Lacetti klub fórum
2024. Július 05. - 16:41:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 181481 alkalommal)
Herrg
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Hozzászólás #195 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 08:25:36 »

Igen a cél az, hogy a lehető legkevesebb legyen a havi részlet. Eléképzelhető, hogy ez egy újnál fog megvalósoluni még nem 100%, de eddig csak több volt a dolog. Az önerő is véges és egy új kocsi drágább több önerő kell stb.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #196 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 10:26:13 »

Én is arra jutottam, hogy nem nyerő a dolog ezért nem megyek le megnézni. Inkább megyek egy másikért Miklósra. Vigyorog Az új gép már sok nekem sajna ezért kutatom a középutat.
Ja, csak karcot szvsz nem szokás fényezni.
Talán inkább törés volt az, akkor ott sérülhetett más is.
Az egy darab kulcs meg gyanús. Én nem vinném...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #197 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 13:19:19 »

Én is arra jutottam, hogy nem nyerő a dolog ezért nem megyek le megnézni. Inkább megyek egy másikért Miklósra. Vigyorog Az új gép már sok nekem sajna ezért kutatom a középutat.
Herrg! Sürgősen hívj fel, jó ajánlatom van a számodra! Még ma!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ngyzslt
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #198 Dátum: 2009. Szeptember 19. - 21:30:48 »

Sziasztok.

Ismét a gép elé jutottam. A nagy eszmecserében érdekelne hogy nem-e ismerős valakinek a kicsikém amit augusztus elején vettem.
KER-582, 2006.06 hó, metálfekete Sedan 1.6 16v, 37e km, platinum felszereltség. Érdekelne hogy szerintetek jó áron vettem-e. 1,670,000.

köszke
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #199 Dátum: 2009. Szeptember 19. - 21:59:41 »

Sziasztok.

Ismét a gép elé jutottam. A nagy eszmecserében érdekelne hogy nem-e ismerős valakinek a kicsikém amit augusztus elején vettem.
KER-582, 2006.06 hó, metálfekete Sedan 1.6 16v, 37e km, platinum felszereltség. Érdekelne hogy szerintetek jó áron vettem-e. 1,670,000.

köszke
Nekem ismerős, mert nekem is fekete szedánom van.  Vigyorog Az ár jónak tűnik, csak hajtsad rendesen, nehogy baja legyen.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Herrg
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Hozzászólás #200 Dátum: 2009. Szeptember 20. - 07:34:07 »

Sziasztok!

Nem sikerült lacettihez jutnom, ezért ez az utolsó bejegyzésem írom ide sajnos. Azon az áron ami még belefért volna csak kétes eredetűek vannak, és öregek én meg nem kockáztatok egy esetleges garancia nélküli nagyobb javítást. Köszönöm a sok segítséget, vigyázzatok magatokra.

Üdv,

Herrg
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #201 Dátum: 2009. Szeptember 21. - 16:27:58 »

Sziasztok!

Nem sikerült lacettihez jutnom, ezért ez az utolsó bejegyzésem írom ide sajnos. Azon az áron ami még belefért volna csak kétes eredetűek vannak, és öregek én meg nem kockáztatok egy esetleges garancia nélküli nagyobb javítást. Köszönöm a sok segítséget, vigyázzatok magatokra.

Üdv,

Herrg
Hello! Ha nem is sikerült most, még sikerülhet! Ne add fel! De ettől függetlenül maradj velünk, jó társaság kocsi nélkül is!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #202 Dátum: 2009. Szeptember 21. - 16:31:06 »

Sziasztok.

Ismét a gép elé jutottam. A nagy eszmecserében érdekelne hogy nem-e ismerős valakinek a kicsikém amit augusztus elején vettem.
KER-582, 2006.06 hó, metálfekete Sedan 1.6 16v, 37e km, platinum felszereltség. Érdekelne hogy szerintetek jó áron vettem-e. 1,670,000.

köszke
Ha minden rendben van vele, akkor jónak tartom. A lényeg, hogy 1,6-os, és platinum, nem rossz vétel! Nyugodj meg! A legközelebbi talira gyere el, és megdicsérjük. Már van néhány fekete is, meg platinum is, elvegyülhetsz közöttük. Sok örömöt kívánok hozzá! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ngyzslt
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #203 Dátum: 2009. Szeptember 21. - 20:54:36 »

Sziasztok.

Ismét a gép elé jutottam. A nagy eszmecserében érdekelne hogy nem-e ismerős valakinek a kicsikém amit augusztus elején vettem.
KER-582, 2006.06 hó, metálfekete Sedan 1.6 16v, 37e km, platinum felszereltség. Érdekelne hogy szerintetek jó áron vettem-e. 1,670,000.

köszke
Ha minden rendben van vele, akkor jónak tartom. A lényeg, hogy 1,6-os, és platinum, nem rossz vétel! Nyugodj meg! A legközelebbi talira gyere el, és megdicsérjük. Már van néhány fekete is, meg platinum is, elvegyülhetsz közöttük. Sok örömöt kívánok hozzá! Vigyorog
Köszi a biztatást. Még most fogom elvinni a szerelő barátomhoz hogy átnézzük, meg lezárjuk az egeret.
Naplózva
tamas73
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Hozzászólás #204 Dátum: 2009. Szeptember 22. - 11:51:42 »

Sziasztok!

Még mindig Lacetti kombit keresünk, eddig sajnos nem sikerült megfelelőt találni, de nem adtam, adtuk fel. Aki tud megkímélt Lacetti kombit (min. Elite felszereltség) megbízható  helyről, 2007-től fiatalabb (garancia miatt), minél kevesebb km-el (<50 ekm) max 2 milláig, megköszönnénk.

Tamás 
Naplózva
dagicom
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Hozzászólás #205 Dátum: 2009. Október 11. - 15:13:37 »

Lehetséges hogy elcserélném az autómat egy 1.6 vagy 1.8 verzióra esetleg valakit érdekelne nekem 1.4 van star cool felszereltséggel .
Naplózva
tamas73
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Hozzászólás #206 Dátum: 2009. Október 19. - 08:22:42 »

Sziasztok!

Sikerült Lacetti kombit (Elite) vennünk, így már "igazi" tag lettem, lettünk.
2006.09-i, ha minden igaz 38 ekm-el +1 év garival 1,85 MFt volt az ára. (feketet metál, biztos kényes lesz, de jól néz ki, tetszik)

Tamás
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #207 Dátum: 2009. Október 19. - 12:03:04 »

Sziasztok!

Sikerült Lacetti kombit (Elite) vennünk, így már "igazi" tag lettem, lettünk.
2006.09-i, ha minden igaz 38 ekm-el +1 év garival 1,85 MFt volt az ára. (feketet metál, biztos kényes lesz, de jól néz ki, tetszik)

Tamás


Gratulálok. Reális és hihető km.
1.6?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
tamas73
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Hozzászólás #208 Dátum: 2009. Október 19. - 12:17:53 »

Igen 1.6-os. Bocsi és köszi, kifelejtettem majdnem a lényeget az előző hozzászólásomból.

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #209 Dátum: 2009. Október 19. - 12:27:25 »

Sziasztok!

Sikerült Lacetti kombit (Elite) vennünk, így már "igazi" tag lettem, lettünk.
2006.09-i, ha minden igaz 38 ekm-el +1 év garival 1,85 MFt volt az ára. (feketet metál, biztos kényes lesz, de jól néz ki, tetszik)

Tamás

Na végre! Gratula, és újabb klubtag, aki tudja a tutit. (SW-t!) Kacsint Vigyorog Sok örömet kívánunk hozzá! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!