Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 12:29:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 285501 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2655 Dátum: 2013. Február 11. - 19:31:11 »

Ami nagyon fura: itt már többször volt 'hungarocell' fajta hó. Kis pici gömbök és odacsapok akkor szétrepül.  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2656 Dátum: 2013. Február 11. - 20:32:19 »

Ami nagyon fura: itt már többször volt 'hungarocell' fajta hó. Kis pici gömbök és odacsapok akkor szétrepül.  Vigyorog
Nemár, ott még a hó is más? Vigyorog
Naplózva


LPG
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2657 Dátum: 2013. Február 11. - 21:45:30 »

Mostanában egyre gyakrabban eltalálom előre melyik idióta fog bevágni elém index nélkül egész jól haladok  tízből nyolcszor eltalálom   Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2658 Dátum: 2013. Február 12. - 10:53:44 »

Mostanában egyre gyakrabban eltalálom előre melyik idióta fog bevágni elém index nélkül egész jól haladok  tízből nyolcszor eltalálom   Vigyorog
én is rá szoktam érezni a barmokra 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #2659 Dátum: 2013. Február 12. - 19:08:38 »

Kb egy hete történt. Nyíregyházán nem sok, de található kétszer két sávos út. Vasárnap délelőtt, megyünk a kis család anyósomhoz, piros lámpát kaptunk. Külső sávban álltam, a belsőben aki versenyezni akar had menjen. Várom a zöldet, bámészkodom, közben landol mögöttem egy korom fekete ML merci terepjáró, nyakam húzom, szám nyitom, már majdnem szólok a családnak vigyázz ez fájni fog. Megállt. Nézem a tükröm ki az az értelmiségi sófőr, hát dzsinóék voltak. Elől ketten ültek, betöltve az amúgy sem kicsi szélvédő mögötti teret, tekintélyes fuxal a nyakukban. Közben vált a lámpa, sárga- egyesbe be, zöld- finom indulás- anya ül mellettem. Fekete kocsi rögtön indul utánam, szinte tol maga előtt, majd lassunak iélte a lakott területen megengedett sebeségem, átvált a belső sávba. Ott sem tud haladni, nem baj megy még egy sávot, ami már a szembe forgalomé. A járda sziget előtt vissza elénk. Elég sok ezen az úton a piros lámpa, ami hát persze pirosat is mutatott. Az ML viszont vagy nem ismerte a lámpákat, vagy a benne űlöknek olyan sürgős halaszthatlan dolguk volt, hogy nem állhattak meg. Néztem körbe, hogy esetleg egy delegáció fog itt elhaladni, ők meg zárják a forgalmat. De csak néztem nem az volt. Az ML viszont 100-120 al - szerintem - végig tolta az egész utat, le kakkantva az összes piros lámpát. Szerencséje volt, mert a bekötő utakról nem fordult elé egyetlen autó sem. Persze ahogy ilyenkor lenni szokott, fickó, meg vahur sehol, kamerazsaruk sem voltak. De az is lehet meg sem merték volna állítani az autót.
 
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2660 Dátum: 2013. Február 12. - 19:58:43 »

Mostanában egyre gyakrabban eltalálom előre melyik idióta fog bevágni elém index nélkül egész jól haladok  tízből nyolcszor eltalálom   Vigyorog
én is rá szoktam érezni a barmokra 

Igen ez valahogy kialakul  Vigyorog
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2661 Dátum: 2013. Február 12. - 20:04:08 »

Ami nagyon fura: itt már többször volt 'hungarocell' fajta hó. Kis pici gömbök és odacsapok akkor szétrepül.  Vigyorog
Nemár, ott még a hó is más? Vigyorog
Mááás!  Vigyorog kb70cm akkor nyo-más pucolni  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2662 Dátum: 2013. Február 13. - 09:13:28 »

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QOqO2lI11Hw
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2663 Dátum: 2013. Február 13. - 09:26:13 »

Na ezek szerint a kúlturált osztrák is tud mutogatni.... ááá ez biztos csak egy tahó magyar volt.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2664 Dátum: 2013. Február 13. - 10:01:33 »

