Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 06:22:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284501 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #225 Dátum: 2008. Február 11. - 09:53:57 »

Tegnap a Normafa felé haladván jobbról egy kis utcából kihajtott egy gyökér a szembelévő sávba, fékezésre kényszerített, dudáltam, erre még ő néz csúnyán. Ennyit a budai felsőbbrendűségről! Elég szánalmas volt.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #226 Dátum: 2008. Február 14. - 19:15:28 »

Igazából az sem semmi, hogy néha vak sötétben a városban lámpa nélkül közlekednek egyesek, legyen az fiatal-öreg, vagy nő-férfi, de autópályán szürkületkör talán még durvább. Ezeket miért nem bántja meg a rendőrbá 30 ezerre?
Ja meg tegnap bűnronda anyánk a szakadt rönó ötössel állt a busz mögött a piros lámpánál, egyszer csak megelégedve a dolgot kikerüli a buszt és átmegy a lámpán duzzogva. Mondtam, hogy ÓÓÓÓÓÓÓÓ! Gratulálok neki!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #227 Dátum: 2008. Február 15. - 08:32:29 »

Igazából az sem semmi, hogy néha vak sötétben a városban lámpa nélkül közlekednek egyesek, legyen az fiatal-öreg, vagy nő-férfi, de autópályán szürkületkör talán még durvább. Ezeket miért nem bántja meg a rendőrbá 30 ezerre?
Ja meg tegnap bűnronda anyánk a szakadt rönó ötössel állt a busz mögött a piros lámpánál, egyszer csak megelégedve a dolgot kikerüli a buszt és átmegy a lámpán duzzogva. Mondtam, hogy ÓÓÓÓÓÓÓÓ! Gratulálok neki!
Dettó! Rohanok benzinkútra, erre szemben megmozdul egy teljesen kivilágítatlan jármű! Azt hittem összecsinálom magam, miközben kerülgetem a 15cm mély gödröket a szemköszti sávban meg jön egy szikla felém... Még a tetű vészvillogót sem használt 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #228 Dátum: 2008. Február 17. - 22:18:53 »

A sok idióta, miért kapcsolja be a hátsó köd lámpát amint egy kis köd van? 
Autópályán meg országúton oké, de városban! Semmi értelme!
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #229 Dátum: 2008. Február 17. - 23:33:52 »

A sok idióta, miért kapcsolja be a hátsó köd lámpát amint egy kis köd van? 
Autópályán meg országúton oké, de városban! Semmi értelme!
És városban szikrázó napsütésben első ködlámpa?
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #230 Dátum: 2008. Február 18. - 06:04:33 »

A sok idióta, miért kapcsolja be a hátsó köd lámpát amint egy kis köd van? 
Autópályán meg országúton oké, de városban! Semmi értelme!
És városban szikrázó napsütésben első ködlámpa?
Biztos gyorsan megy és azért égeti, Vigyorog de az nem zavar. Mert nem folyik ki a szemem tőle mint a hátsótól.
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #231 Dátum: 2008. Február 18. - 12:25:21 »

A sok idióta, miért kapcsolja be a hátsó köd lámpát amint egy kis köd van? 
Autópályán meg országúton oké, de városban! Semmi értelme!
Szerintem sok autóban egyben van a ködlámpa kapcsoló, nem osztott. Meg hát a sok rutintalan, meg gyökér miatt.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #232 Dátum: 2008. Február 18. - 13:59:10 »

A sok idióta, miért kapcsolja be a hátsó köd lámpát amint egy kis köd van? 
Autópályán meg országúton oké, de városban! Semmi értelme!
És városban szikrázó napsütésben első ködlámpa?
...az meg olyan gizda, hogy lássa a sok paraszt hogy van neki... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #233 Dátum: 2008. Február 18. - 15:38:04 »

Elárulom, hogy sokan meg nem is tudják, hogy bekapcsolták, sőt azt sem, hogy van nekik! Nem ismerik a saját autójukat sokan, higgyétek el! Tapasztalatból tudom. Persze van olyan is, aki szerint azért van, hogy égjen, mert nem alaptipusa van a majomnak.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #234 Dátum: 2008. Február 18. - 16:23:34 »

Ha ilyen megy elöttem ,felrakom a reflektort hogy ő is élvezze,ez használni szokott,ebből meg arra következtetek hogy a legtöbbje paraszt.Amúgy meg a legtöbb régebbi autóban ez az egyetlen extra,és ki akarják használni Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #235 Dátum: 2008. Február 18. - 18:08:07 »

Elárulom, hogy sokan meg nem is tudják, hogy bekapcsolták, sőt azt sem, hogy van nekik! Nem ismerik a saját autójukat sokan, higgyétek el! Tapasztalatból tudom. Persze van olyan is, aki szerint azért van, hogy égjen, mert nem alaptipusa van a majomnak.

