Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 04:27:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 187340 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #285 Dátum: 2010. Február 21. - 20:31:44 »

Látszólag nem rossz. Csak már megint ott az ACC, de manuális klímás.

Úgy látom, hogy a jobb elejéről leestek az SX betűk.  Mosolyog
2008 10.havira hogy kerül SX jel? Külföldi volt?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #286 Dátum: 2010. Február 21. - 20:45:58 »

Látszólag nem rossz. Csak már megint ott az ACC, de manuális klímás.
Te ezt honnan tudod? Én nem látom a képen az AC-t. Amúgy meg krómkeretesek a szellőzők, az pedig a platinumra jellemző, és az bizony automata klímás. Aminek a jele: AAC, és nem ACC, szerintem. Tévednék?
A hírdetés szövege: CHEVROLET LACETTI SW 1.6 16V Elite ACC. A leírásban manuális klímát ír. A (ál)krómkeret pedig tényleg platinumos.
A platinumban van esőérzékelő, ebben meg nincs, vagy nem az eredeti szélvédő van benne.
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #287 Dátum: 2010. Február 21. - 20:50:19 »

Látszólag nem rossz. Csak már megint ott az ACC, de manuális klímás.
Te ezt honnan tudod? Én nem látom a képen az AC-t. Amúgy meg krómkeretesek a szellőzők, az pedig a platinumra jellemző, és az bizony automata klímás. Aminek a jele: AAC, és nem ACC, szerintem. Tévednék?
A hírdetés szövege: CHEVROLET LACETTI SW 1.6 16V Elite ACC. A leírásban manuális klímát ír. A (ál)krómkeret pedig tényleg platinumos.
A platinumban van esőérzékelő, ebben meg nincs, vagy nem az eredeti szélvédő van benne.
Bezony, viszont az üléshuzat meg olyan, mint az én autómban.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #288 Dátum: 2010. Február 21. - 20:52:53 »

Látszólag nem rossz. Csak már megint ott az ACC, de manuális klímás.
Te ezt honnan tudod? Én nem látom a képen az AC-t. Amúgy meg krómkeretesek a szellőzők, az pedig a platinumra jellemző, és az bizony automata klímás. Aminek a jele: AAC, és nem ACC, szerintem. Tévednék?
A hírdetés szövege: CHEVROLET LACETTI SW 1.6 16V Elite ACC. A leírásban manuális klímát ír. A (ál)krómkeret pedig tényleg platinumos.
A platinumban van esőérzékelő, ebben meg nincs, vagy nem az eredeti szélvédő van benne.
Bezony, viszont az üléshuzat meg olyan, mint az én autómban.
És az utolsó képet megnézve a klíma manuális. A többi belső elem viszont platinumra utal.
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #289 Dátum: 2010. Február 21. - 20:56:16 »

Látszólag nem rossz. Csak már megint ott az ACC, de manuális klímás.
Te ezt honnan tudod? Én nem látom a képen az AC-t. Amúgy meg krómkeretesek a szellőzők, az pedig a platinumra jellemző, és az bizony automata klímás. Aminek a jele: AAC, és nem ACC, szerintem. Tévednék?
A hírdetés szövege: CHEVROLET LACETTI SW 1.6 16V Elite ACC. A leírásban manuális klímát ír. A (ál)krómkeret pedig tényleg platinumos.
A platinumban van esőérzékelő, ebben meg nincs, vagy nem az eredeti szélvédő van benne.
Bezony, viszont az üléshuzat meg olyan, mint az én autómban.
És az utolsó képet megnézve a klíma manuális. A többi belső elem viszont platinumra utal.
Lehet, csak átcserélte a belső dolgokat, de nekem továbbra is gyanús, hogy külföldi autó. Mondjuk ennek ellentmond a rendszám és a gyártási dátum, ami stimmel(het) (nővéremék 2008. 10 havi Aveoja LKW rendszámot kapott.)
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #290 Dátum: 2010. Február 21. - 21:05:02 »

Látszólag nem rossz. Csak már megint ott az ACC, de manuális klímás.

Úgy látom, hogy a jobb elejéről leestek az SX betűk.  Mosolyog
2008 10.havira hogy kerül SX jel? Külföldi volt?

Azt nem tudom, de nézd meg alaposan azokat a képeket, ahol látszik. A bal oldalán ott van, a jobb oldalán nincs.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #291 Dátum: 2010. Február 21. - 21:31:21 »

Látszólag nem rossz. Csak már megint ott az ACC, de manuális klímás.

Úgy látom, hogy a jobb elejéről leestek az SX betűk.  Mosolyog
2008 10.havira hogy kerül SX jel? Külföldi volt?

Azt nem tudom, de nézd meg alaposan azokat a képeket, ahol látszik. A bal oldalán ott van, a jobb oldalán nincs.
Láttam, mire gondolsz, csak nem értem a dolgot. Illetve külföldön megy még most is SX felszereltséggel a Lacsi.
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #292 Dátum: 2010. Február 22. - 09:20:45 »

Látszólag nem rossz. Csak már megint ott az ACC, de manuális klímás.

Úgy látom, hogy a jobb elejéről leestek az SX betűk.  Mosolyog
2008 10.havira hogy kerül SX jel? Külföldi volt?

