Lacetti klub fórum
2024. Június 26. - 11:34:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 180874 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #105 Dátum: 2008. Május 26. - 07:46:55 »

Sziasztok, kinéztem megint egy szimpi Lacsit, igaz, csak 1.4es, de kezd sürgősebb lenni az,hogy legyen gép, és végülis fenntartani is olcsóbb lenne. Van viszont egy kicsit szokatlan dolog vele kapcsolatban. Épphogy 2 éves a járgány, és több, mint 40ezer km van benne. Nem szokatlan ez egy kicsit szerintetek? Mondjuk ha egy vidéki tulajé volt, és ingázott, akkor lehet,hogy nem, de azért átlagosan 20-30e kmesek szoktak lenni 2 évesen az ótók, amiket nézegettem. Miket javasoltok, hogy nézzek meg mindenképp a Lacsin, ha személyesen is elmegyek megnézni az ótót, valamint vezetésnél mire figyeljek? Előre is köszi.
Én pl. gyakorlatilag csak a napi munkába járáshoz (kb. 40 km/nap...), meg néha-néha családdal ide-oda egy-egy hosszabb kiránduláshoz használom. Ennek ellenére a 2 és 1/2 év alatt belezuttyant 35 ekm. Úgyhogy egy kicsit többet használva simán belefér 2 év alatt a 40e, emiatt ne legyenek fenntartásaid.
Inkább az alábbiak szerint tüzetesen vizsgáld meg, és ha ezekkel minden rendben van, nyugodt szívvel megveheted...:
http://www.origo.hu/auto/20080123-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-1.html
http://www.origo.hu/auto/20080129-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-2.html
http://www.origo.hu/auto/20080212-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-3.html
http://www.origo.hu/auto/20080225-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-4.html
http://www.origo.hu/auto/20080305-hasznaltauto-vasarlasi-tanacsok-5.html
http://www.origo.hu/auto/20080317-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-6-belter.html
http://www.origo.hu/auto/20080428-hasznaltautovasarlas-7-elektronika.html
Naplózva
Bazsika
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Hozzászólás #106 Dátum: 2008. Május 26. - 09:09:36 »

Sziasztok, kinéztem megint egy szimpi Lacsit, igaz, csak 1.4es, de kezd sürgősebb lenni az,hogy legyen gép, és végülis fenntartani is olcsóbb lenne. Van viszont egy kicsit szokatlan dolog vele kapcsolatban. Épphogy 2 éves a járgány, és több, mint 40ezer km van benne. Nem szokatlan ez egy kicsit szerintetek? Mondjuk ha egy vidéki tulajé volt, és ingázott, akkor lehet,hogy nem, de azért átlagosan 20-30e kmesek szoktak lenni 2 évesen az ótók, amiket nézegettem. Miket javasoltok, hogy nézzek meg mindenképp a Lacsin, ha személyesen is elmegyek megnézni az ótót, valamint vezetésnél mire figyeljek? Előre is köszi.
Én pl. gyakorlatilag csak a napi munkába járáshoz (kb. 40 km/nap...), meg néha-néha családdal ide-oda egy-egy hosszabb kiránduláshoz használom. Ennek ellenére a 2 és 1/2 év alatt belezuttyant 35 ekm. Úgyhogy egy kicsit többet használva simán belefér 2 év alatt a 40e, emiatt ne legyenek fenntartásaid.
Inkább az alábbiak szerint tüzetesen vizsgáld meg, és ha ezekkel minden rendben van, nyugodt szívvel megveheted...:
http://www.origo.hu/auto/20080123-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-1.html
http://www.origo.hu/auto/20080129-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-2.html
http://www.origo.hu/auto/20080212-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-3.html
http://www.origo.hu/auto/20080225-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-4.html
http://www.origo.hu/auto/20080305-hasznaltauto-vasarlasi-tanacsok-5.html
http://www.origo.hu/auto/20080317-hasznaltautovasarlasi-tanacsok-6-belter.html
http://www.origo.hu/auto/20080428-hasznaltautovasarlas-7-elektronika.html


Köszi, és mik azok a Lacettik esetleges hibái, amire érdemes figyelni?
Naplózva
Bazsika
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Hozzászólás #107 Dátum: 2008. Május 26. - 11:31:43 »

