Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 18:31:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284867 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2370 Dátum: 2011. Augusztus 29. - 22:38:41 »

ma megint fickós hangulatba hozott egy kisgyerek a teherautóval főútvonalon (Üllői út) minden mellékútról besorolni várót beengedett  igaz este volt, de azért kérdőre vontam bekanyarodás előtt mellé gurulva. honnan gondolja, hogy jófejnek kell lennie, ha mögötte kocsioszlop van főfőfőfőfőútvonalon  He persze mindezt nem ilyen finoman  Vigyorog először mosolygott zavarában, aztán elment az életkedve  Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2371 Dátum: 2011. Szeptember 01. - 20:25:26 »

Na, érzem hogy itt az ősz, egyre többen közlekednek... főleg akik nem tudnak Tegnap haza felé kereszteződésben áll egy Suzi egy őszes manussal. Balra indexel, hogy rákanyarodik az egyirányú utcába. Én mögötte, szintén, hogy megyek balra. Jobbról jönnek, megvárjuk őket... messzebbről jönnek, azokat is megvártuk... szomszéd városból jövőket is megvártuk. Már kezdett elgurulni a gyógyszerem, mögöttünk kocsisor. Látom ám, hogy a jobbra mellettünk lévő zebrán menne át egy gyalogos, és érkezik egy tanuló vezető is. Na mondom, a tanuló tuti megáll a gyalogosnak, és így végre kikanyarodhatunk. Nem, megvártuk őket is. Na akkor már kezem a dudán, de mondom nem ijesztgetek senkit inkább. Aztán a Suzis akkora ívben fordult ki csikorgó kerekekkel, hogy majdnem a szemközti járdán landolt Mosolyog Haza felé szintén volt egy érdekes szitu, de azt nincs erőm elmesélni.
Ma reggel meg melóhelyemen várom Vikit, hogy a szokásos puszijáért jöjjön Mosolyog Pittyeg a telóm: bocs, nem megyek be, karamboloztunk. Na úr isten.
Hát az történt, hogy barátnőjével közlekedtek a 2 sávos úton a városban, 50-60-al. Előttük kocsisor lassít, ők is lassítanak. Erre egy a kocsik között cikázó Toyotás pont akkor váltott az ő sávjukba, és hátulról beléjük. Vikit mindig szidom, hogy kösse be az övet (nem szereti). A baleset előtt a barátnője is mondta, és be is kötötte. Mondta is, hogy mától mindig beköti.
Amúgy milyen autóval voltak? Lacetti Sedan. Amik kukázásra kerülnek: lökkös, csomagtartó, lámpák, esetleg a hátsó oldal elemek.
A balesetnél megállt egy autós, aki maradt tanúként, ugyanis a Toyotás fel****ta az ő idegrendszerét is, mert 3x előzte meg úgy, hogy majdnem összementek.
Remélem a héten már több eksön nem lesz.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #2372 Dátum: 2011. Szeptember 01. - 22:33:35 »

Szerdán reggel felkeltünk, elindultunk Budapestre Nyíregyházáról. 120al nyugodt tempós autókázás, semmi gond forgalom ok. Indulás haza este fél hétkor, végig az autópályán, besötétedet menet közben, minden ok. Menet közben kombi octavia megelőz, minden ok. Meglátom a táblát, Nyíregyháza letérő, öröm, mindjárt otthon, semmi gond. Messziről látom, octavia indexel, letér ő is. De nem, letérő végénél, egyszer csak megáll, elakadásjelzőt bekapcsolta. Én taposom a féket a letérő sávban, fénykürt, majd duda ezerrel; észrevegyél barom arc, hogy jövök, nehogy elindulj, mert nekem és kis családnak akkor off. Kikerültem, haladunk Nyíh felé, piros lámpa megfog. Oldalra nézek, octavia pilot magyaráz, integet. Én vissza, majd egy kis anyázás, lámpa zöldre váltott, egyes kis gáz, kettes padló, pilot meg nézett maga körül hova tüntem. Csak azért dudáltam még a pályán, hogy jövök figyelj. Félre értet.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2373 Dátum: 2011. Szeptember 02. - 07:20:26 »

