Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 08:28:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Sérülések, kivitelezési hibák  (Megtekintve 75344 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. Március 05. - 21:03:28 »

*********** annak a b********, akiben annyi tisztesség sincs, hogy a nevét és a telszámát hátrahagyja. 3 hetes a kocsi és már egy kedves autóstársunknak sikerült szépen elnyomni az első lökhárítómat miközben végigsúrolta a lökös jobb elejét. Mindezt a házunk előtt parkolva valamikor az éjszaka folyamán. Sajnos ez már sokadik ilyen, összeszámolni sem tudom hányszor fordult elő. És nem Pesten lakom ám, hanem egy kisvárosban. Ha egyszer sikerülne elkapnom egy ilyen k*****, biztos nem tudna pár hétig vezetni maximum lábbal.
A lábát minek hagyod meg?Én azt is letolnám a torkán annak a gan*-nak aki az 1 napos kocsim feltörte és az ajtómat összeb*****.De legalább is az ormaduláit a bokáján keresztül venném ki.
Ezeknek a mocskoknak Én is szívesen tennék beavatkozásokat 1-2 nemesebb szerveiken...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. Március 05. - 21:07:39 »

Diablo a többi autóddal is ilyen peches voltál vagy csak ezen ül átok.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. Március 05. - 21:14:27 »

Miután egyedül én állhatok be az udvaromba ilyen jellegű sérülések nem szoktak keletkezni az éjszaka.Nálam viszont a görény tiszteli meg a kocsikat. Minden reggel kis tappancsnyomok díszítik a járgányokat és a slusszpoén, hogy az enyémet a bal első ajtónál az asszonyét meg a jobb hátulján le****ja, de keményen.De ez a két pont stabilan meg van jelőlve, akár hogyan állok be a kocsikkal.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. Március 05. - 21:17:06 »

Diablo a többi autóddal is ilyen peches voltál vagy csak ezen ül átok.
Én vagyok ilyen peches. A Nissanomat a szomszéd város polgármestere és egy kollégám is megzúzta, a Renault-mat sajnos én, a Kalosnak 2-szer mentek neki parkolóban tavaly. Persze akkor se várt cédula. Én egyszer törtem meg más kocsiját és megtehettem volna hogy elmegyek, de megvártam a tulajt és lerendeztük a dolgot. A munkahelyemen már meg sem lepődtek. Legközelebb tankot veszek. Annak nem kell félteni a fényezését.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. Március 05. - 21:19:47 »

Miután egyedül én állhatok be az udvaromba ilyen jellegű sérülések nem szoktak keletkezni az éjszaka.Nálam viszont a görény tiszteli meg a kocsikat. Minden reggel kis tappancsnyomok díszítik a járgányokat és a slusszpoén, hogy az enyémet a bal első ajtónál az asszonyét meg a jobb hátulján le****ja, de keményen.De ez a két pont stabilan meg van jelőlve, akár hogyan állok be a kocsikkal.
Én a lépcsőház előtt parkolok a járdából elkerített részen már mióta kocsim van, de ilyen még nem fordult elő. Az előző kocsiknál csak nyilvános parkolókban mentek neki.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. Március 05. - 21:20:12 »

Diablo a többi autóddal is ilyen peches voltál vagy csak ezen ül átok.
Én vagyok ilyen peches. A Nissanomat a szomszéd város polgármestere és egy kollégám is megzúzta, a Renault-mat sajnos én, a Kalosnak 2-szer mentek neki parkolóban tavaly. Persze akkor se várt cédula. Én egyszer törtem meg más kocsiját és megtehettem volna hogy elmegyek, de megvártam a tulajt és lerendeztük a dolgot. A munkahelyemen már meg sem lepődtek. Legközelebb tankot veszek. Annak nem kell félteni a fényezését.
Szerintem elég egy UAZ-469. Annó azt csak ecsettel lefújtuk, aztán mehet.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. Március 05. - 21:46:59 »

Miután egyedül én állhatok be az udvaromba ilyen jellegű sérülések nem szoktak keletkezni az éjszaka.Nálam viszont a görény tiszteli meg a kocsikat. Minden reggel kis tappancsnyomok díszítik a járgányokat és a slusszpoén, hogy az enyémet a bal első ajtónál az asszonyét meg a jobb hátulján le****ja, de keményen.De ez a két pont stabilan meg van jelőlve, akár hogyan állok be a kocsikkal.
Ismerős a szitu. A mi udvarunkban is ez megy, de csak akkor, ha konkrétan egy helyre állok. Gondolkoztam már gumilövedéken, de félek, hogy a kocsi bánná
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. Március 05. - 21:54:44 »

