Lacetti klub fórum
2024. Június 26. - 11:09:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 180861 alkalommal)
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #60 Dátum: 2008. április 07. - 12:49:05 »

Szia Jegi !

Hmmm... Kár, hogy nem ötajtósat szeretnél. Az autóm nem zsákbamacska, a típusra jellemző hibákat ( kipufogó szelepsor, kormánymű ) gariban orvosoltattam, így az új tulajnak ezzel már nem kell kínlódnia. Ráadásul a hirdetés minden szava igaz, nincs benne szédítés meg csúsztatás. Mindenesetre köszönöm a dícsérő szavakat és kívánom Neked, hogy mielőbb találj számodra megfelelő verdát és leld benne sok örömöd !

A "megkukendáztam" pedig überfrankó, ezt a szót még nem hallottam !  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Üdv. Toli. Mosolyog
Naplózva
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #61 Dátum: 2008. április 07. - 12:52:43 »

No meg persze egy icci - picci alku is belefér !  Kacsint

 
Naplózva
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #62 Dátum: 2008. április 08. - 21:11:11 »

toljadneki, igen szép hirdetést írtál, akár musical is lehetne belőle egy jó zenével.... Vigyorog
Naplózva
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #63 Dátum: 2008. április 09. - 09:28:07 »

 

Ja, ömlengősnek tűnhet, bár igaz amit leírtam. Arról nem beszélve, hogy meg kell találni az utat a tucatautók között válogató potenciális vevő tudatához, hogy "igen, ezt az autót érdemes megvenni". Ha minden jól megy, sikerült is !  Kacsint Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #64 Dátum: 2008. április 09. - 13:09:23 »



Ja, ömlengősnek tűnhet, bár igaz amit leírtam. Arról nem beszélve, hogy meg kell találni az utat a tucatautók között válogató potenciális vevő tudatához, hogy "igen, ezt az autót érdemes megvenni". Ha minden jól megy, sikerült is !  Kacsint Vigyorog
  Toli! Klubtagsággal együtt árulod? Az bőven feláras dolog, ezt érzékeltesd okvetlenül! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #65 Dátum: 2008. április 09. - 20:28:07 »

Toljad! mióta busás haszonra szert téve eladtad azt a kis ékszerdobozt, már le sem ereszkedsz hozzánk?!
Majd visszasírsz majd minket, ha a lacsit nem is...nagyon...
Naplózva
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #66 Dátum: 2008. április 12. - 15:01:37 »

Sziasztok !

 Vigyorog

Elvitték !  Vigyorog 2.1 lett a vége, de még ez is jó, főleg, hogy a jobb elején volt egy kis "narancsbőr", egyszer valaki beleütött vagy rúgott a sárvédőbe, aztán puklis maradt az egyengetés után. Szerencsés vagyok. Az első és egyetlen érdeklődő el is vitte.  Vigyorog

Azé' nem bántsatok nagyon, ebből így tudtam a legjobban kiszállni... 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #67 Dátum: 2008. április 12. - 16:20:46 »

Sziasztok !

 Vigyorog

Elvitték !  Vigyorog 2.1 lett a vége, de még ez is jó, főleg, hogy a jobb elején volt egy kis "narancsbőr", egyszer valaki beleütött vagy rúgott a sárvédőbe, aztán puklis maradt az egyengetés után. Szerencsés vagyok. Az első és egyetlen érdeklődő el is vitte.  Vigyorog

Azé' nem bántsatok nagyon, ebből így tudtam a legjobban kiszállni... 
  Egye fene, meghagyjuk áruló életed! Azért azt elvárhatjuk gondolom, hogy beszámolsz majd a Honda Jazzről is, és megmondod utólag, hogy mi tette végzetessé a kapcsolatod a Lacettivel, mert nagyon berágtál szegényre. Szóval? He Sok szerencsét a Hondához! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #68 Dátum: 2008. április 12. - 16:38:18 »

Hali !

Ó, köszönöm Nagyúr !  Vigyorog

Ami feltette a pontot az i - re, az nagyon privát szféra, nem beszélnék róla... 

Másképpen pedig, ha elvonatkoztatunk az emocionális oldalától a dolognak, akkor is így tartom helyesnek, hogy még garis korában szálltam ki belőle, gari után még nagyobbat buktunk volna, hiszen tele van a piac fiatal Lacsikkal. Így sikerült. Ha nem kötődik hozzá negatív élmény, a motorhiba ( konstrukció hiba ? ) miatt előbb - utóbb kiszálltunk volna belőle.

