Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 12:47:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Sérülések, kivitelezési hibák  (Megtekintve 75397 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #135 Dátum: 2008. Március 06. - 18:51:42 »

Tisztelettel jelentem a Benzines lacetti levegőszűrője NEM egyezik a Dieselesével!!
Tudjuk, a FOGYASZTÁSA SEMKacsint
Most próbálgatom, nem adok neki többet 5.3 Liternél, hátha elég neki...   
Kihozhatod 5.3-ból,csak azt a maradék 40 km-ert tolni kell Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #136 Dátum: 2008. Március 06. - 18:55:14 »

Tisztelettel jelentem a Benzines lacetti levegőszűrője NEM egyezik a Dieselesével!!
Tudjuk, a FOGYASZTÁSA SEMKacsint
Most próbálgatom, nem adok neki többet 5.3 Liternél, hátha elég neki...   
Kihozhatod 5.3-ból,csak azt a maradék 40 km-ert tolni kell Vigyorog
  Ki mondta, hogy 100 km-t akar menni? A talikra a mi benzinesünk kevesebbet fogyasztott eddig, mint a Gáboré, vagy a Lewisé! Persze majd romlik a statisztika, ha jön Kaposújlak, de az más tészta. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #137 Dátum: 2008. Március 06. - 18:55:29 »

Tisztelettel jelentem a Benzines lacetti levegőszűrője NEM egyezik a Dieselesével!!
Tudjuk, a FOGYASZTÁSA SEMKacsint
Most próbálgatom, nem adok neki többet 5.3 Liternél, hátha elég neki...   
Kihozhatod 5.3-ból,csak azt a maradék 40 km-ert tolni kell Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #138 Dátum: 2008. Március 08. - 14:11:25 »

Tisztelettel jelentem a Benzines lacetti levegőszűrője NEM egyezik a Dieselesével!!
Tudjuk, a FOGYASZTÁSA SEMKacsint
Most próbálgatom, nem adok neki többet 5.3 Liternél, hátha elég neki...   
Kihozhatod 5.3-ból,csak azt a maradék 40 km-ert tolni kell Vigyorog
  Ki mondta, hogy 100 km-t akar menni? A talikra a mi benzinesünk kevesebbet fogyasztott eddig, mint a Gáboré, vagy a Lewisé! Persze majd romlik a statisztika, ha jön Kaposújlak, de az más tészta. Kacsint Vigyorog
Összeségében nem biztos, mert mi sajnos csak ketten vagyunk(egyenlőre)Ti viszont?He??Szóval akkor mennyi az annyi?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #139 Dátum: 2008. Március 20. - 19:49:23 »

Ma voltam Vácon. A csomiajtót szépen beállították (bár közben azért néha frászt kaptam, hogy hogyan teszi helyre az enyhén elcsavarodott ajtót!!!). Úgy hajlítgatta a szerelő, mintha papírból volna, de sikerült szépen megcsinálni. A festékhiányt Kornél is megnézte, de ő is csak azt mondta rá, hogy fessem le javítófestékkel. Na mindegy. Tényleg hol is lehet olyat kevertetni? Remélem egy ismerős festő meg tudja csinálni szépen, mert én nem vállalkozok rá (kicsit nem túl jó a kézügyességem)
Javitó festék: Bp. IV. ker. Árpád út xy, a viztoronynál, a híd mellett. Kocsit vigyél, hogy tökéletesre tudják keverni. Lakkot se felejts el venni, festés után pár nappal érdemes lekenni vele.
Pontos házszámot nem tudna valaki, mert a GPS-sel így elég nehézkes megtalálni.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #140 Dátum: 2008. Március 20. - 20:03:38 »

Ma voltam Vácon. A csomiajtót szépen beállították (bár közben azért néha frászt kaptam, hogy hogyan teszi helyre az enyhén elcsavarodott ajtót!!!). Úgy hajlítgatta a szerelő, mintha papírból volna, de sikerült szépen megcsinálni. A festékhiányt Kornél is megnézte, de ő is csak azt mondta rá, hogy fessem le javítófestékkel. Na mindegy. Tényleg hol is lehet olyat kevertetni? Remélem egy ismerős festő meg tudja csinálni szépen, mert én nem vállalkozok rá (kicsit nem túl jó a kézügyességem)
Javitó festék: Bp. IV. ker. Árpád út xy, a viztoronynál, a híd mellett. Kocsit vigyél, hogy tökéletesre tudják keverni. Lakkot se felejts el venni, festés után pár nappal érdemes lekenni vele.
Pontos házszámot nem tudna valaki, mert a GPS-sel így elég nehézkes megtalálni.
Itt megtalálod az ő címüket is:
http://www.cegbongeszo.hu/gyorskereso.php?elso=2&lng=hu&kifejezes=Aut%F3fest%E9k&besorolas=0&megye=Budapest&spec=semmi&detailed=0&termek=on
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #141 Dátum: 2008. Március 20. - 20:07:00 »

