Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 16:32:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284087 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1980 Dátum: 2010. április 16. - 22:07:25 »

Még mindíg zajlik az élet. Szóval nyugaton a helyzet változatlan Mosolyog

Hármas ütközés a 8-ason: Audi, MAN és Mercedes kamion
Négyes karambol és BMW-baleset egy időben 11-es Huszár úton. Ezen az úton járok napjában 2-3x...
Íme másik tálalásban. Érdemes elolvasni, hogy a nem magyar rendszámú (SK) BMW vezetőjének a rokonai milyen gyorsan ott teremtek, és kezdték el szidni a Fiat vezetőjét, és az újságírót.
Oszlopnak rohant BMW, busznak lökött Daewoo - Öt jármű törött egy időben a 11-es Huszár úton

No és itt egy hír a sárvári Lacetti burogatósról (Ez már tényleg az Kacsint )
Szabadlábra helyezték a sárvári markolós ámokfutót
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1981 Dátum: 2010. április 24. - 22:02:05 »

a héten volt 2 olyan esetem, hogy erősen középkorú (50-60-as) bácsi tartósan 35-40-nel halad. mire megunom és index ki, hogy szép nyugisan előzzem el kezdi nyomni neki 60-ig. gratulálok nekik, nem tudom mit akartak elérni. az egyiktől sikerült is megkérdeznem, hogy normális dolog-e szerinte, és sajnálkozva bólogatott, de szerintem nem volt őszinte. örülök, hogy minden lelkisérült beteg ember az auótában éli ki magát másokat szivatgatva.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1982 Dátum: 2010. április 25. - 14:10:24 »

Miért, amikor 3-an mentünk most hétvégén a MOL kúttól Karcsu elől, én mögötte, te utánam.
A 4-es út lejárata után nem sokkal egy idióta hogy berántotta elém a kormányt?
Nem láttad? Normálisan haladunk 120-130-al, erre se indeksz semmi, nem is előzött senkit, csak berántotta elém a kormányt...olyat fékeztem. persze nem akartam jobbról kielőzni...
Nem értettem az esetet, mert a sáv is csak 2km-re rá ágazott el...
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1983 Dátum: 2010. április 25. - 18:26:55 »

Miért, amikor 3-an mentünk most hétvégén a MOL kúttól Karcsu elől, én mögötte, te utánam.
A 4-es út lejárata után nem sokkal egy idióta hogy berántotta elém a kormányt?
Nem láttad? Normálisan haladunk 120-130-al, erre se indeksz semmi, nem is előzött senkit, csak berántotta elém a kormányt...olyat fékeztem. persze nem akartam jobbról kielőzni...
Nem értettem az esetet, mert a sáv is csak 2km-re rá ágazott el...
ja tényleg, először nem ugrott be. ott sokan benézik, mert ki van táblázva, hogy M3 felé, de az út nincs megcsinálva. láttam, hogy satuztál. agyon kellett volna vernünk a szánalmas kis g...t. Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1984 Dátum: 2010. április 25. - 19:29:31 »

De miért jött be elmém, amikor az a sáv is arra ment, amelyikben ő ment?
Előzni nem előzött, indexelni nem indexelt, csak betépte elém a kormányt, mint az akciófilmekben Vigyorog Na mindegy, de nem sok hiányzott, hogy ne menjek gokartozni
Naplózva

Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #1985 Dátum: 2010. április 25. - 21:39:45 »

Ezt a másik elé bevágódást én sem értem, rendszeresen, teljesen eszetlenül vágnak be elém, a kocsi orrát néha veszélyeztetve, teljesen indokolatlanul! Pedig, sokmindent lehet rám mondani csak azt nem hogy lassan vezetek!
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1986 Dátum: 2010. április 25. - 21:44:31 »

Igen, ez is 130-nál volt az új nulláson...
Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1987 Dátum: 2010. április 26. - 07:50:56 »

Tegnap voltam Egerben és persze a mátrának mentem.Valami motoros buli lehetett mert a 3.-on rengeteg motoros jött BP felé és nem mindegyik lassan normálisan hanem középre beálva a csikra .A lényeg a mátrai szakasz!Nem hiszem el hogy itt nincs rendőr és a motorosok száguldoznak mind.Többször éppenhogy nem csuszott belém egyik-másik a kanyarban,a fekete x6 Bmv-ről nem is beszélve aki az én sávomban jött szemből (nekem jobbos kanyarban)nem kis tempóban.Muszály voltam félig a susnyásba bemenni hogy elkerüljem a frontális ütközést egy ilyen behemóttal.De ö is rántott olyat a kormányon alig birta megfogni a riszálásbol.Szegény mögöttem jövő öreg párt az infarktus kerülgethette a láttak után.Azonkivül ott vannak még ezek a jó magyarok akiknek a jobra tarts ismertlen fogalom és emelkedőn belső sávban haladnak folyamatosan üres küső mellett.Egy páratt kivillogtam,erőteljes dudálás mellett,de aztán meguntam mentem jobbról.Istenigazából csak egy tolólapos Krazban érezném biztónságban magam ezeken az utakon.
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1988 Dátum: 2010. április 26. - 11:57:25 »