piros lámpa megfog.  NyíhOldalra nézek, octavia pilot magyaráz, integet. Én vissza, majd egy kis anyázás, lámpa zöldre váltott, egyes kis gáz, kettes padló, pilot meg nézett maga körül hova tüntem. Csak azért dudáltam még a pályán, hogy jövök figyelj. Félre értet.
hát vannak ilyen kemény legények, de csak a kocsiban nagy az arcuk. én tegnap elindulok otthonról, ráhajtok az M5 melletti gyorsforgalmira, ami elég széles, mert buszmegálló is van, tehát 2 autó is elfér egymás mellett, igaz 1 sáv van. szóval felveszem a tempót szépen, mert még hideg volt a motor, már felgyorsultam 55 körülre és izomból mögém érkezik egy kisteher, rá a seggemre. lehúzódtam balra, hogy ha annyira sietős előzzön meg, de nem. ő berántja balra mögém ugyanúgy a picsámban. na mondom okos és kedves gyerek, ez sem haladni akar, csak biztos zavarja, hogy túl sok foga van. halvérű öcsémet felbXXXta a szitu és hadonászott neki  Vigyorog , mondjuk télleg elég undorító volt a folyami egér. aztán lassulunk, torlódunk az elágazásnál, erre hallom, hogy mögöttem üresben bőgeti a motort, aztán elhaldva mellettünk csúnyán néz át. javasoltuk, hogy álljon félre, ha problémája van, de arra nem volt esze, csak keménykedni. komolyan mondom nem értem az embereket! jószándékból hagyok neki helyet, erre bunkó parasztul kell kakaskodni 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2374 Dátum: 2011. Szeptember 02. - 09:00:00 »

piros lámpa megfog.  NyíhOldalra nézek, octavia pilot magyaráz, integet. Én vissza, majd egy kis anyázás, lámpa zöldre váltott, egyes kis gáz, kettes padló, pilot meg nézett maga körül hova tüntem. Csak azért dudáltam még a pályán, hogy jövök figyelj. Félre értet.
hát vannak ilyen kemény legények, de csak a kocsiban nagy az arcuk. én tegnap elindulok otthonról, ráhajtok az M5 melletti gyorsforgalmira, ami elég széles, mert buszmegálló is van, tehát 2 autó is elfér egymás mellett, igaz 1 sáv van. szóval felveszem a tempót szépen, mert még hideg volt a motor, már felgyorsultam 55 körülre és izomból mögém érkezik egy kisteher, rá a seggemre. lehúzódtam balra, hogy ha annyira sietős előzzön meg, de nem. ő berántja balra mögém ugyanúgy a picsámban. na mondom okos és kedves gyerek, ez sem haladni akar, csak biztos zavarja, hogy túl sok foga van. halvérű öcsémet felbXXXta a szitu és hadonászott neki  Vigyorog , mondjuk télleg elég undorító volt a folyami egér. aztán lassulunk, torlódunk az elágazásnál, erre hallom, hogy mögöttem üresben bőgeti a motort, aztán elhaldva mellettünk csúnyán néz át. javasoltuk, hogy álljon félre, ha problémája van, de arra nem volt esze, csak keménykedni. komolyan mondom nem értem az embereket! jószándékból hagyok neki helyet, erre bunkó parasztul kell kakaskodni 
Weres! Most ez már a lehiggadásos Weres volt? Mert akkor még fejlődnöd kell! Amúgy meg miért balra húzodtál félre, hogy jobbról (?) menjen el melletted? Ha elfogadta volna a megállást, verekedtetek volna? Nem kicsit aggódom miattad, mert nagyon stresszes vagy, ha vezetsz, és ez nem a hosszú élet titka ám. Ilyen sajnos a közlekedési morál nálunk, de nem ér annyit a kiborulás más miatt, hogy elvigyen az infarktus, ahhoz még nagyon fiatal vagy, de már a korodhoz képest elvárható lenne a valódi lehiggadás, amit ígértél már sokszor. Tartsd is be végre, kérlek a Te érdekedben!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2375 Dátum: 2011. Szeptember 02. - 09:45:18 »