Ja és még egy nagyon hülye kérdésem van: ha tesztelem az autót intenzív fékezéssel, a légzsák nem nyílhat ki esetleg? Vagy ki lehet valahogy kapcsolni a légzsákokat?
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #108 Dátum: 2008. Május 26. - 11:54:18 »

Ja és még egy nagyon hülye kérdésem van: ha tesztelem az autót intenzív fékezéssel, a légzsák nem nyílhat ki esetleg? Vagy ki lehet valahogy kapcsolni a légzsákokat?
A légzsák szenzora nem a lassulást érzékeli, hanem, hogy ütközöl-e valamivel (a lökhárítóban vannak), tehát intenzív fékezésre nem nyílhat ki. Ha mégis, akkor azt az autót biztosan ne vedd meg! Mosolyog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #109 Dátum: 2008. Május 26. - 17:37:28 »

Ja és még egy nagyon hülye kérdésem van: ha tesztelem az autót intenzív fékezéssel, a légzsák nem nyílhat ki esetleg? Vagy ki lehet valahogy kapcsolni a légzsákokat?
A légzsák szenzora nem a lassulást érzékeli, hanem, hogy ütközöl-e valamivel (a lökhárítóban vannak), tehát intenzív fékezésre nem nyílhat ki. Ha mégis, akkor azt az autót biztosan ne vedd meg! Mosolyog
Isten ments, hogy okoskodjak, de a légzsák szenzorai nem a lökhárítóban vannak, /legalább is úgy tudom.../ hanem a kézifék mellett a középkonzol alatt.
Egyébként maximum az ABS kapcsolhat be intenzív fékezésnél, az meg csak a talpadat bizseregteti...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #110 Dátum: 2008. Május 26. - 20:54:55 »

Ja és még egy nagyon hülye kérdésem van: ha tesztelem az autót intenzív fékezéssel, a légzsák nem nyílhat ki esetleg? Vagy ki lehet valahogy kapcsolni a légzsákokat?
A légzsák szenzora nem a lassulást érzékeli, hanem, hogy ütközöl-e valamivel (a lökhárítóban vannak), tehát intenzív fékezésre nem nyílhat ki. Ha mégis, akkor azt az autót biztosan ne vedd meg! Mosolyog
Isten ments, hogy okoskodjak, de a légzsák szenzorai nem a lökhárítóban vannak, /legalább is úgy tudom.../ hanem a kézifék mellett a középkonzol alatt.
Egyébként maximum az ABS kapcsolhat be intenzív fékezésnél, az meg csak a talpadat bizseregteti...
Hogy lacsiban hol, azt nem tudom. De a legtöbb autóban ott van, mivel a legkevesebb a sérülésének veszélye. Az opelben is ott volt. Ha jól emlékszem, akkor egy golyós-rugós szerkezet és a gravitációs erő működteti.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Bazsika
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Hozzászólás #111 Dátum: 2008. Május 26. - 22:42:18 »

Sziasztok. Sikerült megnézni a járgányt, nekem tetszett, csak volt néhány olyan dolog, ami kicsit zavar: az autó olyan felszereltségűnek volt feltüntetve a weboldalon, amihez képest eggyel kisebb felszereltségű volt, de persze az eladó csak csodálkozott, és elírásnak vélte. Biztosan... Mosolyog Én inkább átb..ásnak mondanám, hogy ezzel odacsalogassa a vevőt, de mi van, ha valaki esetleg pont azért az extráért választotta volna azt az autót? A kilincsen a típushiba jelentkezett, de csak egy apró helyet pattogzott le a festék. Mindemellett az autó nekem tetszett, ugyan nem vezettem még abses autót, de nem bizseregttete a lábam, pedig direkt figyeltem, viszont nagyon határozottan fogott, és nem is húzott semerre. Féltem is egy kicsit, hogy talán nincs is benne abs, ha már így "elírták", de otthon megnyugodtam,mert újra megnéztem, hogy az összes felszereltségűben van, tehát azt nem lehet belehazudni. A gyorsulás nekem így elsőre nem tűnt rossznak, valóban jól érezni, ahogy egyre erősebb a magasabb fordulaton, és a hangja is egész kellemes. A váltót majd meg kell szokni, nem tudtam túl gyorsan váltani, mert kicsit pontatlan volt, a hármast alig találtam el egyszer, amikor megpróbáltam gyorsan váltani. Most egyelőre alszom egyet az árra, mivel több apróság mellett azzal van bajom leginkább.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #112 Dátum: 2008. Május 27. - 07:40:47 »

