Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 16:34:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284808 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2340 Dátum: 2011. Július 23. - 09:45:09 »

Ez az a tipikus eset, amikor több a pénze valakinek, mint az agysejtjeinek száma. Sajnos nagyon sok van ilyenből, nap, mint nap tucatjával találkozhatunk e fajta embernek látszó képződménnyel. Tegnap például egy BMW-s agyhalottal. Mi is történt: jövök lefelé a hegyről, látom, hogy szegény busz vár, és vár, hogy kikanyarodjon, de nem engedik, erre persze én, aki kolléga is, meg udvarias is, meg ért a közlekedéshez, jelzem, hogy jöhet, lassítok ott, ahol forgalom szervezésből kifolyólag szűkítő volt. Nos a BMW-s, mellém jön, de nem fér el, de legalább elintézi, hogy a már félig kisorolt busznak meg kelljen állnia, mert elhúzná a baromarcú kocsiját. Így aztán mindhárman állunk, már mindenki rég elmehetett volna, ha őkelme nem siet. Maradt a tolatás, busz kifordult, megyünk. majd teljes gázzal elhúz mellettem, de már nyomja is a féket, mert éles kanyar jön, majd macisajt tábla. Megérte neki, mert így végül is elém került, nyert 10 métert. Bravó öcsi! Miért van az, hogy még soha nem láttam normálisan vezető BMW-st? Valaki látott már? Külföldi, nem SK-s nem ér, csak itthoni. Ha lenne rá pénzem, akkor sem vennék BMW-t, mert szégyellnék közéjük kerülni, annyira lerontották a hírnevüket, mint sofőrök.
Már láttam 2öt is,az egyik a kollégám a másik én,mikor visszük az X5-X6ost a mosóba.  Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #2341 Dátum: 2011. Július 23. - 10:06:16 »

Ez az a tipikus eset, amikor több a pénze valakinek, mint az agysejtjeinek száma. Sajnos nagyon sok van ilyenből, nap, mint nap tucatjával találkozhatunk e fajta embernek látszó képződménnyel. Tegnap például egy BMW-s agyhalottal. Mi is történt: jövök lefelé a hegyről, látom, hogy szegény busz vár, és vár, hogy kikanyarodjon, de nem engedik, erre persze én, aki kolléga is, meg udvarias is, meg ért a közlekedéshez, jelzem, hogy jöhet, lassítok ott, ahol forgalom szervezésből kifolyólag szűkítő volt. Nos a BMW-s, mellém jön, de nem fér el, de legalább elintézi, hogy a már félig kisorolt busznak meg kelljen állnia, mert elhúzná a baromarcú kocsiját. Így aztán mindhárman állunk, már mindenki rég elmehetett volna, ha őkelme nem siet. Maradt a tolatás, busz kifordult, megyünk. majd teljes gázzal elhúz mellettem, de már nyomja is a féket, mert éles kanyar jön, majd macisajt tábla. Megérte neki, mert így végül is elém került, nyert 10 métert. Bravó öcsi! Miért van az, hogy még soha nem láttam normálisan vezető BMW-st? Valaki látott már? Külföldi, nem SK-s nem ér, csak itthoni. Ha lenne rá pénzem, akkor sem vennék BMW-t, mert szégyellnék közéjük kerülni, annyira lerontották a hírnevüket, mint sofőrök.
Már láttam 2öt is,az egyik a kollégám a másik én,mikor visszük az X5-X6ost a mosóba.  Kacsint
Azért csak óvatosan fényesítsd magad!  Kacsint
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2342 Dátum: 2011. Július 23. - 10:54:08 »

