Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 00:25:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 285067 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2460 Dátum: 2011. November 30. - 21:18:27 »

én sem száguldozom,pedig 260 fölött tud az Off power gép.140km/h max az áttételezés pedig az alacsony fordulatszámon tartás miatt került átépítésre. Vigyorog
attaqva, akkor majd kaposon gyorsulunk :? Vigyorog
Igen, elhozhatná Krisz ezt a technikát is. Bár olyan hosszú áttétellel már el sem gyorsulna az elméleti 260-ig. 
remélem addigra a küső is elkészül a megálmodott állapotra.De a "gép" mindenképp ott lesz. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2461 Dátum: 2011. December 03. - 20:04:40 »

asszép :O
jövök haza nemrég Székesfehérvárról a 7esen, sűrű ködben, egyszer csak jött szemben egy helyzetjelzős huszár :S na mondom, gratulálok haver!!! még a felkapcsolt lámpásokat is csak 100-200 méterről láttam....
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2462 Dátum: 2011. December 03. - 21:14:10 »

asszép :O
jövök haza nemrég Székesfehérvárról a 7esen, sűrű ködben, egyszer csak jött szemben egy helyzetjelzős huszár :S na mondom, gratulálok haver!!! még a felkapcsolt lámpásokat is csak 100-200 méterről láttam....
Pedig nem én voltam.. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2463 Dátum: 2011. December 03. - 23:03:58 »

Tegnap délutános voltam, fél 3-tól fél 11-ig. Azt hiszem jobb, ha nem is írom le, mert akkor holnap délig pötyöghetnék. De csak ízelítőnek azért mégis: egyenesnek piros, balra kanyarodónak nyilas zöld, Audi kikerüli az álló buszt, majd átmegy a tilos sávba, és berepül a kereszteződésbe, egy ártatlan kocsi, és közém, én is éppen kanyarodtam. (Bartók-Tétényi sarok) Nem öltem meg...Csak vészfékezéssel, meg szemmel, meg dudával, meg az utasok átkával. Este több autó egyáltalán nem volt kivilágítva, és sok helyzetjelzővel ment. Ők a látók, de mi nem őket. Weres most hosszú regényt írhatna helyettem, ezért lenne jó, ha egyszer jönne velem legalább egy kört, hadd lássa, hogy mi az igazi közlekedés.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2464 Dátum: 2011. December 04. - 15:51:41 »

Jöttem morogni kicsit, egyszerűen döbbenet mennyi bunkónak nincs rendben a világítása!
A mai akkumlátor és égő választék és minőség mellett egyszerűen nem igaz hogy nem lehet normális világítással közlekedni!

uff
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2465 Dátum: 2011. December 04. - 19:29:19 »

Jöttem morogni kicsit, egyszerűen döbbenet mennyi bunkónak nincs rendben a világítása!
A mai akkumlátor és égő választék és minőség mellett egyszerűen nem igaz hogy nem lehet normális világítással közlekedni!

uff
Bezzeg városban nyomják az első ködlámpát és a hátsó ködzárót is ezerrel!! Változtattak valamit a kresz-en, vagy még mindig jól tudom, hogy lakott területen nem szabad?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2466 Dátum: 2011. December 04. - 19:55:22 »

Jöttem morogni kicsit, egyszerűen döbbenet mennyi bunkónak nincs rendben a világítása!
A mai akkumlátor és égő választék és minőség mellett egyszerűen nem igaz hogy nem lehet normális világítással közlekedni!

uff
Bezzeg városban nyomják az első ködlámpát és a hátsó ködzárót is ezerrel!! Változtattak valamit a kresz-en, vagy még mindig jól tudom, hogy lakott területen nem szabad?
Igen jól tudod TILOS! Csak ezek a "sofőrök" nem használnak tükröt így nem látják hogy utol érték őket.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2467 Dátum: 2011. December 04. - 20:40:54 »

"44§ (4) Tompított vagy távolsági fényszóró helyett vagy mellett ködfényszórót, továbbá hátsó helyzetjelző ködlámpát abban az esetben szabad használni, ha a látási viszonyok ezt indokolják."

Nincs más megkötés, korlátozás a KRESZ-ben.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2468 Dátum: 2011. December 05. - 00:46:39 »

"44§ (4) Tompított vagy távolsági fényszóró helyett vagy mellett ködfényszórót, továbbá hátsó helyzetjelző ködlámpát abban az esetben szabad használni, ha a látási viszonyok ezt indokolják."

