Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 08:33:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284580 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2220 Dátum: 2010. November 17. - 15:53:32 »

Fú, mit láttam ma! jövök hazafelé az M31 vagy mi a fenén Gödöllő felől. fura volt, hogy szembe nem jön senki, oszt eccercsak tele van tűzoltókkal, rendőrökkel, mentőhelikopterrel a túloldal  . egy tartálykocsi állt keresztben és egy luk folytán ömlött ki az oldalán a nafta  .
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2221 Dátum: 2010. November 18. - 14:52:37 »

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/ujjaszuletesnap_tulelokkel_gersekaraton
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2222 Dátum: 2010. November 19. - 02:18:09 »

Fú, mit láttam ma! jövök hazafelé az M31 vagy mi a fenén Gödöllő felől. fura volt, hogy szembe nem jön senki, oszt eccercsak tele van tűzoltókkal, rendőrökkel, mentőhelikopterrel a túloldal  . egy tartálykocsi állt keresztben és egy luk folytán ömlött ki az oldalán a nafta  .
Ilyenkor megállni, vödröt, kannát alátartani...  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #2223 Dátum: 2010. November 19. - 08:32:29 »

Fú, mit láttam ma! jövök hazafelé az M31 vagy mi a fenén Gödöllő felől. fura volt, hogy szembe nem jön senki, oszt eccercsak tele van tűzoltókkal, rendőrökkel, mentőhelikopterrel a túloldal  . egy tartálykocsi állt keresztben és egy luk folytán ömlött ki az oldalán a nafta  .
Ilyenkor megállni, vödröt, kannát alátartani...  Vigyorog
Gyakorlat volt. Tele volt vele az összes reklámhíradó. Állítólag még a riasztott egységek is csak a kiérkezéskor tudták meg, hogy gyakorlat. Aztán csak sikerült bevetni élesben az oda hívott helikoptert, ugyanis az egyik tűzoltó eltörte az egyik úját az odavitt roncs szétaprítása közben...
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 19. - 08:36:16 írta Yanee » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2224 Dátum: 2010. November 19. - 15:06:27 »

Fú, mit láttam ma! jövök hazafelé az M31 vagy mi a fenén Gödöllő felől. fura volt, hogy szembe nem jön senki, oszt eccercsak tele van tűzoltókkal, rendőrökkel, mentőhelikopterrel a túloldal  . egy tartálykocsi állt keresztben és egy luk folytán ömlött ki az oldalán a nafta  .
Ilyenkor megállni, vödröt, kannát alátartani...  Vigyorog
Gyakorlat volt. Tele volt vele az összes reklámhíradó. Állítólag még a riasztott egységek is csak a kiérkezéskor tudták meg, hogy gyakorlat. Aztán csak sikerült bevetni élesben az oda hívott helikoptert, ugyanis az egyik tűzoltó eltörte az egyik úját az odavitt roncs szétaprítása közben...
Gazdag ország vagyunk! Újj törésre mentőhelikoptert? Hmmm, nem semmi, ezek után ne szidja senki sem a hazai egészségügyet, mert világ színvonalon felül vagyunk bőven! Lábtörésre kórházat telepítünk ezek után...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2225 Dátum: 2010. November 21. - 20:50:45 »

http://autozz.blog.hu/2010/11/21/piros_helyzetjelzovel_hozta_ram_a_fraszt
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2226 Dátum: 2010. November 22. - 20:31:58 »

Ma jövök haza és nem tudok befordulni a ház elé mert egy merci ott áll az utba.Duda motorbőgetés de senki sem jön.Na akkor körbemegyek az utca másik oldaláról.Lepakoltam a cumóm szerszámosláda elő és bőrlukasztó elővesz,majd irány a mercihez.2 gumi 4 lyuk!!!Szépen sziszegett!!! Vigyorog Most pár pillanata tulajt hallom csattog a kocsihoz.Kiszólok legközelebb nem kéne ideállni de csak vihog a kis kurva és azt mondja körbe is lehet menni.Én meg kiröhögtem mert láttam indit és elindul az off kerekekkel.
Naplózva

06 70/22 11 222
capry
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


Lacetti SW 1,6 Elite, man.klíma, melange beige


« Hozzászólás #2227 Dátum: 2010. November 22. - 22:02:04 »

Gratulálok! Ügyes vagy!
Kis kerülővel be tudtál menni, ennek ellenére sikerült, ...mennyi kárt is csinálnod? 30-50.000-t? Még jó, hogy kinn a mobilszámod az aláírásodban (sőt tképpen a neved is), esetleg még a címed is tedd ki! Csak aztán nehogy rajtad is legyen egy két (ha nem is lyuk), de horpadás!