Ez az a tipikus eset, amikor több a pénze valakinek, mint az agysejtjeinek száma. Sajnos nagyon sok van ilyenből, nap, mint nap tucatjával találkozhatunk e fajta embernek látszó képződménnyel. Tegnap például egy BMW-s agyhalottal. Mi is történt: jövök lefelé a hegyről, látom, hogy szegény busz vár, és vár, hogy kikanyarodjon, de nem engedik, erre persze én, aki kolléga is, meg udvarias is, meg ért a közlekedéshez, jelzem, hogy jöhet, lassítok ott, ahol forgalom szervezésből kifolyólag szűkítő volt. Nos a BMW-s, mellém jön, de nem fér el, de legalább elintézi, hogy a már félig kisorolt busznak meg kelljen állnia, mert elhúzná a baromarcú kocsiját. Így aztán mindhárman állunk, már mindenki rég elmehetett volna, ha őkelme nem siet. Maradt a tolatás, busz kifordult, megyünk. majd teljes gázzal elhúz mellettem, de már nyomja is a féket, mert éles kanyar jön, majd macisajt tábla. Megérte neki, mert így végül is elém került, nyert 10 métert. Bravó öcsi! Miért van az, hogy még soha nem láttam normálisan vezető BMW-st? Valaki látott már? Külföldi, nem SK-s nem ér, csak itthoni. Ha lenne rá pénzem, akkor sem vennék BMW-t, mert szégyellnék közéjük kerülni, annyira lerontották a hírnevüket, mint sofőrök.
Már láttam 2öt is,az egyik a kollégám a másik én,mikor visszük az X5-X6ost a mosóba.  Kacsint
Azért csak óvatosan fényesítsd magad!  Kacsint
Miért is  He
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2343 Dátum: 2011. Július 29. - 12:41:20 »

Volt a héten 2 dolog, ami eszembe jutott. Mosolyog
Az egyik a Hungárián a Népstadion és az MTK pálya közötti villamosmegálló zebrájánál. Halad a sor 50-60nal, nem siettem, ráértem, kellő követési táv betartva. Pár méterre a zebrától elém sétál egy kis kutya póráz nélkül. Gyors rén****vasteszt igyekezve a sávon belül maradva és a kutya fejét épp hogy elkerültem. Gratulálok az okos gazdának, hogy megbízik egy gyerekben!

A másik nem sokkal utána, a Népstadion előtti balos utcánál. Ugye elvileg elsőbbségem van, mert jobbkéz-szabály. Az előttem haladó megáll, balról meg elsuhan egy golfos. A tökölőt kikerültem és kissé pipán a köv lámpánál a golfi mellé álltam és ablak le: gratulálok haver, nem kellett volna jobbkezet adnod? - a srác elengedett. - ja, igen, akkor jól van. majd minden jobbkezes utcán száguldj át 60nal! gratulálok!
gondolom rosszul esett neki, hogy a nője előtt megaláztam, de letojom. gondolkozzon el egy kicsit az ilyen, akármilyen kellemetlen!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2344 Dátum: 2011. Augusztus 15. - 10:03:38 »

Tegnap este Zamárdiból hazafelé jöttünk....dugó lett a pályán, nemtom mééé, lementem  7esre, később Velence után vissza a haladó M7re. Egyszer csak nézem a 3 sávos részen, hogy mindenki jobbról előz egy belső sávban haladót, na mondom WTF :? Én is utolértem őkelmét egy zsír új cés merciben. 110el haladt, ha voltak előtte, ha nem. Pár percenként villantottam neki, hogy én attól még haladnék, hogy ő ráér...Aztán volt sok üres hely eggyel jobbrább, gondoltam, akkor kikerülöm, mert ez a sznob, gőgös istenfia úgy sem fog kimenni. Erre elkezdi tolni neki, akkor jöttem rá, hogy ez játszik a néppel, okos ember, gratulálok a kedvenc játékához! Aztán csak kiment, hogy egyből bejöhessen mögém villogni. Fú mekkorát nevettünk a hülye fején, képes volt megsértődni a villogásra, legközelebb inkább indexelek, hátha az nem ennyire sértő LOL :O Felraktam neki a hátsó ködlámpát, hogy érezze a reakciót, mert persze tolt egyből, hogy megmutassa az ő gépe is megy 140-150-et. Aztán öcsém elővette a zseblámpát és azzal viszonozta a villogást, nagy móka volt Vigyorog Emberünk le is maradt, reméltem is, hogy hamar abbahagyja a kisded játékait. Az a szomorú, hogy ha nem xenon lámpával érkezel mögé, akkor nem megy ki. 5 kancigánnyal a ányolcban nem hiszem, hogy sokat szívózott volna. Türelmesen, nem tolva sem képes a jobbratartást alkalmazni. Az ilyen nemistudommik kényszerítik az embert a szabálytalanságra :/ Az igazság odaát van.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2345 Dátum: 2011. Augusztus 15. - 12:12:04 »