Nos, akkor láthatjátok, hogy milyen könnyű a mi pénzkeresésünk, csupa móka, és kacagás. Naponta rengeteg vészhelyzetet kell kivédenünk úgy, hogy közben nem fékezhetünk nagyot, mert nem kapaszkodó, álló utasaink is vannak. Ha pedig dudálni is merünk, akkor programot ajánlanak, hogy egy közeli rokonunkkal mit is csináljunk, vagy mit együnk, és hová menjünk, de izibe. Jó, és reális, mindennapos videót tett fel a kolléga, amit az összes buszvezető megtehetne minden egyes nap. Kapitány, MNT, LadLac, sőt még Cápa is, már volt velem forgalomban, Stocz csak garázsmenetben, ők megerősíthetik a látottakat. Csak az a szerencséjük igen nagy százalékban, hogy mi már szinte mindent előre látunk, érzünk, csak sajnos nem a lottó számoknál, pedig az is jól jönne.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 24. - 08:09:27 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2665 Dátum: 2013. Február 13. - 14:15:20 »

Kb egy hete történt. Nyíregyházán nem sok, de található kétszer két sávos út. Vasárnap délelőtt, megyünk a kis család anyósomhoz, piros lámpát kaptunk. Külső sávban álltam, a belsőben aki versenyezni akar had menjen. Várom a zöldet, bámészkodom, közben landol mögöttem egy korom fekete ML merci terepjáró, nyakam húzom, szám nyitom, már majdnem szólok a családnak vigyázz ez fájni fog. Megállt. Nézem a tükröm ki az az értelmiségi sófőr, hát dzsinóék voltak. Elől ketten ültek, betöltve az amúgy sem kicsi szélvédő mögötti teret, tekintélyes fuxal a nyakukban. Közben vált a lámpa, sárga- egyesbe be, zöld- finom indulás- anya ül mellettem. Fekete kocsi rögtön indul utánam, szinte tol maga előtt, majd lassunak iélte a lakott területen megengedett sebeségem, átvált a belső sávba. Ott sem tud haladni, nem baj megy még egy sávot, ami már a szembe forgalomé. A járda sziget előtt vissza elénk. Elég sok ezen az úton a piros lámpa, ami hát persze pirosat is mutatott. Az ML viszont vagy nem ismerte a lámpákat, vagy a benne űlöknek olyan sürgős halaszthatlan dolguk volt, hogy nem állhattak meg. Néztem körbe, hogy esetleg egy delegáció fog itt elhaladni, ők meg zárják a forgalmat. De csak néztem nem az volt. Az ML viszont 100-120 al - szerintem - végig tolta az egész utat, le kakkantva az összes piros lámpát. Szerencséje volt, mert a bekötő utakról nem fordult elé egyetlen autó sem. Persze ahogy ilyenkor lenni szokott, fickó, meg vahur sehol, kamerazsaruk sem voltak. De az is lehet meg sem merték volna állítani az autót.
 
szép, kedves sztori......
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #2666 Dátum: 2013. Február 13. - 21:31:36 »

Nos, akkor láthatjátok, hogy milyen könnyű a mi pénzkeresésünk, csupa móka, és kacagás. Naponta rengeteg vészhelyzetet kell kivédenünk úgy, hogy közben nem fékezhetünk nagyot, mert nem kapaszkodó, álló utasaink is vannak. Ha pedig dudálni is merünk, akkor programot ajánlanak, hogy egy közeli rokonunkkal mit is csináljunk, vagy mit együnk, és hová menjünk, de izibe. Jó, és reális, mindennapos videót tett fel a kolléga, amit az összes buszvezető megtehetne minden egyes nap. Kapitány, MNT, LadLac már volt velem forgalomban, Stocz csak garázsmenetben, ők megerősíthetik a látottakat. Csak az a szerencséjük igen nagy százalékban, hogy mi már szinte mindent előre látunk, érzünk, csak sajnos nem a lottó számoknál, pedig az is jól jönne.
Végignéztem. Nagy állatkertben élünk. Aki engedte az egy irányú utcába a biciklivel való behajtást forgalommal szembe, azt csak ilyen helyeken engedném vezetni. Véleményemmel nem mindenki ért egyet, de a bicikliseket is kötelezném egy alap kresz vizsgára. És még a gyalogosokat is. Autóban ülők, figyeljek rájuk, gyalogolok a járdán, megint csak figyeljek a bicajosokra. Legjobb, mikor rám is csenget, mert nem tud haladni. Ekkor a reakcióm nem túl baráti. Ilyenkor is én húzódjak, de hova a falra- kerítésre?
Nem féltek, mikor az előtettek állóra ennyire ráálltok, hogy rágurul a buszra. Tudom, hogy a busz nagyobb erősebb, de ilyenkor pl mi az eljárás? Közös megegyezés vagy mindig rendőrt kell hívni?
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2667 Dátum: 2013. Február 13. - 21:41:42 »

