Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 12:29:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 285500 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2640 Dátum: 2012. November 18. - 10:41:35 »

Én ma felírom magam. Ma reggel haza felé egy olyan szakaszon, amit becsukott szemmel is megjárok... csináltam egy hülyeséget. Az előttem haladó kiindexelt jobbra, én azt hittem parkol, de ő jobbra akart kanyarodni, én viszont elkezdtem őt előzni. Melléérve szembesültem azzal, hogy jobbra már a bekötőút van, onnan viszont elém kanyarodnak ki. Arra számítva, hogy teljesen kijön, jobbra a sávomba tértem vissza, de ő megállt...
Azért elfértem mögötte, meg az árok mellett... Gondolom anyáztak...
Jah, mögöttem barátnőm 2 öccse jött, remélem nem mesélnek semmit otthon Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2641 Dátum: 2012. November 22. - 19:34:24 »

Egy szösszenet, hogy mit csinál a bal kéz, amiről nem tud a jobb...
Verseny utcában évek óta a vasút felőli járdát parkolónak használták, mivel ott nincs gyalogos forgalom, bejárat, stb. Voltak hónapok óta ott álló autók is. Egyszer fogták magukat a "halálszimpatikus" (továbbiakban rövidítve: hsz) közterületesek, és sorra megbüntették az ott parkoló kocsikat bilincsbe verve. Erre szépen, lassan mindegyik leállt az úttestre, és ezzel megakadályozták, hogy két busz el tudjon menni egymás mellett (30-as család, 20E, kb 5 percenként mennek...). Erre mit látok tegnap, hát egy tábla a járdára irányítja a parkolást, úgy ahogy eddig is volt, csak hát közben volt egy lehúzás, majd a bevált módszert szentesítették. Bravó Budapest!

Más: Baross téri közlekedési átvariálása. A buszoknak beton barrikádokakat emeltek, hogy  minél nehezebben tudjunk keresztül vergődni az akadályokon, és közben a kormányt ütközéstől, ütközésig tekerjük, balra, majd jobbra, majd újra balra, végül jobbra. Nooormális? Nem! Ezt eskű alatt is megvallom. Barmok.

Majd jön még hamarosan a Ferenciek tere ellehetetlenítése, egyben a legnagyobb áteresztő képességű híd, az Erzsébet híd mesterséges elszúrása, áttevése más hidakra, amelyikek úgyis elég szűkek a forgalomnak. Újra csak barmok ötletelései.

Régen kérdeztem: ki tud egy lankás lakatlan szigetet? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2642 Dátum: 2012. November 27. - 23:01:41 »

ma sikerült 2 kedves lénnyel összefutnom 
az egyik az M5 kivezetőn a Gyáli-Ecseri sarkától.....lassan gyorsul fel a lámpa után, majd tartósan 40nel halad a külsőben 70es távlánál. látom messze előtte a többiek, a belsőben meg mindenki gyors. villogok neki, de nem tesz semmit, tartja a 40t. majd sikerül határozottan megelőznöm, közben átnézek a baromra és mit látok?  cigizik és telefonál egyszerre, de a lába attól még szabad wazze      ráadásul iszonyat büdös volt az öreg passatja, ami benzines lehetett, de fúj
másik versenyző egy passat cc. haladok szépen a külsőben a 3 sávos úton, belsőből átvált középre, majd egyből be rám-elém. le****ta hogy ott vagyok, olyan közelre jött be elém, hogy el sem hittem. próbáltam nem megőrülni, pedig felbbbbugyborékolta az agyamat rendesen...........ráadásul tempót is vesztettem miatta

áldjon meg mindenkit az ég! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2643 Dátum: 2012. December 06. - 13:41:09 »

