Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 12:43:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Sérülések, kivitelezési hibák  (Megtekintve 75388 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #180 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 17:22:02 »

Biztos roppppant bonyolult művelet volt a csere.  Ez beletelt gondolom pár órájukba... 

Intenzíven nekiugrottak, így csak 3/4 órát kellett várnom!  Vigyorog
 
..., és otthon leszedted, és rendesen visszatetted úgy, ahogy kell- gondolom ez lehet az igazság?! He Kacsint Vigyorog Jobb lett volna csak kézbeadni, előbb végeztél volna! Vigyorog Bosszankodás nélkül!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #181 Dátum: 2008. Szeptember 06. - 06:41:34 »

..., és otthon leszedted, és rendesen visszatetted úgy, ahogy kell- gondolom ez lehet az igazság?! He Kacsint Vigyorog Jobb lett volna csak kézbeadni, előbb végeztél volna! Vigyorog Bosszankodás nélkül!

Még nem, de ma sort kerítek rá! Kacsint
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
flower78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Hozzászólás #182 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 16:33:55 »

Legjobbakat mindenkinek!
Kis segítség kellene, sajnos volt egy kisebb baleset a drágaszágommal. Jobb hátsó lámpabúrát (a külső részt) sikeresen betörtem.  Tudja e valaki, hogy hol érdemes venni, ahol nem fáj sokba. S mennyi lenne. Ha valaki tudja kérem tájékoztasson. Előre is köszi.
Üdv minden lacetti tulajnak!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #183 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 16:44:14 »

Legjobbakat mindenkinek!
Kis segítség kellene, sajnos volt egy kisebb baleset a drágaszágommal. Jobb hátsó lámpabúrát (a külső részt) sikeresen betörtem.  Tudja e valaki, hogy hol érdemes venni, ahol nem fáj sokba. S mennyi lenne. Ha valaki tudja kérem tájékoztasson. Előre is köszi.
Üdv minden lacetti tulajnak!
 
Várna15-öt keresd, ő is tag, továbbá Sebijoet! Biztosan tudnak segíteni. Esetleg még bontó is szóba jöhet. Arra számíts, hogy búra külön nincs, csak kpl egység, mert úgy drágább- sajnos. Esetleg az is lehet, hogy már van utángyártott is, az is jó megoldás lehetne. Sok szerencsét!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 21. - 18:30:43 írta cápaFeri » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #184 Dátum: 2008. Október 21. - 11:08:38 »

Egy meghibásodás amivel még olyan tapsztalt róka mint én nem találkoztam és a Nubi III- Lacetti szervizeléssel foglalkozók sem találkoztak!


« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 21. - 11:19:48 írta sebijoe » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #185 Dátum: 2008. Október 21. - 12:08:49 »

Ez mi Sebi? Úgy néz ki, mint egy hajtókar, de ahhoz kicsi az alsó bilincs része.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #186 Dátum: 2008. Október 21. - 12:25:50 »

Ez mi Sebi? Úgy néz ki, mint egy hajtókar, de ahhoz kicsi az alsó bilincs része.

Az pont a hajtókar ami 100m-l arrébb kiesett a motorból, a másik meg félig kinézett az olajteknőn, a sofőr meg nem hallott semmi különöset!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #187 Dátum: 2008. Október 21. - 12:44:13 »

Ez mi Sebi? Úgy néz ki, mint egy hajtókar, de ahhoz kicsi az alsó bilincs része.

Az pont a hajtókar ami 100m-l arrébb kiesett a motorból, a másik meg félig kinézett az olajteknőn, a sofőr meg nem hallott semmi különöset!
Semmi különöset?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Hangosan hallgatta a zenét és csak azt vette észre, hogy nem megy a gép mi?
Gondos gazdi lehet!  Vigyorog
Mondjuk azt nem mondom, hogy én vagyok a normális eset, hisz azt is meg tudom saccolni, hogy hány kavics ragadt a gumiba éppen...de azért ez durva!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #188 Dátum: 2008. Október 21. - 14:21:48 »

Hiába cserélik ki a szintjelzőt, az új ugyanúgy fog mutatni, mert ilyen fajta. Nekem is kicserélték, és semmi különbség nem lett, mert a pontatlansága a tipusra jellemző! Kacsint Vízszintes a tartály, nehezen lehetne lineáris a szintjeltő- sajnos, ez van. Kacsint
De legalább a szervizzel meg voltál elégedve, és ez a fontos! Kacsint Vigyorog