Zseblámpával vissza villogni, ez tetszik!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2346 Dátum: 2011. Augusztus 15. - 14:35:39 »

Tegnap este Zamárdiból hazafelé jöttünk....dugó lett a pályán, nemtom mééé, lementem  7esre, később Velence után vissza a haladó M7re. Egyszer csak nézem a 3 sávos részen, hogy mindenki jobbról előz egy belső sávban haladót, na mondom WTF :? Én is utolértem őkelmét egy zsír új cés merciben. 110el haladt, ha voltak előtte, ha nem. Pár percenként villantottam neki, hogy én attól még haladnék, hogy ő ráér...Aztán volt sok üres hely eggyel jobbrább, gondoltam, akkor kikerülöm, mert ez a sznob, gőgös istenfia úgy sem fog kimenni. Erre elkezdi tolni neki, akkor jöttem rá, hogy ez játszik a néppel, okos ember, gratulálok a kedvenc játékához! Aztán csak kiment, hogy egyből bejöhessen mögém villogni. Fú mekkorát nevettünk a hülye fején, képes volt megsértődni a villogásra, legközelebb inkább indexelek, hátha az nem ennyire sértő LOL :O Felraktam neki a hátsó ködlámpát, hogy érezze a reakciót, mert persze tolt egyből, hogy megmutassa az ő gépe is megy 140-150-et. Aztán öcsém elővette a zseblámpát és azzal viszonozta a villogást, nagy móka volt Vigyorog Emberünk le is maradt, reméltem is, hogy hamar abbahagyja a kisded játékait. Az a szomorú, hogy ha nem xenon lámpával érkezel mögé, akkor nem megy ki. 5 kancigánnyal a ányolcban nem hiszem, hogy sokat szívózott volna. Türelmesen, nem tolva sem képes a jobbratartást alkalmazni. Az ilyen nemistudommik kényszerítik az embert a szabálytalanságra :/ Az igazság odaát van.
Ilyenkor sajnálom,hogy nagyon büntetnek a kék villogó jogosulatlan használatáért.
Mész mögötte kirakod a kék villogót kikiséred az első pihenőbe ő megáll te meg lassítás nélkül továbbmész, had agyaljon a hülyéje, hogy ez most mi is volt?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2347 Dátum: 2011. Augusztus 15. - 18:42:17 »

Agyatlanságról jutott eszembe egy régi sztori. 93 ban az Adriáról hazafelé, OFF 1300 as Zsigával, Fehérvárnál elment a világításom, csak reflektor volt vagy a mélysötét éjszaka. Pályán mentem refivel míg be nem értem valakit, akkor lámpa le és autóstárs világítása után mentem, előzés, mikor mellé értem kapcsoltam refit, hogy ne zavarja a fény. Erre valahol Martonvásár előtt egy idióta szakadt dáciával nekiállt szórakozni, visszaelőzött majd satuzott kétszer is! Mögöttem volt kb 700 km csak ez hiányzott! Szerencsére jött az emelkedő és legyorsultam azt a roncsot, és nagyon örültem hogy túléltük!
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2348 Dátum: 2011. Augusztus 15. - 18:51:18 »