Ma volt a márciusi esemény újabb, most már szakértő bevonásával lévő tárgyalás. Hát nem mondom, ekkora csalódásra nem számítottam. A, és most már így "szakértő" egyértelműen csak az ellenfél hazug állításait vette figyelembe, holott ő nem köteles az igazat mondani, mert ellene folyt eljárás. (Szabálytalan kanyarodás, elsőbbség meg nem adása ügyében marasztalták el- jogosan (szerintem) első fokon.). Az én, továbbá a tanuk állításait egyáltalán nem vette számításba. Úgy éreztem, hogy mintha a az ellenfél ügyvédje lett volna. A végzéskor mintha egy kicsit mentegetődzött volna a bíró, de az eredmény az lett, hogy az állam fizeti a "szakértő" díját, a büntetést meg elengedik, bizonyítottság hiányában. Nevetséges! Azt viszont azt nem tudja még a Toyotás, hogy erre a biztosító nem fog fizetni, csak cascora, ha van mehet a javítása. Ellenem meg eleve nem volt, és nem lehetett eljárni, mert "sértett, tanú voltam. De a "szakértő" próbált befeketíteni, sikertelenül, és ezzel nagyban égette magát, mert mert kirítt, hogy nem sok köze volt már autóbuszhoz, pláne nem ismerte a vezetését. Vagy, vagy pedig a Toyotás megkereste előzőleg, és ...talán megkísértette, mert nagyon úgy tűnt a hozzáállása.
Most pedig néhány szóban a story, hogy értse mindenki.
Rákóczi út, buszsáv, vesztegelés után végre elindulunk a Blaha felé, tehát indulok, gyorsítok. Toyotás a középső sávban kb. az utánfutó oldalánál szintén indul, majd megpróbál legyorsítani, tükörből látom, dudálok, fékezek, elhúzom a kormányt jobbra, de ő csak azértis középső sávból (kanyarodási szabály!), rám húzza a kocsit, bevágna, de nincs elég helye, így a busz bal oldalsó első lököséhez érintkezik az ő jobb hátsó oldalával, majd én rögtön megállok, ő még teljesen kb. 80 fokban beáll elém, és arra hivatkozik, hogy ő már ott állt, és én belé mentem!?! Majd még mondja, hogy azért állt be keresztbe, hogy ne szökjek (!?) meg. A fényképek a nyomokat állás után rögzítették, a sérülések láthatóak voltak, mégsem vette figyelembe. Szerinte vezetéstechnikai fogyatékosságom miatt történt a baleset a hivatalos " szakértő " szerint. 40 év gyakorlat, és kb. 750 ezer balesetmentes csak busz km után ilyen hülyeséget ejtett ki a száján, mindezt 56 ezer forintért.
A tárgyalás után bementem a közlekedési rendőrségre, a őrnagy helyszínelő barátomhoz, és elmondtam a bírósági ügymenetet, és el volt képedve. Ott volt az előző tárgyaláson, és anno látta a helyszínelők fotóit, no meg a jegyzőkönyveket, tehát képben volt. Na ennyit a dolgokról. Azt hiszem az oroszok példáját kell követnünk, és a szélvédőre feltenni egy kamerát, és  folyamatosan videózni, és akkor mindenki tehet egy szívességet, ha nem a valóságot mondja el. Tanulságos?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2644 Dátum: 2012. December 06. - 16:15:01 »

Nem Gidy! Nem tanulságos hanem undorító magyar valóság.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2645 Dátum: 2012. December 06. - 17:33:41 »

Nem Gidy! Nem tanulságos hanem undorító magyar valóság.
Hát sajnos pont ezt mondta a rendőr barátom, aki tényleg szakember, ő volt mindig az a helyszínelő, aki komoly balhéknál helyszínelt, vizsgált, gyűjtötte a leleteket, mint halálos, vagy cserbenhagyásos baleset, szóval nem kispályás. Kíváncsi vagyok, mit mond majd az ügyvédbojtár fiam, aki elkezdte a közlekedési ügyeket is képviselni.

Amúgy meg köszöntelek Attila Úr, mint ezredest!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2646 Dátum: 2012. December 06. - 21:27:24 »

Nem Gidy! Nem tanulságos hanem undorító magyar valóság.

Hát sajnos pont ezt mondta a rendőr barátom, aki tényleg szakember, ő volt mindig az a helyszínelő, aki komoly balhéknál helyszínelt, vizsgált, gyűjtötte a leleteket, mint halálos, vagy cserbenhagyásos baleset, szóval nem kispályás. Kíváncsi vagyok, mit mond majd az ügyvédbojtár fiam, aki elkezdte a közlekedési ügyeket is képviselni.

