Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 00:17:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 187203 alkalommal)
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #345 Dátum: 2010. Március 28. - 17:34:33 »

Köszönöm a hasznos információkat, jobb ha nem ez a 120ezres szerviz lebeg a szemem előtt, ha a vásárlás mellett döntök, mert az határozottan lelombozó:)
Ne lebegjen, mert a km számláló alapján az még odébb van.
Sebike! Szerinted Lacettinek vissza lehet tekerni a km állás jelzőt? És vajon megteszik- e? Csak eszembe jutott! He He

Zoli, nem elég a szervízfüzetbe belenézni, oda ismerős szerelő símán beírja a karbantartásokat. Sajnos. Azt nézem, kereskedőnél áll az autó. Ezek ilyenkor megbízásival dolgoznak, ha mákod van, akkor az autóban meg lehet találni a tulaj adatait, illetve a szervízkönyvben. És nála rákérdezni az autó történetére.

mindegyik autóét lehet van ahol a motorvezérlő az árulkodó nyom de itt nem,szervízkönyv csak egy bélyegző
akkor azt mondod a szervizeknek nincs adatbázisuk csak bélyegző és kész?
Krisz nekem mikor 1 éves lett kaptam egy levelet h vigyem szervizbe mert 1 éves lesz,addigra másodszor vittem szervizbe csak nem abba ahol vettem,közelebbi szakszervizbe hordtam.
Én tudom hogy van szerviz adatbázis és naprakész mert nekem is mindig szólnak telefonálnak.Azonfelül a haverom még mindig  ott van aki intézte a kocsit és bármikor bepecsételi a szervizt az km Órát visszatekeri de mondta ez csak eladáshoz jó mert a gépben nem lessz benne.ha pedig ott le ellenőrzik buktás a dolog.

de csak az adott szervíz nézi  ha a saját bélyegzője nem stimmel
akkor ha benyomatok egy fals bélyegzőt a 30ezresre itt és máshova elviszem a 45ezresre ujra van garim?

ha utánanéznek akkor bukta!
esetleg kérhetnek számlát róla ha nincs akkor...
függ a munkafelvevőtől és a hiba mértékétől!
Naplózva

70/4334431
Somi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #346 Dátum: 2010. Március 28. - 19:14:33 »

Megköszönve a segítségeteket,beállnék a sor végére egy 2006 05.ős Elite 1.6-al. 51.000 tényleges km.
Véletlenül találtam a nagyiccei volt skodaszervízben,éppen árazták. 1.4 lett az ára vizsgával.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #347 Dátum: 2010. Március 28. - 19:16:59 »

Megköszönve a segítségeteket,beállnék a sor végére egy 2006 05.ős Elite 1.6-al. 51.000 tényleges km.
Véletlenül találtam a nagyiccei volt skodaszervízben,éppen árazták. 1.4 lett az ára vizsgával.
Gratula géphez!
Sok baleset és probléma mentes km-rt nektek.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #348 Dátum: 2010. Március 28. - 19:17:59 »

Megköszönve a segítségeteket,beállnék a sor végére egy 2006 05.ős Elite 1.6-al. 51.000 tényleges km.
Véletlenül találtam a nagyiccei volt skodaszervízben,éppen árazták. 1.4 lett az ára vizsgával.
Gratula az autóhoz Mosolyog Jól döntöttél. Sok-sok balesetmentes kilométert kívánok.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 28. - 19:30:14 írta diablo77 » Naplózva
Somi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #349 Dátum: 2010. Március 28. - 19:20:22 »

Köszönöm,még ismerkedünk.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #350 Dátum: 2010. Március 29. - 15:37:36 »

Köszönöm,még ismerkedünk.
Üdv a fedélneten! Árából ítélve SW.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Somi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #351 Dátum: 2010. Március 30. - 21:26:07 »

Sedan a kis szomjas,az első 100km legalábbis erre utal.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #352 Dátum: 2010. Március 30. - 22:07:33 »

