Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 14:24:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284736 alkalommal)
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2325 Dátum: 2011. Július 19. - 11:10:45 »

Történet folytatását nem részletezném,de szerintem többet nem játszik fékezősdit. Vigyorog
na mesélj, mit tettél? remélem nem verted el  Vigyorog
Nem bántottam csak a játékát visszafelé is eljátszottuk.nem kicsi koromfelhőbe burkoltam(power dieselesen),majd satu.Most egy vonóhorog lenyomattal az orrán rója az utat lyukas rendszámmal. Kacsint Bár sajnálom nem kapott el jobban hogy sérüljön a lökösöm,mert amugy is cserélni akarom a lököst vr6-os ra,de igy nekem kell megvennem nem a biztosítónak.

Mien az a vr6 os lökös ?  He
Még nem is halotam ienröl

OFF autó VW Vento.
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2326 Dátum: 2011. Július 19. - 16:55:32 »

Történet folytatását nem részletezném,de szerintem többet nem játszik fékezősdit. Vigyorog
na mesélj, mit tettél? remélem nem verted el  Vigyorog
Nem bántottam csak a játékát visszafelé is eljátszottuk.nem kicsi koromfelhőbe burkoltam(power dieselesen),majd satu.Most egy vonóhorog lenyomattal az orrán rója az utat lyukas rendszámmal. Kacsint Bár sajnálom nem kapott el jobban hogy sérüljön a lökösöm,mert amugy is cserélni akarom a lököst vr6-os ra,de igy nekem kell megvennem nem a biztosítónak.
ja, hát így értem, megérdemelte a patkány. büszke vagyok rád, hogy helyettem is tartod a rendet-fegyelmet az utakon  Vigyorog
Ha a másikat patkánynak nevezed,akkor kriszt minek?Mi a különbség közöttük?Egyik kutya a másik eb.Minek a másik életével játszani? He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2327 Dátum: 2011. Július 19. - 17:07:49 »

Történet folytatását nem részletezném,de szerintem többet nem játszik fékezősdit. Vigyorog
na mesélj, mit tettél? remélem nem verted el  Vigyorog
Nem bántottam csak a játékát visszafelé is eljátszottuk.nem kicsi koromfelhőbe burkoltam(power dieselesen),majd satu.Most egy vonóhorog lenyomattal az orrán rója az utat lyukas rendszámmal. Kacsint Bár sajnálom nem kapott el jobban hogy sérüljön a lökösöm,mert amugy is cserélni akarom a lököst vr6-os ra,de igy nekem kell megvennem nem a biztosítónak.
ja, hát így értem, megérdemelte a patkány. büszke vagyok rád, hogy helyettem is tartod a rendet-fegyelmet az utakon  Vigyorog

Ezzel mindegyikük megvalósította a közúti veszélyeztetés fogalmát.
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2328 Dátum: 2011. Július 19. - 20:02:14 »

Történet folytatását nem részletezném,de szerintem többet nem játszik fékezősdit. Vigyorog
na mesélj, mit tettél? remélem nem verted el  Vigyorog
Nem bántottam csak a játékát visszafelé is eljátszottuk.nem kicsi koromfelhőbe burkoltam(power dieselesen),majd satu.Most egy vonóhorog lenyomattal az orrán rója az utat lyukas rendszámmal. Kacsint Bár sajnálom nem kapott el jobban hogy sérüljön a lökösöm,mert amugy is cserélni akarom a lököst vr6-os ra,de igy nekem kell megvennem nem a biztosítónak.
ja, hát így értem, megérdemelte a patkány. büszke vagyok rád, hogy helyettem is tartod a rendet-fegyelmet az utakon  Vigyorog

Ezzel mindegyikük megvalósította a közúti veszélyeztetés fogalmát.
A közúti veszélyeztetés okozójának azonnal, tárgyalásig is el KELL venni a jogosítványát, ha rendőr, vagy bárki feljelenti. Utána a tárgyalásnál jöhet a többi büntetés, ami nem csekély összeg, esetleg felfüggesztett is lehet ám. Ezt egy suttyó tgk vezető megtette velem, egy tömött csuklós busszal voltam, és egy utas feljelentette. Eredmény: másfél év felfüggesztett börtön, másfél év jogsi letétbe, 120 ezer kp befizetés, és büntetett előélet. Nos, hát megéri? Arról nem is beszélve, ha tényleg megsérülne valaki. Legyünk józanok, és ne vegyük fel a kesztyűt, ne aljasodjunk le az ő szintjükre. Mi nem vagyunk ugyebár bunkók, hiszen a Lacetti Klub tagjai vagyunk, akik normálisak egytől, egyig. Remélem! Adjunk jó példát mindenkinek! A barmok büntetése nem a mi dolgunk, mi is ráfázhatunk. Ne tegyük!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2329 Dátum: 2011. Július 20. - 11:16:05 »


Ha a másikat patkánynak nevezed,akkor Kriszt minek? Mi a különbség közöttük? Egyik kutya a másik eb. Minek a másik életével játszani? He
egérnek  Kacsint
a suzukis kezdte a játékot, Krisz pedig beszállt. én tartom annyira értelmesnek, hogy nem megy bele brutális küzdelmekbe, kivéve, ha az életéről van szó.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2330 Dátum: 2011. Július 20. - 16:10:35 »


Ha a másikat patkánynak nevezed,akkor Kriszt minek? Mi a különbség közöttük? Egyik kutya a másik eb. Minek a másik életével játszani? He
egérnek  Kacsint
a suzukis kezdte a játékot, Krisz pedig beszállt. én tartom annyira értelmesnek, hogy nem megy bele brutális küzdelmekbe, kivéve, ha az életéről van szó.