Azt nem tudom, de nézd meg alaposan azokat a képeket, ahol látszik. A bal oldalán ott van, a jobb oldalán nincs.
Láttam, mire gondolsz, csak nem értem a dolgot. Illetve külföldön megy még most is SX felszereltséggel a Lacsi.
Vagy csak egyszerűen törött, és több autóból rakták össze... Lásd: ülés, szellőzőkeret, klíma, szélvédő, SX, stb. bizonytalanságok - szerintem.
Naplózva
Somi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #293 Dátum: 2010. Február 22. - 11:03:36 »

Nem illenek az aútóhoz a felsorolt elemek?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #294 Dátum: 2010. Február 22. - 11:49:17 »

Nem illenek az aútóhoz a felsorolt elemek?
Elég vegyes képet mutat a felszereltség, de ettől még lehet jó.
Meg kell nézni személyesen, mivel 2 éves kell lennie garanciának. Az 3éves korig/100ekm-ig van.
Ha nincs, akkor vagy nem márkaszervizbe hordták, vagy külföldi.
Naplózva


LPG
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #295 Dátum: 2010. Február 22. - 12:22:38 »

Nem illenek az aútóhoz a felsorolt elemek?
Elég vegyes képet mutat a felszereltség, de ettől még lehet jó.
Meg kell nézni személyesen, mivel 2 éves kell lennie garanciának. Az 3éves korig/100ekm-ig van.
Ha nincs, akkor vagy nem márkaszervizbe hordták, vagy külföldi.
Ha külföldről behozott autó az még nem zárja ki a garanciát ha előtte ott is rendesen vitték szervizbe, nekünk is van olyan autónk ami kintről jött és itt is garis.
Naplózva

Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #296 Dátum: 2010. Február 22. - 12:47:14 »

Nem illenek az aútóhoz a felsorolt elemek?
Elég vegyes képet mutat a felszereltség, de ettől még lehet jó.
Meg kell nézni személyesen, mivel 2 éves kell lennie garanciának. Az 3éves korig/100ekm-ig van.
Ha nincs, akkor vagy nem márkaszervizbe hordták, vagy külföldi.
Én egy törés nyomainak a keresésével kezdeném... Nyúlványok állapota, nem eredeti hegesztések, tornyok, futómű. A festék réteg mérése nem feltétlenül fedi fel a törést - karosszériaelem átrakása egy másik ugyanilyen színű autóról és már van is gyári vastagság, csak hát ami alatta van...  Az "SX" felirat még Nubira nevű korában került jellemzően a típusra...
Számomra gyanusan kevés a futásteljesítmény: nincs hatezer több mint egy év alatt. (nekem ez sacc 3-4 hónap) Mennyit is bukott az egykori vásárló bő 1 év alatt?? Az eredeti Hankook gumi van-e rajta, ha téli van rajta, akkor meg van-e?
Aztán vajon miért is kellett belül egy csomó mindent lecserélni? (Ment itt ugye a bizonytalanság elit/platinum, manuális/automata klíma, üléshuzat)
Esetleg banki visszavett? (És amikor a gazdi szembesült a ténnyel, hogy autóját elveszi bank akkor építette le és ezért van újra "legózva"?) Akkor törés nem volt, csak kicsit más, de az "enyém" és szeressük bátran!

Én is azt mondom: szervízkönyvet megnézni, ellenőrizni, aztán meg kell nézni, nézetni egy hozzáértővel (nem velem a kibiccel  Kacsint) és aztán alkudni, és utánna dönteni.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #297 Dátum: 2010. Február 22. - 12:52:59 »

Nem illenek az aútóhoz a felsorolt elemek?
Elég vegyes képet mutat a felszereltség, de ettől még lehet jó.
Meg kell nézni személyesen, mivel 2 éves kell lennie garanciának. Az 3éves korig/100ekm-ig van.
Ha nincs, akkor vagy nem márkaszervizbe hordták, vagy külföldi.
Én egy törés nyomainak a keresésével kezdeném... Nyúlványok állapota, nem eredeti hegesztések, tornyok, futómű. A festék réteg mérése nem feltétlenül fedi fel a törést - karosszériaelem átrakása egy másik ugyanilyen színű autóról és már van is gyári vastagság, csak hát ami alatta van...  Az "SX" felirat még Nubira nevű korában került jellemzően a típusra...
Számomra gyanusan kevés a futásteljesítmény: nincs hatezer több mint egy év alatt. (nekem ez sacc 3-4 hónap) Mennyit is bukott az egykori vásárló bő 1 év alatt?? Az eredeti Hankook gumi van-e rajta, ha téli van rajta, akkor meg van-e?
Aztán vajon miért is kellett belül egy csomó mindent lecserélni? (Ment itt ugye a bizonytalanság elit/platinum, manuális/automata klíma, üléshuzat)
Esetleg banki visszavett? (És amikor a gazdi szembesült a ténnyel, hogy autóját elveszi bank akkor építette le és ezért van újra "legózva"?) Akkor törés nem volt, csak kicsit más, de az "enyém" és szeressük bátran!

Én is azt mondom: szervízkönyvet megnézni, ellenőrizni, aztán meg kell nézni, nézetni egy hozzáértővel (nem velem a kibiccel  Kacsint) és aztán alkudni, és utánna dönteni.

A feltűnően kevés km is törést sejtet a háttérben amíg a biztosító esetleg a bank egyezkedett állt az autó, azután meg javítás stb... így szegény autó nem róhatta kilométereket!
Naplózva

Somi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #298 Dátum: 2010. Február 22. - 13:42:37 »

Jól gyanítottátok,összerakott autó! Leinformáltuk,sajnos megint így jártam. Köszönöm a segítségeteket.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #299 Dátum: 2010. Február 22. - 16:15:06 »

Jól gyanítottátok,összerakott autó! Leinformáltuk,sajnos megint így jártam. Köszönöm a segítségeteket.

Nem tudom mennyit szánsz rá, de nem sokkal többért (+500e) szoktak lenni bemutató autók.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!