Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 20:30:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284907 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2415 Dátum: 2011. November 15. - 19:25:26 »

ma délután volt 3 izgalmas esetem, ebből 2 halvérű magyar azt tette, hogy jövök a sávomban, de nekik fontos volt a mellékutcából/útról elém csorogni és ezt a tempót folytatni. Különösebben egyik sem zavartatta magát, hogy 20-30-cal gurul előttem utána is. Előbbinek ráfeküdtem a dudára, a másiknak csak refiztem az arcába. A harmadik eset egy igazi öntörvényű ... volt, Dózsa-Kerepesi sarkon állunk a lámpánál, ugye jobbra, majd balra kanyarodnak a sávok, haver már egyből a középsőbe jön mellőlem a belsőből, ahol én vagyok. Dudálok neki mint állat, és flegmán nem érti mi a bajom, mert ő 3 sávban akar kanyarodni. szívesen arcon talpaltam volna, nem tett jót a vérnyomásomnak egyik eset sem.
elegem van a sok öntörvényű bamba f...ból!!!!!!!!

Nekem ilyen storyból nem 3, hanem 23 jut egy napra!
Lehet nekem is elegem? Kacsint Mosolyog
persze, nyugodtan. igaz én nem egész nap vezetek, ma is csak kétszer fél órát, de elég volt, köszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2416 Dátum: 2011. November 15. - 20:08:23 »

ma délután volt 3 izgalmas esetem, ebből 2 halvérű magyar azt tette, hogy jövök a sávomban, de nekik fontos volt a mellékutcából/útról elém csorogni és ezt a tempót folytatni. Különösebben egyik sem zavartatta magát, hogy 20-30-cal gurul előttem utána is. Előbbinek ráfeküdtem a dudára, a másiknak csak refiztem az arcába. A harmadik eset egy igazi öntörvényű ... volt, Dózsa-Kerepesi sarkon állunk a lámpánál, ugye jobbra, majd balra kanyarodnak a sávok, haver már egyből a középsőbe jön mellőlem a belsőből, ahol én vagyok. Dudálok neki mint állat, és flegmán nem érti mi a bajom, mert ő 3 sávban akar kanyarodni. szívesen arcon talpaltam volna, nem tett jót a vérnyomásomnak egyik eset sem.
elegem van a sok öntörvényű bamba f...ból!!!!!!!!

Nekem ilyen storyból nem 3, hanem 23 jut egy napra!
Lehet nekem is elegem? Kacsint Mosolyog
persze, nyugodtan. igaz én nem egész nap vezetek, ma is csak kétszer fél órát, de elég volt, köszi
Weres! Tudod, előbb- utóbb agyvérzést fogsz kapni, és akkor már úgysem vezethetsz, szép nyugodt lesz az életed. Ha ilyenektől Jopek, Meatload, Stocz, MNT, meg én, és a többi, aki sokat megy, így kiakadnánk, már rég a sírban lennénk, és özvegyek, és árvák zokognának. Neked könnyű, mert max egy órát hergelnek, ezért tudsz így kiakadni. Van egy ötletem: gondold végig, hogy már csak azért sem tudnak ezentúl felbosszantani, mert ezek direkt azt akarják, hogy infarktust kapj, erre vannak felbérelve. Nos, őket üsse meg a guta, mert már csak azért sem borulsz ki, elnézően mosolyogsz rajtuk, hogy hiába próbálkoznak a kis hülyék, csak magamban, és talán még külsőleg is mosolygok rajtuk, hogy milyen szerencsétlenek, nekik nem sikerülhet, mert én különb vagyok náluk, néhány pofátlan, és hülye miatt nem hagyom magam leszázalékoltatni egy sztrok miatt, azt kapják meg ők. Képzeld 25 évi pesti buszozás után hogy néznék ki, ha olyan lennék, mint Te? Aggódom Érted, mert ezek szerint még mindig nem javultál meg, még mindig veszélyben vagy.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2417 Dátum: 2011. November 16. - 06:59:55 »

