Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 08:29:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284569 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #195 Dátum: 2008. Január 08. - 18:30:34 »

Ma reggel mentem vásárolgatni, igaz, hogy köd volt, de a jobb kéz az jobb kéz. Apánk a tehergéppel az út közepén érkezett meg én meg indexelve elkezdtem balra kanyarodni, de ekkor látom, hogy nem lassít. Az ajtómtól 10 centire sikerült megállnia, ó baj! Egy kicsit rossz érzés volt, de csak rámosolyogtam, hisz túléltem. Gondolom nem volt szándékos, csak a kapucni belelógott a szemébe. Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #196 Dátum: 2008. Január 09. - 11:28:33 »

Hogy mindenki láthassa, hogy is közlekedünk, közlekednek mások:
http://www.utv.hu/index.php?content=st4

De hogy a BUSZ-sávban mennyi apró, nem busznak látszó tárgy gurul folyamatosan!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 09. - 11:32:32 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #197 Dátum: 2008. Január 09. - 14:44:19 »

Jegyek, bérletek nem érvényesek rájuk, pedig milyen buli lenne, ha piros lámpánál beülnének az emberek a buszsávban menő kocsikba, mondván, hogy aki ittmegy az közforgalmi teendőit látja el, ezért most a bérletem felmutatásáért vigyen szépen haza. Máskor bemenne? Ahol kamera van, ott sokat javult a helyzet, el kell ismerni, csak miért kellett várni erre kb. 25 évet, de minimum 20-at.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #198 Dátum: 2008. Január 09. - 19:42:20 »

Olyat csak Israel-ben hallottam, hogy a busz vonalán mászkáló menetrendszerinti autók is elvisznek buszjegy áráért a vonalon bármeddig.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #199 Dátum: 2008. Január 10. - 10:26:18 »

Olyat csak Israel-ben hallottam, hogy a busz vonalán mászkáló menetrendszerinti autók is elvisznek buszjegy áráért a vonalon bármeddig.

Egyiptomban meg városon belül csak kisbusz van emberszállításra. Nagyon durva!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #200 Dátum: 2008. Január 10. - 10:32:44 »

Hogy mindenki láthassa, hogy is közlekedünk, közlekednek mások:
http://www.utv.hu/index.php?content=st4


Ez Live ? Tökjó!
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #201 Dátum: 2008. Január 10. - 11:36:11 »

Hogy mindenki láthassa, hogy is közlekedünk, közlekednek mások:
http://www.utv.hu/index.php?content=st4


Ez Live ? Tökjó!

Bizony-bizony! Lefigyelhetjük Gidyt is!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #202 Dátum: 2008. Január 10. - 12:13:50 »

Hogy mindenki láthassa, hogy is közlekedünk, közlekednek mások:
http://www.utv.hu/index.php?content=st4


Ez Live ? Tökjó!

Bizony-bizony! Lefigyelhetjük Gidyt is!  Vigyorog Vigyorog

Ma kigyulladt az egyik 173-as! remélem nem Ő volt vele!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #203 Dátum: 2008. Január 10. - 12:24:51 »

Hogy mindenki láthassa, hogy is közlekedünk, közlekednek mások:
http://www.utv.hu/index.php?content=st4


Ez Live ? Tökjó!

Bizony-bizony! Lefigyelhetjük Gidyt is!  Vigyorog Vigyorog

Ma kigyulladt az egyik 173-as! remélem nem Ő volt vele!
Ááááááá...Gidyt nem fogja a tűz!..... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #204 Dátum: 2008. Január 10. - 16:42:55 »

Na látom megidéztetek, hát itt vagyok. A 173-assal nem én voltam, nekem csak kerülgetni kellett. Akkunál volt problémája a gépnek. A gazdája éppen ma indul Bamakóba, biztos nem örül, ha megtudja mi lett a kocsijával. Más: ma ugye nyálkás csúszósak voltak az utak. Thököly úton frontális ütközés megcsúszás miatt, kis furgon kicsit bánta, Astra meg nagyon. Elveszett az eleje. Másik: Tétényi út, ami osztottpályás 2x2 sávos. Négyes karamból, úgy, hogy nagy furgon menetiránnyal szemben, oldalról benne kisebb furgon, abban menetirányban Astra, meg egy másik is. Kis furgonból tűzoltok szedik ki a pilotát. Az anyagi kár tetemes, elég csak a lufikra gondolni, és még némi lakatos munka is lesz, kivéve kisfurgonon, mert az úgy marad gondolom. Ha csúszik az út, akkor vajh mi lenne a teendő? Talán lassabban hajtani? A Thököly macskaköves, de a Tétényi aszfalt, de a trutyi azon is csúszik! Megint más: ha az élőképen akartok ellenőrizni, akkor figyeljétek a Vén Róka kocsiját, és drukkoljatok, hogy ne lássátok pont azt, amikor török- zúzok. Nálunk nincs téligumi, jó, ha jó gumi van egyáltalán, és nem sima lefutott, mint sokon- sajnos. Érdekes lenne egy közúti hatósági ellenőrzés! Láttam egy matricát egy kis Polski FIAT-on: " A hiányzó lóerőket bátorsággal pótolom!", és úgy is vezetett, de hárman megmentettük a z életét, és kocsiját! Valószinüleg keveri a bátorság, és a vakmerőség fogalmát...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #205 Dátum: 2008. Január 11. - 08:01:48 »

