Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 00:16:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 285026 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2955 Dátum: 2016. Augusztus 16. - 07:09:40 »

Az az igazság, hogy az ilyen tényleg megtesz bármit és attól tartok, hogy egyszer arra ébredek, hogy valamit tett a kocsival (megkarcolja, kiszúrja a gumit stb.). Bizonyítani akkor én sem tudom majd, hogy ő tette, mint ahogy a mostanit sem. Azon gondolkozom, hogy felszerelek egy kamerát az erkélyre, ami látja a parkolót, bár szomorúnak tartom, hogy ilyenben kell manapság gondolkozni. Persze ő sem véletlenül jár szlovák rendszámú kocsival, nyilván jó adófizető polgár
Nem mentek pihenni mostanában? Indulás elött megmutatod a célszemélyt, autót....

Egyébként meg ott parkoltam, mert az uszoda elött nem vot hely és végignézrem, ahogyan a Xxx rendszámú autót vezető nő nekitolat egy parkoló autónak.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2956 Dátum: 2016. Augusztus 16. - 11:51:34 »

Az az igazság, hogy az ilyen tényleg megtesz bármit és attól tartok, hogy egyszer arra ébredek, hogy valamit tett a kocsival (megkarcolja, kiszúrja a gumit stb.). Bizonyítani akkor én sem tudom majd, hogy ő tette, mint ahogy a mostanit sem. Azon gondolkozom, hogy felszerelek egy kamerát az erkélyre, ami látja a parkolót, bár szomorúnak tartom, hogy ilyenben kell manapság gondolkozni. Persze ő sem véletlenül jár szlovák rendszámú kocsival, nyilván jó adófizető polgár
Nem mentek pihenni mostanában? Indulás elött megmutatod a célszemélyt, autót....

Egyébként meg ott parkoltam, mert az uszoda elött nem vot hely és végignézrem, ahogyan a Xxx rendszámú autót vezető nő nekitolat egy parkoló autónak.

Ez a mobilod cellainfójából is kiderül, ha lekérik?
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2957 Dátum: 2016. Augusztus 16. - 15:39:48 »

Az az igazság, hogy az ilyen tényleg megtesz bármit és attól tartok, hogy egyszer arra ébredek, hogy valamit tett a kocsival (megkarcolja, kiszúrja a gumit stb.). Bizonyítani akkor én sem tudom majd, hogy ő tette, mint ahogy a mostanit sem. Azon gondolkozom, hogy felszerelek egy kamerát az erkélyre, ami látja a parkolót, bár szomorúnak tartom, hogy ilyenben kell manapság gondolkozni. Persze ő sem véletlenül jár szlovák rendszámú kocsival, nyilván jó adófizető polgár
Nem mentek pihenni mostanában? Indulás elött megmutatod a célszemélyt, autót....

Egyébként meg ott parkoltam, mert az uszoda elött nem vot hely és végignézrem, ahogyan a Xxx rendszámú autót vezető nő nekitolat egy parkoló autónak.

Ez a mobilod cellainfójából is kiderül, ha lekérik?
Ahhoz bűncselekmény kell, hogy lekéshessék. Egyébként visszamenőleg lekérhető 1/2 évig még a beszélgetések is.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2958 Dátum: 2016. Augusztus 16. - 19:03:10 »

Az az igazság, hogy az ilyen tényleg megtesz bármit és attól tartok, hogy egyszer arra ébredek, hogy valamit tett a kocsival (megkarcolja, kiszúrja a gumit stb.). Bizonyítani akkor én sem tudom majd, hogy ő tette, mint ahogy a mostanit sem. Azon gondolkozom, hogy felszerelek egy kamerát az erkélyre, ami látja a parkolót, bár szomorúnak tartom, hogy ilyenben kell manapság gondolkozni. Persze ő sem véletlenül jár szlovák rendszámú kocsival, nyilván jó adófizető polgár
Nem mentek pihenni mostanában? Indulás elött megmutatod a célszemélyt, autót....

Egyébként meg ott parkoltam, mert az uszoda elött nem vot hely és végignézrem, ahogyan a Xxx rendszámú autót vezető nő nekitolat egy parkoló autónak.

Ez a mobilod cellainfójából is kiderül, ha lekérik?
Persze.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2959 Dátum: 2016. Augusztus 16. - 19:50:03 »

Az az igazság, hogy az ilyen tényleg megtesz bármit és attól tartok, hogy egyszer arra ébredek, hogy valamit tett a kocsival (megkarcolja, kiszúrja a gumit stb.). Bizonyítani akkor én sem tudom majd, hogy ő tette, mint ahogy a mostanit sem. Azon gondolkozom, hogy felszerelek egy kamerát az erkélyre, ami látja a parkolót, bár szomorúnak tartom, hogy ilyenben kell manapság gondolkozni. Persze ő sem véletlenül jár szlovák rendszámú kocsival, nyilván jó adófizető polgár
Nem mentek pihenni mostanában? Indulás elött megmutatod a célszemélyt, autót....

