Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 14:19:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284714 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #105 Dátum: 2007. December 14. - 20:28:56 »

atment volna rajtad. tobbszor jartam autoval lengyelbe, ****nak ra, hogy az ut ketsavos. letolnak es passz.
elozo hozzaszolast termeszetesen vizi kornyezetre tessek erteni. azt tudjatok, hogy kinban honnan tudod, hogy az egyiranyu utcaban jo iranyban haladsz?

nem sokan jonnek szemben. naluk sav, zarovonal, piros lampa nem szamit. van, de minek? a tablak is minden kovetkezetesseg nelkul vannak felhanyva. bar fura, de az evek soran egy balesetet lattam csak, egy szamarkordeba belerohant egy bringas. pedig van ott mar auto, kamion dogivel!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #106 Dátum: 2007. December 14. - 21:20:56 »

Nyári eset szombathelyi körgyűrűn (már majdnem elfelejtettem). Megyek nagy nyugalomban a kocsisorral a körgyűrű déli szakaszán, majd indexelek balra, és sávot váltok a balrakanyarodóba Rum irányába. Erre anyám megszólal: Hát ez meg mit csinál? Ekkor vettem észre, hogy szemből jön egy Kamion, amit előzi egy másik kamion (asszem lengyel) "árkon-bokron" át, és jön velem szembe, be a forgalomtól elzárt területre és a sávomba!!! Én akkor már kb 5-el gurultam. Hirtelen reflexből padló gáz, és átrántottam a kocsit jobbra. Az volt a szerencsém, hogy akkor sem mellettem, sem mögöttem nem jött senki. Nem vagyok egy ijedős típus, de utánna nehéz volt kuplungolni remegő lábbal. Nem tudom, hogy mit gondolt? Vajon simán átment volna rajtam, kinyírva engem és a családom? Lassítási, vagy kitérési szándékot nem láttam nála

A román kamionosok is így szokták!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #107 Dátum: 2007. December 18. - 19:57:00 »

Itt is van egy két érdekes dolog...

http://autozz.blog.hu/
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #108 Dátum: 2007. December 19. - 16:53:58 »

Tegnap este itt a sarkon, kekeckedett egy Daewoo Lanos 3 ajtós, egy db beton villanyoszloppal.
Oszlop kidölt, Lanos meg összetört.
Szöke Nőcike fogta a fejét és nézett, hogy most mi van.
Autó félretól, busszal folytatta útját.
Próbáltam felidézni, hogy kerülhetett a járdára, de nem sikerült!

Csináltam fotókat:
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 19. - 19:58:21 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #109 Dátum: 2007. December 19. - 17:23:51 »

Mert hiányzik belőled a szőke nőiesség! Ne is strapáld Magad, nem mindenki képes ekkora ügyességre. Húgom keresztapja jobb kanyarban jobbra borult fel trabantjával anno. Csúcs volt szegény, balesete miatti tárgyalásra ment, és a parkolóból kitolatva elütött egy motorost. Utolsó hibáját kamionnal szemben követte el..., Isten nyugosztalja! Nejem most mesélte, hogy a rendőrök hajnalban behoztak vérvételre egy nőt, aki azt mondta, hogy tegnap d.u. ivott egy pohár sört. Nos ma több autót összetört, személyi sérüléseket okozott, még a buszokat is el kellett terelni a Nagy Lajosról, akkora galibát okozott. Kiderült, hogy vér került az italába, nem ezrelékes, hanem százalékos volt, ráadásul depressziós gyógyszerre itta a nedüt. A doktornő szerint potenciális gyilkos volt. Így merészkedjünk ki az utakra, esetleg gyerekekkel. Veszek egy T-34-est! Ma a buszomat is megpróbálták eltolni, de nem hagytam, megvédtem, mert megérdemli. Hát ide jutottunk. A rendőrség dolga volna rendet tartani, de nem teszi. Mindenki azt csinál ma itt, amit akar, szörnyű! Túlélésre kell autózni manapság. Vigyázzatok nagyon!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #110 Dátum: 2007. December 19. - 19:31:52 »

azt hogyan kell erteni, hogy a "buszomat is EL akartak tolni"?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #111 Dátum: 2007. December 19. - 20:44:47 »

Úgy, hogy az egyenes sávból mégis kanyarodni akart, amikor már teljesen mellette voltam. Kormány jobbra, fék, csak, hogy jó karácsonya legyen. Pedig nem érdemli! Igy értettem az eltolást, mert gondolom nem látta a kicsi buszomat szegény 20 centiről. Hát ezek vannak mostanság...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #112 Dátum: 2007. December 20. - 00:24:05 »

Ma összesen 2*10 percet autóztam, de elegem is lett. Mindenki a békés Karácsony jegyében éppen csak nem löködte egymást.
De holnap irány Sopron, igaz a 85-ös se sokkal jobb, de legalább nem kell 30-cal töttögni...Kicsit kiégetem a kormot Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #113 Dátum: 2007. December 20. - 18:32:11 »