Ma voltam Vácon. A csomiajtót szépen beállították (bár közben azért néha frászt kaptam, hogy hogyan teszi helyre az enyhén elcsavarodott ajtót!!!). Úgy hajlítgatta a szerelő, mintha papírból volna, de sikerült szépen megcsinálni. A festékhiányt Kornél is megnézte, de ő is csak azt mondta rá, hogy fessem le javítófestékkel. Na mindegy. Tényleg hol is lehet olyat kevertetni? Remélem egy ismerős festő meg tudja csinálni szépen, mert én nem vállalkozok rá (kicsit nem túl jó a kézügyességem)
Javitó festék: Bp. IV. ker. Árpád út xy, a viztoronynál, a híd mellett. Kocsit vigyél, hogy tökéletesre tudják keverni. Lakkot se felejts el venni, festés után pár nappal érdemes lekenni vele.
Pontos házszámot nem tudna valaki, mert a GPS-sel így elég nehézkes megtalálni.
Itt megtalálod az ő címüket is:
http://www.cegbongeszo.hu/gyorskereso.php?elso=2&lng=hu&kifejezes=Aut%F3fest%E9k&besorolas=0&megye=Budapest&spec=semmi&detailed=0&termek=on
köszönöm gyors válaszodat.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 25. - 19:40:45 írta diablo77 » Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #142 Dátum: 2008. Március 25. - 19:42:52 »

Megvettem a festéket, hétvégén le is javítottam részben a C oszlop sérüléseit. Mivel jó kis gödröt csinált a csomitartó fedele, így még kell pár réteg mire szintben lesz, de már mostsem annyira feltűnő. Mosolyog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #143 Dátum: 2008. Március 25. - 19:48:21 »

Megvettem a festéket, hétvégén le is javítottam részben a C oszlop sérüléseit. Mivel jó kis gödröt csinált a csomitartó fedele, így még kell pár réteg mire szintben lesz, de már mostsem annyira feltűnő. Mosolyog
Hol kevertetted?
Milyen kiszerelésben?
Remélem sikerült a színárnyalatot eltalálniuk! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #144 Dátum: 2008. Március 25. - 19:56:36 »

Megvettem a festéket, hétvégén le is javítottam részben a C oszlop sérüléseit. Mivel jó kis gödröt csinált a csomitartó fedele, így még kell pár réteg mire szintben lesz, de már mostsem annyira feltűnő. Mosolyog
Hol kevertetted?
Milyen kiszerelésben?
Remélem sikerült a színárnyalatot eltalálniuk! 
A Procolornál az Árpád utcában, ahol írtad. Amikor odaértem, rájöttem hogy ahányszor Pesten járok, mindig elmegyek mellettük. A kiszerelés: két körömlakkos üvegcse plusz lakk=1950 Ft. Mivel nem saját autóval voltam, így az általuk mutatott színskálából választottam. Kiderült hogy a 68U-s Chevy kódból kettő is van, 2003-tól illetve 2005-től gyártott autókhoz. Mivel az enyém új, kiválasztottam az utóbbit. Először sötétnek tűnt az üvegben, de mikor az autót festettem, illetve pöttyöztem, teljesen azonos lett a szín.
Megpróbáltam a lökhárítót is lefesteni, ahol a műanyag feketéje kilátszott, ott szép lett, de a súrolásoknál már sötétebb lett a szín, így marad majd a szakértő javítás. Ráadásul észrevettem hogy picit fel is van púposodva a lökös. Remélem azért nem kell majd cserélni.
Naplózva
koni25
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #145 Dátum: 2008. április 10. - 19:58:32 »

Sziasztok!
Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy 5 ajtós lacettihez merre találhatok vajon első ajtó kárpitot.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #146 Dátum: 2008. április 10. - 21:24:18 »

Sziasztok!
Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy 5 ajtós lacettihez merre találhatok vajon első ajtó kárpitot.
Üdvözlünk Koni!
Kérdésedet már másik topicban is feltetted! Legközelebb kerüld a duplázódást! Ajánlom figyelmedbe Szabályzatunkat, annak is 2.10. pontját.
További jó fórumozást, remélem segítségedre siet majd valaki!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #147 Dátum: 2008. április 11. - 12:24:20 »

Sziasztok!
Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy 5 ajtós lacettihez merre találhatok vajon első ajtó kárpitot.
  Koni! Vedd fel a kapcsolatot a Várna utcai klub-boltunkkal! Ha ez nem felelne meg, akkor keresd meg a fórumon megtalálható Daewoo- Chevrolet bontót!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #148 Dátum: 2008. április 11. - 23:29:34 »

Sziasztok!
Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy 5 ajtós lacettihez merre találhatok vajon első ajtó kárpitot.
Milyen kell?  Nekunk van.
Naplózva
fankyboy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Hozzászólás #149 Dátum: 2008. április 17. - 19:43:11 »

sziasztok!
most vettem a kocsim ,de a szélvédőm az előző tulaj furamód takaríthatta mert full karcos a jobb első ajtó üvegem is karcos ado meg szerintem kavics mehetett a filchez vagy mi az.szóval valami ötlet üvegpolír stb turtle wax -ban van ilyen használta már valaki .a fényezésnél a gépi mosást ellehet tüntetni házi polirozással.szintén turtle wax -al.köszi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!