Egyébként meg ott parkoltam, mert az uszoda elött nem vot hely és végignézrem, ahogyan a Xxx rendszámú autót vezető nő nekitolat egy parkoló autónak.
Köszi  Kacsint
Egyébként - szerecsére - nem itt lakik, de már másnak is volt vele konfliktusa.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2960 Dátum: 2016. Augusztus 18. - 18:21:54 »

Nem nagyon szoktam ide írni, de ma kicsit kiakadtam. Sietek most este haza munkából, bevallom nem 50-el. Utca bal oldalán egy jóember átkelne, lelassítok, megállok. Már előttem sétál, mikor egy népi agyagedény kb 80-al mellettem a zebrán elhúz  :censored: Persze mondtam a magamét, gyalogos meg legyint egyet és mutatja, hogy hülye. Lehet hogy neki van igaza és nem kell idegeskedni, de mi van, ha jobbról egy kisgyerek közben elindul balra?
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #2961 Dátum: 2016. Augusztus 21. - 14:50:53 »

Megyek az Oroszlói emelkedőn Pécs felé, előttem egy Fiat Punto, ő előtte egy Tanuló vezető Skoda Octavia, és mögöttem egy Citroen családi C4 Picasso, aminek a tetején négy a hátulján 2 kerékpár volt + tele volt az autó egy családdal.
Rákészültem, hogy az emelkedőnek felfelé előzők, gondolván, hogy  a Tanuló Octavia és  Punto kimegy a kapaszkodó sávba.
A Punto ki is ment, de Tanulo Octavia nem, maradt végig a belsőben így nem volt más választásom, mint jobbról elkerülni, közben, nagy meglepetésemre a megpakolt C4 Picasso jött a seggemben, pedig már harmadikban 110km/h-nál járt a mutató, aztán fel is váltottam negyedikbe és lassan elfogyott az emelkedő.
Az Octáviás Tanuló vezetőt és oktatóját nem értem, hogy miért végig a belső sávban maradtak, mikor tudhatták, hogy vannak náluk gyorsabbak, miközben a jobb oldali sáv teljesen szabad volt.
A megpakolt c4-en totál meglepődtem, hogy ennyire tudott jönni mögöttem.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 21. - 14:53:56 írta whiteg » Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2962 Dátum: 2016. Szeptember 01. - 08:44:57 »

Erre is kell gondolni, főleg kombisoknak, de lehajtható hátsó üléses HB-seknek, sedanosoknak: megdöbbentő videó.

http://index.hu/mindekozben/poszt/2016/08/31/biztonsagi_ovek_becsatolva_oke_na_es_mi_van_a_csomagokkal/
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #2963 Dátum: 2016. Szeptember 01. - 20:10:09 »

Erre is kell gondolni, főleg kombisoknak, de lehajtható hátsó üléses HB-seknek, sedanosoknak: megdöbbentő videó.

http://index.hu/mindekozben/poszt/2016/08/31/biztonsagi_ovek_becsatolva_oke_na_es_mi_van_a_csomagokkal/

Tizenéve láttam egy hasonló videót (akkor még csak utas voltam), na azóta nem tűrök meg semmilyen nehéz csomagot az utastérben. Fejenként egy puha kistáska, papírokkal, kajával, vízzel, a többinek a csomagtartóban a helye. Ha mégis bent, akkor rögzítve, vagy max. ruhák.

A másik ilyen emlékezetes videó az volt, ami bemutatja, hogy tarolja le a buszban a hátrébb ülő az előtte lévőt ülésestől-mindenestől. Na azóta hátul is kötelező a biztonsági öv, akinek nem tetszik, sétálhat. Mondjuk eddig nem volt ellenvetés, pedig a telekocsizások során ültek már páran mögöttem.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2964 Dátum: 2016. Szeptember 02. - 19:57:05 »

Kombihoz adtak csomagtérelválasztóhálót. Nekem bent van. Kacsint
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2965 Dátum: 2016. Szeptember 17. - 17:14:43 »

A napokban volt szerencsém egy parkoló művész 'hölgyhöz', azaz csájéhoz. Mivel benne ült a kocsiban így készítettem vele egy pár mp-es interjút Vigyorog, miután kiszenvedtem magam a halszálkás parkolóból (ahol a poén kedvéért balomon egy ellen halszálkás állt, az sem volt semmi Vigyorog XD ), mert úgy rám állt, hogy a tükrök is majdnem összeértek, csak remélni tudtam, hogy kiszállni nem akar így, mert akkor tuti bemenstruálok helyben.......de 5 manőverből megoldottam 1 helyett a kiállást, végül is nem volt gond. Szóval megkértem, hogy legközelebb állhatna úgy, mintha más is létezne a világon rajta kívül. Egy igen frappáns válasszal ostorozott, miszerint 'Van jogsid, úgy oldod meg ahogy akarod.' Vigyorog Persze mindezt egy leharcolt tháliából mosolyogva, integetve, talán még puszit is küldött. Vigyorog XD Hát erre csak gratulálni tudtam neki és mondtam, hogy büszke lehet magára. Mosolyog
Nem is tudom mit vártam amúgy, nyilván le****ja, hiszen ha nem ****ná le, akkor rendesen állt volna be Mosolyog Naiv voltam, mint oly sokszor.
Mondjuk a múltkor a nagyi kedvesebb volt, mert elismerte, hogy ő sem tudja miért állt mellém olyan szorosan az üres parkolóban, hogy kiszállni sem tud, de mivel nem korrigált, így inkább beültem a kocsimba és arrébb álltam én, mielőtt kipréseli magát 10 cm résen.....mondjuk ezt egy papa is eljátszotta jó múltkor szintén hasonló szituban.
És ezek csak azok, amiket látok.....
De a legszebb az volt amikor anyánk úgy parkolt egyik helyről a másikra, hogy a másik kocsinak 2 sarkát is lehorzsolja szinte :O Na ezek után nem csodálkozok a meglepi nyomokon, amik néha fogadnak, pedig én aztán ritka rigolyásan és körültekintően parkolok. :S
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2966 Dátum: 2016. Október 15. - 21:22:55 »