Hogy mit mondott? Sanszos, hogy a Toyotás megkereste...Vagy, még az is lehet, hogy azt kellett (suskáért?) modelleznie, hogy történhetett-e úgy, mint ahogy a Toyotás elmondta. De ez is erősen sántítva jött, de elfogadták...
Tanulság: mindenkinek ajánlatos tárgyalást kérni, mert a végén egy- egy ellentmondásra azt a végzés hozzák ki, most már sorozatban, hogy bizonyítottság miatt megszüntetik az eljárást. Ez egyszerűbb nekik, és a biztosítónak is.

Amúgy meg köszöntelek Attila Úr, mint ezredest!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2647 Dátum: 2012. December 09. - 20:11:17 »

Megjártam....Salzburg-Pécsett és vissza. Ilyen horror utam még az életben nem volt!! Na most kiírom magamból

05én reggel tankoltam és vettem pályamatricát. Melóhelyre el, lenyomtam a 9órát indulok hazazuhog a hó! Alig törlöm körül az autót, már megint fehéredik. Ez így nem jó-gondoltam, ezért elindultam. Asszony telefonál vegyél még ezt+azt. Mire kijöttem a boltokból már nem esett a dugó is lassan felszívódott. Hurrá irány haza kb. 25km. Az út utolsó 10kmnél lassul a forgalom kezd a latyak megmaradni az úton. Óriási dugó az autópálya feljárónál ahol én is szeretnék majd felhajtani. Rádió mondja, hogy lefagyás (8%s lejtő) és a másik településnél lévő felhajtó előtti hegyet a rendőrök zárták, mert lefagyott az is.  Zavart Hú ez jó, mert hegyeken keresztül nem mehetek (15-20cm hó ami nem olvadt és nem biztos, hogy takarították, mert nem főútak) az autópályára meg nem lehet menni. Eközben a kocsi konvoj lassan 30km/h-val megy mert már megfagyott a latyak nagy része. Kezdek cidrizni, hogy én a házhoz hogy megyek fel ha még a főúton sincs takarítás. Nagy reményekkel elindultam fel óvatosan a kormánnyal, gázzal, fokozattal... Hát az utolsó 2kanyar ami egyben erős emelkedő (kb.6-8%os) a kocsi belassul majd áll egy helyben.  Nekikezdünk még egyszer gondoltam és visszaengedtem az út közepén álló autót. Persze, hogy kitört a feneke és bele a vízvezető árokba és a kerítés tartja, hogy ne süllyedjen el teljesen. Kétszer nekidurálom, de nem tud kimászni. A szomszédok kinyomtak leparkoltam és gyalog mentem a jó hírrel. Eközben 1db Q7 és VW transporter felment, de Audi A6 és több kisebb autó úgy járt mint én, azzal a különbséggel hogy én már betömtem az árkot így nekik nem maradt hely. Volt aki 50km-s kerülőn volt, mert sehol nem tudott hazamenni.
Hazamentem letusoltam, stb híreket figyelve nem volt változás. Egyszer valami elmegy a háznál felfelé! Kinézek nem csillog az út. Kimegyek, hát latyakos valaki jól megszórta. Le az autóhoz és könnyedén felmentem. 1óra alatt bepakolás és írány Mo. 19,45h lefelé érzem, h kezd visszafagyni...
Az osztrák autópályán volt minden: sima vizes, jégbordás, latyakos. 25km-t mentünk két hókotró után 30-80km/h közt ingázva. Egyszóval átküzdöttük magunkat és átléptünk Mo-ra. 1órával több volt az út, de ez belefér.
Én még ilyet nem pipáltam soha életemben : Körmendtől - Zegerszeg-Bszentgyörgy-Marcali-Kaposvár-Szigetvár-Pécs között folyamatos köd! 2 csíkot láttam egész végig. 40-60km/h közt haladtunk előbbivel többségben. Hajnali órákra annyira kikészültem, hogy egy alkalommal a ködön bealudtam -az asszony szólt rám!  Zavart

2napig nézegettem, hogy jövök vissza. Hólánc majd minden szóba jöhető úton! Végül Dombóvár-Kaposvár-Marcalit vállaltam be. Dombóvárig havas út, Kaposváron túl olyan hóátfuvások voltak, hogy az útból semmi támpont nem volt és a hó a kocsi alját súrolta.
Marcali felett már jobb volt, az osztrák szakaszon meg szinte happy volt az a 4óra hossza.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2648 Dátum: 2013. Január 18. - 16:20:07 »

Most, hogy esik eső, hó, köd is van, miért nem kapcsolja be sok idióta a tompítottját, ki tudja? az a legszomorúbb, hogy sok "prifi" is spórol, buszosok, taxisok, akiktől pláne elvárná az ember, hogy valóban profik legyenek minden szempontból. No meg a kis helyzetjelzősök is a kedvenceim. Ide tartoznak még a teljesen behavazott forgalomban lévő, lőrésen leselkedő autósok. Rendőr ilyet miért nem büntet? Pedig ez jogos lenne.