Én azt szeretm, amikor a többsávos út kanyarodik és a mellettem lévő persze egyenesen megy az én sávomba! Feltételezem, hogy azért nem indexel, mert nem fogja fel. Ez érvényes a taxisokra is és a vidékről fellátogatókra is. Nem akartam ezzel senkit megsérteni, de mikor felelősségre vonom netán az ilyet, csak néz és nem érti mi a bajom! Éljenek a figyelők, majd én kivédek mindent, persze!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #114 Dátum: 2007. December 20. - 21:34:38 »

Ma összesen 2*10 percet autóztam, de elegem is lett. Mindenki a békés Karácsony jegyében éppen csak nem löködte egymást.
De holnap irány Sopron, igaz a 85-ös se sokkal jobb, de legalább nem kell 30-cal töttögni...Kicsit kiégetem a kormot Vigyorog

Ne is említsd az ünnepet. Itt kisvárosomban a belvárosban dolgozom, előttem egy "átkosból" ránkmaradt bevásárlóközpont nagy parkolója terül el. A kultikus shopping centerhez tartozik egy földalatti raktár is, teherautóknak is alkalmas lejárattal. Most karácsony közeledtével érdemes nézni, ahogy egymás lökködik a kocsik, és mivel már a védőkorlátot is kidöntötték, így néha leuggrálnak a föld alá futó lejáratba, vagy éppen fent akadnak a peremen. És az az áldott szeretet ami árad autóstársaink felé parkolás közben...csoda, hogy még nem halt meg senki Vigyorog
Ja, a másik. A parkoló bejáratánál van a jegyautómata. Delikvens jön, autómatánál megáll....mögötte 6 kocsi, aki nem tud tőle bemenni, és nem érti, hogy miért dudálnak. Ma az egyik ilyet kollégám eligazította, hogy jobb lenne, ha előbb helyet keresne, mert úgy néz ki, hogy nemsokára nem lesz mihez jegyet váltani Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #115 Dátum: 2007. December 25. - 09:45:16 »

Én azt szeretm, amikor a többsávos út kanyarodik és a mellettem lévő persze egyenesen megy az én sávomba! Feltételezem, hogy azért nem indexel, mert nem fogja fel. Ez érvényes a taxisokra is és a vidékről fellátogatókra is. Nem akartam ezzel senkit megsérteni, de mikor felelősségre vonom netán az ilyet, csak néz és nem érti mi a bajom! Éljenek a figyelők, majd én kivédek mindent, persze!

Nana!
Nem minden taxis olyan.
Sőt.
A legtöbbször mi hárítunk. Ugyanis, ha törik a kocsi, akkor nincs mivel pénzt keresni.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #116 Dátum: 2007. December 25. - 10:04:49 »

Azért egyszer érdemes lenne végig videozni egy átlagos napomat Bp.-en . Nagyon tanulságos lenne és talán nem is kellene különösebb kommentár a felvételekhez .
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #117 Dátum: 2007. December 25. - 10:48:00 »

Jopek Úr! Jó ötlet, de egyben kérlek, hogy gxere velem is egy kört legalább, jó lenne kamerával, és akkor elismered, hogy amit Te szenvedsz (jogos!), az miért nehezebb, ha nem árut, hanem álló, kapaszkodást nélkülöző embereket viszel. Nálunk egy koccanás nélküli fékezés is lehet súlyos személyisérüléses baleset, persze a tanuk elviharoznak ilyenkor általában. Nehéz a bányászok élete, de nehezebb a Budapesten tgk-t vezetőké, pláne a sosem megbecsült buszvezetőké. Ennek ellenére most teszek egy vallomást, és így kiadom magam..., de szeretek buszt vezetni, nemcsak a Lacettit. Tudom súlyos eset vagyok, de ne áruljatok el senkinek sem! Vezessünk túlélésre, ha élni akarunk már nem annyíra szeretett fővárosunkban, és persze Magyarországo mindenütt. A lényeg az aláírásomban van!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #118 Dátum: 2007. December 25. - 11:23:52 »

Látod Gidy, ezért vagyok én jó barátja az utakon a buszosoknak, taxisoknak, meg mindenkinek akinek a megélhetése a közlekedés !De én nem is mondanék túl mélyenszántó gondolatokat ehhez, talán csak annyit, hogy őrültek mindenhol vannak . Hivatásos vagy úrvezető egyaránt lehet gyakorlatlan, nem normális eszement de lehet udvarias, kultúráltan viselkedő, másokra is tekintettel lévő közlekedő! Itt sem a gép a felelős, csak az emberen múlik a színvonal !A lényeg nekem is az aláirásomban van .
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #119 Dátum: 2007. December 25. - 11:51:12 »

BEZE !
Ha tudom, hogy egy hülye úgy fel tud húzni, hogy ezért visszajössz közénk, akkor istenuccse, elmentem volna én is hülyének eléd Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!