Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 06:14:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 285249 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2565 Dátum: 2012. Július 01. - 07:44:01 »

tegnap este hazafelé az M5 kivezetőn a belső sávban előttem haladó elkezd fékezni (előtte senki) majd megáll vészvillogóval a BELSŐ SÁVBAN :O . sikeresen kikerüljük, bár volt aki épphogy, aztán elindult megint, láttam a tükörben. elég wtf lol volt a szitu
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #2566 Dátum: 2012. Július 01. - 09:32:51 »

Mellékútról főútra kihajtásnál, elől X5 BMW fekete, utána még két kocsi, majd én. Állunk, pár perc, de nem mozdul a BMW. Ki a kocsiból, szólok az előttem állónak, jöjjön segíteni, kitoljuk a BMW-t. Odaérünk mellé, látom kisebbségi és telefonál,bekopogok, és mutatom,hogy segítsünk kitolni? Füstöltek a gumik amikor elindult, ugyanis CSAK KETTEN VOLTAK A KOCSIBA. Úgy u...............om ŐKET.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2567 Dátum: 2012. Július 01. - 18:13:12 »

Mellékútról főútra kihajtásnál, elől X5 BMW fekete, utána még két kocsi, majd én. Állunk, pár perc, de nem mozdul a BMW. Ki a kocsiból, szólok az előttem állónak, jöjjön segíteni, kitoljuk a BMW-t. Odaérünk mellé, látom kisebbségi és telefonál,bekopogok, és mutatom,hogy segítsünk kitolni? Füstöltek a gumik amikor elindult, ugyanis CSAK KETTEN VOLTAK A KOCSIBA. Úgy -úgy...imádom ŐKET.
gondolom a javított módon akartad írni Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2568 Dátum: 2012. Július 03. - 07:05:53 »

Mellékútról főútra kihajtásnál, elől X5 BMW fekete, utána még két kocsi, majd én. Állunk, pár perc, de nem mozdul a BMW. Ki a kocsiból, szólok az előttem állónak, jöjjön segíteni, kitoljuk a BMW-t. Odaérünk mellé, látom kisebbségi és telefonál,bekopogok, és mutatom,hogy segítsünk kitolni? Füstöltek a gumik amikor elindult, ugyanis CSAK KETTEN VOLTAK A KOCSIBA. Úgy u...............om ŐKET.
szép eset....
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2569 Dátum: 2012. Július 16. - 12:54:15 »

pénteken kora délután mentünk Balaton északi partra az M7-en....rég tapasztaltam ennyi jobbról előzést.....igaz a német rendszámos dacia duster nem igazán tartott jobbra mögöttem (szinte végig együtt haladtunk a 71es útig), sokaknak az idegrendszerét felküldte, pedig volt amikor télleg nem haladt a sor. én mindig kihúzódtam időben, nem szeretem a baleset veszélyes dolgokat, főleg ennyi megvadult állat között....
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2570 Dátum: 2012. Július 20. - 17:35:02 »

Szombathelyi eksön.
Chrysler tartolta le a Trabantot, motoros a Suzukit

Kiváncsi lettem volna a sofőrre Mosolyog

Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2571 Dátum: 2012. Július 20. - 20:19:14 »

Szombathelyi eksön.
Chrysler tartolta le a Trabantot, motoros a Suzukit

Kiváncsi lettem volna a sofőrre Mosolyog


nem értettem ki és hogyan hányta tele a trabit Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2572 Dátum: 2012. Július 20. - 20:38:50 »

Szombathelyi eksön.
Chrysler tartolta le a Trabantot, motoros a Suzukit

Kiváncsi lettem volna a sofőrre Mosolyog


nem értettem ki és hogyan hányta tele a trabit Vigyorog
Szerintem moslékot vitt Mosolyog
Amúgy ez egy hülye hely. A kanyarban a volt sulim, ahol pár éve egy szintén hasonló módon a járdára szaladt egy kocsi, bele a suliból távozó iskolások közé. Egy srácnak amputálták a lábát
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2573 Dátum: 2012. Július 21. - 05:59:33 »