A Jazzről természetesen beszámolok ha meglesz, már ki is néztem a potenciális "áldozatot", de egyenlőre nem érem el a tulajt, így semmi sem biztos még.

Üdv. néktek !  Mosolyog
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #69 Dátum: 2008. április 12. - 17:33:20 »

Sziasztok !

 Vigyorog

Elvitték !  Vigyorog 2.1 lett a vége, de még ez is jó, főleg, hogy a jobb elején volt egy kis "narancsbőr", egyszer valaki beleütött vagy rúgott a sárvédőbe, aztán puklis maradt az egyengetés után. Szerencsés vagyok. Az első és egyetlen érdeklődő el is vitte.  Vigyorog

Azé' nem bántsatok nagyon, ebből így tudtam a legjobban kiszállni... 

Toli!

mit is mondjak? Gratulálok a "sikeres" üzlethez, és sok sikert a Jazz-hez!
Naplózva
jegi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


Lacsi szimpátiatag /Mazda 6/


WWW
« Hozzászólás #70 Dátum: 2008. április 12. - 22:26:00 »

Kedves Toli, hát akkor jó, hogy nyélbe lett ütve az üzlet és elbúcsúztál a lacsidtól...
Izé, emberek, hát hogy is mondjam, szégyenlem magam előttetek, de én sem leszek lacsis...Olyan mázlim volt, hogy megtudtam az ismerősöm ismerősének lejárt a lizingje és akar ujat venni és meg akart szabadulni a mazda 6-tól. 3 éves 90e km, itt lakik, ahol én, megnéztük a szerelő haverommal és átszámitva 2.8 mil.Ft-t megvettem. Igazán véletlenül jött az egész, de nem tudtam ellenállni, remélem megértitek. Itt a kicsike:
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #71 Dátum: 2008. április 12. - 22:58:50 »

Jegi!
Nem! Nem és nem értjük meg! Hát hogy képzeled, hogy neked valami megéri?!!!!! Húzodj le ha Lacsit látsz!!!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Balesetmentes kilómétereket az új szerzeményhez!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #72 Dátum: 2008. április 12. - 23:06:37 »

Kedves Toli, hát akkor jó, hogy nyélbe lett ütve az üzlet és elbúcsúztál a lacsidtól...
Izé, emberek, hát hogy is mondjam, szégyenlem magam előttetek, de én sem leszek lacsis...Olyan mázlim volt, hogy megtudtam az ismerősöm ismerősének lejárt a lizingje és akar ujat venni és meg akart szabadulni a mazda 6-tól. 3 éves 90e km, itt lakik, ahol én, megnéztük a szerelő haverommal és átszámitva 2.8 mil.Ft-t megvettem. Igazán véletlenül jött az egész, de nem tudtam ellenállni, remélem megértitek. Itt a kicsike:
Nekem is tetszik.Legyen sok örömöd benne, és ne légy hűtlen hozzánk.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #73 Dátum: 2008. április 13. - 21:04:47 »

Kedves Toli, hát akkor jó, hogy nyélbe lett ütve az üzlet és elbúcsúztál a lacsidtól...
Izé, emberek, hát hogy is mondjam, szégyenlem magam előttetek, de én sem leszek lacsis...Olyan mázlim volt, hogy megtudtam az ismerősöm ismerősének lejárt a lizingje és akar ujat venni és meg akart szabadulni a mazda 6-tól. 3 éves 90e km, itt lakik, ahol én, megnéztük a szerelő haverommal és átszámitva 2.8 mil.Ft-t megvettem. Igazán véletlenül jött az egész, de nem tudtam ellenállni, remélem megértitek.
Gratulálok Jegi! Meg tudlak érteni, mert a mazda6 mindig is tetszett, egyik kedvenc kocsim...na persze már a lacsi után!  Vigyorog
Álmodozni meg mindig egy MPS-ről álmodoztam...
Sok balesetmentest!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #74 Dátum: 2008. április 14. - 09:36:57 »

Sziasztok !

Kösz az "együttérzést" !  Kacsint

Jegi ! Tyíííííha !  Az árra is meg a verdára is ! 

Használd egészséggel ! 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!