Lacetti klub fórum
2024. Július 01. - 09:12:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 181124 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #150 Dátum: 2009. Május 29. - 17:57:02 »

Nem nekem lenne a Tacuma, de tegnap ota elgondolkodtam. Sajnos nemsokara kicsive valhat az SW, nonek a gyerekek.
Cap! A gyerekek nőnek, és mikor már kicsi lenne az SW, hát nem is veletek fognak együtt utazni! Marad nektek Armand, a nagyok hamarosan külön utakon fognak járni, hidd el, tapasztalatból tudom. Az enyémek már jó nagyok, elférünk, mert nem egyszerre megyünk...
Vagy, ha a majdani kedvesükre is gondolsz, vegyél kisbuszt! De minimum hétszemélyes egyterűt! Vagy két autód legyen! Ennyi! Kacsint Vigyorog
Esetleg Zafira használtan, de jól körül kell nézni. A kollégám is vett egyet 60ezer km volt benne (1.8 benzines) és most, 110ezer km-nél teljes motorfelújítást kellett csinálni 250e Ft-ért mert több olajat fogyasztott mint benzint (200km-re evett 1liter olajat).
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #151 Dátum: 2009. Május 29. - 18:10:33 »

Nem nekem lenne a Tacuma, de tegnap ota elgondolkodtam. Sajnos nemsokara kicsive valhat az SW, nonek a gyerekek.
Cap! A gyerekek nőnek, és mikor már kicsi lenne az SW, hát nem is veletek fognak együtt utazni! Marad nektek Armand, a nagyok hamarosan külön utakon fognak járni, hidd el, tapasztalatból tudom. Az enyémek már jó nagyok, elférünk, mert nem egyszerre megyünk...
Vagy, ha a majdani kedvesükre is gondolsz, vegyél kisbuszt! De minimum hétszemélyes egyterűt! Vagy két autód legyen! Ennyi! Kacsint Vigyorog
Esetleg Zafira használtan, de jól körül kell nézni. A kollégám is vett egyet 60ezer km volt benne (1.8 benzines) és most, 110ezer km-nél teljes motorfelújítást kellett csinálni 250e Ft-ért mert több olajat fogyasztott mint benzint (200km-re evett 1liter olajat).
A zafira 1,8-asok arról lettek híresek...az olajfogyiról.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #152 Dátum: 2009. Május 29. - 18:14:05 »

Nem nekem lenne a Tacuma, de tegnap ota elgondolkodtam. Sajnos nemsokara kicsive valhat az SW, nonek a gyerekek.
Cap! A gyerekek nőnek, és mikor már kicsi lenne az SW, hát nem is veletek fognak együtt utazni! Marad nektek Armand, a nagyok hamarosan külön utakon fognak járni, hidd el, tapasztalatból tudom. Az enyémek már jó nagyok, elférünk, mert nem egyszerre megyünk...
Vagy, ha a majdani kedvesükre is gondolsz, vegyél kisbuszt! De minimum hétszemélyes egyterűt! Vagy két autód legyen! Ennyi! Kacsint Vigyorog
Esetleg Zafira használtan, de jól körül kell nézni. A kollégám is vett egyet 60ezer km volt benne (1.8 benzines) és most, 110ezer km-nél teljes motorfelújítást kellett csinálni 250e Ft-ért mert több olajat fogyasztott mint benzint (200km-re evett 1liter olajat).
A zafira 1,8-asok arról lettek híresek...az olajfogyiról.
Mondtam is ezt neki mikor megvette, de erre volt keret akkor. Amikor szétszedték a morot, kiderült hogy hiányzik egy darabka az egyik dugattyúból, ami szépen végighúzta a hengerfalat is. Valószínű nem 60ezer volt a kocsiban vagy gyári hibás volt.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #153 Dátum: 2009. Május 29. - 20:35:10 »

Nem nekem lenne a Tacuma, de tegnap ota elgondolkodtam. Sajnos nemsokara kicsive valhat az SW, nonek a gyerekek.
Cap! A gyerekek nőnek, és mikor már kicsi lenne az SW, hát nem is veletek fognak együtt utazni! Marad nektek Armand, a nagyok hamarosan külön utakon fognak járni, hidd el, tapasztalatból tudom. Az enyémek már jó nagyok, elférünk, mert nem egyszerre megyünk...
Vagy, ha a majdani kedvesükre is gondolsz, vegyél kisbuszt! De minimum hétszemélyes egyterűt! Vagy két autód legyen! Ennyi! Kacsint Vigyorog
Esetleg Zafira használtan, de jól körül kell nézni. A kollégám is vett egyet 60ezer km volt benne (1.8 benzines) és most, 110ezer km-nél teljes motorfelújítást kellett csinálni 250e Ft-ért mert több olajat fogyasztott mint benzint (200km-re evett 1liter olajat).
A zafira 1,8-asok arról lettek híresek...az olajfogyiról.
Mondtam is ezt neki mikor megvette, de erre volt keret akkor. Amikor szétszedték a morot, kiderült hogy hiányzik egy darabka az egyik dugattyúból, ami szépen végighúzta a hengerfalat is. Valószínű nem 60ezer volt a kocsiban vagy gyári hibás volt.
60 ezer olaj nélkül...
Az Opel motorok egyébként is híresek, hogy szeretik az olajat.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
wieler
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Hozzászólás #154 Dátum: 2009. Június 25. - 16:27:05 »