Mi annak idején az M7 Bp-i bevezetője mellé jártunk suliba.
Egyik reggel mi is szaladtunk. Két autó ütközött, és az egyik - egy Wartburg - fenékkel jött fel a járdára. Pont felénk. Mi szaladtunk, a kocsi bele a kerítésbe. Mázlink volt.
Csak remélni tudom, hogy a családtagjainknak, barátainknak is mindig mázlijuk lesz.

Az ilyen agyatlan (meggondolatlan) sofőröket kitenném hétvégére a "piac térre".
Némi vesszőzés, pofoztatás céljából.
Jusson eszébe a legközelebbi kanyar (előzés, stb.) előtt.

Persze mi sem voltunk/vagyunk angyalok (én biztosan nem  Kacsint Vigyorog).
Egy két pofon nekem is kijárt volna. Mosolyog
De inkább abból tanuljon az ember.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2574 Dátum: 2012. Augusztus 12. - 19:55:47 »

Felírom magam a szégyenfalra! Ma jöttünk haza Zamárdiból az egy hét csodálatos nyaralás után. Még a mai napot is kirándulással töltöttük Somogyváron, és Somogyvámoson, majd Fenyvesen. Teljes nyugalom, idill. Majd haza felé, előttem poroszkált egy Suzuki 70 és 100 között. Mögöttem egy Citroen Pcasso. Suzi 70-el poroszkál a kanyarban, látom jön az egyenes, gyorsítok, hogy az egyenesben lendületből előzzek. Felhúzódom a felezőre, kinézek, belelesek a tükörbe és látom, hogy a Citroén is előzni szándékozik, mondom ok, gázelvétel, és húzodom vissza. Erre úgy megy el mellettem, hogy nyomja a dudát, mint süket a csengőt. Persze akkor már én is mutattam neki az egyezményes jelet. Na, elhagytam a Suzit, és a körforgalomban ráestem a Picassora és nyomtam neki a dudát, majd toltam úgy 30km-en keresztül. Persze 100-110-nél nem ment ő sem többel. Aztán megelőztem, dudálás közepette, és bemutattam neki.
Nem vagyok idegbeteg alkat, de ezen nagyon bepöccentem. Se lendületben nem volt, sem mellettem nem volt hogy veszélyeztettem volna, ráadásul mielőtt dudált volna, vissza álltam a Suzi mögé. Azt is hozzá tenném, hogy még a záróvonalat sem léptem át addig... Úgy hogy nem értettem minek nyomja a dudát a teljes előzés alatt.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2575 Dátum: 2012. Augusztus 12. - 20:01:39 »

Vannak ilyen dudabu.ik. Vigyorog
Tegnap én is találkoztam eggyel. Mellékutcából kanyarodtam balra, balról jön egy autó, de olyan messze, hogy ha tolom a kocsit, akkor is simán kifordulok, de neki dudálni kell 100m-ről.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2576 Dátum: 2012. Augusztus 12. - 20:19:12 »

