Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 08:31:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 285361 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2595 Dátum: 2012. Szeptember 06. - 18:18:12 »

Egy sajnos jellemző pillanatkép ma a Thököly úton a Hungáriától a Bosnyák felé.
Terepjáró, kb 90-es sebességgel, szembe buszsávban végig rongyol, majd a Róna utcánál a már kb. 100 méterre pirosra váltó lámpánál átrobog, mert neki szabad. Ja KN (Komarno) a rendszám, felségjel SK (Szlovákia), vagyis magyar adókerülő bitang. Mert nincs még mindig következménye...
Itt említem meg, hogy külföldön a magyar munkavállalóknak is át kell rendszámozni az autójukat, ha ott élnek, dolgoznak, és kegyetlenül be is hajtják ezt, és büntetnek, ha nem teszi határideig meg. Erre jó lesz figyelni azoknak, akik kimentek dolgozni, persze legálisan, és huzamos ideig lesznek kint. Ott kell adózni, biztosítani, stb. Ők nem hülyék, bezzeg...Na, de mint tudjuk, ezt itt a következmények nélküli ország...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #2596 Dátum: 2012. Szeptember 06. - 21:37:26 »

Itt említem meg, hogy külföldön a magyar munkavállalóknak is át kell rendszámozni az autójukat, ha ott élnek, dolgoznak, és kegyetlenül be is hajtják ezt, és büntetnek, ha nem teszi határideig meg. Erre jó lesz figyelni azoknak, akik kimentek dolgozni, persze legálisan, és huzamos ideig lesznek kint. Ott kell adózni, biztosítani, stb. Ők nem hülyék, bezzeg...Na, de mint tudjuk, ezt itt a következmények nélküli ország...
Talán szóljunk az okokról is: pl. Németországban (de sok más országban is) a fenti átrendszámoztatás stb. művelet sokkal kevesebb pénz, mint itthon - bár ott biztosan szegényebbek az emberek.... Innen nézve viszont mégsem következmények nélküli az országunk, pl. a sok külföldi rendszám a következménye az állam rablásának.  Kacsint
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2597 Dátum: 2012. Szeptember 07. - 09:03:16 »

Egy sajnos jellemző pillanatkép ma a Thököly úton a Hungáriától a Bosnyák felé.
Terepjáró, kb 90-es sebességgel, szembe buszsávban végig rongyol, majd a Róna utcánál a már kb. 100 méterre pirosra váltó lámpánál átrobog, mert neki szabad. Ja KN (Komarno) a rendszám, felségjel SK (Szlovákia), vagyis magyar adókerülő bitang. Mert nincs még mindig következménye...

az ilyen, ha bajt okoz....tuti meglincselik, meg is érdemelné 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2598 Dátum: 2012. Szeptember 07. - 17:36:03 »

ma sikerült összefutnom egy igazi öntörvényú, sznob, flegma patkánnyal az egyik kis utcában  Vigyorog keresztben állt az úton a merci terepjárójával, rátolatva egy kapura. gondoltam oda akar beállni, csak ki kéne nyitni a kaput. megálltam, vártam, direkt nem dudáltam rá 1 perc után sem, mert akkor csak magamat b....., akarom mondani felmegy a vérnyomásom. evett valamit, meg telefonált, aztán suttyó pofával végigmért a napszemüvegében, majd gombnyomásra kinyitotta a kapuját, végül betolatott.    Vigyorog semmi bocsi vagy ilyesmi....tuti direkt csinálta, megvárta amíg valakit megcidáztathat, gratulálok ezúton is!  Mosolyog
Szépen nekimenni, picit összetörni, majd rendőrt hívni, mivel nem adta meg neked az elsőbbséget a kapuból kifele jövet.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2599 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 08:57:19 »