Köszönöm Veres kolega.Tudom nem szép!-és bátor játék az ilyen,de nem fogom eltűrni egyik vezetőtől sem azt engem veszélyeztessen mert neki kisebbségi komplexusa van,vagy mert beteg a feje.Én nem szoktam ilyenekkel játszani,sőt túl toleráns is vok sokszor csak ez már nem az a kategória amit eltűrők.Főleg ha még be is szól.
Naplózva

06 70/22 11 222
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2331 Dátum: 2011. Július 20. - 18:11:43 »


Ha a másikat patkánynak nevezed,akkor Kriszt minek? Mi a különbség közöttük? Egyik kutya a másik eb. Minek a másik életével játszani? He
egérnek  Kacsint
a suzukis kezdte a játékot, Krisz pedig beszállt. én tartom annyira értelmesnek, hogy nem megy bele brutális küzdelmekbe, kivéve, ha az életéről van szó.

Mindkét rágcsáló nagyon kártékony....
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2332 Dátum: 2011. Július 21. - 11:21:26 »

tegnap este mögém érkezett egy bmw terepjáró az M5 kivezetőn, ugyanott hajtott ki, ahol én. tapadt a seggembe, (amit utálok, mert én aztán sosem tartok fel senkit) aztán indexelek jobbra, hogy bekanyarodok, de nem lassít. kicsit félve az ilyen barmoktól (mert sokan csúnyán néznek rám követési távolságot nem ismerve, hogy indexelve kanyarodva feltartom őket, holott megelőzhetnének a másik sávból, ami mondjuk balra megy, igaz szabálytalan), tempósabban vettem be a kanyart, szerencsére nem jött az utcából senki, erre látom, hogy a barom is bekanyarodott mögöttem index nélkül. ezért sietett? gratula. aztán elmenekültem előle, érdekes utána már nem sietett a gyökér.
ma hazafelé Miskolcról új M0-n sznob passatos is csintalankodott, pedig direkt gyorsítottam az előzéshez a belsőben, de neki nem volt elég. legalább arra sem méltatott, hogy a pofázatomba nézzen, 200 méter múlva lekanyarodott. neki is gratula. miért lehajtás előtt kell a leggyorsabban menni :? lol
aztán új M0-ról rácsatlakoztam az M5-re Bp felé. előzöm a kamionokat miután sikerült besorolnom a belsőbe, erre jön a nissan xtrailes kakiházi és végig a seggemben, holott felgyorsultam neki, nehogy feltartsam. nem volt neki elég. aztán vissza kellett lassulnom, mert előttem valaki szabályosan közlekedve betartotta a 100at. a paréjnak nem volt elég, hogy igyekeztem kihúzódni, még át is nézett az arcomba flegmán. na itt mondtam, hogy elég volt a barmokból. próbált elmenekülni az idegbeteg fejemtől, de valahogy a lenézett lacsi jobban gyorsult és kiröhögtem, hogy 170nél nem bírt többet a ****ja. aztán érdekes módon összezsugorodott a tetű a péniszével együtt, végre emberére talált (bár lehet csajnak nézett hátulról a hosszú hajam miatt). örülhet, hogy nem Krisszel szórakozott, mert lehet most egy gyertyakulcs állna ki a seggéből.
ÁLDJON MEG A JÓ ISTEN MINDENKIT!!!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Július 21. - 15:09:03 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2333 Dátum: 2011. Július 21. - 13:08:27 »

örülhet, hogy nem Krisszel szórakozott, mert lehet most egy gyertyakulcs állna ki a seggéből.

 Vigyorog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #2334 Dátum: 2011. Július 21. - 14:18:50 »

Weres kolléga!
Megkérnélek, hogy picit finomíts a hozzászólásodon! Nem várok irodalmi szintű hozzászólásokat, de az ilyesmit itt NE!
Egyébként a tartalommal nincs bajom, hiszen nem vagyok pszichiáter.