Sziasztok. Sikerült megnézni a járgányt, nekem tetszett, csak volt néhány olyan dolog, ami kicsit zavar: az autó olyan felszereltségűnek volt feltüntetve a weboldalon, amihez képest eggyel kisebb felszereltségű volt, de persze az eladó csak csodálkozott, és elírásnak vélte. Biztosan... Mosolyog Én inkább átb..ásnak mondanám, hogy ezzel odacsalogassa a vevőt, de mi van, ha valaki esetleg pont azért az extráért választotta volna azt az autót? A kilincsen a típushiba jelentkezett, de csak egy apró helyet pattogzott le a festék. Mindemellett az autó nekem tetszett, ugyan nem vezettem még abses autót, de nem bizseregttete a lábam, pedig direkt figyeltem, viszont nagyon határozottan fogott, és nem is húzott semerre. Féltem is egy kicsit, hogy talán nincs is benne abs, ha már így "elírták", de otthon megnyugodtam,mert újra megnéztem, hogy az összes felszereltségűben van, tehát azt nem lehet belehazudni. A gyorsulás nekem így elsőre nem tűnt rossznak, valóban jól érezni, ahogy egyre erősebb a magasabb fordulaton, és a hangja is egész kellemes. A váltót majd meg kell szokni, nem tudtam túl gyorsan váltani, mert kicsit pontatlan volt, a hármast alig találtam el egyszer, amikor megpróbáltam gyorsan váltani. Most egyelőre alszom egyet az árra, mivel több apróság mellett azzal van bajom leginkább.
Az ABS-t taposni kell, különben nem tud műxik; éppen az a lényege, hogy a blokkolásközeli állapotban kerékről elveszi a fékerőt. De ehhez el kell jutnia blokkolásig... Vigyorog Taposd bátran és ha nem műxik, az gáz...
A váltó sajna ilyen, de meg lehet szokni...
Szelepcsere, kormányműcsere esetleg volt az autóban?

OIyan meg nincs, hogy elírják a felszereltséget..., ha a drága eladó meg így vette át (kisebb felszereltségggel, ergo drágábban), hát az legyen az ő baja...
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #113 Dátum: 2008. Május 27. - 08:13:40 »

Köszi, és mik azok a Lacettik esetleges hibái, amire érdemes figyelni?

http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=32

Azért ne rémülj meg, ide tényleg minden (lehetséges, de nem feltétlenül bekövetkező) hibát beleírtunk. Ezek egy részét azóta már a gyár orvosolta (más részét meg nem).
A kormánymű és a szelep témára érdemes nagyon odafigyelni, ezek elég gyakoriak és költségesek.
2 éves autó szerencsés ebből a szempontból, mert még garanciás. (Ezt mindenképpen ellenőrizd le! Kötelező szervízek igazolása a szervízkönyvben, ill. nézessél utána egy márkaszervízben)

Ha a hibalista nagyon elkedvetlenített volna, akkor olvasgass bele ebbe:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=45&topic=90.0
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 27. - 08:18:35 írta Stocz » Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #114 Dátum: 2008. Május 27. - 15:59:59 »

