Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 00:26:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284346 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2115 Dátum: 2010. Július 22. - 14:48:34 »

LOL! 
Hazafelé Miskolcról csak 3 traffi volt az M3on és 2 az új M0n. nem semmi 
IMF-es emberkék vártnál korábbi elutazása kapcsán meg lett mondva, hogy csak a hiánycél van a megállapodásban konkretizálva, az, hogy azt hogyan, milyen intézkedésekkel fogják tartani, az nem... Lesz ez még ilyenebb is szerintem. 

nem is lenne ezzel gond, de mivel nincs tempomatom így elég fárasztó fél percenként sasolni a km-órát
Legalább lefoglalod magad valamivel a monoton autópályázásban... 
Egyébként hogyan "szúrod ki" a fényképészeket? Nem vagyok nagyon rutinos pályázó... Hol szoktak lenni, miről ismerhetőek fel: felüljárók, leállósáv, autós pihenő, forgalom, civil, vagy csikosautó?  He He
mostanság benzinkutak pályára visszasoroló sávjánál feltűnően szemben a menetiránnyal kocsiból és pihenőhelyeken elbújva a segélykérő telefon mögé (ezt ma nem is vettem észre annyira alattomos volt a zsandár) kihelyezett 3lábúval. de láttam már olyat is, hogy benzinkúton feltűnően füvön parkolva magán egyterű nyitott csomagtartóján keresztül
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2116 Dátum: 2010. Július 22. - 15:58:30 »

LOL! 
Hazafelé Miskolcról csak 3 traffi volt az M3on és 2 az új M0n. nem semmi 
IMF-es emberkék vártnál korábbi elutazása kapcsán meg lett mondva, hogy csak a hiánycél van a megállapodásban konkretizálva, az, hogy azt hogyan, milyen intézkedésekkel fogják tartani, az nem... Lesz ez még ilyenebb is szerintem. 

nem is lenne ezzel gond, de mivel nincs tempomatom így elég fárasztó fél percenként sasolni a km-órát
Legalább lefoglalod magad valamivel a monoton autópályázásban... 
Egyébként hogyan "szúrod ki" a fényképészeket? Nem vagyok nagyon rutinos pályázó... Hol szoktak lenni, miről ismerhetőek fel: felüljárók, leállósáv, autós pihenő, forgalom, civil, vagy csikosautó?  He He
mostanság benzinkutak pályára visszasoroló sávjánál feltűnően szemben a menetiránnyal kocsiból és pihenőhelyeken elbújva a segélykérő telefon mögé (ezt ma nem is vettem észre annyira alattomos volt a zsandár) kihelyezett 3lábúval. de láttam már olyat is, hogy benzinkúton feltűnően füvön parkolva magán egyterű nyitott csomagtartóján keresztül

Általában, mire észreveszed, már késő...
Ezért nem szabad 149-nél gyorsabban menni!
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2117 Dátum: 2010. Július 22. - 17:41:20 »

Én a héten jártam úgy, hogy megyek a a 2x2 sávos úton. Nekem zöld a lámpa (nem telezöldes), szemből meg a kis suttyó golfos úgy gondolta, hogy még úgy is messze vagyok, ő bekanyarodik előttem...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2118 Dátum: 2010. Július 22. - 20:58:32 »

Tragédia! Vonattal ütközött a Volkswagen a kőszegfalvi átjáróban - a sofőr meghalt

Naponta járok át ezen az átjárón, mert a párom itt lakik. Falva irányából az átjáró belátható, ellenkező irányból viszont a váró zavarja a kilátást. Amúgy ebben az átjáróban nincs fénysorompó, csak andráskereszt.