Itt említem meg, hogy külföldön a magyar munkavállalóknak is át kell rendszámozni az autójukat, ha ott élnek, dolgoznak, és kegyetlenül be is hajtják ezt, és büntetnek, ha nem teszi határideig meg. Erre jó lesz figyelni azoknak, akik kimentek dolgozni, persze legálisan, és huzamos ideig lesznek kint. Ott kell adózni, biztosítani, stb. Ők nem hülyék, bezzeg...Na, de mint tudjuk, ezt itt a következmények nélküli ország...
Talán szóljunk az okokról is: pl. Németországban (de sok más országban is) a fenti átrendszámoztatás stb. művelet sokkal kevesebb pénz, mint itthon - bár ott biztosan szegényebbek az emberek.... Innen nézve viszont mégsem következmények nélküli az országunk, pl. a sok külföldi rendszám a következménye az állam rablásának.  Kacsint
Ausztria 190Euro a rendszám, 40perc ügyintézés egy ügynöknek. Hazaugrottunk és Zalában máris lemeszeltek. Nagyon udvariasan kezelt a rendőr (biztos neki is televolt...).
Személyi papírok+kocsipapírok+miként igazolom, h valóban kint dolgozom/élek. Ez utóbbi lefagyasztott, mert nem hordom magammal az életem összes papírját. Szerencsére az asszony 7dik érzéke, mert elhozta a lakcímbejelentőket. Ezután már privátban folytatta a rendőr, azt hittem velünk jön vissza..  Vigyorog Kacsint
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #2600 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 01:56:11 »

Itt említem meg, hogy külföldön a magyar munkavállalóknak is át kell rendszámozni az autójukat, ha ott élnek, dolgoznak, és kegyetlenül be is hajtják ezt, és büntetnek, ha nem teszi határideig meg. Erre jó lesz figyelni azoknak, akik kimentek dolgozni, persze legálisan, és huzamos ideig lesznek kint. Ott kell adózni, biztosítani, stb. Ők nem hülyék, bezzeg...Na, de mint tudjuk, ezt itt a következmények nélküli ország...
Talán szóljunk az okokról is: pl. Németországban (de sok más országban is) a fenti átrendszámoztatás stb. művelet sokkal kevesebb pénz, mint itthon - bár ott biztosan szegényebbek az emberek.... Innen nézve viszont mégsem következmények nélküli az országunk, pl. a sok külföldi rendszám a következménye az állam rablásának.  Kacsint
Ausztria 190Euro a rendszám, 40perc ügyintézés egy ügynöknek. Hazaugrottunk és Zalában máris lemeszeltek. Nagyon udvariasan kezelt a rendőr (biztos neki is televolt...).
Személyi papírok+kocsipapírok+miként igazolom, h valóban kint dolgozom/élek. Ez utóbbi lefagyasztott, mert nem hordom magammal az életem összes papírját. Szerencsére az asszony 7dik érzéke, mert elhozta a lakcímbejelentőket. Ezután már privátban folytatta a rendőr, azt hittem velünk jön vissza..  Vigyorog Kacsint
Èn ezért vettem múlt hónapban egy játszós autót (cabrio) osztrák rendszámmal.Jobban jártam mintha 2-3ezer eurós büntit fizettem volna visszamenőleg(lassan 4 éve itt vagyok).A lacsira még drágább lett volna itt a biztosítás,mondjuk ez sem olcsó (2 literes benzines) havi 98 euró.Ennek csak a fele adó!Sajnáltam volna eladni a lacsit,nem is adott volna érte senki annyit amennyit ér(most lett benne 50ezer km)inkább becsomagoltam a jégeső álló ponyvába pihenni.Ja,ès itt tényleg gyorsan megy a rendszám.3/4  nègykor (zárás előtt) bementem a biztosítóhoz,négykor már kezemben volt a rendszám.Amit nem adsz az autóval tovább eladáskor,hanem viszed tovább a következő autódra.Lenne mit tanulnia a magyar rendszernek rugalmasság terèn!Itt egy adatbázissal dolgozik az összes hivatal,bárhova mèsz ügyetintézni a másik szerv is látja ha már valamelyiknél voltál.Sőt még az egyházadós iroda is tudja,hogy voltál már az idegen rendèszeten lejelentkezni. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 09. - 02:10:29 írta gabka » Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2601 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 19:09:05 »

Nem tudom mi lett az emberekkel, de egy idiótával sem találkoztam a hétvégén. Mosolyog

Autópályán feltűnt, hogy két éve 130-140 körül mentem és még így is rengetegen előztek meg engem is.
Most viszont csak 100-110 volt a tempóm és alig ment el mellettem autó. Ennyit számít a drága üzemanyag, a többség spórolósra veszi a tempót?
Naplózva


LPG
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2602 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 20:39:49 »

Nem tudom mi lett az emberekkel, de egy idiótával sem találkoztam a hétvégén. Mosolyog