Nos, akkor láthatjátok, hogy milyen könnyű a mi pénzkeresésünk, csupa móka, és kacagás. Naponta rengeteg vészhelyzetet kell kivédenünk úgy, hogy közben nem fékezhetünk nagyot, mert nem kapaszkodó, álló utasaink is vannak. Ha pedig dudálni is merünk, akkor programot ajánlanak, hogy egy közeli rokonunkkal mit is csináljunk, vagy mit együnk, és hová menjünk, de izibe. Jó, és reális, mindennapos videót tett fel a kolléga, amit az összes buszvezető megtehetne minden egyes nap. Kapitány, MNT, LadLac már volt velem forgalomban, Stocz csak garázsmenetben, ők megerősíthetik a látottakat. Csak az a szerencséjük igen nagy százalékban, hogy mi már szinte mindent előre látunk, érzünk, csak sajnos nem a lottó számoknál, pedig az is jól jönne.
Végignéztem. Nagy állatkertben élünk. Aki engedte az egy irányú utcába a biciklivel való behajtást forgalommal szembe, azt csak ilyen helyeken engedném vezetni. Véleményemmel nem mindenki ért egyet, de a bicikliseket is kötelezném egy alap kresz vizsgára. És még a gyalogosokat is. Autóban ülők, figyeljek rájuk, gyalogolok a járdán, megint csak figyeljek a bicajosokra. Legjobb, mikor rám is csenget, mert nem tud haladni. Ekkor a reakcióm nem túl baráti. Ilyenkor is én húzódjak, de hova a falra- kerítésre?
Nem féltek, mikor az előtettek állóra ennyire ráálltok, hogy rágurul a buszra. Tudom, hogy a busz nagyobb erősebb, de ilyenkor pl mi az eljárás? Közös megegyezés vagy mindig rendőrt kell hívni?
A biciklis csak akkor hajthat be egyírányú utcába a forgalommal szemben, ha azt külön kiegészítő tábla engedi, tudtommal.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #2668 Dátum: 2013. Február 13. - 22:45:54 »

Végignéztem. Nagy állatkertben élünk. Aki engedte az egy irányú utcába a biciklivel való behajtást forgalommal szembe, azt csak ilyen helyeken engedném vezetni. Véleményemmel nem mindenki ért egyet, de a bicikliseket is kötelezném egy alap kresz vizsgára. És még a gyalogosokat is. Autóban ülők, figyeljek rájuk, gyalogolok a járdán, megint csak figyeljek a bicajosokra. Legjobb, mikor rám is csenget, mert nem tud haladni. Ekkor a reakcióm nem túl baráti. Ilyenkor is én húzódjak, de hova a falra- kerítésre?
Nem féltek, mikor az előtettek állóra ennyire ráálltok, hogy rágurul a buszra. Tudom, hogy a busz nagyobb erősebb, de ilyenkor pl mi az eljárás? Közös megegyezés vagy mindig rendőrt kell hívni?
A biciklis csak akkor hajthat be egyírányú utcába a forgalommal szemben, ha azt külön kiegészítő tábla engedi, tudtommal.
Igen, de úgy tudom nem igazán léteznek ilyen utcák, úgyhogy hasznos szabály volt.. 
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2669 Dátum: 2013. Február 22. - 20:55:43 »

Off
Tegnap elment a kuplung, így a váltás igen csak nehézkes lett. Felhívtam az itteni szerelőt és az valószínűsítette, hogy munkahenger.
Igaza lehet/lett. Ma hazafelé már semmi.... Frankó volt. Kocsi leállít-sebességbe-indít/felpörgetés, h elinduljon-3ba végig a hegyeken át. És persze ezt újra és újra. Keddre tud fogadni a szerelő, addig megőszülök 
off/on ?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!