piros lámpa megfog.  NyíhOldalra nézek, octavia pilot magyaráz, integet. Én vissza, majd egy kis anyázás, lámpa zöldre váltott, egyes kis gáz, kettes padló, pilot meg nézett maga körül hova tüntem. Csak azért dudáltam még a pályán, hogy jövök figyelj. Félre értet.
hát vannak ilyen kemény legények, de csak a kocsiban nagy az arcuk. én tegnap elindulok otthonról, ráhajtok az M5 melletti gyorsforgalmira, ami elég széles, mert buszmegálló is van, tehát 2 autó is elfér egymás mellett, igaz 1 sáv van. szóval felveszem a tempót szépen, mert még hideg volt a motor, már felgyorsultam 55 körülre és izomból mögém érkezik egy kisteher, rá a seggemre. lehúzódtam balra, hogy ha annyira sietős előzzön meg, de nem. ő berántja balra mögém ugyanúgy a picsámban. na mondom okos és kedves gyerek, ez sem haladni akar, csak biztos zavarja, hogy túl sok foga van. halvérű öcsémet felbXXXta a szitu és hadonászott neki  Vigyorog , mondjuk télleg elég undorító volt a folyami egér. aztán lassulunk, torlódunk az elágazásnál, erre hallom, hogy mögöttem üresben bőgeti a motort, aztán elhaldva mellettünk csúnyán néz át. javasoltuk, hogy álljon félre, ha problémája van, de arra nem volt esze, csak keménykedni. komolyan mondom nem értem az embereket! jószándékból hagyok neki helyet, erre bunkó parasztul kell kakaskodni 
Weres! Most ez már a lehiggadásos Weres volt? Mert akkor még fejlődnöd kell! Amúgy meg miért balra húzodtál félre, hogy jobbról (?) menjen el melletted? Ha elfogadta volna a megállást, verekedtetek volna? Nem kicsit aggódom miattad, mert nagyon stresszes vagy, ha vezetsz, és ez nem a hosszú élet titka ám. Ilyen sajnos a közlekedési morál nálunk, de nem ér annyit a kiborulás más miatt, hogy elvigyen az infarktus, ahhoz még nagyon fiatal vagy, de már a korodhoz képest elvárható lenne a valódi lehiggadás, amit ígértél már sokszor. Tartsd is be végre, kérlek a Te érdekedben!
Ez nem Weres volt, hanem Cupika.  Vigyorog
Cupikával esett meg.
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2376 Dátum: 2011. Szeptember 02. - 09:57:24 »

piros lámpa megfog.  NyíhOldalra nézek, octavia pilot magyaráz, integet. Én vissza, majd egy kis anyázás, lámpa zöldre váltott, egyes kis gáz, kettes padló, pilot meg nézett maga körül hova tüntem. Csak azért dudáltam még a pályán, hogy jövök figyelj. Félre értet.
hát vannak ilyen kemény legények, de csak a kocsiban nagy az arcuk. én tegnap elindulok otthonról, ráhajtok az M5 melletti gyorsforgalmira, ami elég széles, mert buszmegálló is van, tehát 2 autó is elfér egymás mellett, igaz 1 sáv van. szóval felveszem a tempót szépen, mert még hideg volt a motor, már felgyorsultam 55 körülre és izomból mögém érkezik egy kisteher, rá a seggemre. lehúzódtam balra, hogy ha annyira sietős előzzön meg, de nem. ő berántja balra mögém ugyanúgy a picsámban. na mondom okos és kedves gyerek, ez sem haladni akar, csak biztos zavarja, hogy túl sok foga van. halvérű öcsémet felbXXXta a szitu és hadonászott neki  Vigyorog , mondjuk télleg elég undorító volt a folyami egér. aztán lassulunk, torlódunk az elágazásnál, erre hallom, hogy mögöttem üresben bőgeti a motort, aztán elhaldva mellettünk csúnyán néz át. javasoltuk, hogy álljon félre, ha problémája van, de arra nem volt esze, csak keménykedni. komolyan mondom nem értem az embereket! jószándékból hagyok neki helyet, erre bunkó parasztul kell kakaskodni 
Weres! Most ez már a lehiggadásos Weres volt? Mert akkor még fejlődnöd kell! Amúgy meg miért balra húzodtál félre, hogy jobbról (?) menjen el melletted? Ha elfogadta volna a megállást, verekedtetek volna? Nem kicsit aggódom miattad, mert nagyon stresszes vagy, ha vezetsz, és ez nem a hosszú élet titka ám. Ilyen sajnos a közlekedési morál nálunk, de nem ér annyit a kiborulás más miatt, hogy elvigyen az infarktus, ahhoz még nagyon fiatal vagy, de már a korodhoz képest elvárható lenne a valódi lehiggadás, amit ígértél már sokszor. Tartsd is be végre, kérlek a Te érdekedben!
Ez nem Weres volt, hanem Cupika.  Vigyorog
Cupikával esett meg.
Nem nem, Cupikát idézte Weres majd Weres történetére válaszolt Gidy.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2377 Dátum: 2011. Szeptember 02. - 10:25:03 »

