Lacetti klub fórum
2024. Június 29. - 05:47:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 180984 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. Május 28. - 17:44:15 »

Úgy  látszik, a fedélzeti computer tipusszöveg. Mindegyik ugyan olyan kocsi, mint a mieink, kivétel a Suzuki Renot, amelyiket a Thököly úton látom nap, mint nap. Lehet, hogy az automata klimásnál a külső hőmérsékletet jelzést fogják fel co,puternek? De mi van a manuálisokkal? Vagy pedig a hagyományos műszerezetséget veszik annak? De szerintem csak egyszerűen hazudnak! Jobb esetben fogalmuk sincs róla, hogy mi is az. Megoldás: nekünk is van fedélzeti computerünk!
Egyszerű parasztvakítás,mint a tekerhető kormány.Egyszer a használtautó piacon egy zsigulinál extraként ki volt írva:10 liter benzin. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Bazsika
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. Május 29. - 09:27:12 »

Sziasztok, tudnátok segíteni abban, hogy hogyan érdemes az eredetvizsgát lebonyolítani? Ha minden igaz, holnap nézek egy másik járgányt, és felajánlotta a tulaj,hogy kirendelhetünk mobil vizsgálót. Na most ha kijön, akkor mennyi idő alatt döntik el az autóról, hogy rendben van-e? És mi történik ennél a két lehetőségnél: 1. tetszik az autó,és úgy döntök,hogy kell, de várni kellene az eredetvizsga eredményére. 2. nem felel meg az autó, de a vizsgáló tulajdonképpen ~ 20e Ft-ért megcsinálta a vizsgát, de nyilván ezt nem fogom kifizetni, ha nem veszem meg.  He
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. Május 29. - 12:42:27 »

Sziasztok, tudnátok segíteni abban, hogy hogyan érdemes az eredetvizsgát lebonyolítani? Ha minden igaz, holnap nézek egy másik járgányt, és felajánlotta a tulaj,hogy kirendelhetünk mobil vizsgálót. Na most ha kijön, akkor mennyi idő alatt döntik el az autóról, hogy rendben van-e? És mi történik ennél a két lehetőségnél: 1. tetszik az autó,és úgy döntök,hogy kell, de várni kellene az eredetvizsga eredményére. 2. nem felel meg az autó, de a vizsgáló tulajdonképpen ~ 20e Ft-ért megcsinálta a vizsgát, de nyilván ezt nem fogom kifizetni, ha nem veszem meg.  He
  Az eredetvizsga eredményét rögtön megkapod, nem kell rá várni, csak néhány percet a vizsgálat után. Általában az eladó szokta fizetni, mert feltétele az eladhatóságnak. Persze megegyezés kérdése is lehet. Ha viszont gond van az eredménnyel, nem is tudod megvenni, mert akkor valami nem stimmel a kocsival, és úgysem írják majd át, tehát, akkor ez nem lesz a Te autód soha, és örülj neki! Szóval, ha veszed, ha nem, akkor is az eladó fizesse a vizsgálatot, erre hajts rá mindenképpen! Úgyis jön egy csomó sarc az átíráskor, ami a Te sarad lesz. Illeték: 18 FT/ccm, törzskönyv, forgalmi, biztosítás megkötése, amit rögtön meg kell kötnöd, addig nem lehet átírni sem! Arra figyelj, hogy a teljesítményadót erre az évre a régi tulajnak kell befizetni, de jövőre már a Te sarad lesz! Nézz át minden papirt, kérdd el a kezelési könyvet, szervizkönyvet, és persze az összes tartozékot is! Legyél nagyon körültekintő! Amúgy hol veszed a gépet? Az is jó lenne, ha szerelő ismerőssel mennél megvenni, és kipróbálni a kocsit, úgy, hogy a szakértőd vezesse! Nos, hát hirtelen ennyít. Remélem segítettem a dologban! Jó szerencsét!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. Június 01. - 07:37:26 »

