Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 10:27:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 285403 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2715 Dátum: 2013. április 03. - 00:16:35 »

Mennék haza húsvétra. Új utat próbálnák ki.
Az osztrák szakasszal (A1) nincs gondom, de a Sopron-i részen nagyon régen voltam már. Ott milyen a határátkelő és az átkelés?
Van most a Sopron-Keszthely viszonylatban útfelbontás, terelés? Esetlen térképen még nem jelölt elkerülő, könnyebbítés, stb?
Cápa Te merre szoktál menni?
Kösz előre is  Puszi
Bocs, tudom hogy már késő....én A1-A21-A3 járok, aztán át Sopronnál és végig le a 84-esen Balatonedericsig, onnan már egy ugrás Keszthely. Elvileg ha nincs nagy forgalom és jó az idő, autópályatempót lehet menni a sok egyenes szakaszon, csak a településeken érdemes lassítani, mert gyakran mérnek. Terelés, felbontás nincs, de havazáskor tisztítás sincs! :-) Sopron szokott kicsit bedugulni ha baleset van, vagy éppen kifelé, vagy hazafelé tart a sok "hazaáruló" vendégmunkás, valamint Bécs alatt a déli bevezetőn van néha dugó, de ez hazafelé nem érint. Pécsi kollégám is Keszthelynek jár, ha nem kell vinnie másfelé más utast, ill. most a havas időkben elment M1-Sz.fehérvár-M6 útvonalon.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2716 Dátum: 2013. április 11. - 06:50:21 »

Mennék haza húsvétra. Új utat próbálnák ki.
....
Kösz előre is  Puszi
Bocs, tudom hogy már késő....én A1-A21-A3 járok, .... elment M1-Sz.fehérvár-M6 útvonalon.
Tényleg jobb/gyorsabb volt. Keszthely előtti 'préri' volt egy kicsit táblával elhanyagolt.

Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2717 Dátum: 2013. április 15. - 14:12:59 »

Szombat reggel az Örs vezér térnél, amikor mentünk a Túratali gyülekezőre egy 'öregapánk' szem-és szemüveg rebbenés nélkül váltott rám sávot. Igaz szerencsére volt helyem kikerülni és számítottam is rá. De nem értette miért dudálok végig, elég bamba feje volt. De az ilyeneknek akik nem látnak, meg nincs reakcióidejük...minek ülnek autóba? utána meg végig 30cal ment.....
Aztán Jani is kapott egy ilyet azt hiszem Gyöngyösön, csak az durvább volt, mert utánfutós volt 'apánk' és Janin csak a satufék segített. Akik index és tükörbe nézés nélkül váltanak sávot, azok tényleg ennyire le****nak mindenkit maguk körül? vagy túl sok lenne a foguk, hátha valaki kiveri nekik a maradékot.....
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2718 Dátum: 2013. április 16. - 06:43:12 »

Szombat reggel az Örs vezér térnél, amikor mentünk a Túratali gyülekezőre egy 'öregapánk' szem-és szemüveg rebbenés nélkül váltott rám sávot. Igaz szerencsére volt helyem kikerülni és számítottam is rá. De nem értette miért dudálok végig, elég bamba feje volt. De az ilyeneknek akik nem látnak, meg nincs reakcióidejük...minek ülnek autóba? utána meg végig 30cal ment.....
Aztán Jani is kapott egy ilyet azt hiszem Gyöngyösön, csak az durvább volt, mert utánfutós volt 'apánk' és Janin csak a satufék segített. Akik index és tükörbe nézés nélkül váltanak sávot, azok tényleg ennyire le****nak mindenkit maguk körül? vagy túl sok lenne a foguk, hátha valaki kiveri nekik a maradékot.....
A gyöngyösi Ladás úgy volt vele, hogy hát neki elfogy a sáv és joga van a másikhoz, pedig próbáltam úgy menni, hogy ne férjen be közém és Jani közé.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2719 Dátum: 2013. Május 11. - 20:52:39 »

Vas megye M86, 2x2 sáv 110Km/h

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SDaeKaFxTWg

Igen, az ott egy biciklis a forgalommal szemben a belső sávban...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2720 Dátum: 2013. Május 12. - 19:32:56 »

nem igazán kedveltem meg az országúton 60-70-el tökölőket. meg a rendőrbácsikat sem, akik lejtőn kanyarban mérnek az M0-n. a csak a padló gáz és padló fék kombót ismerő luxus autósokat sem.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2721 Dátum: 2013. Május 14. - 19:19:24 »