Akkor én is elvesztettem a fonalat. 
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2378 Dátum: 2011. Szeptember 02. - 13:01:00 »

Na jó, akkor egy "higgadt" sztori tőlem.
Pár hete ballagunk (értsd: tartva a megengedett sebességet) a családdal Tököl felé. 2x1 sávos út a volt PG mellett. Mögöttünk kisteher, igen izgága (Weres "partnere"?  Mosolyog).
Egy darabig tűröm, hogy a seggünkbe jöjjön, de egyre jobban idegesít. Aztán elveszítem a fonalat, szólok a családnak lesz egy kis fék, ne ijedjenek meg.
Fék, közben tükörben ellenőrzöm a fogyó távolságot - azért maradjon valamennyi. Teherautó nagyot bólint. Remélem összetört valami a raktérben. Sofőr égnek emeli a kezeit. Egy darabig lemarad, de aztán csak felveszi újra a "távolságot". Úgy látszik nem fogta fel, hogy nem bír idejében megállni ha fékeznem kell. Reméltem, hogy kapunk egy piros lámpát valahol oktatás céljából. Nem kaptunk, elkanyarodott. Valamelyikünk szerencséjére.

Na ennyit a higgadtságról meg a nyugalomról.
Utálom, ha az életemre, kocsim épségére törnek. 2m előnyért ráadásul. He
Nem értik meg, hogy a fizika - tömegvonzás - hat az autókra is. Minél közelebb van hozzám a mögöttem jövő autó, az enyém annál lassabban megy  Kacsint.  Ha siet előzzön meg. Ha meg nem akkor tartson biztonságos távolságot.

Leginkább az nem fér a fejembe - már évek óta - hogy ezt miért nem érti meg jó néhány hivatásos sofőr? Akkor mit várhatunk a civilektől?
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2379 Dátum: 2011. Szeptember 02. - 13:36:54 »

piros lámpa megfog.  NyíhOldalra nézek, octavia pilot magyaráz, integet. Én vissza, majd egy kis anyázás, lámpa zöldre váltott, egyes kis gáz, kettes padló, pilot meg nézett maga körül hova tüntem. Csak azért dudáltam még a pályán, hogy jövök figyelj. Félre értet.
hát vannak ilyen kemény legények, de csak a kocsiban nagy az arcuk. én tegnap elindulok otthonról, ráhajtok az M5 melletti gyorsforgalmira, ami elég széles, mert buszmegálló is van, tehát 2 autó is elfér egymás mellett, igaz 1 sáv van. szóval felveszem a tempót szépen, mert még hideg volt a motor, már felgyorsultam 55 körülre és izomból mögém érkezik egy kisteher, rá a seggemre. lehúzódtam balra, hogy ha annyira sietős előzzön meg, de nem. ő berántja balra mögém ugyanúgy a picsámban. na mondom okos és kedves gyerek, ez sem haladni akar, csak biztos zavarja, hogy túl sok foga van. halvérű öcsémet felbXXXta a szitu és hadonászott neki  Vigyorog , mondjuk télleg elég undorító volt a folyami egér. aztán lassulunk, torlódunk az elágazásnál, erre hallom, hogy mögöttem üresben bőgeti a motort, aztán elhaldva mellettünk csúnyán néz át. javasoltuk, hogy álljon félre, ha problémája van, de arra nem volt esze, csak keménykedni. komolyan mondom nem értem az embereket! jószándékból hagyok neki helyet, erre bunkó parasztul kell kakaskodni 

Weres! Most ez már a lehiggadásos Weres volt? Mert akkor még fejlődnöd kell! Amúgy meg miért balra húzodtál félre, hogy jobbról (?) menjen el melletted? Ha elfogadta volna a megállást, verekedtetek volna? Nem kicsit aggódom miattad, mert nagyon stresszes vagy, ha vezetsz, és ez nem a hosszú élet titka ám. Ilyen sajnos a közlekedési morál nálunk, de nem ér annyit a kiborulás más miatt, hogy elvigyen az infarktus, ahhoz még nagyon fiatal vagy, de már a korodhoz képest elvárható lenne a valódi lehiggadás, amit ígértél már sokszor. Tartsd is be végre, kérlek a Te érdekedben!
dehogy voltam ideges, de ha megáll tuti széttépjük, azért 2 Weressel még én sem kezdenék ki  Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 02. - 13:39:07 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2380 Dátum: 2011. Szeptember 02. - 13:42:25 »

