nézelődés után.


Szervusz!

Ugyan nem nekem ajánlottad fel, de mivel az egri 1,8-ast hirdető kereskedő nem hajlandó válaszolni az emailemre, igy képbe került a nyiregyházi 2,7m-os lacetti kombi. Ezért tisztelettel felkérnélek egy elözetes tájákozódásra az autóról.
Amik fontosak lennének adnának e hozzá téligumit felnivel, vállalnának -e egy gázbeszerelést injektorost (mennyiért), mi lenne kp-re a végára?
Előre is köszönöm!

Üdv Feri  
Naplózva
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!