Helyi közlekedés...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fzMsVGuIBWs
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2722 Dátum: 2013. Május 15. - 15:28:55 »

Ma majdnem összetörtem Csaba autóját, egy idióta, baromarcú szemétségéből kifolyólag. Történt ugyanis, hogy egy mackósajtos táblánál keresztbe akartam menni, tőlem jobbra bőven volt hely a jobbra kanyarodáshoz, balra tőlem a balra menőknek, és ez így rendben is lett volna, kivárva a védett úton elhaladókat. Igen ám, de a fehér furgonos, különös állatfajta, ez köztudott, mellém jött balra, de indulásunknál nem balra kanyarodott, hanem engem lekeresztezve jobbra, holott én egyenesen indultam. Még mindig működő reflexeimnek hála, nem kap agyvérzést Csaba, mert lefékeztem, és így elhajtott Isten nagy állatkája, miközben láttam, hogy jobb oldala már jól le volt zúzva- gondolom ez a fajta kanyarodás a hobbyja. Szóval nem kicsit volta dűhös. Ha az ilyet lelné az ember, az minek számítana? Ön, és közösség védelemnek? Mert az volna.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2723 Dátum: 2013. Május 15. - 16:12:03 »

én is szoktam ilyen fajta kanyarodókat látni. hihetetlen sok a tudatlan nemtörődöm barom. 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2724 Dátum: 2013. Május 23. - 19:43:41 »

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/rugassal_buntette_a_dudat_a_motoros_szombathelyen
http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/auto_ele_rohano_szombathelyi_fiu_videon
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2725 Dátum: 2013. Június 26. - 18:00:00 »

Ma "csodásan" sikerült a délutánom. Az Üllői úton araszolva a Homasita áruház előtt, a mögöttem lévő "kedves" ford focusos autóstárs megpróbált befordulni jobbra az áruház parkolójába, és közben meghúzta a hátsó lökhárítóm sarkát. Igen szépen összekaristolva azt és egy kis helyen meg is gyűrve a lököst.   Szerencsére a sárvédő nem sérült meg......
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2726 Dátum: 2013. Június 26. - 22:23:01 »

Ma "csodásan" sikerült a délutánom. Az Üllői úton araszolva a Homasita áruház előtt, a mögöttem lévő "kedves" ford focusos autóstárs megpróbált befordulni jobbra az áruház parkolójába, és közben meghúzta a hátsó lökhárítóm sarkát. Igen szépen összekaristolva azt és egy kis helyen meg is gyűrve a lököst.   Szerencsére a sárvédő nem sérült meg......
gondolom gratuláltál neki  adott pénzt vagy töltöttetek ki papírost?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2727 Dátum: 2013. Június 27. - 18:14:11 »

Hát "kicsit" indulatosan szálltam ki a kocsiból! Először még el kezdett hablatyolni ,hogy mit vagyok felháborodva nem is látszik semmi sérülés ,mondom ha nem ismeri el akkor hívok rendőrt. Erre rögtön monda ,hogy töltsük a kárbejelentőt. Ami szép volt a dologban ,hogy a fickónál nem volt semmi papír a forgalmin kívül. Na mondom akkor innen nem menyünk sehova, míg elő nem varázsolja elő a dolgait. Asszonyt beültette a kocsiba majd kb 15 perc múlva előkerült minden. Amúgy szerintem egy kissé piás volt az ember. 
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2728 Dátum: 2013. Június 27. - 18:18:47 »

Hát "kicsit" indulatosan szálltam ki a kocsiból! Először még el kezdett hablatyolni ,hogy mit vagyok felháborodva nem is látszik semmi sérülés ,mondom ha nem ismeri el akkor hívok rendőrt. Erre rögtön monda ,hogy töltsük a kárbejelentőt. Ami szép volt a dologban ,hogy a fickónál nem volt semmi papír a forgalmin kívül. Na mondom akkor innen nem menyünk sehova, míg elő nem varázsolja elő a dolgait. Asszonyt beültette a kocsiba majd kb 15 perc múlva előkerült minden. Amúgy szerintem egy kissé piás volt az ember. 
Te nem rendőr vagy?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2729 Dátum: 2013. Június 27. - 18:24:03 »

Nem.   Magyar Honvédség.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!