Daewoo szervízes ismerősöm mesélte, volt egy idősebb hölgy, aki bevitte a Matizát, mert nem világít a lámpa. Megnézték, beállították, vissza adták. Egy hét múlva jön vissza, hogy nem jó. Megint nézik: jó!
Elviszi...  2 nap múlva jön, hogy nem lát sötétben, és villogtatnak is. Mire megkérték, mutassa meg hogy használja. Hát csak helyzetjelzőig kapcsolta, nem is tudta, hogy van tovább Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #236 Dátum: 2008. Február 20. - 18:10:45 »

Ma tárgyaláson voltam a Markóban, mint tanu. Ellenfél egy 29 éves tgk sofőr. Nem kellett volna kekeckedni egy buszossal, mert nagyon ráfázott. Itélet: bűnös közúti veszélyeztetésben (befékezett a busznak miután elévágott), bűnös garázdaságban, mert megdobta kővel a buszt, rongálást megúszta, mert az ablak nem tört be, bűnös hivatalos személy elleni erőszakban, mert leköpte a buszvezetőt. Itélet: 1 év börtön, 3 évre felfüggesztve, jogosítvány elvonása 16 hónapra, amibe beszámolták az eddig eltelt jogsi nélküli időt is, maradt még 5 hét belőle, és 120 ezer forint mellékbüntetés, amit napi 5000 forintért leülhet. A védője 3 nap gondolkodási időt kért, ha fellebbez, jön a másodfok, újabb időveszteség, ha nem teszi ezt, akkor hétfőn jogerős a határozat. Megérte mit gondoltok?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #237 Dátum: 2008. Február 20. - 20:05:43 »

Ma tárgyaláson voltam a Markóban, mint tanu. Ellenfél egy 29 éves tgk sofőr. Nem kellett volna kekeckedni egy buszossal, mert nagyon ráfázott. Itélet: bűnös közúti veszélyeztetésben (befékezett a busznak miután elévágott), bűnös garázdaságban, mert megdobta kővel a buszt, rongálást megúszta, mert az ablak nem tört be, bűnös hivatalos személy elleni erőszakban, mert leköpte a buszvezetőt. Itélet: 1 év börtön, 3 évre felfüggesztve, jogosítvány elvonása 16 hónapra, amibe beszámolták az eddig eltelt jogsi nélküli időt is, maradt még 5 hét belőle, és 120 ezer forint mellékbüntetés, amit napi 5000 forintért leülhet. A védője 3 nap gondolkodási időt kért, ha fellebbez, jön a másodfok, újabb időveszteség, ha nem teszi ezt, akkor hétfőn jogerős a határozat. Megérte mit gondoltok?
Nem szabad ilyet mondani, de megérdemli a gyökér!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #238 Dátum: 2008. Február 21. - 09:58:45 »

Én három vezető tipust tolerálok nehezen az uzakon:
1. 80-90- l kötyög az úton, utoléred. Mikor látja, hogy előzni fogod hirtelen ráébred, hogy gázpedál is van az autójában. Elkezdi nyomni neki ,nehogy beérj elé a szembe jövő autó előtt.
2. Lakott területen, és kint is 80-90 km/h.
3. Egyenesben 120 - 130, kanyarokban 90 km/h.
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #239 Dátum: 2008. Február 21. - 16:56:53 »

Én három vezető tipust tolerálok nehezen az uzakon:
1. 80-90- l kötyög az úton, utoléred. Mikor látja, hogy előzni fogod hirtelen ráébred, hogy gázpedál is van az autójában. Elkezdi nyomni neki ,nehogy beérj elé a szembe jövő autó előtt.
2. Lakott területen, és kint is 80-90 km/h.
3. Egyenesben 120 - 130, kanyarokban 90 km/h.

Ezek én sem csipem!
Csak nálam mások sebességek.

2. 70km/h megy. Országúton megelőzöm (90-100km/h közlekedem). Lakot területen meg visszaelőz és ez így meg amíg valamelyikünk el nem kanyarodik.
3. Kanyarban csak 60-70 km/h megy és feltart mert én mennék ott is 90-100km/h.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!