Pár éve szintén halálos baleset történt ezen a szakaszon, csak akkor a 100 méterre lévő lámpás átjáróban. Akkor anyám kollégájának a felesége, és a párom nagynénje halt meg. A kolléga felesége barátnőm unokatestvére volt

Tragédia a síneken: két asszony halt meg Kőszegfalvánál
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2119 Dátum: 2010. Július 23. - 09:13:39 »

LOL! 
Hazafelé Miskolcról csak 3 traffi volt az M3on és 2 az új M0n. nem semmi 
IMF-es emberkék vártnál korábbi elutazása kapcsán meg lett mondva, hogy csak a hiánycél van a megállapodásban konkretizálva, az, hogy azt hogyan, milyen intézkedésekkel fogják tartani, az nem... Lesz ez még ilyenebb is szerintem. 

nem is lenne ezzel gond, de mivel nincs tempomatom így elég fárasztó fél percenként sasolni a km-órát
Legalább lefoglalod magad valamivel a monoton autópályázásban... 
Egyébként hogyan "szúrod ki" a fényképészeket? Nem vagyok nagyon rutinos pályázó... Hol szoktak lenni, miről ismerhetőek fel: felüljárók, leállósáv, autós pihenő, forgalom, civil, vagy csikosautó?  He He
mostanság benzinkutak pályára visszasoroló sávjánál feltűnően szemben a menetiránnyal kocsiból és pihenőhelyeken elbújva a segélykérő telefon mögé (ezt ma nem is vettem észre annyira alattomos volt a zsandár) kihelyezett 3lábúval. de láttam már olyat is, hogy benzinkúton feltűnően füvön parkolva magán egyterű nyitott csomagtartóján keresztül

Általában, mire észreveszed, már késő...
Ezért nem szabad 149-nél gyorsabban menni!
én óra szerint 140nél többell már nem megyek január óta, ami az új gumikkal 130nak felel meg kb
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #2120 Dátum: 2010. Július 23. - 13:06:22 »

Beszéltünk a trafiról... Én most lehet, belecuppantam egybe...   
Lakott területen kívül, 2x2 sáv, elágazás besoroló sávokkal, 60-as tábla 70-80 közötti mutató-állás. A rendőr el sem volt bújva, de egy kiköcsög robogós cikázott össze-vissza a sávok között - belsőbe megy előzni teherautót, vissza szélsőbe, majd át keresztbe a balra besorolóba 150 méteren belül - jól elterelve a figyelmem... (Bár elég érdekesnek találom, hogy segédmotorral előzget sacc 70-80-al...)  He
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2121 Dátum: 2010. Július 23. - 13:38:48 »

Beszéltünk a trafiról... Én most lehet, belecuppantam egybe...   
Lakott területen kívül, 2x2 sáv, elágazás besoroló sávokkal, 60-as tábla 70-80 közötti mutató-állás. A rendőr el sem volt bújva, de egy kiköcsög robogós cikázott össze-vissza a sávok között - belsőbe megy előzni teherautót, vissza szélsőbe, majd át keresztbe a balra besorolóba 150 méteren belül - jól elterelve a figyelmem... (Bár elég érdekesnek találom, hogy segédmotorral előzget sacc 70-80-al...)  He

Ha jól tudom, 75-ig nem fogsz kapni semmit...Imádkozz!
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2122 Dátum: 2010. Július 24. - 07:20:57 »

LOL! 
Hazafelé Miskolcról csak 3 traffi volt az M3on és 2 az új M0n. nem semmi 
IMF-es emberkék vártnál korábbi elutazása kapcsán meg lett mondva, hogy csak a hiánycél van a megállapodásban konkretizálva, az, hogy azt hogyan, milyen intézkedésekkel fogják tartani, az nem... Lesz ez még ilyenebb is szerintem. 

nem is lenne ezzel gond, de mivel nincs tempomatom így elég fárasztó fél percenként sasolni a km-órát
Legalább lefoglalod magad valamivel a monoton autópályázásban... 
Egyébként hogyan "szúrod ki" a fényképészeket? Nem vagyok nagyon rutinos pályázó... Hol szoktak lenni, miről ismerhetőek fel: felüljárók, leállósáv, autós pihenő, forgalom, civil, vagy csikosautó?  He He
M6 tapasztalat. Pihenő melletti segélykérőhöz kimásznak és a plekszin keresztül. Qrva jó ötlet amúgy...
A másik új ötlet, amikor a vadfelüljárón lévő oszlopok közül vagy a felüljáró híd (nekem) túlsó végéről mérnek keresztbe.
Védekezz úgy, hogy kecske és káposzta... óra szerint +10km/h.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2123 Dátum: 2010. Július 28. - 13:32:34 »