Sziasztok!!!
Eladó a kicsi Lacettim, sajnos anyagi gondok miatt. Az autóról annyit tudok mondani, hogy szinte tökéletes(de bár használt). Több infó egy másik oldalon. S.O.S. az eladás, olyanok jelentkezését várom, akik szeretnének egy igazán igényes, szép, egyedi Lacetti tulajdonosa lenni. Ja!!! Amúgy egy kis extra az autón...a rendszám:) KBT-s...gondolom ez sokaknak sokat mond:) A link, ahol az autót hirdetem:
http://www.hasznaltauto.hu/3044803_chevrolet_lacetti_2005  Hívjatok és vegyétek meg:) Azért a számom: 06-20/509-64-61
Az eladás oka tényleg csak az anyagiak miatt, recesszió van nálam is Mosolyog
Üdv minden Lacetti rajongónak!
Sziasztok!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #155 Dátum: 2009. Június 25. - 17:24:29 »

Sziasztok!!!
Eladó a kicsi Lacettim, sajnos anyagi gondok miatt. Az autóról annyit tudok mondani, hogy szinte tökéletes(de bár használt). Több infó egy másik oldalon. S.O.S. az eladás, olyanok jelentkezését várom, akik szeretnének egy igazán igényes, szép, egyedi Lacetti tulajdonosa lenni. Ja!!! Amúgy egy kis extra az autón...a rendszám:) KBT-s...gondolom ez sokaknak sokat mond:) A link, ahol az autót hirdetem:
http://www.hasznaltauto.hu/3044803_chevrolet_lacetti_2005  Hívjatok és vegyétek meg:) Azért a számom: 06-20/509-64-61
Az eladás oka tényleg csak az anyagiak miatt, recesszió van nálam is Mosolyog
Üdv minden Lacetti rajongónak!
Sziasztok!
Hello! Az előéletéről többet kéne tudni, hogy ott mettől meddig szolgált a szó szoros értelmében. A linket megnézve egy érdekes dolog volt még: mit kell érteni fedélzeti computer alatt? Amúgy szerintem itt valóban mindenki tudja az első tulajt...Sok sikert!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #156 Dátum: 2009. Június 25. - 18:03:17 »

Sziasztok!!!
Eladó a kicsi Lacettim, sajnos anyagi gondok miatt. Az autóról annyit tudok mondani, hogy szinte tökéletes(de bár használt). Több infó egy másik oldalon. S.O.S. az eladás, olyanok jelentkezését várom, akik szeretnének egy igazán igényes, szép, egyedi Lacetti tulajdonosa lenni. Ja!!! Amúgy egy kis extra az autón...a rendszám:) KBT-s...gondolom ez sokaknak sokat mond:) A link, ahol az autót hirdetem:
http://www.hasznaltauto.hu/3044803_chevrolet_lacetti_2005  Hívjatok és vegyétek meg:) Azért a számom: 06-20/509-64-61
Az eladás oka tényleg csak az anyagiak miatt, recesszió van nálam is Mosolyog
Üdv minden Lacetti rajongónak!
Sziasztok!
Az index a tükörben klassz,de hogy is került oda? He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
öcsi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Hozzászólás #157 Dátum: 2009. Június 26. - 19:44:34 »

Sziasztok!érdekelne 1 indexes tükörmegoldás és 1 jelnélküli rács is,jó használt is csak szép állapotú legyen,van valami tippetek,ÜDV
Naplózva
öcsi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Hozzászólás #158 Dátum: 2009. Június 26. - 19:45:56 »

Sziasztok!!!
Eladó a kicsi Lacettim, sajnos anyagi gondok miatt. Az autóról annyit tudok mondani, hogy szinte tökéletes(de bár használt). Több infó egy másik oldalon. S.O.S. az eladás, olyanok jelentkezését várom, akik szeretnének egy igazán igényes, szép, egyedi Lacetti tulajdonosa lenni. Ja!!! Amúgy egy kis extra az autón...a rendszám:) KBT-s...gondolom ez sokaknak sokat mond:) A link, ahol az autót hirdetem:
http://www.hasznaltauto.hu/3044803_chevrolet_lacetti_2005  Hívjatok és vegyétek meg:) Azért a számom: 06-20/509-64-61
Az eladás oka tényleg csak az anyagiak miatt, recesszió van nálam is Mosolyog
Üdv minden Lacetti rajongónak!
Sziasztok!
Hello! Az előéletéről többet kéne tudni, hogy ott mettől meddig szolgált a szó szoros értelmében. A linket megnézve egy érdekes dolog volt még: mit kell érteni fedélzeti computer alatt? Amúgy szerintem itt valóban mindenki tudja az első tulajt...Sok sikert!
SZIA.A VISSZAPILANTÓK MEG A LÁMPÁK ÉRDEKELNÉNEK .)
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #159 Dátum: 2009. Június 27. - 18:29:01 »