Sziasztok. Sikerült megnézni a járgányt, nekem tetszett, csak volt néhány olyan dolog, ami kicsit zavar: az autó olyan felszereltségűnek volt feltüntetve a weboldalon, amihez képest eggyel kisebb felszereltségű volt, de persze az eladó csak csodálkozott, és elírásnak vélte. Biztosan... Mosolyog Én inkább átb..ásnak mondanám, hogy ezzel odacsalogassa a vevőt, de mi van, ha valaki esetleg pont azért az extráért választotta volna azt az autót? A kilincsen a típushiba jelentkezett, de csak egy apró helyet pattogzott le a festék. Mindemellett az autó nekem tetszett, ugyan nem vezettem még abses autót, de nem bizseregttete a lábam, pedig direkt figyeltem, viszont nagyon határozottan fogott, és nem is húzott semerre. Féltem is egy kicsit, hogy talán nincs is benne abs, ha már így "elírták", de otthon megnyugodtam,mert újra megnéztem, hogy az összes felszereltségűben van, tehát azt nem lehet belehazudni. A gyorsulás nekem így elsőre nem tűnt rossznak, valóban jól érezni, ahogy egyre erősebb a magasabb fordulaton, és a hangja is egész kellemes. A váltót majd meg kell szokni, nem tudtam túl gyorsan váltani, mert kicsit pontatlan volt, a hármast alig találtam el egyszer, amikor megpróbáltam gyorsan váltani. Most egyelőre alszom egyet az árra, mivel több apróság mellett azzal van bajom leginkább.
Az ABS-t taposni kell, különben nem tud műxik; éppen az a lényege, hogy a blokkolásközeli állapotban kerékről elveszi a fékerőt. De ehhez el kell jutnia blokkolásig... Vigyorog Taposd bátran és ha nem műxik, az gáz...
A váltó sajna ilyen, de meg lehet szokni...
Szelepcsere, kormányműcsere esetleg volt az autóban?

OIyan meg nincs, hogy elírják a felszereltséget..., ha a drága eladó meg így vette át (kisebb felszereltségggel, ergo drágábban), hát az legyen az ő baja...
...mert ha lenne legalább 10 felszereltség!!!
De 3-ból nem nehéz eltalálni a megfelelőt. 
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 28. - 18:50:09 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #115 Dátum: 2008. Május 27. - 18:39:14 »

Sziasztok. Sikerült megnézni a járgányt, nekem tetszett, csak volt néhány olyan dolog, ami kicsit zavar: az autó olyan felszereltségűnek volt feltüntetve a weboldalon, amihez képest eggyel kisebb felszereltségű volt, de persze az eladó csak csodálkozott, és elírásnak vélte. Biztosan... Mosolyog Én inkább átb..ásnak mondanám, hogy ezzel odacsalogassa a vevőt, de mi van, ha valaki esetleg pont azért az extráért választotta volna azt az autót? A kilincsen a típushiba jelentkezett, de csak egy apró helyet pattogzott le a festék. Mindemellett az autó nekem tetszett, ugyan nem vezettem még abses autót, de nem bizseregttete a lábam, pedig direkt figyeltem, viszont nagyon határozottan fogott, és nem is húzott semerre. Féltem is egy kicsit, hogy talán nincs is benne abs, ha már így "elírták", de otthon megnyugodtam,mert újra megnéztem, hogy az összes felszereltségűben van, tehát azt nem lehet belehazudni. A gyorsulás nekem így elsőre nem tűnt rossznak, valóban jól érezni, ahogy egyre erősebb a magasabb fordulaton, és a hangja is egész kellemes. A váltót majd meg kell szokni, nem tudtam túl gyorsan váltani, mert kicsit pontatlan volt, a hármast alig találtam el egyszer, amikor megpróbáltam gyorsan váltani. Most egyelőre alszom egyet az árra, mivel több apróság mellett azzal van bajom leginkább.
Az ABS-t taposni kell, különben nem tud műxik; éppen az a lényege, hogy a blokkolásközeli állapotban kerékről elveszi a fékerőt. De ehhez el kell jutnia blokkolásig... Vigyorog Taposd bátran és ha nem műxik, az gáz...
A váltó sajna ilyen, de meg lehet szokni...
Szelepcsere, kormányműcsere esetleg volt az autóban?

OIyan meg nincs, hogy elírják a felszereltséget..., ha a drága eladó meg így vette át (kisebb felszereltségggel, ergo drágábban), hát az legyen az ő baja...
...mert ha lenne legalább 10 felszereltség!!!
De 3-ból nem nehéz altalálni a megfelelőt. 
A  hasznaltuto.hu-n van egy rakás  lacsi amiben van fed.computer. He
http://href.hu/x/5tv8
Lehet a mienkben is van, csak el van dugva és még nem találtuk meg. Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #116 Dátum: 2008. Május 27. - 19:33:04 »