Igen, én is azt mondtam, hogy annyira nem releváns a dolog, hogy érdemes legyen szervízbe mászkálnom, meg a rendszert megbonatni. A kutat megfelelően jelzi, atöbbit meg tudom én:)
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #189 Dátum: 2008. Október 21. - 16:24:29 »

Aktív fórumozó cartársak figyuzzatok, please! Mosolyog

A topik nevét egy kissé megváltoztattuk, kikerült belőle a "Negatív szerviztapasztalatok" elnevezés.
Mégpedig azért, hogy a szervizekkel kapcsolatos tapasztalataink egy helyen elérhetőek legyenek, méghozzá a "Márkaszervizek, költségek" című igen hasznos topikban. ( Amely téma mostantól itt a "Klubszervizben" található.)

Az ide került szervizekkel kapcsolatos ( köt.szerviz árak,z.kártya,munkadíj,stb..) hozzászólásokat áthelyezzük a "márkaszervizesbe". Ezért kérjük, hogy minden szervizekkel kapcsolatos hozzászólást ezentúl oda írjatok.

Köszi mindenkinek! Mosolyog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #190 Dátum: 2009. Március 25. - 20:28:39 »

Ma ismét megkóstolták a kocsimat. És persze megint nem hagytak se cetlit, se telefonszámot, se mást... Lassan több sérülés van a kocsimon, mint az előző 4-en összesen. És még csak 1 éves múlt. Most a jobb hátsó sárvédőívet horpasztották be.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #191 Dátum: 2009. Március 25. - 20:37:41 »

Nekem meg valami vadbarom rávágta a jobb hátsó ajtóra a sajátját. Gondolom utas volt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #192 Dátum: 2009. Március 26. - 18:23:22 »

Nekem meg valami vadbarom rávágta a jobb hátsó ajtóra a sajátját. Gondolom utas volt.
Ilyen nekem is volt (női sofőr), ráadásul bent is ültem a kocsiban. Amikor szóvá tettem, csak nézett bambán és elnézést kért.
A horpadás ügyében már intézkedtem, remélem meg tudják csinálni vákumos módszerrel, bár pont a kerékív legszéle érintett, ahol elég merev a lemez és ráadásul még éle is van a lemezben lévő hajlatnak. Szerencsére a fényezés nem jött le (apró karcok és súrlódás, fényező szerint polírozással eltűntethető, még jó hogy szombaton vettem karceltávolító szettet) a horpadás meg nem gömbölyű, nincs törve.
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #193 Dátum: 2009. Március 26. - 22:55:07 »

Ezért kell Budapestre monstertruckot venni  Vigyorog Annak csapkodhatják az ajtót...

Ez a téma sokaknak keseríti az életét. Nekünk is számtalan ilyen sérülésünk volt, köztük több olyan is, ami elemcserét / újrafényezést vont magaután. Telefonszámot, bejelentőt soha nem hagyott még senki. Sajnos jelenleg ez Magyarország. 

A H Astránkat, amikor új volt, épp elhoztam a kereskedőtől. Megálltam a párkány utcában, 10 perc múlva mire visszaértem az autóhoz a hófehér kocsi bh ajtaján egy 50x50 centis vörös folt volt. Azt hittem rögtön agyvérzést kapok. Aztán malacunk volt, a mosóban valami spéci szerrel úgy leszedték, hogy nyoma sem maradt. Később már nem volt ilyen szerencsénk, egy éjszaka valaki elmérte az oldalát, vitte a lökhárítót, kerékjárati ívet és a hátsó lámpát is. 

Legutóbb épp két napja a fekete szedán Lacsink első lökhárítójára rajzolt valaki egy 5x25 centis fehér sávot, szerencsére ahogy benyomta a lököst a műanyag doblemez szét is tört, csakhogy jó legyen.
Naplózva

Pittike
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #194 Dátum: 2009. Március 27. - 08:50:38 »

Ezért kell Budapestre monstertruckot venni  Vigyorog Annak csapkodhatják az ajtót...

Viszont én nem pesti vagyok, de ha Pesten járok csak őrzött parkolóba állok. Viszont másik kocsival minden héten egy napot Pesten töltök, érdekes, annak még soha senki nem ment neki, pedig parkolok vele mindenfelé.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!