Remélem kitettél egy Lacetti-klub-os szórólapot is!?

Egyébként a kocsid képe alatt mi a W? Ha a szelepek, akkor az V (valve)

Ma jövök haza és nem tudok befordulni a ház elé mert egy merci ott áll az utba.Duda motorbőgetés de senki sem jön.Na akkor körbemegyek az utca másik oldaláról.Lepakoltam a cumóm szerszámosláda elő és bőrlukasztó elővesz,majd irány a mercihez.2 gumi 4 lyuk!!!Szépen sziszegett!!! Vigyorog Most pár pillanata tulajt hallom csattog a kocsihoz.Kiszólok legközelebb nem kéne ideállni de csak vihog a kis kurva és azt mondja körbe is lehet menni.Én meg kiröhögtem mert láttam indit és elindul az off kerekekkel.
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 22. - 22:05:57 írta capry » Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2228 Dátum: 2010. November 22. - 22:39:11 »

Gratulálok! Ügyes vagy!
Kis kerülővel be tudtál menni, ennek ellenére sikerült, ...mennyi kárt is csinálnod? 30-50.000-t? Még jó, hogy kinn a mobilszámod az aláírásodban (sőt tképpen a neved is), esetleg még a címed is tedd ki! Csak aztán nehogy rajtad is legyen egy két (ha nem is lyuk), de horpadás!

Remélem kitettél egy Lacetti-klub-os szórólapot is!?

Egyébként a kocsid képe alatt mi a W? Ha a szelepek, akkor az V (valve)

Ma jövök haza és nem tudok befordulni a ház elé mert egy merci ott áll az utba.Duda motorbőgetés de senki sem jön.Na akkor körbemegyek az utca másik oldaláról.Lepakoltam a cumóm szerszámosláda elő és bőrlukasztó elővesz,majd irány a mercihez.2 gumi 4 lyuk!!!Szépen sziszegett!!! Vigyorog Most pár pillanata tulajt hallom csattog a kocsihoz.Kiszólok legközelebb nem kéne ideállni de csak vihog a kis kurva és azt mondja körbe is lehet menni.Én meg kiröhögtem mert láttam indit és elindul az off kerekekkel.
A w-ben igazad van javitottam is.Viszont a kár nem tud érdekelni ahogy őt sem az, többen itt dudáltak és nem állt el.Az elérhetőségek pedig azért vannak kint, hogy aki szeretne megtaláljon.Még ilyen esetben is!Legalább bemutatkozhatnék személyesen is.
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2229 Dátum: 2010. November 23. - 08:06:31 »

Ma jövök haza és nem tudok befordulni a ház elé mert egy merci ott áll az utba.Duda motorbőgetés de senki sem jön.Na akkor körbemegyek az utca másik oldaláról.Lepakoltam a cumóm szerszámosláda elő és bőrlukasztó elővesz,majd irány a mercihez.2 gumi 4 lyuk!!!Szépen sziszegett!!! Vigyorog Most pár pillanata tulajt hallom csattog a kocsihoz.Kiszólok legközelebb nem kéne ideállni de csak vihog a kis kurva és azt mondja körbe is lehet menni.Én meg kiröhögtem mert láttam indit és elindul az off kerekekkel.
Fateromék szembeszomszédja volt olyan régen, hogy mindenki aki hozzánk jött és az ő oldalában parkolt le, persze nem zavarva a kocsibeállóját, kiszúrta a kerekét, meg egyszer beugrott a kapun pofoszkodni. A pofonosztás óta nem csinált semmit, igaz azóta nem is lehet odaállni, mert a közterültetet telerakta sziklákkal, amihez semmi köze, mert nem magán terület ugye. Én nem szeretem az ilyen dolgokat, mert a sors visszaad mindent, jót és rosszat is. Én egyszer parkoltam budán kocsibeállóba, kaptam is egy szép levelet, de télleg kultúráltat, és az elég volt, hogy egy életre megjegyezzem hova parkolok. Inkább erőszakoltad volna meg a nőt a kocsiján a szerszámaiddal!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2230 Dátum: 2010. November 23. - 10:02:11 »

