Lacetti klub fórum
2024. Július 03. - 08:26:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 181295 alkalommal)
öcsi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Hozzászólás #165 Dátum: 2009. Július 13. - 21:09:14 »

Szia Öcsi!
Ha érdekel a dolog, akkor szívesen megcsinálom Neked a Verdát. Az ára: LED-es sárga izzók anyagára kb 6000.-Ft a helyzetjelzők szintúgy. A munkadíjra meg gondollj ki Te valamit, Rád bízom ezt a részét. Szívesen megcsinálom, ha szeretnéd, viszont akkor legalább 1 napra nálam kellene hagynod a Verdádat, mert csak itthon tudnám megcsinálni, itthon van mindenem, ami kellene hozzá. Előre szólok, hogy egyetlen szépséghibája van, a két első lámpád patentjainál csúnya lesz az összszereléskor, ugyanis a kis fürge kiskezű Koreaiak műgyantával ragasztották össze a lámpát, amit legalább egy óra szépen szétszedni és ugyanennyi összeszerelni úgy, hogy ne ázzon be, de én leteszteltem az enyémet magasnyomásúval és nem is párásodik, tehát működik a dolog. De ha összejön a dolog, majd megnézed az enyémet és eldöntöd, hogy jó lesz e Neked. Hívj fel, ha tetszik a dolog és nyélbe akarod ütni. Ja! Vállalok még egy csomó extrát, de ezeket majd személyesen, mert nem akarok egy Révai lexikonnyit írni.
A számom: 20/509-64-61
Ha nem érsz el, az azért van, mert egy fantasztikus új telefonom van, ami alkalmanként fél órákra lefagy, de kitartóan hívogass Mosolyog mindig be vagyok kapcsolva.
Szia!
hali.köszi a tippet....neadmá oda a lámpát is annyiért,rádobok 1 kicsit azt cseréljük el,na.?tök eccerümajd hivlak.a üdv
Naplózva
wieler
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Hozzászólás #166 Dátum: 2009. Július 15. - 16:49:26 »

Sajna Öcsi a verdát eladtam tegnap. Pedig érdekelt volna az ajánlatod. De attól még meg tudom csinálni.
Naplózva
öcsi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Hozzászólás #167 Dátum: 2009. Július 17. - 21:47:32 »

Sajna Öcsi a verdát eladtam tegnap. Pedig érdekelt volna az ajánlatod. De attól még meg tudom csinálni.
szia !hát ez van.talán egyszer veszem a fáradságot megvalósitani.olcsón adtad el.sok szerencsét.üdv.öcsi
Naplózva
öcsi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Hozzászólás #168 Dátum: 2009. Július 17. - 21:51:17 »

Sajna Öcsi a verdát eladtam tegnap. Pedig érdekelt volna az ajánlatod. De attól még meg tudom csinálni.
szia !hát ez van.talán egyszer veszem a fáradságot megvalósitani.olcsón adtad el.sok szerencsét.üdv.öcsi
holis tudnánk oösszehozn?én gyálon lakom....... He
Naplózva
Evil
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #169 Dátum: 2009. Augusztus 07. - 20:45:41 »

Sziasztok!

Elszántam magam és ki szeretném cserélni az autómat egy kombira úgyhogy eladó a "kicsike", több infó itt: http://www.hasznaltauto.hu/3178035_chevrolet_lacetti_2004
Naplózva
tamas73
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Hozzászólás #170 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 10:21:27 »

Sziasztok!

Nemrég adtuk el G Astránkat és szeretnénk venni egy megbízható fiatal kombit. Mostanában az 1.6-os Lacetti felé hajlunk. Ha tud valaki eladót megbízható helyről még garisat, max 2 milláért, azt megköszönném.
Egyébként milyen tapasztalatok vannak 1,6-os kombival? Olvastam már róla jót is rosszat is, tudom azért van fogyasztása, de eddig sok jót olvastam a megbízhatóságáról, nekünk pedig ez az egyik, ami fontos, hosszú távra terveznénk a vételt. Remélem jó helyen olvasgattam. 

Előre is köszi: Tamás
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #171 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 12:02:43 »

Sziasztok!