A gépjármű adóhoz 1 kis mellékes ami nem lényegtelen. Az egész éves adót az köteles megfizetni akinek tárgy év január 1-én a tulajdonában van a gépjármű. Kivételt képez az az eset amikor akorábbi tulaj valamilyen okból (pl:mozgáskorlátozott) mentesült az adófizetés alól, ekkor az új tulajnak kell fizetnie a gépjármű adót.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. Június 01. - 08:51:40 »

A gépjármű adóhoz 1 kis mellékes ami nem lényegtelen. Az egész éves adót az köteles megfizetni akinek tárgy év január 1-én a tulajdonában van a gépjármű. Kivételt képez az az eset amikor akorábbi tulaj valamilyen okból (pl:mozgáskorlátozott) mentesült az adófizetés alól, ekkor az új tulajnak kell fizetnie a gépjármű adót.
Illetve akkor is az új tulaj fizeti, ha előtte ki volt vonva a forgalomból.
Naplózva
fankyboy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. Július 29. - 17:09:44 »

sziasztok!nekem kellene egy vezető oldali első ajtóba való üveg tud valaki törött autót esetleg?sajna az előző tulaj nem törődött vele és az apró homokszemek fullra szétszedték.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. Július 29. - 17:19:10 »

sziasztok!nekem kellene egy vezető oldali első ajtóba való üveg tud valaki törött autót esetleg?sajna az előző tulaj nem törődött vele és az apró homokszemek fullra szétszedték.
 
SW? Sedan? (ezek egyformák) HB? Lehetőségek: Új rendelése a Várna15 cartársunktól, 15% kedvezménnyel, Chevy szervizek, Lacetti bontó. Daewoo- Chevy bontó. Várna tel: 06-30-517-0174, Lacetti bontó:06-20-233-00-91. Megkeresheted még Sebijoet, és fiát Sebikét. Sok szerencsét hozzá!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. Július 29. - 18:47:38 »

sziasztok!nekem kellene egy vezető oldali első ajtóba való üveg tud valaki törött autót esetleg?sajna az előző tulaj nem törődött vele és az apró homokszemek fullra szétszedték.
 
SW? Sedan? (ezek egyformák) HB? Lehetőségek: Új rendelése a Várna15 cartársunktól, 15% kedvezménnyel, Chevy szervizek, Lacetti bontó. Daewoo- Chevy bontó. Várna tel: 06-30-517-0174, Lacetti bontó:06-20-233-00-91. Megkeresheted még Sebijoet, és fiát Sebikét. Sok szerencsét hozzá!
Az első ajtók az összesben egyformák, amúgy nekünk van bontott!
Naplózva
fankyboy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. Július 29. - 21:19:09 »

én irtam ennek abontonak egy emailt aki a főoldalon van érdeklődtem rádi és cd után meg az egész kezelő rész után de nem válaszolt senki.légyszi ha te ott vagy tudnál egy árat mondani?
azon gondolkodtam mivel nekem nem az extábbik sw-m van ezért szerettem volna kicserélni a középkonzolt bár nem tudom ez lehetséges -e.szóval kéne ablak bal első ,szélvédő ha nem karcos,és a cd-s radió egység vagy az egész konzol ha beköthető.köszönöm előre is.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #129 Dátum: 2008. November 03. - 21:32:13 »

Segítség! Kedves kartársak egy kis segítséget kérnék!El kellene adnom az autómat!!!!Na persze nem a Lacsit, azt nem adom.Van egy Suzuki Alto 1,1 GLX AC autónak nevezett kis makettem.Munkahely profilváltás miatt le kell cserélnem egy összkerékhajtásos kis terepjáró szerűségre és kénytelen vagyok eladni a matchboxomat.Újkorától nálunk van(2005 9. hótól), csak a párom használta na meg én amikor takarítani és tankolni vittem.30.000 km-ert tettünk bele (én kb 1000, mert nem az én méretem!) és még egy izzót sem kellett cserélni. 1,3 Milla az irányár vagy hitelátvállalással 0 Ft. 24000/ hó törlesztővel.Ha esetleg valakinek az ismerettségében egy ilyesmi autószerűséget keresnek, kérlek említsetek meg nekik.Köszönettel!!!
Ja Suzuki Jimny-t vásárolnék helyette!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #130 Dátum: 2008. November 04. - 17:38:30 »