érdekes állatfaj a biciklis. tegnap smartos csaj áll előttem a zebra előtt és épp elenged egy biciklist. mire elindul beugrat elé egy másik takarásból. a csaj úgy megijedt. nálam biztos felakadt volna a barma a motorháztetőn, viszont akkor nem sok foga maradt volna, az tuti.
az elmúlt 4 napban láttam 2 kisebbségi bünözős luxusautót, amint több piros lámpán is átvágtat, mert épp nem látta indokoltnak a megállást. viszont traffizó rendőrök is igen sokan lettek. esetleg az ilyen bűnözőkre lehetne nagyobb hangsúlyt fordítani és rajtuk kaszálni, nem a kihelyezett 50-es, 30-as táblákon.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 28. - 14:13:48 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2124 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 11:03:24 »

Sajnos képet nem tudtam csinálni róla... Utolértem egy biciklist és valami furcsa rajta. Amikor kezdem kikerülni, akkor látom, hogy a hátsó lámpa helyén egy CD van felrögzítve!! Majd össze csináltam magam a röhögéstől!  Vigyorog Kreatív nyugdíjas kamionosnak gondolom a papát.  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2125 Dátum: 2010. Augusztus 30. - 13:48:26 »

nekem mostanság a mercisekkel gyűlik meg a bajom és a 7esen 40nel haladó emberkékkel, akiket ..opnak és simogatják a buksijukat, meg eleve alszanak hátradőlve. előbbi mercis áll az út közepén a közelben, ugye 1-1 sáv van, de nincs felfestve. aztán látva, hogy közeledek elindul, de az út közepén és gyorsítani nem akar, mert ő sznob és jóindulatú, így mehettem mögötte amíg le nem kanyarodtam, mert ugye a fénykürtöt biztos nem látta, meg süket is volt a dudára. a másik mercis a régi m0-n volt, csakis a belsőben 70nel, mert épp cigizett és laptopozott. mivel közelségemre nem reagált, így muszáj voltam rávillantani, erre a sötét barom kimegy és nyomja neki, aztán visszalassul. biztos megijedt netezés közben
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2126 Dátum: 2010. Szeptember 03. - 17:41:41 »

Augusztusi gyorshajtók Vas megyében
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2127 Dátum: 2010. Szeptember 04. - 13:54:32 »

Ma reggel 5:05-kor, ugyebár még tök sötét volt, jön szemben velem egy autó. Hoppá, kettő, csak az egyik légitámadástól tartva elsötétítést rendezett. Ja, ez egy Ford Focus Kombi volt, és fehér- kék színű, vagyis rendőrségi autó, benne 4, azaz négy rendőrrel, hogy ne lehessen látni őket, vagy csak hülyék voltak. Érdekes dolog ez sötétben, mert a külső fény nélkül a műszerfal is sötét, tehát észre lehet venni, ha nem még sötétebbek a bent ülők. Szolgálnak, és védnek...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2128 Dátum: 2010. Szeptember 04. - 14:52:58 »

Ma reggel 5:05-kor, ugyebár még tök sötét volt, jön szemben velem egy autó. Hoppá, kettő, csak az egyik légitámadástól tartva elsötétítést rendezett. Ja, ez egy Ford Focus Kombi volt, és fehér- kék színű, vagyis rendőrségi autó, benne 4, azaz négy rendőrrel, hogy ne lehessen látni őket, vagy csak hülyék voltak. Érdekes dolog ez sötétben, mert a külső fény nélkül a műszerfal is sötét, tehát észre lehet venni, ha nem még sötétebbek a bent ülők. Szolgálnak, és védnek...
Megfigyeltek, követtek. A éptelen városban ez felkapcsolt lámpával ugye nehéz.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2129 Dátum: 2010. Szeptember 08. - 13:35:37 »

Szombat délelőtt érdekes dolog repült fel elém az aszfaltról az előttem haladó légáramlatából, miközben előztük a külsőben haladó tehergépeket az új M0-n. Egy motorháztetőnyi TAXI mágnesfólia!!! Biztos valami gyors reptéri fuvaros volt a tettes. Hála Istinek csak a bal oldali lökössel kaptam telibe lapjával, ahogy látom a fényezés nem örül neki, de legalább túléltük.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!