 
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2335 Dátum: 2011. Július 21. - 19:26:41 »

tegnap este mögém érkezett egy bmw terepjáró az M5 kivezetőn, ugyanott hajtott ki, ahol én. tapadt a seggembe, (amit utálok, mert én aztán sosem tartok fel senkit) aztán indexelek jobbra, hogy bekanyarodok, de nem lassít. kicsit félve az ilyen barmoktól (mert sokan csúnyán néznek rám követési távolságot nem ismerve, hogy indexelve kanyarodva feltartom őket, holott megelőzhetnének a másik sávból, ami mondjuk balra megy, igaz szabálytalan), tempósabban vettem be a kanyart, szerencsére nem jött az utcából senki, erre látom, hogy a barom is bekanyarodott mögöttem index nélkül. ezért sietett? gratula. aztán elmenekültem előle, érdekes utána már nem sietett a gyökér.
ma hazafelé Miskolcról új M0-n sznob passatos is csintalankodott, pedig direkt gyorsítottam az előzéshez a belsőben, de neki nem volt elég. legalább arra sem méltatott, hogy a pofázatomba nézzen, 200 méter múlva lekanyarodott. neki is gratula. miért lehajtás előtt kell a leggyorsabban menni :? lol
aztán új M0-ról rácsatlakoztam az M5-re Bp felé. előzöm a kamionokat miután sikerült besorolnom a belsőbe, erre jön a nissan xtrailes kakiházi és végig a seggemben, holott felgyorsultam neki, nehogy feltartsam. nem volt neki elég. aztán vissza kellett lassulnom, mert előttem valaki szabályosan közlekedve betartotta a 100at. a paréjnak nem volt elég, hogy igyekeztem kihúzódni, még át is nézett az arcomba flegmán. na itt mondtam, hogy elég volt a barmokból. próbált elmenekülni az idegbeteg fejemtől, de valahogy a lenézett lacsi jobban gyorsult és kiröhögtem, hogy 170nél nem bírt többet a ****ja. aztán érdekes módon összezsugorodott a tetű a péniszével együtt, végre emberére talált (bár lehet csajnak nézett hátulról a hosszú hajam miatt). örülhet, hogy nem Krisszel szórakozott, mert lehet most egy gyertyakulcs állna ki a seggéből.
ÁLDJON MEG A JÓ ISTEN MINDENKIT!!!
Ha a lacsival vagyok nem tudok mit tenni ha tolnak.Idegesít,de nem hajtom szét mert más siet.Előzzön meg vagy ugorjon,de meg ne lökjön ez a lényeg.Off-al már más a helyzet.Szúrok egy 5.-et kis fordulat teli gáz és olyan kormot lökök a pofájába muszály lessz fékezni hogy lásson.Mosolyog IGY
Naplózva

06 70/22 11 222
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2336 Dátum: 2011. Július 21. - 20:32:54 »

Weres kolléga!
Megkérnélek, hogy picit finomíts a hozzászólásodon! Nem várok irodalmi szintű hozzászólásokat, de az ilyesmit itt NE!
Egyébként a tartalommal nincs bajom, hiszen nem vagyok pszichiáter.

Vigyorog jóóóó duma Puszi
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
capry
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


Lacetti SW 1,6 Elite, man.klíma, melange beige


« Hozzászólás #2337 Dátum: 2011. Július 21. - 20:49:03 »

Köszönöm Veres kolega.Tudom nem szép!-és bátor játék az ilyen,de nem fogom eltűrni egyik vezetőtől sem azt engem veszélyeztessen mert neki kisebbségi komplexusa van,vagy mert beteg a feje.Én nem szoktam ilyenekkel játszani,sőt túl toleráns is vok sokszor csak ez már nem az a kategória amit eltűrők.Főleg ha még be is szól.

Alighanem az életéről lehetett szó!? Nem fúrtál lyukat a gumijába? 2-2-t? 
Ismét gratulálok! A Lacetti Klub büszkesége.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2338 Dátum: 2011. Július 22. - 22:05:57 »

Ehhez nincs mit hozzáfűzni Vigyorog

http://www.origo.hu/auto/20110722-hat-autot-tort-ossze-a-parkolo-porsches.html
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2339 Dátum: 2011. Július 23. - 06:21:51 »

Ez az a tipikus eset, amikor több a pénze valakinek, mint az agysejtjeinek száma. Sajnos nagyon sok van ilyenből, nap, mint nap tucatjával találkozhatunk e fajta embernek látszó képződménnyel. Tegnap például egy BMW-s agyhalottal. Mi is történt: jövök lefelé a hegyről, látom, hogy szegény busz vár, és vár, hogy kikanyarodjon, de nem engedik, erre persze én, aki kolléga is, meg udvarias is, meg ért a közlekedéshez, jelzem, hogy jöhet, lassítok ott, ahol forgalom szervezésből kifolyólag szűkítő volt. Nos a BMW-s, mellém jön, de nem fér el, de legalább elintézi, hogy a már félig kisorolt busznak meg kelljen állnia, mert elhúzná a baromarcú kocsiját. Így aztán mindhárman állunk, már mindenki rég elmehetett volna, ha őkelme nem siet. Maradt a tolatás, busz kifordult, megyünk. majd teljes gázzal elhúz mellettem, de már nyomja is a féket, mert éles kanyar jön, majd macisajt tábla. Megérte neki, mert így végül is elém került, nyert 10 métert. Bravó öcsi! Miért van az, hogy még soha nem láttam normálisan vezető BMW-st? Valaki látott már? Külföldi, nem SK-s nem ér, csak itthoni. Ha lenne rá pénzem, akkor sem vennék BMW-t, mert szégyellnék közéjük kerülni, annyira lerontották a hírnevüket, mint sofőrök.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!