Ma este kifogtam egy sértődős bécsi Focust Mosolyog Kőszegről jöttünk haza Szombathelyre most este sötétben, ködpárás időben. Én ezt a szakaszt 40 éve járom, úgy hogy minden kavicsát ismerem Mosolyog
Indulás után nem sokkal kifogtam egy tötymörgő Octáviát, megelőztem, látom tükörben, hogy nem sokkal mögöttem a Skodát megelőzi más is, majd beér és beáll a seggembe. Mivel még nem volt üzem meleg a kocsi, nagyon nem is hajtottam, olyan 100 környékén mentem. Beérünk az első faluba, jönnek folyamatosan szemben, ő meg csak áll a seggembe... Mondom magamban, remélem elhúzol a francba. Viki is kérdi mellettem, hogy ez normális?
Kiérünk a faluból, semmi, áll a lökhárítómon... Jön a köv helység, na sikerül megelőzni... Szuper. Na kocogunk tovább betartva a sebességhatárokat. Kiérünk országútra, előzök egyet és gondoltam, picit megjáratom a Lacsit. 130-as tempóval robogok a "kőszegi egyenesben", beérek valakit és kényelmesen leelőzöm. Viki kérdi: Te ez nem az a hülye bécsi Fordos volt? Mondom: de Mosolyog
Erre a marhája ismét rámgyorsít, beáll mögém, hogy már a lámpáit sem látom. Jön a vasúti átjáró, szemből is érkeznek, de ő megy. Szemből villogtatnak, én fékezek. Na ekkor az én pici, nyugodt, párom, aki a gyorshajtást sem kultiválja, megszólal: Előzd meg, nyomd le Vigyorog
Na mondom, ilyet nem játszunk, de azért az első kanyarban beértem és beálltam a seggébe. Persze helyismeret hiányában ő csak úgy tudta bevenni a kanyart, hogy keresztül vágott mindenen, kanyarodó sáv, szembe sáv Mosolyog
Én maradtam szorosan mögötte, csak hogy érezze a törődést Mosolyog Majd jött az útfelújítás, 40-en, előzni tilos. Barátunk elakadásjelzővel végig előzte a kocsisort. Gondolom így integetett nekem Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2967 Dátum: 2016. Október 16. - 10:03:47 »

Nagyon sok a buta ember - szoktam mondani a fiaimnak  Mosolyog Vigyorog
De jobb nem felvenni a kesztyűt az ilyenekkel, bár nehéz sokszor. Én is ezt utálom a legjobban, amikor ráállnak a másik seggére. Persze a tükör is csal kicsit és én is biztos szoktam közel haladni máshoz eme viszonyításban, de sosem huzamosabb ideig. Azért 2 gyerekkel igyekszem a követési távolságra figyelni, még előzésnél is.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2968 Dátum: 2016. Október 18. - 20:01:45 »

Ma sajnos olyan dologban volt részem, aminek a hatása alatt leszek jó darabig és szívesen kihagytam volna. Egy szemből érkező furgon kocsisort szeretett volna előzni, de sajnos ez nem sikerült neki. Én annyit láttam, hogy az előttünk lévő kamion 2 méterre felemelkedik és jobbra bezuhan az árokba. Sikerült megállnunk, kipattantunk, mentőt hívtunk... Majd ez után láttam a túloldalon a furgont... Vezetőt nem láttam benne, de a hátsó ülés a kormány előtt volt. Nem tudom még amit láttam mi volt, de nem is szeretném tudni, a sofőr ott halt szörnyet. Az orvos nem is foglalkozott vele, azt mondta, homloktól felfelé nem volt meg a feje...
Hazáig kollégámmal nem is beszéltünk... ő csak annyit mondott, hogy akár mi is lehettünk volna. Erre csak annyit mondtam: nem mi voltunk!

VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!!!

Halálos baleset a 86-oson: kamion és kisteherautó ütközött
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 18. - 20:04:40 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2969 Dátum: 2016. Október 18. - 20:51:42 »

Uhh jesszus   

Örülök, hogy nem veletek történt!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!