Sziasztok. Sikerült megnézni a járgányt, nekem tetszett, csak volt néhány olyan dolog, ami kicsit zavar: az autó olyan felszereltségűnek volt feltüntetve a weboldalon, amihez képest eggyel kisebb felszereltségű volt, de persze az eladó csak csodálkozott, és elírásnak vélte. Biztosan... Mosolyog Én inkább átb..ásnak mondanám, hogy ezzel odacsalogassa a vevőt, de mi van, ha valaki esetleg pont azért az extráért választotta volna azt az autót? A kilincsen a típushiba jelentkezett, de csak egy apró helyet pattogzott le a festék. Mindemellett az autó nekem tetszett, ugyan nem vezettem még abses autót, de nem bizseregttete a lábam, pedig direkt figyeltem, viszont nagyon határozottan fogott, és nem is húzott semerre. Féltem is egy kicsit, hogy talán nincs is benne abs, ha már így "elírták", de otthon megnyugodtam,mert újra megnéztem, hogy az összes felszereltségűben van, tehát azt nem lehet belehazudni. A gyorsulás nekem így elsőre nem tűnt rossznak, valóban jól érezni, ahogy egyre erősebb a magasabb fordulaton, és a hangja is egész kellemes. A váltót majd meg kell szokni, nem tudtam túl gyorsan váltani, mert kicsit pontatlan volt, a hármast alig találtam el egyszer, amikor megpróbáltam gyorsan váltani. Most egyelőre alszom egyet az árra, mivel több apróság mellett azzal van bajom leginkább.
Az ABS-t taposni kell, különben nem tud műxik; éppen az a lényege, hogy a blokkolásközeli állapotban kerékről elveszi a fékerőt. De ehhez el kell jutnia blokkolásig... Vigyorog Taposd bátran és ha nem műxik, az gáz...
A váltó sajna ilyen, de meg lehet szokni...
Szelepcsere, kormányműcsere esetleg volt az autóban?

OIyan meg nincs, hogy elírják a felszereltséget..., ha a drága eladó meg így vette át (kisebb felszereltségggel, ergo drágábban), hát az legyen az ő baja...
...mert ha lenne legalább 10 felszereltség!!!
De 3-ból nem nehéz altalálni a megfelelőt. 
A  hasznaltuto.hu-n van egy rakás  lacsi amiben van fed.computer. He
http://href.hu/x/5tv8
Lehet a mienkben is van, csak el van dugva és még nem találtuk meg. Vigyorog
Mer' olyan bénák vagyunk! Há' persze, hogy van! Csak nagyon eldugva! Vigyorog Kapitánynak meg tuti.... Ha viszi a hajóra a laptopot!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #117 Dátum: 2008. Május 27. - 19:38:24 »

Úgy  látszik, a fedélzeti computer tipusszöveg. Mindegyik ugyan olyan kocsi, mint a mieink, kivétel a Suzuki Renot, amelyiket a Thököly úton látom nap, mint nap. Lehet, hogy az automata klimásnál a külső hőmérsékletet jelzést fogják fel co,puternek? De mi van a manuálisokkal? Vagy pedig a hagyományos műszerezetséget veszik annak? De szerintem csak egyszerűen hazudnak! Jobb esetben fogalmuk sincs róla, hogy mi is az. Megoldás: nekünk is van fedélzeti computerünk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #118 Dátum: 2008. Május 27. - 19:55:43 »

Úgy  látszik, a fedélzeti computer tipusszöveg. Mindegyik ugyan olyan kocsi, mint a mieink, kivétel a Suzuki Renot, amelyiket a Thököly úton látom nap, mint nap. Lehet, hogy az automata klimásnál a külső hőmérsékletet jelzést fogják fel co,puternek? De mi van a manuálisokkal? Vagy pedig a hagyományos műszerezetséget veszik annak? De szerintem csak egyszerűen hazudnak! Jobb esetben fogalmuk sincs róla, hogy mi is az. Megoldás: nekünk is van fedélzeti computerünk!
Van hát! Igaz hogy a motortérben, de az is a fedélzethez tartozik nem? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #119 Dátum: 2008. Május 27. - 19:56:33 »

10éve mikor dízel Fiatot akartam venni, volt egy  hirdetés 1,9  TDi  Regata.
Felhívtam, mondom neki TDi nincs a  Regatá-ban. Ne mondjam neki, mert ö már csak tudja mert neki az van, és kifejtette, hogy mit jelent a  TDi.
T-mint turbó  D-mint  disel  i-mint  intercooler.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 27. - 20:15:29 írta Jani » Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!