Én ma reggel kifogtam egy igazi barom Taxist.
Mielőtt valaki megkövezne, nem általánosítok.
Tatabánya, kenyérgyári kereszteződés, állunk a lámpánál, az egyenesen továbbhaladó vagy balra lekanyarodó sávban, a balra kanyarodó üres.
Zöldre vált a lámpa, szépen elindulunk.
Látom ám azonban a bal tükörben, hogy jön egy rakéta, mondom magamban ez érdekes bal kanyar lesz.
Hát nem az volt.
Záróvonal mit neki, szemből is van egy lekanyarodó sáv, az sem számít, és bevágódna elém, ugyanis őkelme egyenesen menne, megelőzve mindenkit szabálytalanul a kereszteződésben.
Mellesleg három autó volt mögöttem, simán átért volna, de ő siet.
Jutalmul kapott egy Lacetti dudaszinfóniát, és egy erőteljes fényorgonát az idiótája.   Vigyorog
És természetesen nem értette, hogy miért.
Nagy az isten állatkertje, a kerítés meg ugye alacsony. 
Naplózva

Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #2418 Dátum: 2011. November 16. - 09:34:44 »

Ma reggel volt szerencsém az év barmához.
Ködben jövök a 26-on Ózdra. Utolérek egy kocsisort, benne busz, kamion... Köd van, azonban mégis indokolatlanul lassan haladunk. Lekanyarodnak, előzgetnek előttem, én is előzök, aztán lassan utolérem a sorban az első autót: BMW 5-ös kombi. Hosszabb egyenes, egész jól belátható, mégis 40-es tempó a bömcsitől, megelőzöm. Közben átnézek a sofőrjére, és ekkor a látványtól agyilag ledobtam a láncot: Mutatósnak mondható harmincas hölgy  n a p s z e m ü v e g b e n  vezet. Nem, nem a hajráf funkciót látja el a szemüveg, hanem rendesen az orrán a fülére akasztva...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2419 Dátum: 2011. November 16. - 09:43:05 »

Azért azt megnézném, amikor valaki meatloaf munkaeszközén át próbálna meg sávot váltan. Vagy ehy Ik280-on keresztül. Bár az sanszossan akár szét is eshet.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2420 Dátum: 2011. November 16. - 09:45:49 »

Ma reggel volt szerencsém az év barmához.
Ködben jövök a 26-on Ózdra. Utolérek egy kocsisort, benne busz, kamion... Köd van, azonban mégis indokolatlanul lassan haladunk. Lekanyarodnak, előzgetnek előttem, én is előzök, aztán lassan utolérem a sorban az első autót: BMW 5-ös kombi. Hosszabb egyenes, egész jól belátható, mégis 40-es tempó a bömcsitől, megelőzöm. Közben átnézek a sofőrjére, és ekkor a látványtól agyilag ledobtam a láncot: Mutatósnak mondható harmincas hölgy  n a p s z e m ü v e g b e n  vezet. Nem, nem a hajráf funkciót látja el a szemüveg, hanem rendesen az orrán a fülére akasztva...
lehet volt pár monoklija  vagy csak ennyire buta és nyári gumival közlekedik ráadásul
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2421 Dátum: 2011. November 16. - 15:50:35 »

Én csak mosolyogni szoktam Weres morgolódásain.Sok száz km-t megyek naponta a tgk-val,sztem a legnagyobb veszélyt mostanság a kreszt minimálisan sem betartó agresszív minden mindegy alapon közlekedő román kamionok jelentik.De gondolom mindenki néz híradót.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2422 Dátum: 2011. November 16. - 16:46:48 »

