Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 14:22:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284731 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2310 Dátum: 2011. Március 24. - 21:03:53 »

egyre több a bátor kamionos autopályán, akik a tiltás ellenére is előzgetik egymást. némely esetben érthető, hisz ha 70nel döcög valaki előtte, akkor oké. na de akkor is megvárhatná az üres teret, hogy ne tartson fel senkit ezzel.
uff
Naná. Elvégre a fenyegetést nem követi retorzió.
Engem eddig sem zavartak.Egy b+ -el magamba el is intézem.Ők is sietnek. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #2311 Dátum: 2011. Március 30. - 20:30:30 »

Előjöttek a segédmotorosok... 
Az elmúlt két hétben már 3x is eszembe jutott, hogy nevelésbe kezdek, ha már a kedves szüleiknek és oktatójuknak nem sikerült.
A legdurvább: Már sötétben mellékútról fordulnék ki főútra jobbra kis ívben. Előtte - bár csak háromszög van, de kukázós kivilágítatlan biciklisek és a sarki kocsmába/ból tántorgók miatt - mindig megállok. Balról pislákoló lámpácska közeledik sacc 40-50 méterre, gondoltam biciklis. Semmi más közlekedő a közelben. Egyszer csak villognak rám hátulról, de bazi közelről! Megdöbbenek, és bambán nézek a belső tükörbe, hogy ez a meg honnan került ide... Közben eltelik 2-3 sec és haladunk... Egy zebra (gyalogátkelő) felé... amit egy párocska épp használ... és nagyon közelednek. Én intenzíven fékezek, hiszen mégse mutatnának jól a motorháztetőn. A féklámpa gyönyörűen megvilágítja a mögöttem 2-3 méterre lévő, bukósisakos tizenegynéhány éves kiscsávó épp kétségbe eső arcát, amiben a tükörből van módom gyönyörködni...
Végülis nem ütöttem el a gyalogokat, a kiscsávó nem jött nekem.
Miután a lemaradt normális távolságra, láttam, hogy a motoron egy projektorosnak álcázott épphogy lámpácska próbál elől fény kibocsájtani magából...
Ha ebből a szituból kocc van, akkor vajon a közeg kit mond szabályszegőnek? Én nem érzem annak magam... 
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2312 Dátum: 2011. Május 19. - 13:47:38 »

Nagyon rendes némelyik kamionos az autópályán, hogy a leallósávba húzódik, hohy a mögötte lévő meg tudja előzni a belső sáv feltartása nélkül. Habár tuti nem szabályos, na de a gesztus meg van.  Kacsint

Ma jöttem hazafelé az M3-on, ukrán kamionos barátunk indexel és bejön elém 60nal, mert épp előzni kívánja az előtte tökölő magyar kamiont az emelkedő után.   
Aztán a másik ukrán patkány is eljátszotta ezt a furgonnal, nehéz lehet kivárni, hogy elmenjek mellette, csakazértis bejön elém 100zal, amikor mögöttem senki sincs.
 
asszem ma az összes ukrán anyja csuklott
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #2313 Dátum: 2011. Május 19. - 16:46:54 »

Nagyon rendes némelyik kamionos az autópályán, hogy a leallósávba húzódik, hohy a mögötte lévő meg tudja előzni a belső sáv feltartása nélkül. Habár tuti nem szabályos, na de a gesztus meg van.  Kacsint

Ma jöttem hazafelé az M3-on, ukrán kamionos barátunk indexel és bejön elém 60nal, mert épp előzni kívánja az előtte tökölő magyar kamiont az emelkedő után.   
Aztán a másik ukrán patkány is eljátszotta ezt a furgonnal, nehéz lehet kivárni, hogy elmenjek mellette, csakazértis bejön elém 100zal, amikor mögöttem senki sincs.
 
asszem ma az összes ukrán anyja csuklott
Sajnos még most sem jutottunk el odáig ,hogy a külföldi autós is ugyanazt a büntetést kapja mint a magyar sofőrök......
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2314 Dátum: 2011. Május 19. - 19:51:37 »

Nagyon rendes némelyik kamionos az autópályán, hogy a leallósávba húzódik, hohy a mögötte lévő meg tudja előzni a belső sáv feltartása nélkül. Habár tuti nem szabályos, na de a gesztus meg van.  Kacsint

