Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 08:26:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 285342 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2745 Dátum: 2013. Szeptember 23. - 19:24:33 »

Ááááá, nem hiszem el!
Biztosan nem csak álmodtad...? MosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyog
Nem álmodta. Az A2-es autópályán történt.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2746 Dátum: 2013. Szeptember 23. - 19:29:54 »

Az M5-ösön meg a forgalommal szembe ment egy BMW M5 Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2747 Dátum: 2013. Szeptember 23. - 21:38:41 »

az okos vadi új 7es bömössel meg apánk ..... áll mellettem a pirosnál, egyszercsak átmegy a következő pirosig, na mondom lol, remélem 100ezer lesz, mert a dózsán ott volt a térfigyelő és azt hiszem azok a lámpák figyelősek  értelmes volt, mint tegnap este a zsír új porse kajen balrakanyarodóból egyenesen átvág, mert 2 autó mögé nem áll be, pedig buda volt, aszittem azok intelligensebbek 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2748 Dátum: 2013. Szeptember 24. - 06:26:44 »

Ááááá, nem hiszem el!
Biztosan nem csak álmodtad...? MosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyog
Nem álmodta. Az A2-es autópályán történt.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
M3-as autópálya 97 km.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2749 Dátum: 2013. Szeptember 30. - 17:18:18 »

Ma 4 perc alatt háromszor törtek az életemre! nem tudom, az emberek esőben meghülyülnek, vagy nem tudom. Az első egy Oberpullendorfi csávó, csukjában vezet, index nélkül rám húzza, mert ő sávot vált. Sajnos a Lacsin elég nehéz hirtelen dudálni, de úgy is csak annyi időm volt, hogy félre rántsam a kormányt. Ezt a sokkot éppen taglaljuk párommal, mikor látjuk, hogy a 2x2 sávos úton, a Brinks autója záróvonalat átlépve jön velem szembe, mert igyekszik a balra kanyarodó sávba... Kérdem Vikit, mi van ma? Na kiteszem kicsi Szívem, jövök ki a parkolóból, előttem egy Toyota indexel ki balra... hirtelen látom felvillan a tolatólámpa, és nyom egy padlót. Én is gyorsan tolattam... erre kicsit lehúzódik jobbra, index jobbra, hogy mégis arra menne inkább... Gondoltam magamban, nekem mindegy, csak takarodj előlem. Persze balra ment 
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2750 Dátum: 2013. Szeptember 30. - 19:17:20 »

látod, ilyen a szerelem  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2751 Dátum: 2013. Szeptember 30. - 20:05:23 »

Milyen? Vonzza a necces helyzeteket? Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #2752 Dátum: 2013. Október 03. - 00:16:07 »

Már más is említette, hogy nem valami túl jó helyen van az autónkban a duda (izé... kürt) kapcsolója, de nekem eddig nem volt vele különösebb bajom. Egészen eddig... Épp egy körforgalomban autóztam, amikor bevágott elém egy "kedves" hölgy jobbról, kis túlzással nyílegyenesen akarta átszelni a körforgalmat, közben láthatóan "pipiskedett", hogy egyáltalán kilásson a kormány mögül... Még csak arra se nézett, amerről jöttem, én viszont kénytelen voltam határozottan belelépni a fékbe, hogy meg tudjak állni időben.... Na, ekkor kerestem volna azt a bizonyos hangjelző kapcsolót, hogy audiálisan hívjam fel a figyelmét a kialakult veszélyhelyzetre (teccikérteni...), de az éppen keresztbe csavart kormány nem könnyítette meg a dolgomat, hogy a rendelkezésre álló néhány tizedmásodperc alatt nem csak, hogy megtaláljam, de még meg is nyomjam azt az izét. Hát így történt, hogy füstölgő fejjel, forró féktárcsákkal, de némán hagytam el a helyszínt, miközben a szituáció kialakítója talán azóta se tudja, hogy nem sokon múlott, hogy a járművét lakatoltatnia kelljen...
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2753 Dátum: 2013. Október 03. - 12:06:59 »

Pont ugyanilyen helyzetben voltam már én is Mosolyog nem ugyanaz a nő volt? Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #2754 Dátum: 2013. Október 03. - 15:18:56 »

Hát ha tényleg létezik a K. N. M. (Körforgalmak Nagy Megzavarója), akkor lassan ideje lenne kidobni egy detektort a piacra, ami időben észleli, én biztosan vennék belőle! Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2755 Dátum: 2013. Október 03. - 17:20:11 »

Nálam csak annyi gond volt, hogy párom ott ült mellettem, és éppen telefonált... Nő jobbról elénk be, én vészfékezem, és közben üvöltök, hogy Te h...e p...a, nem látod, hogy jövök, hát a f...omat, te...
Majd hallom a jobb 1-ből: igen... Zolival... vezet...
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2756 Dátum: 2013. Október 03. - 20:15:45 »

Pont ugyanilyen helyzetben voltam már én is Mosolyog nem ugyanaz a nő volt? Vigyorog
Ma felénk is járt. Nekem sikerült ledudálnom a haját. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #2757 Dátum: 2013. Október 03. - 22:12:37 »

Pont ugyanilyen helyzetben voltam már én is Mosolyog nem ugyanaz a nő volt? Vigyorog
Ma felénk is járt. Nekem sikerült ledudálnom a haját. Vigyorog

A közösség és az autóstársadalom nevében is: KÖSZI! Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2758 Dátum: 2013. Október 04. - 17:17:36 »

Amúgy van egy találó mondás. Aki nem káromkodik vezetés közben, az nem is figyel a forgalomra Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #2759 Dátum: 2013. Október 04. - 21:19:49 »

Amúgy van egy találó mondás. Aki nem káromkodik vezetés közben, az nem is figyel a forgalomra Mosolyog

Nekem az asszony azt szokta mondani, hogy mikor vezetek, olyan vagyok, mint egy öregember, aki beszél a tévéhez Vigyorog Nem értem, mi baja van az olyan mondatokkal, hogy "Légyszi, maradj még ott egy kicsit!" meg "Azért, mert nem köszönted meg, még szívesen!" vagy hogy "Át kéne ismételni a kézikönyvből a fényszóró-magasság állítása című fejezetet!" Vigyorog Káromkodni viszont nem szoktam, de hát senki se lehet tökéletes Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!