Nincs más megkötés, korlátozás a KRESZ-ben.
Köszi, én meg mindig lekapcsolom lakott területre érve... Régebben nem volt szabad.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2469 Dátum: 2011. December 09. - 14:32:42 »

Ma egy egészen furcsa rendhagyó dolgot láttam, saját két szép szememmel, bár meg is dörzsöltem, hogy biztosan jól látok-e és igen. Történt a dolog úgy, hogy külső sáv jobbra kanyarodik, szép hosszú sorban araszolnak benne az emberek, köztük egy BMW-s, aki nem kopasz, nem kisebbségi, jól öltözött fiatalember. Igaz a rendszámát nem láttam, ami azért gyanús, mert lehet, hogy nyugati volt, nem H-s, vagy SK-s. Mellette egyenesen menő sáv, ami a stadion parkolóhoz vezet. Suzuki Wagonos két roppant antipatikus barom, sor mellett el, majd ráhúz jobbra a BMW-re, éppen meg tudtak állni pár centire egymástól, én azt hittem, hogy össze is akadtak. Én ezt szemből láttam, balra akartam kanyarodni, de ez azért sikerült, mert még a Suzukisoknak állt feljebb, mindkét barom kiugrott, és mentek a BMW-snek nagy lendülettel, ordítva, nyitva hagyott ajtókkal, így persze mindenkit feltartottak, csak engem nem a busszal, mert uccu neki befordultam, és lám- lám a Suzukinak az első köténylemeze más színű volt. Talán mert máskor is agresszívek voltak, mit gondoltok? Végül nem folyt vér, mert most felcserélődtek a szerepek, normális BMW-s, ilyet még úgysem láttam, és kocsiból kiugró Suzukisok. Változik a világ? He Kacsint Vigyorog Nem álmodtam, láttam, ezt ma, amikor a 95-ösön dolgoztam. Hihetetlen? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2470 Dátum: 2011. December 09. - 16:48:34 »

Ma egy egészen furcsa rendhagyó dolgot láttam, saját két szép szememmel, bár meg is dörzsöltem, hogy biztosan jól látok-e és igen. Történt a dolog úgy, hogy külső sáv jobbra kanyarodik, szép hosszú sorban araszolnak benne az emberek, köztük egy BMW-s, aki nem kopasz, nem kisebbségi, jól öltözött fiatalember. Igaz a rendszámát nem láttam, ami azért gyanús, mert lehet, hogy nyugati volt, nem H-s, vagy SK-s. Mellette egyenesen menő sáv, ami a stadion parkolóhoz vezet. Suzuki Wagonos két roppant antipatikus barom, sor mellett el, majd ráhúz jobbra a BMW-re, éppen meg tudtak állni pár centire egymástól, én azt hittem, hogy össze is akadtak. Én ezt szemből láttam, balra akartam kanyarodni, de ez azért sikerült, mert még a Suzukisoknak állt feljebb, mindkét barom kiugrott, és mentek a BMW-snek nagy lendülettel, ordítva, nyitva hagyott ajtókkal, így persze mindenkit feltartottak, csak engem nem a busszal, mert uccu neki befordultam, és lám- lám a Suzukinak az első köténylemeze más színű volt. Talán mert máskor is agresszívek voltak, mit gondoltok? Végül nem folyt vér, mert most felcserélődtek a szerepek, normális BMW-s, ilyet még úgysem láttam, és kocsiból kiugró Suzukisok. Változik a világ? He Kacsint Vigyorog Nem álmodtam, láttam, ezt ma, amikor a 95-ösön dolgoztam. Hihetetlen? He Kacsint
Akkor a hülyeség nem autótípus függő?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2471 Dátum: 2011. December 09. - 17:52:55 »

