Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 20:26:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284893 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2400 Dátum: 2011. Szeptember 26. - 11:50:22 »

Rég jártál erre valóban Kripic  Mosolyog
csak kissé lehiggadtam  Vigyorog
ma viszont a lacsi és az én életemre tört egy mazdás  . úgy váltott rám sávot jobbról, hogy indexelt, de ahogy mellettem volt már szép lassan húzta rám, miközben 5 km/h-val többel haladt nálam. ez meglepi szerűen ért, mert épp nézegettem a bal oldali tükörbe, hogy mikor férek be a belsőbe. ijedtemben motorfék és dudálás némi hadonászással. aztán inkább nem mentem utána, hogy kibelezzem, mert ilyen férgek miatt nem fogok bíróságra járkálni.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2401 Dátum: 2011. Szeptember 26. - 14:48:17 »

Rég jártál erre valóban Kripic  Mosolyog
csak kissé lehiggadtam  Vigyorog
ma viszont a lacsi és az én életemre tört egy mazdás  . úgy váltott rám sávot jobbról, hogy indexelt, de ahogy mellettem volt már szép lassan húzta rám, miközben 5 km/h-val többel haladt nálam. ez meglepi szerűen ért, mert épp nézegettem a bal oldali tükörbe, hogy mikor férek be a belsőbe. ijedtemben motorfék és dudálás némi hadonászással. aztán inkább nem mentem utána, hogy kibelezzem, mert ilyen férgek miatt nem fogok bíróságra járkálni.  Vigyorog
Még szerencse, hogy higgadt voltál!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2402 Dátum: 2011. Szeptember 26. - 16:54:07 »

Rég jártál erre valóban Kripic  Mosolyog
csak kissé lehiggadtam  Vigyorog
ma viszont a lacsi és az én életemre tört egy mazdás  . úgy váltott rám sávot jobbról, hogy indexelt, de ahogy mellettem volt már szép lassan húzta rám, miközben 5 km/h-val többel haladt nálam. ez meglepi szerűen ért, mert épp nézegettem a bal oldali tükörbe, hogy mikor férek be a belsőbe. ijedtemben motorfék és dudálás némi hadonászással. aztán inkább nem mentem utána, hogy kibelezzem, mert ilyen férgek miatt nem fogok bíróságra járkálni.  Vigyorog
Még szerencse, hogy higgadt voltál!  Kacsint Vigyorog
hát igen  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2403 Dátum: 2011. Szeptember 29. - 11:44:33 »

Rég jártál erre valóban Kripic  Mosolyog
csak kissé lehiggadtam  Vigyorog
ma viszont a lacsi és az én életemre tört egy mazdás  . úgy váltott rám sávot jobbról, hogy indexelt, de ahogy mellettem volt már szép lassan húzta rám, miközben 5 km/h-val többel haladt nálam. ez meglepi szerűen ért, mert épp nézegettem a bal oldali tükörbe, hogy mikor férek be a belsőbe. ijedtemben motorfék és dudálás némi hadonászással. aztán inkább nem mentem utána, hogy kibelezzem, mert ilyen férgek miatt nem fogok bíróságra járkálni.  Vigyorog
Még szerencse, hogy higgadt voltál!  Kacsint Vigyorog
hát igen  Vigyorog
Én meg egyre nehezebben tolerálom az idiótákat az utakon.
Pillanatokon belül felhúzom magam a rengeteg hülyeségen.

Nemhogy hozzászoknék a tudatlan barmokhoz, hanem egyre jobban bepöccenek tőlük.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2404 Dátum: 2011. Október 05. - 20:58:08 »

Rég jártál erre valóban Kripic  Mosolyog
csak kissé lehiggadtam  Vigyorog
ma viszont a lacsi és az én életemre tört egy mazdás  . úgy váltott rám sávot jobbról, hogy indexelt, de ahogy mellettem volt már szép lassan húzta rám, miközben 5 km/h-val többel haladt nálam. ez meglepi szerűen ért, mert épp nézegettem a bal oldali tükörbe, hogy mikor férek be a belsőbe. ijedtemben motorfék és dudálás némi hadonászással. aztán inkább nem mentem utána, hogy kibelezzem, mert ilyen férgek miatt nem fogok bíróságra járkálni.  Vigyorog
Még szerencse, hogy higgadt voltál!  Kacsint Vigyorog
hát igen  Vigyorog
Én meg egyre nehezebben tolerálom az idiótákat az utakon.
Pillanatokon belül felhúzom magam a rengeteg hülyeségen.

Nemhogy hozzászoknék a tudatlan barmokhoz, hanem egyre jobban bepöccenek tőlük.
Hat, draga baratom, akkor bezony oregszel.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2405 Dátum: 2011. Október 17. - 12:37:22 »

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/mentoauto_karambolozott_parkolasfelugyelettel
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2406 Dátum: 2011. Október 19. - 10:25:41 »

Tegnap hazafelé kishíjján széttörtek.

1-es főút, Tarjáni elágazásnál szerettem volna keresztben áthajtani a főúton.
Szemből jó, balról jó, jobbról jó.
Nekiindulok, erre a semmiből egy platós Transit vagy 150-el robog felém, villog dudál.     
Elég rossz ez a kereszteződés, sok a baleset.
Ez a nem tudom minek nevezzem Bicske felől jött, ahol a vasúti híd előtt még van egy 60-as tábla.