Segítség! Kedves kartársak egy kis segítséget kérnék!El kellene adnom az autómat!!!!Na persze nem a Lacsit, azt nem adom.Van egy Suzuki Alto 1,1 GLX AC autónak nevezett kis makettem.Munkahely profilváltás miatt le kell cserélnem egy összkerékhajtásos kis terepjáró szerűségre és kénytelen vagyok eladni a matchboxomat.Újkorától nálunk van(2005 9. hótól), csak a párom használta na meg én amikor takarítani és tankolni vittem.30.000 km-ert tettünk bele (én kb 1000, mert nem az én méretem!) és még egy izzót sem kellett cserélni. 1,3 Milla az irányár vagy hitelátvállalással 0 Ft. 24000/ hó törlesztővel.Ha esetleg valakinek az ismerettségében egy ilyesmi autószerűséget keresnek, kérlek említsetek meg nekik.Köszönettel!!!
Ja Suzuki Jimny-t vásárolnék helyette!!!
Terepjáró vásárlásban esetleg tudok segíteni. (P:Ü: ment!). Alto eladásban, sajnos nem. Esetleg beszámításban igen, de az 1,3 nem valószínű, de tehetünk egy próbát, ha gondolod. Sok szerencsét! Szerencséd, hogy nem a Lacettit hozta kínos helyzetbe! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #131 Dátum: 2009. Január 11. - 17:07:27 »

Van 2 db eladó autónk:
 1 db sedan (Nubira III) 1,8 digit klímás hiányos, az elejéről az elemek és motor váltó hiányzik, jobb oldali ajtók sérültek. Irányár: 380000,- HUF.
 1 db 5ajtós 1,6-s bal eleje sérült jobbkormányos Daewoo Lacetti felnik nélkül. Irányár 500000,- HUF

http://img0.tar.hu/sebijoe/size2/37094234.jpg
http://img0.tar.hu/sebijoe/size2/37094215.jpg
http://img0.tar.hu/sebijoe/size2/37094214.jpg
http://img0.tar.hu/sebijoe/size2/37094212.jpg
http://img0.tar.hu/sebijoe/size2/37094209.jpg
http://img0.tar.hu/sebijoe/size2/37094207.jpg
http://img0.tar.hu/sebijoe/size2/37094191.jpg
http://img0.tar.hu/sebijoe/size2/37094190.jpg
http://img0.tar.hu/sebijoe/size2/37094189.jpg
http://img0.tar.hu/sebijoe/size2/37094188.jpg
http://img0.tar.hu/sebijoe/size2/37094187.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 11. - 17:57:06 írta sebijoe » Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #132 Dátum: 2009. Január 13. - 13:34:35 »


Szia!

Lehet olyat, hogy engem a kárpitok érdekelnének, cserében, értékegyeztetéssel...
Fontos volna, kérlek, mielőbb válaszolj. Köszi
Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #133 Dátum: 2009. Január 13. - 15:25:34 »


Szia!

Lehet olyat, hogy engem a kárpitok érdekelnének, cserében, értékegyeztetéssel...
Fontos volna, kérlek, mielőbb válaszolj. Köszi

Pontosítani kéne melyik autóból mi kellene!
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #134 Dátum: 2009. Január 14. - 08:42:21 »


Szia!

Lehet olyat, hogy engem a kárpitok érdekelnének, cserében, értékegyeztetéssel...
Fontos volna, kérlek, mielőbb válaszolj. Köszi

Pontosítani kéne melyik autóból mi kellene!

Na igen...  Zavart

A sedan ülései (komplett garnitúra) és ajtókárpitjai (mind a 4) érdekelnének oly módon, hogy a Nubira III-asomra cserélnénk őket, mert az enyémben nekem kevésbé tetsző huzat leledzik. Hol van egyébként az autó? Pest esetleg?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!