Sziasztok!!!
Eladó a kicsi Lacettim, sajnos anyagi gondok miatt. Az autóról annyit tudok mondani, hogy szinte tökéletes(de bár használt). Több infó egy másik oldalon. S.O.S. az eladás, olyanok jelentkezését várom, akik szeretnének egy igazán igényes, szép, egyedi Lacetti tulajdonosa lenni. Ja!!! Amúgy egy kis extra az autón...a rendszám:) KBT-s...gondolom ez sokaknak sokat mond:) A link, ahol az autót hirdetem:
http://www.hasznaltauto.hu/3044803_chevrolet_lacetti_2005  Hívjatok és vegyétek meg:) Azért a számom: 06-20/509-64-61
Az eladás oka tényleg csak az anyagiak miatt, recesszió van nálam is Mosolyog
Üdv minden Lacetti rajongónak!
Sziasztok!
Egyik haverom rokonát érdekli.
Ráduszítottam... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
wieler
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Hozzászólás #160 Dátum: 2009. Június 28. - 08:00:55 »

Sziasztok!
A fedélzeti computer, nos van, hogy az ember hibázik, elcsesztem a kitöltést, de már javítottam, bocsánat.
Az index meg egy elég bonyolult művelet volt, én csináltam, mint ahogyan a helyzetjelzőket is. Teljesen szétszed, megtervez, be a műhelybe, finom kis előmunkálatok, majd egy egyszerű, de nagyszerű hajlékony, vízálló sárga LEDsort kettévágtam, újra forrasztottam, csugorcsővel szigeteltem és a miliméter pontosan kifúrt tükörházba így belepasszol a LEDsor, folyékony rugalmas műanyaggal rögzítettem és hibátlanul működik. A kábelelvezetés nem volt már olyan egyszerű, de egy napomat rááldozva szépen megoldottam. Ja, amúgy OKJ-s technikusi végzettség azért nem árt Mosolyog A dolog szépsége, amivel nem is számoltam, hogy este, amikor mondjuk balra indexelek, a visszapillantó tükör kerete is sárgán villog és baromi jól néz ki. Köszönöm a segítségeteket, hogy ajánljátok az autómat másnak is, igazán köszönöm. Tudjátok az a probléma, hogy nem szívesen válok meg Tőle, mert a szívemhez nőtt, de az anyagiak..... A telefonszámom megváltozott, vagyis él a régi is, de az valamiért rendszeresen nem működik ezért adok egy új számot: 06-30/527-22-15. Ezen már elértek.
Ja! Az autó szolgálati ideje, nos 2005 év végétől 2008 őszéig volt szolgálatban, de olyan vezetett szervízkönyve van, hogy el sem akartam hinni (persze azonnal le is ellenőriztem, de pechemre igaz volt minden, így bukott az alkudozás a megvételekor Mosolyog ) Valami nagyfejesé lehetett, mert minden rendőr, akivel találkozom, vadul villog, integet, tiszteleg, nagyon élvezem Mosolyog Egyszer még rendőri kíséretet is kaptam Balatonra lefelé menet az M7-esen. Asszony ott ült melettem, Ő a tanúm Mosolyog . Nos, ha kérdésetek van, szívesen válaszolok. Még egy dolog, az autót csak egyben adnám el, a lámpákat nem szívesen adom el külön, bocsi. De ha valakit érdekel, akár semélyesen is megmutatom neki, hogyan lehet megcsinálni (kb 6ezer forint az index és a helyzetjelzős megoldás per pár, na meg egy kis türelem Mosolyog ).
Sziasztok és mégeszer köszönöm, hogy segíteni akartok, igazán jól esik.
Mindenkinek minden jót!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 11. - 07:29:32 írta wieler » Naplózva
öcsi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Hozzászólás #161 Dátum: 2009. Június 28. - 20:22:21 »