 Egyszer volt egy érdekes élményem. 1-1 sáv, a szembejövőben parkolnak, tehát mentem nyugodtan a Lajossal, de jött szembe két zsírkutya a A8-cal. Nem gondoltam volna, hogy van pofája kikerülni és pont egyszerre értünk a parkoló kocsihoz. Nem tudom hogy fértünk el 3-an két sávban, mert elég szűkös utca volt, de ilyedtünkben pont egymás mellett álltunk 3-an. Annyira nem lettem nyugodt, hogy letekertem az ablakot és elkezdtem üvölteni, felelősségre vontam és kérdeztem anyukája felől. Csak annyit tudtak nyögni, hogy ne szídd az anyám (nem mintha az ilyennek lenne). Én a kocctól ilyedtem meg, ők meg tőlem, pedig akkor még nem voltam 105 kg. Iszonyodom az ilyen gyökerektől! Még jó, hogy az ajtót nem tudtam kinyitni!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #206 Dátum: 2008. Január 11. - 13:36:23 »

Egyszer volt egy érdekes élményem. 1-1 sáv, a szembejövőben parkolnak, tehát mentem nyugodtan a Lajossal, de jött szembe két zsírkutya a A8-cal. Nem gondoltam volna, hogy van pofája kikerülni és pont egyszerre értünk a parkoló kocsihoz. Nem tudom hogy fértünk el 3-an két sávban, mert elég szűkös utca volt, de ilyedtünkben pont egymás mellett álltunk 3-an. Annyira nem lettem nyugodt, hogy letekertem az ablakot és elkezdtem üvölteni, felelősségre vontam és kérdeztem anyukája felől. Csak annyit tudtak nyögni, hogy ne szídd az anyám (nem mintha az ilyennek lenne). Én a kocctól ilyedtem meg, ők meg tőlem, pedig akkor még nem voltam 105 kg. Iszonyodom az ilyen gyökerektől! Még jó, hogy az ajtót nem tudtam kinyitni!

Ja...meg jó, hogy neki éppen nem akadt kezébe a Smith & Wesson, mert a kesztyűtartó mélyén lapult!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #207 Dátum: 2008. Január 14. - 19:07:33 »

Mai hír: Pécsen a csuklós busz letartolt egy fél buszmegállót + 1 halott..
Ha nem lettem volna beteg, akkor valszeg abban a megállóban szállok fel kb. abban az időtájban...

Megnéztem, hát libabőrős lettem!!! A csuklós busz (Merci) azt hiszem 14,5 méteres (majd ladigidy javít ha rossz) teljesen fenn volt a zöld övben, csak a c tengely volt a buszmegálló aszfaltján. Mi a franctól mehet fel ennyire egy ekkora busz, ha betonpadokat is tört elötte?? He
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #208 Dátum: 2008. Január 15. - 15:46:08 »

Hívtál Komis, itt vagyok! 18 méteres a busz! Mai próbatételem: Blahától Keleti felé menet: buszsávban 5-tel seprűsautó, behúzodom középsőbe, elötte Totoya, amikor megközelítjúk a seprüt, Totoya satú, beengedi a mögötte, vagyis mellettem menő buszsávos maszekot, Gidy kontráz, de még az aszfalt is nyálkás, megcsúszik, és kb 5!!! centire megáll az udvarias kamikáze mögött. Ezek után ki meri mondani, hogy nem vagyunk előzékenyek?!? De könyörgöm, a segítség legyen logikus, és körültekintő! A Totoyásnak fogalma nem volt arról, hogy mögötte jön a busz, és a középső sávban nem satuzunk, amikor elöttünk tiszta minden, és a haladásunk megfelelt a forgalom ritmusának. Már vártam a csattanást, megmondom az őszintét. Mázlija volt, hogy a saját kocsimmal voltam, mert a többivel pozdorjává törtem volna biztosan. Amúgy, mint minden nap, amióta csúszosak az utak, nagy törés- zúzás van folyamatosan.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #209 Dátum: 2008. Január 19. - 16:30:30 »

http://www.kapu.hu/ajanlo/buszfordulas/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!