Nemrég adtuk el G Astránkat és szeretnénk venni egy megbízható fiatal kombit. Mostanában az 1.6-os Lacetti felé hajlunk. Ha tud valaki eladót megbízható helyről még garisat, max 2 milláért, azt megköszönném.
Egyébként milyen tapasztalatok vannak 1,6-os kombival? Olvastam már róla jót is rosszat is, tudom azért van fogyasztása, de eddig sok jót olvastam a megbízhatóságáról, nekünk pedig ez az egyik, ami fontos, hosszú távra terveznénk a vételt. Remélem jó helyen olvasgattam. 

Előre is köszi: Tamás
Szia! Üdv itt a fedélzeten. Jó párunknak van 1,6os kombija, meg vagyunk általában elégedve velük. Tény, hogy nem a legtakarékosabb, de kényelmes, és megbízható autó. Ár/ értékben szerintem a legjobb. Nem véletlen, hogy sok taxi van belőle. A klubból senki nem kínálta eddig eladásra a kombiját, de a kereskedésekben /Chevrolet!), érdemes érdeklődni, hátha van  beszámításra leadott kombi. Továbbá, a www.hasznaltauto.hu oldalon írd be a kívánt adatokat, és biztosan ad ki néhányat, ha van. Sok sikert hozzá! Ha a fórumozók kocsijainak tipusát is megnézed, láthatod, hogy nagy SW fölény van, mert az a legszebb, legjobb, legpraktikusabb Lacetti!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #172 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 13:11:55 »

És a legjobban tuningolható is!  Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #173 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 13:37:50 »

Sziasztok!

Nemrég adtuk el G Astránkat és szeretnénk venni egy megbízható fiatal kombit. Mostanában az 1.6-os Lacetti felé hajlunk. Ha tud valaki eladót megbízható helyről még garisat, max 2 milláért, azt megköszönném.
Egyébként milyen tapasztalatok vannak 1,6-os kombival? Olvastam már róla jót is rosszat is, tudom azért van fogyasztása, de eddig sok jót olvastam a megbízhatóságáról, nekünk pedig ez az egyik, ami fontos, hosszú távra terveznénk a vételt. Remélem jó helyen olvasgattam. 

Előre is köszi: Tamás
Üdv a csapatban!
A hibákról egy összefoglalót olvashatsz itt:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=32

Meg persze erről szól az egész műszaki rész. Vigyorog
Olvasgass bele.
Nem kell megijedni a "sok" hibától. Maximalisták vagyunk+ nem szépítgetjük a dolgot marketing, vagy "miénk a legjobb" szemellenzősség miatt (pedig a miénk a legjobb! Vigyorog).

Két komoly hiba van ezeknél az autóknál, amire mindenféleképpen figyelj oda, mert garancia után sokba kerülhet.
1: kormánymű. Topic:http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=24.0 ha jól emlékszem 2007 Szeptemberétől szerelik be a módosított példányokat a műhelyek. Az előtte készültekkel sok baj volt.
2: szelepcsere. Szintén külön fórum témája van. Olvasd el!

Ha megvan a kiszemelt autó, mindenképpen tisztázd le, hogy a fenti javítások megvoltak-e, és ha igen mikor (milyen alkatrész került bele. Még a régi, vagy a javított).
Ezeket a cseréket garancia alatt szerencsés megoldani. Persze ezt csak akkor teheted meg, ha van garancia, és jelentkezik a gond.
De ha már az előző tulaj megcsináltatta, akkor valószínűleg nem kell vele többet foglalkoznod.
Naplózva
jocy61
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #174 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 16:01:45 »

Hello  Shark!Jó ez a "strandparkolós"fotó!Üdv az utca másik végéről...
Naplózva
tamas73
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Hozzászólás #175 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 21:09:25 »

Sziasztok!

Nemrég adtuk el G Astránkat és szeretnénk venni egy megbízható fiatal kombit. Mostanában az 1.6-os Lacetti felé hajlunk. Ha tud valaki eladót megbízható helyről még garisat, max 2 milláért, azt megköszönném.
Egyébként milyen tapasztalatok vannak 1,6-os kombival? Olvastam már róla jót is rosszat is, tudom azért van fogyasztása, de eddig sok jót olvastam a megbízhatóságáról, nekünk pedig ez az egyik, ami fontos, hosszú távra terveznénk a vételt. Remélem jó helyen olvasgattam. 

