Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 16:24:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284050 alkalommal)
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1995 Dátum: 2010. április 27. - 16:55:31 »

1-2 nagy esés.
http://ziza.ru/2010/04/13/podborka_zhestkikh_avarijj.html
Naplózva

akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1996 Dátum: 2010. április 27. - 19:41:33 »

Hú, azért az elején vannak durvábbak..
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1997 Dátum: 2010. Május 01. - 19:57:34 »

Voltam ma a családdal nagyilátogatáson vidéken és hazafelé volt 2 seggre-, azaz lökösretapadós paréj km-eken keresztül. Az első a 4-esen, mert záróvonal volt, habár csak nem bírta ki, hogy ne előzzön szabálytalanul jó pár perc hezitálás után. Persze szemrehányóan átnézett az oktáviás öreg, biztos feltartottam 95-tel. Legszivesebben helyreraktam volna a flegma pofáját. A másik meg bp-en belül, a balfék suhanc az astraval nem mert előzni, pedig volt rá számtalan lehetősége. Persze ő is átnézett szemrehányóan, mikor bátorságot vett az előzésre. Utóbbi járt ****abbul, mert pirosat kapott, én meg beálltam mellé és kissé határozottan lehordtam a fejét. Szerencsétlen totál össze****ta magát, de remélem felfogta a nagy ijedtségében a lényeget. Nem értem én ezeket, vagy megelőz, vagy lemarad, mi ebben a nehéz? Ráadásul feltartásról szó sem volt, mert mind2 alkalommal megengedett plusz 5-tel haladtam.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1998 Dátum: 2010. Május 01. - 20:14:22 »

Voltam ma a családdal nagyilátogatáson vidéken és hazafelé volt 2 seggre-, azaz lökösretapadós paréj km-eken keresztül. Az első a 4-esen, mert záróvonal volt, habár csak nem bírta ki, hogy ne előzzön szabálytalanul jó pár perc hezitálás után. Persze szemrehányóan átnézett az oktáviás öreg, biztos feltartottam 95-tel. Legszivesebben helyreraktam volna a flegma pofáját. A másik meg bp-en belül, a balfék suhanc az astraval nem mert előzni, pedig volt rá számtalan lehetősége. Persze ő is átnézett szemrehányóan, mikor bátorságot vett az előzésre. Utóbbi járt ****abbul, mert pirosat kapott, én meg beálltam mellé és kissé határozottan lehordtam a fejét. Szerencsétlen totál össze****ta magát, de remélem felfogta a nagy ijedtségében a lényeget. Nem értem én ezeket, vagy megelőz, vagy lemarad, mi ebben a nehéz? Ráadásul feltartásról szó sem volt, mert mind2 alkalommal megengedett plusz 5-tel haladtam.
Ma egy Audi A2-es "játszadozott" velem hasonlóan. Folyamatos 90-es tempóm volt, ő meg hol a lökhárítón volt, hol meg lemaradt 20 méterre. Az út jó minőségű, széles, jól belátható volt, nem is értettem a dolgot. Aztán már épp beártünk volna egy településre és elvettem a gázt, na akkor megelőzött. Úgy látszik vannak, akik nem tudnak folyamatos sebességgel haladni, vagy fék vagy padlógáz.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1999 Dátum: 2010. Május 01. - 20:18:29 »

Voltam ma a családdal nagyilátogatáson vidéken és hazafelé volt 2 seggre-, azaz lökösretapadós paréj km-eken keresztül. Az első a 4-esen, mert záróvonal volt, habár csak nem bírta ki, hogy ne előzzön szabálytalanul jó pár perc hezitálás után. Persze szemrehányóan átnézett az oktáviás öreg, biztos feltartottam 95-tel. Legszivesebben helyreraktam volna a flegma pofáját. A másik meg bp-en belül, a balfék suhanc az astraval nem mert előzni, pedig volt rá számtalan lehetősége. Persze ő is átnézett szemrehányóan, mikor bátorságot vett az előzésre. Utóbbi járt ****abbul, mert pirosat kapott, én meg beálltam mellé és kissé határozottan lehordtam a fejét. Szerencsétlen totál össze****ta magát, de remélem felfogta a nagy ijedtségében a lényeget. Nem értem én ezeket, vagy megelőz, vagy lemarad, mi ebben a nehéz? Ráadásul feltartásról szó sem volt, mert mind2 alkalommal megengedett plusz 5-tel haladtam.
Ma egy Audi A2-es "játszadozott" velem hasonlóan. Folyamatos 90-es tempóm volt, ő meg hol a lökhárítón volt, hol meg lemaradt 20 méterre. Az út jó minőségű, széles, jól belátható volt, nem is értettem a dolgot. Aztán már épp beártünk volna egy településre és elvettem a gázt, na akkor megelőzött. Úgy látszik vannak, akik nem tudnak folyamatos sebességgel haladni, vagy fék vagy padlógáz.
szimulátorozásban én is így kezdtem, aztán rájöttem, hogy lehet finoman is bánni a pedálokkal.  Vigyorog
amúgy én sosem néztem le senkit azért, ha betartja sebhatárokat. az viszont fel tud b...ni, ha tökölnek 30-40-nel városban vagy 70-nel országúton.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2000 Dátum: 2010. Május 01. - 20:22:48 »