Na jó, akkor egy "higgadt" sztori tőlem.
Pár hete ballagunk (értsd: tartva a megengedett sebességet) a családdal Tököl felé. 2x1 sávos út a volt PG mellett. Mögöttünk kisteher, igen izgága (Weres "partnere"?  Mosolyog).
Egy darabig tűröm, hogy a seggünkbe jöjjön, de egyre jobban idegesít. Aztán elveszítem a fonalat, szólok a családnak lesz egy kis fék, ne ijedjenek meg.
Fék, közben tükörben ellenőrzöm a fogyó távolságot - azért maradjon valamennyi. Teherautó nagyot bólint. Remélem összetört valami a raktérben. Sofőr égnek emeli a kezeit. Egy darabig lemarad, de aztán csak felveszi újra a "távolságot". Úgy látszik nem fogta fel, hogy nem bír idejében megállni ha fékeznem kell. Reméltem, hogy kapunk egy piros lámpát valahol oktatás céljából. Nem kaptunk, elkanyarodott. Valamelyikünk szerencséjére.

Na ennyit a higgadtságról meg a nyugalomról.
Utálom, ha az életemre, kocsim épségére törnek. 2m előnyért ráadásul. He
Nem értik meg, hogy a fizika - tömegvonzás - hat az autókra is. Minél közelebb van hozzám a mögöttem jövő autó, az enyém annál lassabban megy  Kacsint.  Ha siet előzzön meg. Ha meg nem akkor tartson biztonságos távolságot.

Leginkább az nem fér a fejembe - már évek óta - hogy ezt miért nem érti meg jó néhány hivatásos sofőr? Akkor mit várhatunk a civilektől?
pont az a baj, hogy akik több száz km-t vezetnek naponta kisteherrel, azok a legprimkóbbak 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #2381 Dátum: 2011. Szeptember 02. - 21:16:46 »

"seggbe" mászosok ellen néha bevállt módszerem, hogy elkezdem mosatni az első szélvédőt, ha kell rányomom az egész tartályt. Szokot használni. Esős időben meg "véletlenül" de hogyhogy nem az autó mindig megtalálja az úton a vizes  részeket. Legjobb, mikor a nyomvonalban folyamatosan áll a víz, mintha sínek lennének. Lassulok 80ra, mögöttem gyönyörű vízfüggöny- hála a lacsi hátsó lökös formának. Éedekes, mindig lemaradnak. Eddig bevállt.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2382 Dátum: 2011. Szeptember 03. - 05:33:37 »

"seggbe" mászosok ellen néha bevállt módszerem, hogy elkezdem mosatni az első szélvédőt, ha kell rányomom az egész tartályt. Szokot használni. Esős időben meg "véletlenül" de hogyhogy nem az autó mindig megtalálja az úton a vizes  részeket. Legjobb, mikor a nyomvonalban folyamatosan áll a víz, mintha sínek lennének. Lassulok 80ra, mögöttem gyönyörű vízfüggöny- hála a lacsi hátsó lökös formának. Éedekes, mindig lemaradnak. Eddig bevállt.
A hátsó ködlámpa ki- bekapcsolása sem rossz, hirtelen féklámpának vélik, és lemaradnak. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2383 Dátum: 2011. Szeptember 03. - 19:00:24 »

Nem értem, nem értem.  Azt, hogy ellenőrzés/rendőr/akárki kézjelzést már nem ismerik sokan, azt nehezen megértem.
Azt, hogy középső ujj nem a haverkodás jele, azt nehezen elfogadom. Ha reflit nyomok 2-3-at és állva marad a kocsi, akkor biztos nem látja a nafénytől és nyelek egyet.

DE azon mit nem lehet érteni, hogy az ablakon kilógó kézzel intek (sőt csapkodok), hogy menjél, mert elengedlek!!
Egyre több aki még ezt sem fogja fel! 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #2384 Dátum: 2011. Szeptember 03. - 21:19:27 »

Nem értem, nem értem.  Azt, hogy ellenőrzés/rendőr/akárki kézjelzést már nem ismerik sokan, azt nehezen megértem.
Azt, hogy középső ujj nem a haverkodás jele, azt nehezen elfogadom. Ha reflit nyomok 2-3-at és állva marad a kocsi, akkor biztos nem látja a nafénytől és nyelek egyet.

DE azon mit nem lehet érteni, hogy az ablakon kilógó kézzel intek (sőt csapkodok), hogy menjél, mert elengedlek!!
Egyre több aki még ezt sem fogja fel! 
Nem Lacettije van! Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!