Előre is köszi: Tamás
Üdv a csapatban!
A hibákról egy összefoglalót olvashatsz itt:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=32

Meg persze erről szól az egész műszaki rész. Vigyorog
Olvasgass bele.
Nem kell megijedni a "sok" hibától. Maximalisták vagyunk+ nem szépítgetjük a dolgot marketing, vagy "miénk a legjobb" szemellenzősség miatt (pedig a miénk a legjobb! Vigyorog).

Két komoly hiba van ezeknél az autóknál, amire mindenféleképpen figyelj oda, mert garancia után sokba kerülhet.
1: kormánymű. Topic:http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=24.0 ha jól emlékszem 2007 Szeptemberétől szerelik be a módosított példányokat a műhelyek. Az előtte készültekkel sok baj volt.
2: szelepcsere. Szintén külön fórum témája van. Olvasd el!

Ha megvan a kiszemelt autó, mindenképpen tisztázd le, hogy a fenti javítások megvoltak-e, és ha igen mikor (milyen alkatrész került bele. Még a régi, vagy a javított).
Ezeket a cseréket garancia alatt szerencsés megoldani. Persze ezt csak akkor teheted meg, ha van garancia, és jelentkezik a gond.
De ha már az előző tulaj megcsináltatta, akkor valószínűleg nem kell vele többet foglalkoznod.


Köszi az infókért neked és mindenkinek.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #176 Dátum: 2009. Szeptember 05. - 07:44:51 »

Sziasztok!

Nemrég adtuk el G Astránkat és szeretnénk venni egy megbízható fiatal kombit. Mostanában az 1.6-os Lacetti felé hajlunk. Ha tud valaki eladót megbízható helyről még garisat, max 2 milláért, azt megköszönném.
Egyébként milyen tapasztalatok vannak 1,6-os kombival? Olvastam már róla jót is rosszat is, tudom azért van fogyasztása, de eddig sok jót olvastam a megbízhatóságáról, nekünk pedig ez az egyik, ami fontos, hosszú távra terveznénk a vételt. Remélem jó helyen olvasgattam. 

Előre is köszi: Tamás

Nekünk az egyik kombink eladó csak az idősebb mint amit te leírtál 2004 09-s  legelsők közül való ami az országba került az irányára: 1,5 mill. A képen a jobboldali.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 05. - 07:47:24 írta sebijoe » Naplózva

Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #177 Dátum: 2009. Szeptember 05. - 15:48:38 »

Hello  Shark!Jó ez a "strandparkolós"fotó!Üdv az utca másik végéről...

Csak nem a te házadat kaptam le véletlenül a háttérben??  Vigyorog  Vigyorog
Naplózva
jocy61
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #178 Dátum: 2009. Szeptember 05. - 16:06:47 »

Shark!Elértetted az utca végétamit JÁnyosnak hívnak... Kacsint
Naplózva
tamas73
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Hozzászólás #179 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 08:44:11 »

Sziasztok!

Nemrég adtuk el G Astránkat és szeretnénk venni egy megbízható fiatal kombit. Mostanában az 1.6-os Lacetti felé hajlunk. Ha tud valaki eladót megbízható helyről még garisat, max 2 milláért, azt megköszönném.
Egyébként milyen tapasztalatok vannak 1,6-os kombival? Olvastam már róla jót is rosszat is, tudom azért van fogyasztása, de eddig sok jót olvastam a megbízhatóságáról, nekünk pedig ez az egyik, ami fontos, hosszú távra terveznénk a vételt. Remélem jó helyen olvasgattam. 

Előre is köszi: Tamás

Nekünk az egyik kombink eladó csak az idősebb mint amit te leírtál 2004 09-s  legelsők közül való ami az országba került az irányára: 1,5 mill. A képen a jobboldali.



Sebijoe, köszi a felajánlást, de mindenképpen garisat keresünk.

Tamás
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!