Ma jövök haza és nem tudok befordulni a ház elé mert egy merci ott áll az utba.Duda motorbőgetés de senki sem jön.Na akkor körbemegyek az utca másik oldaláról.Lepakoltam a cumóm szerszámosláda elő és bőrlukasztó elővesz,majd irány a mercihez.2 gumi 4 lyuk!!!Szépen sziszegett!!! Vigyorog Most pár pillanata tulajt hallom csattog a kocsihoz.Kiszólok legközelebb nem kéne ideállni de csak vihog a kis kurva és azt mondja körbe is lehet menni.Én meg kiröhögtem mert láttam indit és elindul az off kerekekkel.
Fateromék szembeszomszédja volt olyan régen, hogy mindenki aki hozzánk jött és az ő oldalában parkolt le, persze nem zavarva a kocsibeállóját, kiszúrta a kerekét, meg egyszer beugrott a kapun pofoszkodni. A pofonosztás óta nem csinált semmit, igaz azóta nem is lehet odaállni, mert a közterültetet telerakta sziklákkal, amihez semmi köze, mert nem magán terület ugye. Én nem szeretem az ilyen dolgokat, mert a sors visszaad mindent, jót és rosszat is. Én egyszer parkoltam budán kocsibeállóba, kaptam is egy szép levelet, de télleg kultúráltat, és az elég volt, hogy egy életre megjegyezzem hova parkolok. Inkább erőszakoltad volna meg a nőt a kocsiján a szerszámaiddal!  Vigyorog
Nem tudtam kié az autó.Bár ez semmin sem változtat.Itt normális lakók vannak és ilyenek nem szoktak lenni.Az hogy egymás megszokott helyére állnak idegen autók az bosszantó,viszont ez van.Parkolni mindenkinek kell.De azt nem türőm el hogy valaki csak azért elállja a bejáratot, mert lusta 5m-el többet gyalogolni.Mert ő miss pics..Rádásul hallhatta hogy igencsak utba van mert volt itt dudaszólam nem kevés halható anyázással.Azelőt is hogy én hazaértem.Valószinűleg tanult az esetből hogy itt ezt nem teheti meg,mert van aki megrendszabályozza.Én még soha sem álltam utban,se nem parkoltam tilosban pont féltve az autót az ilyen esetektől.
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2231 Dátum: 2010. November 23. - 10:43:44 »

Ma jövök haza és nem tudok befordulni a ház elé mert egy merci ott áll az utba.Duda motorbőgetés de senki sem jön.Na akkor körbemegyek az utca másik oldaláról.Lepakoltam a cumóm szerszámosláda elő és bőrlukasztó elővesz,majd irány a mercihez.2 gumi 4 lyuk!!!Szépen sziszegett!!! Vigyorog Most pár pillanata tulajt hallom csattog a kocsihoz.Kiszólok legközelebb nem kéne ideállni de csak vihog a kis kurva és azt mondja körbe is lehet menni.Én meg kiröhögtem mert láttam indit és elindul az off kerekekkel.
Fateromék szembeszomszédja volt olyan régen, hogy mindenki aki hozzánk jött és az ő oldalában parkolt le, persze nem zavarva a kocsibeállóját, kiszúrta a kerekét, meg egyszer beugrott a kapun pofoszkodni. A pofonosztás óta nem csinált semmit, igaz azóta nem is lehet odaállni, mert a közterültetet telerakta sziklákkal, amihez semmi köze, mert nem magán terület ugye. Én nem szeretem az ilyen dolgokat, mert a sors visszaad mindent, jót és rosszat is. Én egyszer parkoltam budán kocsibeállóba, kaptam is egy szép levelet, de télleg kultúráltat, és az elég volt, hogy egy életre megjegyezzem hova parkolok. Inkább erőszakoltad volna meg a nőt a kocsiján a szerszámaiddal!  Vigyorog
Nem tudtam kié az autó.Bár ez semmin sem változtat.Itt normális lakók vannak és ilyenek nem szoktak lenni.Az hogy egymás megszokott helyére állnak idegen autók az bosszantó,viszont ez van.Parkolni mindenkinek kell.De azt nem türőm el hogy valaki csak azért elállja a bejáratot, mert lusta 5m-el többet gyalogolni.Mert ő miss pics..Rádásul hallhatta hogy igencsak utba van mert volt itt dudaszólam nem kevés halható anyázással.Azelőt is hogy én hazaértem.Valószinűleg tanult az esetből hogy itt ezt nem teheti meg,mert van aki megrendszabályozza.Én még soha sem álltam utban,se nem parkoltam tilosban pont féltve az autót az ilyen esetektől.
én is szeretem rendszabályozni a népet, de károkozásig még nem fajultam soha
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
capry
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


Lacetti SW 1,6 Elite, man.klíma, melange beige


« Hozzászólás #2232 Dátum: 2010. November 23. - 17:08:33 »

mert lusta 5m-el többet gyalogolni.Mert ő miss pics..