Ma egy egészen furcsa rendhagyó dolgot láttam, saját két szép szememmel, bár meg is dörzsöltem, hogy biztosan jól látok-e és igen. Történt a dolog úgy, hogy külső sáv jobbra kanyarodik, szép hosszú sorban araszolnak benne az emberek, köztük egy BMW-s, aki nem kopasz, nem kisebbségi, jól öltözött fiatalember. Igaz a rendszámát nem láttam, ami azért gyanús, mert lehet, hogy nyugati volt, nem H-s, vagy SK-s. Mellette egyenesen menő sáv, ami a stadion parkolóhoz vezet. Suzuki Wagonos két roppant antipatikus barom, sor mellett el, majd ráhúz jobbra a BMW-re, éppen meg tudtak állni pár centire egymástól, én azt hittem, hogy össze is akadtak. Én ezt szemből láttam, balra akartam kanyarodni, de ez azért sikerült, mert még a Suzukisoknak állt feljebb, mindkét barom kiugrott, és mentek a BMW-snek nagy lendülettel, ordítva, nyitva hagyott ajtókkal, így persze mindenkit feltartottak, csak engem nem a busszal, mert uccu neki befordultam, és lám- lám a Suzukinak az első köténylemeze más színű volt. Talán mert máskor is agresszívek voltak, mit gondoltok? Végül nem folyt vér, mert most felcserélődtek a szerepek, normális BMW-s, ilyet még úgysem láttam, és kocsiból kiugró Suzukisok. Változik a világ? He Kacsint Vigyorog Nem álmodtam, láttam, ezt ma, amikor a 95-ösön dolgoztam. Hihetetlen? He Kacsint
Akkor a hülyeség nem autótípus függő?
Miért lenne az?
Motoros, bringás, gyalogos.... Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2472 Dátum: 2011. December 09. - 18:45:13 »

Ma egy egészen furcsa rendhagyó dolgot láttam, saját két szép szememmel, bár meg is dörzsöltem, hogy biztosan jól látok-e és igen. Történt a dolog úgy, hogy külső sáv jobbra kanyarodik, szép hosszú sorban araszolnak benne az emberek, köztük egy BMW-s, aki nem kopasz, nem kisebbségi, jól öltözött fiatalember. Igaz a rendszámát nem láttam, ami azért gyanús, mert lehet, hogy nyugati volt, nem H-s, vagy SK-s. Mellette egyenesen menő sáv, ami a stadion parkolóhoz vezet. Suzuki Wagonos két roppant antipatikus barom, sor mellett el, majd ráhúz jobbra a BMW-re, éppen meg tudtak állni pár centire egymástól, én azt hittem, hogy össze is akadtak. Én ezt szemből láttam, balra akartam kanyarodni, de ez azért sikerült, mert még a Suzukisoknak állt feljebb, mindkét barom kiugrott, és mentek a BMW-snek nagy lendülettel, ordítva, nyitva hagyott ajtókkal, így persze mindenkit feltartottak, csak engem nem a busszal, mert uccu neki befordultam, és lám- lám a Suzukinak az első köténylemeze más színű volt. Talán mert máskor is agresszívek voltak, mit gondoltok? Végül nem folyt vér, mert most felcserélődtek a szerepek, normális BMW-s, ilyet még úgysem láttam, és kocsiból kiugró Suzukisok. Változik a világ? He Kacsint Vigyorog Nem álmodtam, láttam, ezt ma, amikor a 95-ösön dolgoztam. Hihetetlen? He Kacsint
Akkor a hülyeség nem autótípus függő?
Miért lenne az?
Motoros, bringás, gyalogos.... Mosolyog
Taxis, furgonos....  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Kacsint Kacsint Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2473 Dátum: 2011. December 10. - 00:39:07 »

érdekes állatfajjal találkoztam este 11 kor. haladok az Üllőin befelé és a Nagyvárad tér után lámpánál, ahogy zöldre váltott nekünk, jobbról egy kivilágítatlan f astra zúgott be elénk keresztbe, miközben már elindultunk, de szerencsére mindenki észrevette a vadbarmot és elengedték.
a másik meg az okos szuzukis.....2x2 sáv belsőből jobbra kanyarodik, aztán külsőből balra egy sarokkal utána
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2474 Dátum: 2011. December 10. - 12:36:37 »

érdekes állatfajjal találkoztam este 11 kor. haladok az Üllőin befelé és a Nagyvárad tér után lámpánál, ahogy zöldre váltott nekünk, jobbról egy kivilágítatlan f astra zúgott be elénk keresztbe, miközben már elindultunk, de szerencsére mindenki észrevette a vadbarmot és elengedték.
a másik meg az okos szuzukis.....2x2 sáv belsőből jobbra kanyarodik, aztán külsőből balra egy sarokkal utána
Nagy autónak kell a nagy kanyarodási ív.
Most mi a baj ezzel.
Nem értelek.  Vigyorog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!