Felírom magam a szégyenfalra! Ma jöttünk haza Zamárdiból az egy hét csodálatos nyaralás után. Még a mai napot is kirándulással töltöttük Somogyváron, és Somogyvámoson, majd Fenyvesen. Teljes nyugalom, idill. Majd haza felé, előttem poroszkált egy Suzuki 70 és 100 között. Mögöttem egy Citroen Pcasso. Suzi 70-el poroszkál a kanyarban, látom jön az egyenes, gyorsítok, hogy az egyenesben lendületből előzzek. Felhúzódom a felezőre, kinézek, belelesek a tükörbe és látom, hogy a Citroén is előzni szándékozik, mondom ok, gázelvétel, és húzodom vissza. Erre úgy megy el mellettem, hogy nyomja a dudát, mint süket a csengőt. Persze akkor már én is mutattam neki az egyezményes jelet. Na, elhagytam a Suzit, és a körforgalomban ráestem a Picassora és nyomtam neki a dudát, majd toltam úgy 30km-en keresztül. Persze 100-110-nél nem ment ő sem többel. Aztán megelőztem, dudálás közepette, és bemutattam neki.
Nem vagyok idegbeteg alkat, de ezen nagyon bepöccentem. Se lendületben nem volt, sem mellettem nem volt hogy veszélyeztettem volna, ráadásul mielőtt dudált volna, vissza álltam a Suzi mögé. Azt is hozzá tenném, hogy még a záróvonalat sem léptem át addig... Úgy hogy nem értettem minek nyomja a dudát a teljes előzés alatt.
Nem vagy idegbteg, de azért toltad 30 km-  en keresztül.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Akkor én mit mondjak? Az ilyeneket elintézem egy "rohanj csak, szívesen hívok majd hozzád mentőt" megjegyzéssel. Ha nagyon haragszom, akkor meg annyit: "cserépedény paraszt".  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2577 Dátum: 2012. Augusztus 12. - 20:23:14 »

Felírom magam a szégyenfalra! Ma jöttünk haza Zamárdiból az egy hét csodálatos nyaralás után. Még a mai napot is kirándulással töltöttük Somogyváron, és Somogyvámoson, majd Fenyvesen. Teljes nyugalom, idill. Majd haza felé, előttem poroszkált egy Suzuki 70 és 100 között. Mögöttem egy Citroen Pcasso. Suzi 70-el poroszkál a kanyarban, látom jön az egyenes, gyorsítok, hogy az egyenesben lendületből előzzek. Felhúzódom a felezőre, kinézek, belelesek a tükörbe és látom, hogy a Citroén is előzni szándékozik, mondom ok, gázelvétel, és húzodom vissza. Erre úgy megy el mellettem, hogy nyomja a dudát, mint süket a csengőt. Persze akkor már én is mutattam neki az egyezményes jelet. Na, elhagytam a Suzit, és a körforgalomban ráestem a Picassora és nyomtam neki a dudát, majd toltam úgy 30km-en keresztül. Persze 100-110-nél nem ment ő sem többel. Aztán megelőztem, dudálás közepette, és bemutattam neki.
Nem vagyok idegbeteg alkat, de ezen nagyon bepöccentem. Se lendületben nem volt, sem mellettem nem volt hogy veszélyeztettem volna, ráadásul mielőtt dudált volna, vissza álltam a Suzi mögé. Azt is hozzá tenném, hogy még a záróvonalat sem léptem át addig... Úgy hogy nem értettem minek nyomja a dudát a teljes előzés alatt.
Nem vagy idegbteg, de azért toltad 30 km-  en keresztül.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Akkor én mit mondjak? Az ilyeneket elintézem egy "rohanj csak, szívesen hívok majd hozzád mentőt" megjegyzéssel. Ha nagyon haragszom, akkor meg annyit: "cserépedény paraszt".  Kacsint
Én is így szoktam, de ma elpattant bennem valami. Utána mondtam is Vikinek, hogy bocsi Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2578 Dátum: 2012. Augusztus 16. - 16:20:02 »

Ne panaszkodjunk, van rosszabb is a közlekedésben. Nézd a videót! Ukrajna!
Weresnek ajánlom különösen...
http://www.vezess.hu/vezetunk/totalis_orulet_ukran_utakon/38749/
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2579 Dátum: 2012. Augusztus 16. - 17:31:51 »

Ne panaszkodjunk, van rosszabb is a közlekedésben. Nézd a videót! Ukrajna!
Weresnek ajánlom különösen...
http://www.vezess.hu/vezetunk/totalis_orulet_ukran_utakon/38749/
Sajnos nálunk is egyre több olyan sofőr van aki felsőbbrendűnek érzi magát! 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!