Autópályán feltűnt, hogy két éve 130-140 körül mentem és még így is rengetegen előztek meg engem is.
Most viszont csak 100-110 volt a tempóm és alig ment el mellettem autó. Ennyit számít a drága üzemanyag, a többség spórolósra veszi a tempót?
Mi du 4 körül indultunk Debrecenből, addigra kicsit megváltozott a kép.
M30-ig minden rendben ment, onnantól belső sávot kibérlő fauvé 115-el, meg bajor 745, X3, X5 A6-8 130-nál állva hagytak.
De a többség feltünően szabályosan vezetett, és nem volt sok száguldozó.
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2603 Dátum: 2012. Szeptember 10. - 20:01:57 »

Nem tudom mi lett az emberekkel, de egy idiótával sem találkoztam a hétvégén. Mosolyog

Autópályán feltűnt, hogy két éve 130-140 körül mentem és még így is rengetegen előztek meg engem is.
Most viszont csak 100-110 volt a tempóm és alig ment el mellettem autó. Ennyit számít a drága üzemanyag, a többség spórolósra veszi a tempót?
Dehogy, csak megvárták, amíg én elindulok Nyíregyházáról. A verimenőcsávó béjemvés nem bírta elhinni, hogy engem 140-es tempónál marhára nem izgat, hogy ő villog és a seggemben van. Nem fogok kihúzódni és satufékezni a kedvéért.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2604 Dátum: 2012. Szeptember 11. - 10:24:38 »

ezek szerint Janinak volt a legjobb a kisugárzása  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2605 Dátum: 2012. Szeptember 11. - 11:19:32 »

ezek szerint Janinak volt a legjobb a kisugárzása  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Lehet. Vagy csak annyira kacsáztam, hogy nem mertek megelőzni. Vigyorog
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2606 Dátum: 2012. Október 11. - 20:48:01 »

Egy kissé ledöbbentem ma. A hiradón.
Hammeres társaságot igazoltattak a rendőrök - gyorshajtás miatt.
Zokon vették. Az egyik motoros rendőrt halálra gázolták. Szándékosan.

Akkor mit várhatunk el mi, "civil" közlekedők? He
Szerencsétlen ember.

A hammeres tahót meg simán kivégeztetném.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2607 Dátum: 2012. Október 11. - 21:00:43 »

Egy kissé ledöbbentem ma. A hiradón.
Hammeres társaságot igazoltattak a rendőrök - gyorshajtás miatt.
Zokon vették. Az egyik motoros rendőrt halálra gázolták. Szándékosan.

Akkor mit várhatunk el mi, "civil" közlekedők? He
Szerencsétlen ember.

A hammeres tahót meg simán kivégeztetném.
Én is elhültem ezen. Sajnos egyik golyó sem volt halálos. Idióta barom! Remélem a rendőrök majd kicsit "elbeszélgetnek" vele.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2608 Dátum: 2012. Október 11. - 22:12:58 »

Egy kissé ledöbbentem ma. A hiradón.
Hammeres társaságot igazoltattak a rendőrök - gyorshajtás miatt.
Zokon vették. Az egyik motoros rendőrt halálra gázolták. Szándékosan.

Akkor mit várhatunk el mi, "civil" közlekedők? He
Szerencsétlen ember.

A hammeres tahót meg simán kivégeztetném.
Én is elhültem ezen. Sajnos egyik golyó sem volt halálos. Idióta barom! Remélem a rendőrök majd kicsit "elbeszélgetnek" vele.
nehezen tudom elhinni, hogy ezek tényleg németek lennének 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2609 Dátum: 2012. Október 12. - 07:47:17 »

Egy kissé ledöbbentem ma. A hiradón.
Hammeres társaságot igazoltattak a rendőrök - gyorshajtás miatt.
Zokon vették. Az egyik motoros rendőrt halálra gázolták. Szándékosan.

Akkor mit várhatunk el mi, "civil" közlekedők? He
Szerencsétlen ember.

A hammeres tahót meg simán kivégeztetném.
Én is elhültem ezen. Sajnos egyik golyó sem volt halálos. Idióta barom! Remélem a rendőrök majd kicsit "elbeszélgetnek" vele.
nehezen tudom elhinni, hogy ezek tényleg németek lennének 
Mindegy ,hogy német ,magyar vagy akármilyen országból való az igazság sajnos az ,hogy az ilyen emberek felsőbbrendűnek érzik magukat akik "mindent megtehetnek".....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!