Most írjam le a baromarcút, aki a belső sávban balra indexelt, majd zöldre váltó lámpánál lekeresztezte a mit sem sejtőket jobbra fordulván. Megúszta mindenki. Mert a belsőből jobbra kanyarodást már megszoktam a buszom előtt csak így lehet, ez nyilvánvaló, de ezek nem szoktak indexelni általában. Most végre valaki használta, csak hát fordítva, hogy még nagyobb legyen a meglepetés. Elgondolom, ha ezt Weressel, Yetivel, nem is beszélve, ha Krisszel tette volna meg...Minimum leéget volna a duda a túlmelegedéstől. Esetleg utána mentek volna, és akkor bármi megtörténhetett volna. Be kell venni a Lesarom tablettát, és lenézően lemosolyogni, hogy lám, nem sikerült megölnöd, idióta.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2423 Dátum: 2011. November 16. - 19:05:24 »

Most írjam le a baromarcút, aki a belső sávban balra indexelt, majd zöldre váltó lámpánál lekeresztezte a mit sem sejtőket jobbra fordulván. Megúszta mindenki. Mert a belsőből jobbra kanyarodást már megszoktam a buszom előtt csak így lehet, ez nyilvánvaló, de ezek nem szoktak indexelni általában. Most végre valaki használta, csak hát fordítva, hogy még nagyobb legyen a meglepetés. Elgondolom, ha ezt Weressel, Yetivel, nem is beszélve, ha Krisszel tette volna meg...Minimum leéget volna a duda a túlmelegedéstől. Esetleg utána mentek volna, és akkor bármi megtörténhetett volna. Be kell venni a Lesarom tablettát, és lenézően lemosolyogni, hogy lám, nem sikerült megölnöd, idióta.
Szerintem meg egy kicsit túlreagálod, vagy többet vonsz le belőle, mint amit leírtunk.
Én kizárólag figyelmeztetésre használom mind a kürtöt, mind pedig a refit.
Joga van tudni a népművészeti cserépedénynek, hogy igenis hibázott.
Nem sodorom őt ezzel indokolatlan veszélyhelyzetbe, de tudatom vele, hogy ezt bizony elk...ta.
Ennyi.
A pillanatnyi mérgelődésnél ezek többet nem érnek, nem is idegesítem magam.
Ha viszont zavar, hogy leírom negatív élményeimet, szólj, és akkor nem teszem.
De ne skatulyázz be.
Azt nem szeretem.

Nem vagyok dühöngő őrült, vigyáznom kell magamra.
Sok idióta van az utakon, belőlem meg csak egy van.  Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2424 Dátum: 2011. November 16. - 19:52:04 »

Most írjam le a baromarcút, aki a belső sávban balra indexelt, majd zöldre váltó lámpánál lekeresztezte a mit sem sejtőket jobbra fordulván. Megúszta mindenki. Mert a belsőből jobbra kanyarodást már megszoktam a buszom előtt csak így lehet, ez nyilvánvaló, de ezek nem szoktak indexelni általában. Most végre valaki használta, csak hát fordítva, hogy még nagyobb legyen a meglepetés. Elgondolom, ha ezt Weressel, Yetivel, nem is beszélve, ha Krisszel tette volna meg...Minimum leéget volna a duda a túlmelegedéstől. Esetleg utána mentek volna, és akkor bármi megtörténhetett volna. Be kell venni a Lesarom tablettát, és lenézően lemosolyogni, hogy lám, nem sikerült megölnöd, idióta.
Szerintem meg egy kicsit túlreagálod, vagy többet vonsz le belőle, mint amit leírtunk.
Én kizárólag figyelmeztetésre használom mind a kürtöt, mind pedig a refit.
Joga van tudni a népművészeti cserépedénynek, hogy igenis hibázott.
Nem sodorom őt ezzel indokolatlan veszélyhelyzetbe, de tudatom vele, hogy ezt bizony elk...ta.
Ennyi.
A pillanatnyi mérgelődésnél ezek többet nem érnek, nem is idegesítem magam.
Ha viszont zavar, hogy leírom negatív élményeimet, szólj, és akkor nem teszem.
De ne skatulyázz be.
Azt nem szeretem.