Szerencsére nem történt semmi baj.
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2407 Dátum: 2011. Október 19. - 15:05:29 »

Tegnap hazafelé kishíjján széttörtek.

1-es főút, Tarjáni elágazásnál szerettem volna keresztben áthajtani a főúton.
Szemből jó, balról jó, jobbról jó.
Nekiindulok, erre a semmiből egy platós Transit vagy 150-el robog felém, villog dudál.     
Elég rossz ez a kereszteződés, sok a baleset.
Ez a nem tudom minek nevezzem Bicske felől jött, ahol a vasúti híd előtt még van egy 60-as tábla.

Szerencsére nem történt semmi baj.
Az tényleg egy nagyon rossz kereszteződés. Kevés helyen szoktam kilőni, de az egy olyan hely, ahol minél hamarabb át akarok én is érni.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2408 Dátum: 2011. Október 30. - 08:28:57 »

Ünnepek!! Vigyázat!! Trabantok, skodák nagypapákkal és nagymamákkal előbújtak.
Gyakorlatlan anyukák 60km/h-val közúton, ránézés nélkül forgolódva a parkolóban.
Vigyetek magatokkal nyugibogyót!!  Kacsint
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2409 Dátum: 2011. Október 30. - 13:37:38 »

Ünnepek!! Vigyázat!! Trabantok, skodák nagypapákkal és nagymamákkal előbújtak.
Gyakorlatlan anyukák 60km/h-val közúton, ránézés nélkül forgolódva a parkolóban.
Vigyetek magatokkal nyugibogyót!!  Kacsint
Pestiek inkább villamossal, ha lehet. A busz is beragad- sajnos, tapasztalatból mondom. Pl.: 600m fél óra a Sírkert úton a Köztemető felé a 95-össel, és még csak ez hétfőn volt!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #2410 Dátum: 2011. November 14. - 08:13:52 »

Szerintetek érvényes a Szmogriadó rendelet II. Szmoghelyzet kialakulásának megelőzése fejezete? Nem igazán tudok kiigazodni rajta, hogy egy külön rendelettel lép-e hatályba, vagy érvényben van minden télen. Egy off miatt volna kérdéses, mert ő piros matricás.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2411 Dátum: 2011. November 14. - 08:31:19 »

Szerintetek érvényes a Szmogriadó rendelet II. Szmoghelyzet kialakulásának megelőzése fejezete? Nem igazán tudok kiigazodni rajta, hogy egy külön rendelettel lép-e hatályba, vagy érvényben van minden télen. Egy off miatt volna kérdéses, mert ő piros matricás.
Én úgy olvasom, hogy a II fejezet a sárga plakketes autókra vonatkozó rendelet, de még nem hatályos.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #2412 Dátum: 2011. November 14. - 10:16:36 »

Hát ezért is zavaros az egész, mert most már tudtommal nincs is sárga plakett, hanem 4 szín van, fekete, piros, kék és zöld.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2413 Dátum: 2011. November 15. - 18:06:15 »

ma délután volt 3 izgalmas esetem, ebből 2 halvérű magyar azt tette, hogy jövök a sávomban, de nekik fontos volt a mellékutcából/útról elém csorogni és ezt a tempót folytatni. Különösebben egyik sem zavartatta magát, hogy 20-30-cal gurul előttem utána is. Előbbinek ráfeküdtem a dudára, a másiknak csak refiztem az arcába. A harmadik eset egy igazi öntörvényű ... volt, Dózsa-Kerepesi sarkon állunk a lámpánál, ugye jobbra, majd balra kanyarodnak a sávok, haver már egyből a középsőbe jön mellőlem a belsőből, ahol én vagyok. Dudálok neki mint állat, és flegmán nem érti mi a bajom, mert ő 3 sávban akar kanyarodni. szívesen arcon talpaltam volna, nem tett jót a vérnyomásomnak egyik eset sem.
elegem van a sok öntörvényű bamba f...ból!!!!!!!!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #2414 Dátum: 2011. November 15. - 18:47:48 »

ma délután volt 3 izgalmas esetem, ebből 2 halvérű magyar azt tette, hogy jövök a sávomban, de nekik fontos volt a mellékutcából/útról elém csorogni és ezt a tempót folytatni. Különösebben egyik sem zavartatta magát, hogy 20-30-cal gurul előttem utána is. Előbbinek ráfeküdtem a dudára, a másiknak csak refiztem az arcába. A harmadik eset egy igazi öntörvényű ... volt, Dózsa-Kerepesi sarkon állunk a lámpánál, ugye jobbra, majd balra kanyarodnak a sávok, haver már egyből a középsőbe jön mellőlem a belsőből, ahol én vagyok. Dudálok neki mint állat, és flegmán nem érti mi a bajom, mert ő 3 sávban akar kanyarodni. szívesen arcon talpaltam volna, nem tett jót a vérnyomásomnak egyik eset sem.
elegem van a sok öntörvényű bamba f...ból!!!!!!!!

Nekem ilyen storyból nem 3, hanem 23 jut egy napra!
Lehet nekem is elegem? Kacsint Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!