Sedan a kis szomjas,az első 100km legalábbis erre utal.
Látom volt eszed és nem teherautót (SW) vettél Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #353 Dátum: 2010. Március 31. - 07:43:17 »

Sedan a kis szomjas,az első 100km legalábbis erre utal.
A szintjelző nem tévesszen meg, mert messze nem lineáris. A fogyasztást, csak tankolásnál tudod számolni. Van, hogy 70-80 km alatt meg sem mozdul, máskor meg 20-30-kmnál nagyot esik.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Somi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #354 Dátum: 2010. Március 31. - 08:09:42 »

Pedig kerülgettem a "teherautókat" B-C kategóriám van.
Naplózva
Somi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #355 Dátum: 2010. Március 31. - 08:15:54 »

Sajna tankoltam,igaz még a télivel gurult és a klímát is próbálgattam,remélem a második 100 már barátságosabb lesz.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #356 Dátum: 2010. Március 31. - 19:24:55 »

Érdekel valakit egy fullos Renault Laguna dizel combi? 2002-es, most volt vezérmű cseréje, és csak 93 ezret futott. Ismerős a tulaj. Full: memoriás, fűthető bőr ülés, gyári navigáció, klíma, gyári xenon, tolató radar, könnyűfém felnik, hatalmas csomagtartó, ablaka külön nyitható, ESP, tempomat, hi-fi, 6 sebességes, elektromos ablakok, tükrök, kártyás indítás, alacsony fogyasztás, hatalmas, kényelmes autó. Kapitány is bele szeretett.
Aki érdeklődne, keressen engem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #357 Dátum: 2010. Március 31. - 20:06:58 »

Érdekel valakit egy fullos Renault Laguna dizel combi? 2002-es, most volt vezérmű cseréje, és csak 93 ezret futott. Ismerős a tulaj. Full: memoriás, fűthető bőr ülés, gyári navigáció, klíma, gyári xenon, tolató radar, könnyűfém felnik, hatalmas csomagtartó, ablaka külön nyitható, ESP, tempomat, hi-fi, 6 sebességes, elektromos ablakok, tükrök, kártyás indítás, alacsony fogyasztás, hatalmas, kényelmes autó. Kapitány is bele szeretett.
Aki érdeklődne, keressen engem!
Inkább nem szólok semmit, de ha alkatrész kell szóljon, aki megveszi. Mosolyog
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #358 Dátum: 2010. április 01. - 07:28:55 »

Érdekel valakit egy fullos Renault Laguna dizel combi? 2002-es, most volt vezérmű cseréje, és csak 93 ezret futott. Ismerős a tulaj. Full: memoriás, fűthető bőr ülés, gyári navigáció, klíma, gyári xenon, tolató radar, könnyűfém felnik, hatalmas csomagtartó, ablaka külön nyitható, ESP, tempomat, hi-fi, 6 sebességes, elektromos ablakok, tükrök, kártyás indítás, alacsony fogyasztás, hatalmas, kényelmes autó. Kapitány is bele szeretett.
Aki érdeklődne, keressen engem!
Inkább nem szólok semmit, de ha alkatrész kell szóljon, aki megveszi. Mosolyog

Állítólag az ilyenbe sokszor kell...
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #359 Dátum: 2010. április 01. - 08:02:38 »

Érdekel valakit egy fullos Renault Laguna dizel combi? 2002-es, most volt vezérmű cseréje, és csak 93 ezret futott. Ismerős a tulaj. Full: memoriás, fűthető bőr ülés, gyári navigáció, klíma, gyári xenon, tolató radar, könnyűfém felnik, hatalmas csomagtartó, ablaka külön nyitható, ESP, tempomat, hi-fi, 6 sebességes, elektromos ablakok, tükrök, kártyás indítás, alacsony fogyasztás, hatalmas, kényelmes autó. Kapitány is bele szeretett.
Aki érdeklődne, keressen engem!
Inkább nem szólok semmit, de ha alkatrész kell szóljon, aki megveszi. Mosolyog

Állítólag az ilyenbe sokszor kell...
Hát igen, a raktár ebből él.Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!