A mai nap bajnoka: fehér furgonos, akik ugyebár a BMW-sek, és terepjárósok vetélytársai pofátlanságban, gátlástalanságban. Mit is csinált? A Kossuth Lajos utcától befelé egyirányú a Városház utca. Előtte van most a buszmegálló az építkezés miatt. Indulok a megállóból, elém kirobog az egyirányú utcából a furgonos fickó, elsőbbsége tudatában, mivel se lámpa, se tábla nem jelez neki (fordítva jött!), tehát jobbkéz szabályt alkalmazva kirepül nagy sebességgel, nagy szerencsével, mert még nem igazán gyorsultam fel, így nem kellett vészfékeznem, és befért a baromarcú. Utána átszlalomozott az Erzsébet hídon, mindenki leelőzve, mert sietett a lelkem, biztos fekete szállításban volt, donorszívet vihetett egy haldoklónak, de hát erre ott vannak a "kékfényesek" hivatalból. Vajon meddig fog élni, ha így vezet?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2649 Dátum: 2013. Január 18. - 19:20:36 »

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/ho_es_vihar

Nálunk csak hó van, és szélvihar. Barátnőm 1 hete nem tud haza menni, mert járhatatlanok az utak. A kocsik nem tudják merre megy az út, mert a magyarok az elmúlt 20-25 évben nem bírták átvenni azt a szokást az osztrákoktól, hogy az útjelző bójákra 2 méteres kiegészítő prizmás pálcát szerelnek... Aztán csodálkoznak hogy sorozatban kell kirángatni a kamionokat az árokból.
Ma már áramszünet is volt...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2650 Dátum: 2013. Január 24. - 18:34:56 »

Ma majdnem bajba kerültem egy eszement jószándékú, udvarias barom miatt. Csak azért írom le, hogy tanuljatok, mibe rángathat be egy ilyen ember. Történt a Bartók Béla úton, haladok a Móricztól a Gellért felé, ilyenkor mindig a gyorsjárattal a belső sávban megyünk, jó oka van rá az embernek, most ezt nem fejtem ki. A Gárdonyi térnél villamos megállónál, zöld a lámpa megyünk rendesen, előttem a külsőben kb. 6-8 méterrel megy a jó ember, majd a zebránál lefékez, és int a gyalogosnak, hogy átengedi, holott neki tilos jelzése volt. Szóval a tilosban becsalogatta elém a szerencsétlent, fékeztem rendesen, de szerencsére az ifjú is visszahőkölt. Van az ilyennek agya? Van, csak nem használja? Elütteti, ezzel segít neki? Nooormális? Mit mondjak, kivert a láz, nem szeretnék többet elütni már senkit, borzasztó érzés. Ráadásul esze ágában sem volt átmenni a tilosban, várta a zöldet, míg nem csapdába csalt minket a baromarcú. Bevallom erre a dologra nem számítottam, de megúsztuk.

Kár, hogy nem volt velem LadLac- gondolom megkért volna, hogy nyissam ki az ajtót, mert leckéztetni lett volna kedve. Jól gondolom, szomszéd?
« Utoljára szerkesztve: 2013. Január 24. - 18:36:41 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2651 Dátum: 2013. Január 24. - 19:37:18 »