Nem vagyok dühöngő őrült, vigyáznom kell magamra.
Sok idióta van az utakon, belőlem meg csak egy van.  Vigyorog
Yeti! Miért vetted Magadra. Természetes, hogy van olyan, hogy dudálva jelez az ember, nem is erre gondoltam, csak a "büntetésre", ami nagy baj, ha alkalmazzuk. Erről majd mesélek egy velem megtörtént esetet, bírósági ügy lett belőle. Nem zavar senkinek, semmilyen véleménye, így a tied sem, sőt, nézz vissza pár hsz-t, és látod az együtt gondolkodásunkat is. Név szerint csak Werest szoktam cikizni, ő már megszokta, ő tényleg ki tud borulni. Nem vagy skatulyában, ne aggódj! A dudálással csak úgy nem értek egyet, ha valaki nemcsak jelez vele, hanem ráfekszik, és nyomja végtelenül, ami másokat is zavar, esetleg megijeszt. Bocs, ha megbántottalak volna, nem akartam, és ne lihegjük túl a dolgot, csak véleményeztünk valamit. Oké? Béke?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2425 Dátum: 2011. November 16. - 20:12:56 »

Most írjam le a baromarcút, aki a belső sávban balra indexelt, majd zöldre váltó lámpánál lekeresztezte a mit sem sejtőket jobbra fordulván. Megúszta mindenki. Mert a belsőből jobbra kanyarodást már megszoktam a buszom előtt csak így lehet, ez nyilvánvaló, de ezek nem szoktak indexelni általában. Most végre valaki használta, csak hát fordítva, hogy még nagyobb legyen a meglepetés. Elgondolom, ha ezt Weressel, Yetivel, nem is beszélve, ha Krisszel tette volna meg...Minimum leéget volna a duda a túlmelegedéstől. Esetleg utána mentek volna, és akkor bármi megtörténhetett volna. Be kell venni a Lesarom tablettát, és lenézően lemosolyogni, hogy lám, nem sikerült megölnöd, idióta.
Szerintem meg egy kicsit túlreagálod, vagy többet vonsz le belőle, mint amit leírtunk.
Én kizárólag figyelmeztetésre használom mind a kürtöt, mind pedig a refit.
Joga van tudni a népművészeti cserépedénynek, hogy igenis hibázott.
Nem sodorom őt ezzel indokolatlan veszélyhelyzetbe, de tudatom vele, hogy ezt bizony elk...ta.
Ennyi.
A pillanatnyi mérgelődésnél ezek többet nem érnek, nem is idegesítem magam.
Ha viszont zavar, hogy leírom negatív élményeimet, szólj, és akkor nem teszem.
De ne skatulyázz be.
Azt nem szeretem.

Nem vagyok dühöngő őrült, vigyáznom kell magamra.
Sok idióta van az utakon, belőlem meg csak egy van.  Vigyorog
Yeti! Miért vetted Magadra. Természetes, hogy van olyan, hogy dudálva jelez az ember, nem is erre gondoltam, csak a "büntetésre", ami nagy baj, ha alkalmazzuk. Erről majd mesélek egy velem megtörtént esetet, bírósági ügy lett belőle. Nem zavar senkinek, semmilyen véleménye, így a tied sem, sőt, nézz vissza pár hsz-t, és látod az együtt gondolkodásunkat is. Név szerint csak Werest szoktam cikizni, ő már megszokta, ő tényleg ki tud borulni. Nem vagy skatulyában, ne aggódj! A dudálással csak úgy nem értek egyet, ha valaki nemcsak jelez vele, hanem ráfekszik, és nyomja végtelenül, ami másokat is zavar, esetleg megijeszt. Bocs, ha megbántottalak volna, nem akartam, és ne lihegjük túl a dolgot, csak véleményeztünk valamit. Oké? Béke?
Béke?
Nem is volt háború.  Vigyorog
Véleménycsere volt, ahogy írtad te is. Ennyi.
Naplózva

guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2426 Dátum: 2011. November 16. - 20:24:25 »