Miután egyedül én állhatok be az udvaromba ilyen jellegű sérülések nem szoktak keletkezni az éjszaka.Nálam viszont a görény tiszteli meg a kocsikat. Minden reggel kis tappancsnyomok díszítik a járgányokat és a slusszpoén, hogy az enyémet a bal első ajtónál az asszonyét meg a jobb hátulján le****ja, de keményen.De ez a két pont stabilan meg van jelőlve, akár hogyan állok be a kocsikkal.
Ismerős a szitu. A mi udvarunkban is ez megy, de csak akkor, ha konkrétan egy helyre állok. Gondolkoztam már gumilövedéken, de félek, hogy a kocsi bánná
Nekem a motorháztető alá szoktak bemászni és elképesztő koszt csináltak a motortérben, meg rettegtem nehogy elrágják a kábeleket.Aztán azt az ajánlatot kaptam, hogy harisnyába tegyek emberi hajat egy másikba meg kutyaszőrt ée tegyem be a motortérbe.A módszer bevált a motortérbe nem megy be, de helyette lesz**** a kocsit.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. Március 05. - 22:00:58 »

Miután egyedül én állhatok be az udvaromba ilyen jellegű sérülések nem szoktak keletkezni az éjszaka.Nálam viszont a görény tiszteli meg a kocsikat. Minden reggel kis tappancsnyomok díszítik a járgányokat és a slusszpoén, hogy az enyémet a bal első ajtónál az asszonyét meg a jobb hátulján le****ja, de keményen.De ez a két pont stabilan meg van jelőlve, akár hogyan állok be a kocsikkal.
Ismerős a szitu. A mi udvarunkban is ez megy, de csak akkor, ha konkrétan egy helyre állok. Gondolkoztam már gumilövedéken, de félek, hogy a kocsi bánná
Nekem a motorháztető alá szoktak bemászni és elképesztő koszt csináltak a motortérben, meg rettegtem nehogy elrágják a kábeleket.Aztán azt az ajánlatot kaptam, hogy harisnyába tegyek emberi hajat egy másikba meg kutyaszőrt ée tegyem be a motortérbe.A módszer bevált a motortérbe nem megy be, de helyette lesz**** a kocsit.
Nekem a motorteret eddig kihagyták, csak kvázi létrának használják a vasat. Egy helyen már megkarcolták a fényezést, de most már inkább nem állok ba az udvarba, ha csak ott van hely...
Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #129 Dátum: 2008. Március 06. - 16:35:35 »

Tisztelettel jelentem a Benzines lacetti levegőszűrője NEM egyezik a Dieselesével!!
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #130 Dátum: 2008. Március 06. - 17:59:17 »

Miután egyedül én állhatok be az udvaromba ilyen jellegű sérülések nem szoktak keletkezni az éjszaka.Nálam viszont a görény tiszteli meg a kocsikat. Minden reggel kis tappancsnyomok díszítik a járgányokat és a slusszpoén, hogy az enyémet a bal első ajtónál az asszonyét meg a jobb hátulján le****ja, de keményen.De ez a két pont stabilan meg van jelőlve, akár hogyan állok be a kocsikkal.
Nekem a környék cicái nézi illemhelynek a Lacsikát. Kandúúúr Bandik jelölik állandóan, valszeg érzik a Klubkutya szagát, vagy csak teccik nekik a meleg motor hazaérkezés után. Én meg nem gyözöm kergetni öket a Vadászebemmel.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #131 Dátum: 2008. Március 06. - 18:12:36 »

Miután egyedül én állhatok be az udvaromba ilyen jellegű sérülések nem szoktak keletkezni az éjszaka.Nálam viszont a görény tiszteli meg a kocsikat. Minden reggel kis tappancsnyomok díszítik a járgányokat és a slusszpoén, hogy az enyémet a bal első ajtónál az asszonyét meg a jobb hátulján le****ja, de keményen.De ez a két pont stabilan meg van jelőlve, akár hogyan állok be a kocsikkal.
Nekem a környék cicái nézi illemhelynek a Lacsikát. Kandúúúr Bandik jelölik állandóan, valszeg érzik a Klubkutya szagát, vagy csak teccik nekik a meleg motor hazaérkezés után. Én meg nem gyözöm kergetni öket a Vadászebemmel.  Vigyorog
Nekem az előző autóm motorháztető szigetelését rágta szét valami és csinált belőle fészket a motortérben egy egyhetes erdő melletti horgásztúra alkalmával.Még jó hogy a vezetékek nem nyomták az oldalát. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #132 Dátum: 2008. Március 06. - 18:43:21 »

Tisztelettel jelentem a Benzines lacetti levegőszűrője NEM egyezik a Dieselesével!!
Mert T ebben is különcködsz!! Fúj!!!!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #133 Dátum: 2008. Március 06. - 18:48:15 »

Tisztelettel jelentem a Benzines lacetti levegőszűrője NEM egyezik a Dieselesével!!
Tudjuk, a FOGYASZTÁSA SEMKacsint
Most próbálgatom, nem adok neki többet 5.3 Liternél, hátha elég neki...   
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #134 Dátum: 2008. Március 06. - 18:51:23 »

Tisztelettel jelentem a Benzines lacetti levegőszűrője NEM egyezik a Dieselesével!!
Tudjuk, a FOGYASZTÁSA SEMKacsint
Most próbálgatom, nem adok neki többet 5.3 Liternél, hátha elég neki...   
  Agárdig elég, nem kell mindig Balatonra menni! Erre jó, ha van vontatókötél, és marmonkanna a kocsiban.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!