Mindenkinek tudom ajánlani a közlekedési helyzetekre főleg, ha nem akar agyvérzést kapni, hogy vegye be a Lassarohm tablettát, és mosolyogjon a hülyékre fölényes vigyorral, üsse meg őket inkább a guta! Vény nélkül kapható, csak erősen kell rágondolni. Nekem bejött! Pedig próbára vagyok téve.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2001 Dátum: 2010. Május 01. - 20:27:17 »

Mindenkinek tudom ajánlani a közlekedési helyzetekre főleg, ha nem akar agyvérzést kapni, hogy vegye be a Lassarohm tablettát, és mosolyogjon a hülyékre fölényes vigyorral, üsse meg őket inkább a guta! Vény nélkül kapható, csak erősen kell rágondolni. Nekem bejött! Pedig próbára vagyok téve.
Mindig tartok magamnál néhány szemet belőle. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2002 Dátum: 2010. Május 01. - 20:28:32 »

Mindenkinek tudom ajánlani a közlekedési helyzetekre főleg, ha nem akar agyvérzést kapni, hogy vegye be a Lassarohm tablettát, és mosolyogjon a hülyékre fölényes vigyorral, üsse meg őket inkább a guta! Vény nélkül kapható, csak erősen kell rágondolni. Nekem bejött! Pedig próbára vagyok téve.
Mindig tartok magamnál néhány szemet belőle. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
nekem ma elgurultak  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2003 Dátum: 2010. Május 01. - 20:29:57 »

Ma nekem is volt élményem sötétségből, gyorsító sávból nem volt hajlandó kiengedni a bunkó(ugye pályán ha valaki gyorsítóról igyekszik felhajtani akár sávváltással is segíteni illik ha lehetőség van rá) itt lehetett volna de azért se, ha rajta múlik megyek a kukoricásba. Érdekes mikor mellé értem, akkor se fogta fel hogy legalább egy intéssel elnézést kérjen a leszorításért. Az ilyet küldeném újra jogsit szerezni, jó sok pénzért!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2004 Dátum: 2010. Május 01. - 20:39:21 »

Engem meg ma a járdán próbáltak meg elütni. Kétszer is, 20 mp különbséggel. Mert ott egy parkoló és akkor mi tűzön, vizen, árkon, bokron, gyalogoson át odajutunk.

A szomorú az, hogy a rendőr végignézte az egészet. Szó nélkül. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
tacumás
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



« Hozzászólás #2005 Dátum: 2010. Május 04. - 18:37:55 »

Engem meg ma a járdán próbáltak meg elütni. Kétszer is, 20 mp különbséggel. Mert ott egy parkoló és akkor mi tűzön, vizen, árkon, bokron, gyalogoson át odajutunk.

A szomorú az, hogy a rendőr végignézte az egészet. Szó nélkül. 
Járdán keresztül lehet egy parkolót megközelíteni?
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2006 Dátum: 2010. Május 04. - 18:56:39 »

Engem meg ma a járdán próbáltak meg elütni. Kétszer is, 20 mp különbséggel. Mert ott egy parkoló és akkor mi tűzön, vizen, árkon, bokron, gyalogoson át odajutunk.

A szomorú az, hogy a rendőr végignézte az egészet. Szó nélkül. 
Járdán keresztül lehet egy parkolót megközelíteni?
Nem. A Ligetbe nem lehetett behajtani, de az egyik útja ott kb. 30 méterre megy az Ajtósi Dürer fasortól. Na ezt a szakaszt közelítették meg a járdán keresztül. Konkrétan a gyalogátkelőhelynél fulgázzal a járdára felhajtva, azon végig és a másik oldalon le.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
tacumás
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



« Hozzászólás #2007 Dátum: 2010. Május 04. - 19:00:48 »

Az szép.
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2008 Dátum: 2010. Május 10. - 13:31:23 »

Ma szemtanúja voltam, amint egy szirénázó mentő elé simán kihajtott egy autó balra nagyívben. Persze valahogy a mentős számított is rá, gondolom a gépkocsi márkájából következtett arra, hogy ez fog történni. Ráadásul ismerem is az illetőt, aki egyébként nő, a rendszám LLC.... A márkát nem írom, úgyis tudjátok. Ja és utána nagyon belehúzott, mert a 2 méter előnyből csinált pillanatok alatt 30m-t (a megengedett sebesség azon a szakaszon 30!).
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2009 Dátum: 2010. Május 11. - 14:23:08 »

Ma a Ferenciek terén agresszíven álltam a megállóban, amikor egy román busz elsöpört mellettem, és emlékbe elvitte a jó nagy, fűthető tükrömet. Dudálásomra csak megállt, majd szép komótosan kitöltöttük a kárbejelentőt, szívattam még utána, ha már úgy sietett várjuk meg a helyszínelőnket, majd miután így rendbe lett a dolog, száguldhattak tovább. A baromarcú legalább 80-nal már elhúzott mellettem a hídon lefelé, de a buszsávban mégis előbbre kerültem. Ez neki kedvezett, mert így sikerült levadászni a tükrömet. Most drukkolhatok, hogy hasonló jót tegyenek majd fel helyette. Örültek az autósok, és buszosok nekünk- gondolhatjátok. Szép az élet!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!