Sziasztok!
A fedélzeti computer, nos van, hogy az ember hibázik, elcsesztem a kitöltést, de már javítottam, bocsánat.
Az index meg egy elég bonyolult művelet volt, én csináltam, mint ahogyan a helyzetjelzőket is. Teljesen szétszed, megtervez, be a műhelybe, finom kis előmunkálatok, majd egy egyszerű, de nagyszerű hajlékony, vízálló sárga LEDsort kettévágtam, újra forrasztottam, csugorcsővel szigeteltem és a miliméter pontosan kifúrt tükörházba így belepasszol a LEDsor, folyékony rugalmas műanyaggal rögzítettem és hibátlanul működik. A kábelelvezetés nem volt már olyan egyszerű, de egy napomat rááldozva szépen megoldottam. Ja, amúgy OKJ-s technikusi végzettség azért nem árt Mosolyog A dolog szépsége, amivel nem is számoltam, hogy este, amikor mondjuk balra indexelek, a visszapillantó tükör kerete is sárgán villog és baromi jól néz ki. Köszönöm a segítségeteket, hogy ajánljátok az autómat másnak is, igazán köszönöm. Tudjátok az a probléma, hogy nem szívesen válok meg Tőle, mert a szívemhez nőtt, de az anyagiak..... A telefonszámom megváltozott, vagyis él a régi is, de az valamiért rendszeresen nem működik ezért adok egy új számot: 06-30/527-22-15. Ezen már elértek.
Ja! Az autó szolgálati ideje, nos 2005 év végétől 2008 őszéig volt szolgálatban, de olyan vezetett szervízkönyve van, hogy el sem akartam hinni (persze azonnal le is ellenőriztem, de pechemre igaz volt minden, így bukott az alkudozás a megvételekor Mosolyog ) Valami nagyfejesé lehetett, mert minden rendőr, akivel találkozom, vadul villog, integet, tiszteleg, nagyon élvezem Mosolyog Egyszer még rendőri kíséretet is kaptam Balatonra lefelé menet az M7-esen. Asszony ott ült melettem, Ő a tanúm Mosolyog . Nos, ha kérdésetek van, szívesen válaszolok. Még egy dolog, az autót csak egyben adnám el, a lámpákat nem szívesen adom el külön, bocsi. De ha valakit érdekel, akár semélyesen is megmutatom neki, hogyan lehet megcsinálni (kb 5ezer forint az index és a helyzetjelzős megoldás, na meg egy kis türelem Mosolyog ).
Sziasztok és mégeszer köszönöm, hogy segíteni akartok, igazán jól esik.
Mindenkinek minden jót!
hali.az baró,csakhogy a türelmem-nameg a hozzáértésem kissé foghíjas.esetleg ha válalod és megfizethető akkor összejöhetne.amúgy nagyon teccik..üdv
Naplózva
Baloo27
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Hozzászólás #162 Dátum: 2009. Június 29. - 14:42:04 »

Sziasztok!

SÜRGŐSEN ELADÓ 1.6-os Lacetti Automata váltójának néhány alkatrésze.
132,000 km-t futott váltóról van szó.
Ár megegyezés szerint.
Balázs
+3620 886 8434
Naplózva
wieler
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Hozzászólás #163 Dátum: 2009. Július 11. - 07:25:59 »

Szia Öcsi!
Ha érdekel a dolog, akkor szívesen megcsinálom Neked a Verdát. Az ára: LED-es sárga izzók anyagára kb 6000.-Ft a helyzetjelzők szintúgy. A munkadíjra meg gondollj ki Te valamit, Rád bízom ezt a részét. Szívesen megcsinálom, ha szeretnéd, viszont akkor legalább 1 napra nálam kellene hagynod a Verdádat, mert csak itthon tudnám megcsinálni, itthon van mindenem, ami kellene hozzá. Előre szólok, hogy egyetlen szépséghibája van, a két első lámpád patentjainál csúnya lesz az összszereléskor, ugyanis a kis fürge kiskezű Koreaiak műgyantával ragasztották össze a lámpát, amit legalább egy óra szépen szétszedni és ugyanennyi összeszerelni úgy, hogy ne ázzon be, de én leteszteltem az enyémet magasnyomásúval és nem is párásodik, tehát működik a dolog. De ha összejön a dolog, majd megnézed az enyémet és eldöntöd, hogy jó lesz e Neked. Hívj fel, ha tetszik a dolog és nyélbe akarod ütni. Ja! Vállalok még egy csomó extrát, de ezeket majd személyesen, mert nem akarok egy Révai lexikonnyit írni.
A számom: 20/509-64-61
Ha nem érsz el, az azért van, mert egy fantasztikus új telefonom van, ami alkalmanként fél órákra lefagy, de kitartóan hívogass Mosolyog mindig be vagyok kapcsolva.
Szia!
Naplózva
wieler
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Hozzászólás #164 Dátum: 2009. Július 11. - 07:31:35 »

Még egy apropó!
Levittem az autó árát 1.250.000.-Ft-ra, ha valakit érdekel kérem hívjon, mert égetően sürgős az eladás.
Köszönöm!
Sziasztok!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!