Ma jöttem hazafelé az M3-on, ukrán kamionos barátunk indexel és bejön elém 60nal, mert épp előzni kívánja az előtte tökölő magyar kamiont az emelkedő után.   
Aztán a másik ukrán patkány is eljátszotta ezt a furgonnal, nehéz lehet kivárni, hogy elmenjek mellette, csakazértis bejön elém 100zal, amikor mögöttem senki sincs.
 
asszem ma az összes ukrán anyja csuklott
Az ukránok egy barom állatok a közlekedésben,tudnák mesélni mit művelnek főleg az M1-en.Amúgy a leállósávon haladást ugyan úgy büntetik,mint az előzést.Azt bezzeg nem büntetik aki indokolatlanul megy az autópályán 60-65-el,feltartva a sort.Sőt a rendőrök azzal szoktak szórakozni a kihalt M6-on,hogy csak 60-al haladnak a sávban feltartva a kamionokat,aki egy idő után begőzől és megelőzi őket azokat megbüntetik.Jó játék
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2315 Dátum: 2011. Június 09. - 20:57:11 »

http://www.bama.hu/somogy/kozelet/agyilag-rokkant-harom-parkolohely-egy-autoval-foto-382447
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2316 Dátum: 2011. Július 04. - 14:54:40 »

mai miskolci utamon mindenki nagyon példásan közlekedett, büszke vagyok mindenkire   Kacsint  Mosolyog
csak, hogy a jót is vegyük észre   Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2317 Dátum: 2011. Július 14. - 15:21:57 »

ma egy különös állatfajt láttam-tapasztaltam hazafelé az M3-on! a fiatal-középkorú nő vészvillogóval áll a leállósávban és úgy indul el, hogy berántja elém, miközben békésen haladok a külső sávban. szerencsére volt hely a belső sávban a rén****vas teszthez. nem értem az ilyen tudatlan és buta embereket, eszébe sem jut, hogy minimum 100 km/h a sebességkülönbség köztünk :? sztem tök logikus, hogy előbb felveszek egy biztonságos tempót és utána sorolok be. áááááá
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2318 Dátum: 2011. Július 18. - 16:29:54 »

ma egy különös állatfajt láttam-tapasztaltam hazafelé az M3-on! a fiatal-középkorú nő vészvillogóval áll a leállósávban és úgy indul el, hogy berántja elém, miközben békésen haladok a külső sávban. szerencsére volt hely a belső sávban a rén****vas teszthez. nem értem az ilyen tudatlan és buta embereket, eszébe sem jut, hogy minimum 100 km/h a sebességkülönbség köztünk :? sztem tök logikus, hogy előbb felveszek egy biztonságos tempót és utána sorolok be. áááááá
Az a baj az ilyenek nem a kamion elé vágnak be! Vigyorog
De ma egy igen beteg suzukis kóstolt meg.Csak a fagyi visszanyalt.Történet:tologatom az offnak "siettem" utólérem a marhánkat,aki előtt egy busz a buszmegállóhoz érve lassít.Marhánk index előz én is megyek utána és tolja a barom 90-ig majd füstölős satut nyom.Sehol senki látom ami miatt fékezni kellett volna,gondoltam átszólok neki és melléérve ő ordít "megakarsz előzn!!!!!!!!!!Történet folytatását nem részletezném,de szerintem többet nem játszik fékezősdit. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2319 Dátum: 2011. Július 18. - 18:20:13 »

ma egy különös állatfajt láttam-tapasztaltam hazafelé az M3-on! a fiatal-középkorú nő vészvillogóval áll a leállósávban és úgy indul el, hogy berántja elém, miközben békésen haladok a külső sávban. szerencsére volt hely a belső sávban a rén****vas teszthez. nem értem az ilyen tudatlan és buta embereket, eszébe sem jut, hogy minimum 100 km/h a sebességkülönbség köztünk :? sztem tök logikus, hogy előbb felveszek egy biztonságos tempót és utána sorolok be. áááááá
Az a baj az ilyenek nem a kamion elé vágnak be! Vigyorog
De ma egy igen beteg suzukis kóstolt meg.Csak a fagyi visszanyalt.Történet:tologatom az offnak "siettem" utólérem a marhánkat,aki előtt egy busz a buszmegállóhoz érve lassít.Marhánk index előz én is megyek utána és tolja a barom 90-ig majd füstölős satut nyom.Sehol senki látom ami miatt fékezni kellett volna,gondoltam átszólok neki és melléérve ő ordít "megakarsz előzn!!!!!!!!!!Történet folytatását nem részletezném,de szerintem többet nem játszik fékezősdit. Vigyorog
Miért? Begyömöszölted a Suzuki csomagtartójába? Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2320 Dátum: 2011. Július 18. - 18:24:08 »