Most írjam le a baromarcút, aki a belső sávban balra indexelt, majd zöldre váltó lámpánál lekeresztezte a mit sem sejtőket jobbra fordulván. Megúszta mindenki. Mert a belsőből jobbra kanyarodást már megszoktam a buszom előtt csak így lehet, ez nyilvánvaló, de ezek nem szoktak indexelni általában. Most végre valaki használta, csak hát fordítva, hogy még nagyobb legyen a meglepetés. Elgondolom, ha ezt Weressel, Yetivel, nem is beszélve, ha Krisszel tette volna meg...Minimum leéget volna a duda a túlmelegedéstől. Esetleg utána mentek volna, és akkor bármi megtörténhetett volna. Be kell venni a Lesarom tablettát, és lenézően lemosolyogni, hogy lám, nem sikerült megölnöd, idióta.
Szerintem meg egy kicsit túlreagálod, vagy többet vonsz le belőle, mint amit leírtunk.
Én kizárólag figyelmeztetésre használom mind a kürtöt, mind pedig a refit.
Joga van tudni a népművészeti cserépedénynek, hogy igenis hibázott.
Nem sodorom őt ezzel indokolatlan veszélyhelyzetbe, de tudatom vele, hogy ezt bizony elk...ta.
Ennyi.
A pillanatnyi mérgelődésnél ezek többet nem érnek, nem is idegesítem magam.
Ha viszont zavar, hogy leírom negatív élményeimet, szólj, és akkor nem teszem.
De ne skatulyázz be.
Azt nem szeretem.

Nem vagyok dühöngő őrült, vigyáznom kell magamra.
Sok idióta van az utakon, belőlem meg csak egy van.  Vigyorog
Az ilyen emberek sajnos tudják is ,hogy hibáznak sőt szerintem tudatosan újra és újra megismétlik. Én is rá szoktam feküdni a kürtre de hiába ezek sza**ják le a többi autóst ,ők felsőbbrendűnek hiszik magukat.......
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2427 Dátum: 2011. November 17. - 08:35:20 »

Az ilyen emberek sajnos tudják is ,hogy hibáznak sőt szerintem tudatosan újra és újra megismétlik. Én is rá szoktam feküdni a kürtre de hiába ezek sza**ják le a többi autóst ,ők felsőbbrendűnek hiszik magukat.......
itt a pont, ez a mai mentalitás és a rosszindulat élteti az öntörvényű értéktelen embereket
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2428 Dátum: 2011. November 17. - 21:21:19 »

Egyetértek hogy sok a rosszindulatú agresszív barom, azt hiszik egyedül vannak az úton!
Jön a tél többet vezetünk sötétben, új divat a városi reflektor használat!
 Majd minden hétre jut egy kettő, és részemről ílyenkor én is biztosítom a viszont díszvilágítást, hagy legyen neki is jó!
Jelzem sok autónak nincs olyan jó erős világítása mint a Lacsinak  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 17. - 21:23:26 írta Zoltán » Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2429 Dátum: 2011. November 17. - 22:02:29 »

Egyetértek hogy sok a rosszindulatú agresszív barom, azt hiszik egyedül vannak az úton!
Jön a tél többet vezetünk sötétben, új divat a városi reflektor használat!
 Majd minden hétre jut egy kettő, és részemről ílyenkor én is biztosítom a viszont díszvilágítást, hagy legyen neki is jó!
Jelzem sok autónak nincs olyan jó erős világítása mint a Lacsinak  Vigyorog
Ezek a nappali refisek igen sokan vannak ez tény.Napi szinten futok velük össze.De már csak magamban morgok az ilyenek miatt is,amióta az újonnan megépített Off ketyegőssel járok.
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!