Tegnap este Zamárdiból hazafelé jöttünk....dugó lett a pályán, nemtom mééé, lementem  7esre, később Velence után vissza a haladó M7re. Egyszer csak nézem a 3 sávos részen, hogy mindenki jobbról előz egy belső sávban haladót, na mondom WTF :? Én is utolértem őkelmét egy zsír új cés merciben. 110el haladt, ha voltak előtte, ha nem. Pár percenként villantottam neki, hogy én attól még haladnék, hogy ő ráér...Aztán volt sok üres hely eggyel jobbrább, gondoltam, akkor kikerülöm, mert ez a sznob, gőgös istenfia úgy sem fog kimenni. Erre elkezdi tolni neki, akkor jöttem rá, hogy ez játszik a néppel, okos ember, gratulálok a kedvenc játékához! Aztán csak kiment, hogy egyből bejöhessen mögém villogni. Fú mekkorát nevettünk a hülye fején, képes volt megsértődni a villogásra, legközelebb inkább indexelek, hátha az nem ennyire sértő LOL :O Felraktam neki a hátsó ködlámpát, hogy érezze a reakciót, mert persze tolt egyből, hogy megmutassa az ő gépe is megy 140-150-et. Aztán öcsém elővette a zseblámpát és azzal viszonozta a villogást, nagy móka volt Vigyorog Emberünk le is maradt, reméltem is, hogy hamar abbahagyja a kisded játékait. Az a szomorú, hogy ha nem xenon lámpával érkezel mögé, akkor nem megy ki. 5 kancigánnyal a ányolcban nem hiszem, hogy sokat szívózott volna. Türelmesen, nem tolva sem képes a jobbratartást alkalmazni. Az ilyen nemistudommik kényszerítik az embert a szabálytalanságra :/ Az igazság odaát van.
Ilyenkor sajnálom,hogy nagyon büntetnek a kék villogó jogosulatlan használatáért.
Mész mögötte kirakod a kék villogót kikiséred az első pihenőbe ő megáll te meg lassítás nélkül továbbmész, had agyaljon a hülyéje, hogy ez most mi is volt?
És ráadásul Lacettiben nem is feltűnő. Engem már néztek rendőrnek a kocsival Vigyorog Egyik alkalommal jött a Fradi Szombathelyre. Rendőrségi konvoj kísérte őket az állomásról a pályára. Én vittem ki barátnőmet a meccsre. Körforgalom előtt volt egy jobbra kihajtási lehetőség. Ott álltam elsőként és vártuk, hogy elhaladjanak. A rendőr meg biztosította a körforgót. Elhaladt a menet, én nézek utánuk és vártam az utcsó rendőrt is, az meg csak nem jön. Erre Viki kérdi: Te ez mit integet neked? Hát a rendőr engem várt, hogy csatlakozzak a konvojba Vigyorog Valszeg azt hitte, hogy kolléga vagyok, és biztosítom a kereszteződést Vigyorog (kék laci sötétítve) Érdekes volt 40 rendőr között poroszkálni. Persze az első lehetőségnél meglógtam Mosolyog Amúgy aznap vagy 6 rendőr Lacival találkoztam Mosolyog
Amúgy a kék villogó szélvédő mögé engem is elgondolkodtatott már...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #2349 Dátum: 2011. Augusztus 15. - 22:10:18 »

Amúgy a kék villogó szélvédő mögé engem is elgondolkodtatott már...


Ötlet:Androidos telefonra letöltöd a Color Flashlight alkalmazást (vagy egy hasonlót)és máris van kék villogód!Hm? Kacsint
Ja,csak ne egy civil rendőrautó mögött kezdj el villogni,mondván kollega vagy... Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2350 Dátum: 2011. Augusztus 16. - 07:18:52 »

.... Felraktam neki a hátsó ködlámpát, hogy érezze a reakciót.....
Én ezt mostanában szoktam alkalmazni a mögöttem jövő, vakítóra állított(?) fényszórósok ... figyelmeztetésére.
Meglepő, de sokszor működik! Mosolyog
Többen észbe kaptak, és lekapcsolták a ködlámpát/fényszórót/vakító tompítottat (és jött utánam szépen helyzetjelzővel).

Nem igazán értem, hogy miért nem esik le az embereknek az, hogy ha az előző autó tetőkárpitját szántja a lámpájuk fénye akkor az nem jó.
Persze van olyan aki tudja, hogy nem jó a pilács, csak nem törődik vele.
De vannak sokan akik el sem jutnak odáig, hogy gond van a fényekkel.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2351 Dátum: 2011. Augusztus 16. - 13:32:39 »