ma egy különös állatfajt láttam-tapasztaltam hazafelé az M3-on! a fiatal-középkorú nő vészvillogóval áll a leállósávban és úgy indul el, hogy berántja elém, miközben békésen haladok a külső sávban. szerencsére volt hely a belső sávban a rén****vas teszthez. nem értem az ilyen tudatlan és buta embereket, eszébe sem jut, hogy minimum 100 km/h a sebességkülönbség köztünk :? sztem tök logikus, hogy előbb felveszek egy biztonságos tempót és utána sorolok be. áááááá
Az a baj az ilyenek nem a kamion elé vágnak be! Vigyorog
De ma egy igen beteg suzukis kóstolt meg.Csak a fagyi visszanyalt.Történet:tologatom az offnak "siettem" utólérem a marhánkat,aki előtt egy busz a buszmegállóhoz érve lassít.Marhánk index előz én is megyek utána és tolja a barom 90-ig majd füstölős satut nyom.Sehol senki látom ami miatt fékezni kellett volna,gondoltam átszólok neki és melléérve ő ordít "megakarsz előzn!!!!!!!!!!Történet folytatását nem részletezném,de szerintem többet nem játszik fékezősdit. Vigyorog
Miért? Begyömöszölted a Suzuki csomagtartójába? Vigyorog
Vagy elvágta a fék csövet  Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2321 Dátum: 2011. Július 18. - 18:58:20 »

Történet folytatását nem részletezném,de szerintem többet nem játszik fékezősdit. Vigyorog
na mesélj, mit tettél? remélem nem verted el  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2322 Dátum: 2011. Július 19. - 07:14:13 »

Történet folytatását nem részletezném,de szerintem többet nem játszik fékezősdit. Vigyorog
na mesélj, mit tettél? remélem nem verted el  Vigyorog
Nem bántottam csak a játékát visszafelé is eljátszottuk.nem kicsi koromfelhőbe burkoltam(power dieselesen),majd satu.Most egy vonóhorog lenyomattal az orrán rója az utat lyukas rendszámmal. Kacsint Bár sajnálom nem kapott el jobban hogy sérüljön a lökösöm,mert amugy is cserélni akarom a lököst vr6-os ra,de igy nekem kell megvennem nem a biztosítónak.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Július 19. - 07:18:39 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2323 Dátum: 2011. Július 19. - 08:32:44 »

Történet folytatását nem részletezném,de szerintem többet nem játszik fékezősdit. Vigyorog
na mesélj, mit tettél? remélem nem verted el  Vigyorog
Nem bántottam csak a játékát visszafelé is eljátszottuk.nem kicsi koromfelhőbe burkoltam(power dieselesen),majd satu.Most egy vonóhorog lenyomattal az orrán rója az utat lyukas rendszámmal. Kacsint Bár sajnálom nem kapott el jobban hogy sérüljön a lökösöm,mert amugy is cserélni akarom a lököst vr6-os ra,de igy nekem kell megvennem nem a biztosítónak.
ja, hát így értem, megérdemelte a patkány. büszke vagyok rád, hogy helyettem is tartod a rendet-fegyelmet az utakon  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #2324 Dátum: 2011. Július 19. - 09:36:56 »

Történet folytatását nem részletezném,de szerintem többet nem játszik fékezősdit. Vigyorog
na mesélj, mit tettél? remélem nem verted el  Vigyorog
Nem bántottam csak a játékát visszafelé is eljátszottuk.nem kicsi koromfelhőbe burkoltam(power dieselesen),majd satu.Most egy vonóhorog lenyomattal az orrán rója az utat lyukas rendszámmal. Kacsint Bár sajnálom nem kapott el jobban hogy sérüljön a lökösöm,mert amugy is cserélni akarom a lököst vr6-os ra,de igy nekem kell megvennem nem a biztosítónak.

Mien az a vr6 os lökös ?  He
Még nem is halotam ienröl
Naplózva
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!