Viszont te, aki lusta voltál gyalogolni +5 métert (mert azt írtad a másik oldalról be tudtál menni) feljogosítva érezted magad, hogy több tízezres kárt tegyél valaki másnak az autójában. Ő nem okozott neked kárt, maximum bosszúságot, ellenben te neki igen. Forgathatod te ezt ahogy csak akarod, semmivel nem vagy jobb nála, sőt! Személy szerint ilyen emberrel, aki szándékosan kárt okoz a másiknak, mert őt egy kis kényelmetlenség érte nem óhajtanék közös fórumon maradni. Gondolom azzal is egyetértesz, hogy emberek a másik autóját mondjuk kulccsal meghúzzák, mert mondjuk szerintük rossz helyen parkoltak, stb, stb...
Gondolom, ha a te kocsid gumijait szúrták volna ki, mert rossz helyen parkolsz, akkor is ennyire egyetértenél vele. Tudom, te még SOHA nem parkoltál rossz helyen. Te alighanem egy SZENT lehetsz!? (apró jellemhibával)

Ja, és tudomásom szerint Magyarországon nem az önbíráskodás rendszere honos...

Még egyszer gratulálok!
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2233 Dátum: 2010. November 23. - 17:39:10 »

mert lusta 5m-el többet gyalogolni.Mert ő miss pics..

Viszont te, aki lusta voltál gyalogolni +5 métert (mert azt írtad a másik oldalról be tudtál menni) feljogosítva érezted magad, hogy több tízezres kárt tegyél valaki másnak az autójában. Ő nem okozott neked kárt, maximum bosszúságot, ellenben te neki igen. Forgathatod te ezt ahogy csak akarod, semmivel nem vagy jobb nála, sőt! Személy szerint ilyen emberrel, aki szándékosan kárt okoz a másiknak, mert őt egy kis kényelmetlenség érte nem óhajtanék közös fórumon maradni. Gondolom azzal is egyetértesz, hogy emberek a másik autóját mondjuk kulccsal meghúzzák, mert mondjuk szerintük rossz helyen parkoltak, stb, stb...
Gondolom, ha a te kocsid gumijait szúrták volna ki, mert rossz helyen parkolsz, akkor is ennyire egyetértenél vele. Tudom, te még SOHA nem parkoltál rossz helyen. Te alighanem egy SZENT lehetsz!? (apró jellemhibával)

Ja, és tudomásom szerint Magyarországon nem az önbíráskodás rendszere honos...

Még egyszer gratulálok!
Látom szereted kóstolgatni a másikat,nem gond.Viszont ha nem tettszik a jelenlétem itt TÖRÖLD MAGAD!És a megjegyzéseidet tartsd meg.Ez egy klub, egy csapat!Ha ide akarsz tartozni okosan ígogass!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva

06 70/22 11 222
capry
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


Lacetti SW 1,6 Elite, man.klíma, melange beige


« Hozzászólás #2234 Dátum: 2010. November 23. - 17:50:01 »

Én nem kóstolgatok senkit. Leírtam a véleményem. Én nem gondoltam, hogy te elmennél innen, nem erre gondoltam. Engem törölhettek nyugodtan, nem sok embernek fogok hiányozni innen, nem voltam olyan aktív! Ne haragudj, de mikor valaki azzal kérkedik, hogy mert lusta, hogyan okoz kárt másnak, azt nem tudom szó nélkül hagyni, vállveregetést meg végképp ne várj érte! Ebben a klubban vannak nagyon értékes emberek, de TE nem tartozol közéjük (legalábbis ez alapján a hozzászólásod/műved alapján nem), elhiheted, nem hiányoznál! Nehezen tudnám elhinni, hogy ebben a klubban, csapatban sok ember lenne, aki helyesli, amit csináltál... De aki szerint ez helyes volt, bátran álljon melléd!

Megfogadom a tanácsod, igyekszem okosan íGogatni (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)  Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!