Tegnap este Zamárdiból hazafelé jöttünk....dugó lett a pályán, nemtom mééé, lementem  7esre, később Velence után vissza a haladó M7re. Egyszer csak nézem a 3 sávos részen, hogy mindenki jobbról előz egy belső sávban haladót, na mondom WTF :? Én is utolértem őkelmét egy zsír új cés merciben. 110el haladt, ha voltak előtte, ha nem. Pár percenként villantottam neki, hogy én attól még haladnék, hogy ő ráér...Aztán volt sok üres hely eggyel jobbrább, gondoltam, akkor kikerülöm, mert ez a sznob, gőgös istenfia úgy sem fog kimenni. Erre elkezdi tolni neki, akkor jöttem rá, hogy ez játszik a néppel, okos ember, gratulálok a kedvenc játékához! Aztán csak kiment, hogy egyből bejöhessen mögém villogni. Fú mekkorát nevettünk a hülye fején, képes volt megsértődni a villogásra, legközelebb inkább indexelek, hátha az nem ennyire sértő LOL :O Felraktam neki a hátsó ködlámpát, hogy érezze a reakciót, mert persze tolt egyből, hogy megmutassa az ő gépe is megy 140-150-et. Aztán öcsém elővette a zseblámpát és azzal viszonozta a villogást, nagy móka volt Vigyorog Emberünk le is maradt, reméltem is, hogy hamar abbahagyja a kisded játékait. Az a szomorú, hogy ha nem xenon lámpával érkezel mögé, akkor nem megy ki. 5 kancigánnyal a ányolcban nem hiszem, hogy sokat szívózott volna. Türelmesen, nem tolva sem képes a jobbratartást alkalmazni. Az ilyen nemistudommik kényszerítik az embert a szabálytalanságra :/ Az igazság odaát van.
Ilyenkor sajnálom,hogy nagyon büntetnek a kék villogó jogosulatlan használatáért.
Mész mögötte kirakod a kék villogót kikiséred az első pihenőbe ő megáll te meg lassítás nélkül továbbmész, had agyaljon a hülyéje, hogy ez most mi is volt?
És ráadásul Lacettiben nem is feltűnő. Engem már néztek rendőrnek a kocsival Vigyorog Egyik alkalommal jött a Fradi Szombathelyre. Rendőrségi konvoj kísérte őket az állomásról a pályára. Én vittem ki barátnőmet a meccsre. Körforgalom előtt volt egy jobbra kihajtási lehetőség. Ott álltam elsőként és vártuk, hogy elhaladjanak. A rendőr meg biztosította a körforgót. Elhaladt a menet, én nézek utánuk és vártam az utcsó rendőrt is, az meg csak nem jön. Erre Viki kérdi: Te ez mit integet neked? Hát a rendőr engem várt, hogy csatlakozzak a konvojba Vigyorog Valszeg azt hitte, hogy kolléga vagyok, és biztosítom a kereszteződést Vigyorog (kék laci sötétítve) Érdekes volt 40 rendőr között poroszkálni. Persze az első lehetőségnél meglógtam Mosolyog Amúgy aznap vagy 6 rendőr Lacival találkoztam Mosolyog
Amúgy a kék villogó szélvédő mögé engem is elgondolkodtatott már...
Mi haverommal mászkáltunk GHR-es rendszámú, amúgy privát Golf III-al, hogy a kalaptartón volt egy kék villogó / csak búra, mert az nem szabálytalan/. Parkolással nem volt gond, de szívózni sem szívóztak...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2352 Dátum: 2011. Augusztus 19. - 13:06:13 »

Szombaton a Balatonakali-i Daewoo talira igyekezve sikerült egy 45000,-Ft-s bírságot begyűjtenem az M7 és Balatonakarattya között valahol van egy kevésbé feltűnő 50-s tábla ahol 81-l bemértek és ma megjött a bírság!   
Naplózva

guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2353 Dátum: 2011. Augusztus 19. - 14:35:39 »

Szombaton a Balatonakali-i Daewoo talira igyekezve sikerült egy 45000,-Ft-s bírságot begyűjtenem az M7 és Balatonakarattya között valahol van egy kevésbé feltűnő 50-s tábla ahol 81-l bemértek és ma megjött a bírság!   
Hát sajnos az ilyen helyekre szoktak beállni mérni ahol nem egyértelmű a sebességkorlátozás.... Azt szabad megkérdezni ,hogy mennyi idő múlva értesítettek a gyorshajtásról?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2354 Dátum: 2011. Augusztus 19. - 14:36:31 »

Szombaton a Balatonakali-i Daewoo talira igyekezve sikerült egy 45000,-Ft-s bírságot begyűjtenem az M7 és Balatonakarattya között valahol van egy kevésbé feltűnő 50-s tábla ahol 81-l bemértek és ma megjött a bírság!   
Te szegény....az gáz! Ez tényleg értelmetlen pénzköltés, én is nagyon mérges lennék a helyedben!!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!