Ma majdnem bajba kerültem egy eszement jószándékú, udvarias barom miatt. Csak azért írom le, hogy tanuljatok, mibe rángathat be egy ilyen ember. Történt a Bartók Béla úton, haladok a Móricztól a Gellért felé, ilyenkor mindig a gyorsjárattal a belső sávban megyünk, jó oka van rá az embernek, most ezt nem fejtem ki. A Gárdonyi térnél villamos megállónál, zöld a lámpa megyünk rendesen, előttem a külsőben kb. 6-8 méterrel megy a jó ember, majd a zebránál lefékez, és int a gyalogosnak, hogy átengedi, holott neki tilos jelzése volt. Szóval a tilosban becsalogatta elém a szerencsétlent, fékeztem rendesen, de szerencsére az ifjú is visszahőkölt. Van az ilyennek agya? Van, csak nem használja? Elütteti, ezzel segít neki? Nooormális? Mit mondjak, kivert a láz, nem szeretnék többet elütni már senkit, borzasztó érzés. Ráadásul esze ágában sem volt átmenni a tilosban, várta a zöldet, míg nem csapdába csalt minket a baromarcú. Bevallom erre a dologra nem számítottam, de megúsztuk.

Kár, hogy nem volt velem LadLac- gondolom megkért volna, hogy nyissam ki az ajtót, mert leckéztetni lett volna kedve. Jól gondolom, szomszéd?
Tökéletesen...

Ilyet múltkor velem is eljátszottak, hogy megállt zöldnél és intett udvariasan a gyalogosnak, hogy keljen át. Én persze nyomtam a dudát ezerrel és anyáztam keményen. A gyalogos simán átment, bár kicsit méltatlankodott. A sofőr szerintem az se tudta, milyen rendezvényen van, a mai napig nem érti, miért lett ledudálva...    Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2652 Dátum: 2013. Január 25. - 07:40:45 »

Ma majdnem bajba kerültem egy eszement jószándékú, udvarias barom miatt. Csak azért írom le, hogy tanuljatok, mibe rángathat be egy ilyen ember. Történt a Bartók Béla úton, haladok a Móricztól a Gellért felé, ilyenkor mindig a gyorsjárattal a belső sávban megyünk, jó oka van rá az embernek, most ezt nem fejtem ki. A Gárdonyi térnél villamos megállónál, zöld a lámpa megyünk rendesen, előttem a külsőben kb. 6-8 méterrel megy a jó ember, majd a zebránál lefékez, és int a gyalogosnak, hogy átengedi, holott neki tilos jelzése volt. Szóval a tilosban becsalogatta elém a szerencsétlent, fékeztem rendesen, de szerencsére az ifjú is visszahőkölt. Van az ilyennek agya? Van, csak nem használja? Elütteti, ezzel segít neki? Nooormális? Mit mondjak, kivert a láz, nem szeretnék többet elütni már senkit, borzasztó érzés. Ráadásul esze ágában sem volt átmenni a tilosban, várta a zöldet, míg nem csapdába csalt minket a baromarcú. Bevallom erre a dologra nem számítottam, de megúsztuk.

Kár, hogy nem volt velem LadLac- gondolom megkért volna, hogy nyissam ki az ajtót, mert leckéztetni lett volna kedve. Jól gondolom, szomszéd?
Tökéletesen...

Ilyet múltkor velem is eljátszottak, hogy megállt zöldnél és intett udvariasan a gyalogosnak, hogy keljen át. Én persze nyomtam a dudát ezerrel és anyáztam keményen. A gyalogos simán átment, bár kicsit méltatlankodott. A sofőr szerintem az se tudta, milyen rendezvényen van, a mai napig nem érti, miért lett ledudálva...    Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart
jézusom, milyen buta emberek vannak  Zavart
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2653 Dátum: 2013. Január 25. - 17:47:28 »

Én már megszokottan jóízűeket káromkodok,mert nincs olyan utam ahol ne történne valami.Csak azt nem értem ez a sok agyhalott honnan került az utakra.Ma is egy mentőnek az elsőbbség nem meg nemadásábol majdnem kaptam oldalról egy repülő mercit. Tegnap 1 kamion szorított le a 0-son. 
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2654 Dátum: 2013. Január 29. - 20:38:09 »

borzasztó ez a sok szerencsétlen szánalmas balfék az utakon. leesett pár csepp eső és megbénítják a forgalmat. még ahol simán lehetne haladni gond nélkül, ott is dugót csinálnak a 2x2 sávoson egymás mellett haladva 60nal a 70es táblánál, holott full üres a tér előttük amíg a szem ellát. eszükbe sincs kisorolni balfaszkodni egymás mögé a külsőben. inkább kimentem a szerviz útra 60nal haladni, ami holt üres volt......mert ez életveszély, hogy egymás seggébe gyűjtik a többieket
 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!