De miért jött be elmém, amikor az a sáv is arra ment, amelyikben ő ment?
Előzni nem előzött, indexelni nem indexelt, csak betépte elém a kormányt, mint az akciófilmekben Vigyorog Na mindegy, de nem sok hiányzott, hogy ne menjek gokartozni
az a sáv, amiben ő volt, az nem arra ment. mert a belső megy tovább a 0-son, abból nyílik még egy, a 2 külső meg megy tovább jobbra 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1989 Dátum: 2010. április 26. - 12:00:24 »

ott vannak még ezek a jó magyarok akiknek a jobra tarts ismertlen fogalom és emelkedőn belső sávban haladnak folyamatosan üres küső mellett.Egy páratt kivillogtam,erőteljes dudálás mellett,de aztán meguntam mentem jobbról.Istenigazából csak egy tolólapos Krazban érezném biztónságban magam ezeken az utakon.
ezeket én sem értem, de azért vannak normális sofőrök is, olykor mindig melegséget érzek, hogy legalább van aki nem ****ik a másik szájába, olyan jó emberekkel is találkozni néha
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1990 Dátum: 2010. április 26. - 12:15:00 »

ott vannak még ezek a jó magyarok akiknek a jobra tarts ismertlen fogalom és emelkedőn belső sávban haladnak folyamatosan üres küső mellett.Egy páratt kivillogtam,erőteljes dudálás mellett,de aztán meguntam mentem jobbról.Istenigazából csak egy tolólapos Krazban érezném biztónságban magam ezeken az utakon.
ezeket én sem értem, de azért vannak normális sofőrök is, olykor mindig melegséget érzek, hogy legalább van aki nem ****ik a másik szájába, olyan jó emberekkel is találkozni néha
Ajaj! Normális sofőrök? Akkor ne érezz melegséget, vagy már nem az a normális?  He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #1991 Dátum: 2010. április 26. - 20:26:53 »

Tegnap voltam Egerben és persze a mátrának mentem.Valami motoros buli lehetett mert a 3.-on rengeteg motoros jött BP felé és nem mindegyik lassan normálisan hanem középre beálva a csikra .A lényeg a mátrai szakasz!Nem hiszem el hogy itt nincs rendőr és a motorosok száguldoznak mind.Többször éppenhogy nem csuszott belém egyik-másik a kanyarban,a fekete x6 Bmv-ről nem is beszélve aki az én sávomban jött szemből (nekem jobbos kanyarban)nem kis tempóban.Muszály voltam félig a susnyásba bemenni hogy elkerüljem a frontális ütközést egy ilyen behemóttal.De ö is rántott olyat a kormányon alig birta megfogni a riszálásbol.Szegény mögöttem jövő öreg párt az infarktus kerülgethette a láttak után.Azonkivül ott vannak még ezek a jó magyarok akiknek a jobra tarts ismertlen fogalom és emelkedőn belső sávban haladnak folyamatosan üres küső mellett.Egy páratt kivillogtam,erőteljes dudálás mellett,de aztán meguntam mentem jobbról.Istenigazából csak egy tolólapos Krazban érezném biztónságban magam ezeken az utakon.

Napok óta meg vannak hülyülve az emberek az utakon. Volt szerencsém hétvégén is dolgozni, ahol éppen lehetett közlekedni Bp-en, ott is ment mindenki mint a birka, egyszerűen rossz volt nézni amiket csináltak. Annyi balesetet láttam, hogy egy évre is elég lenne. 

Asszony csütörtökön jött be a 11-esen. Szentendrén a fiatal szőke picsa a szeme láttára borította le a motorost a külső sávban, mert nem akarta megvárni, hogy a belsőből balra forduljanak előtte. És még ő krvaanyázott az úttesten fekvő motorosnak aki csak ment a sávjában.  Aztán pár perccel később Békáson a Pünkösdfürdő út kereszteződésében egy fekete kombi Lacettit bombáztak le, miután a balra bekanyarodó sávban padlógázon igyekezett szabálytalanul beelőzni az egyenesen tökölők elé, az egyenesen tökölők közül valakinek meg épp eszébe jutott, hogy az egyenesen haladó sávból szabálytalanul befordul balra... Mire beért az Árpád hídhoz, remegett keze-lába...
Naplózva

Pittike
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1992 Dátum: 2010. április 26. - 20:33:10 »

Tegnap voltam Egerben és persze a mátrának mentem.Valami motoros buli lehetett mert a 3.-on rengeteg motoros jött BP felé és nem mindegyik lassan normálisan hanem középre beálva a csikra .A lényeg a mátrai szakasz!Nem hiszem el hogy itt nincs rendőr és a motorosok száguldoznak mind.Többször éppenhogy nem csuszott belém egyik-másik a kanyarban,a fekete x6 Bmv-ről nem is beszélve aki az én sávomban jött szemből (nekem jobbos kanyarban)nem kis tempóban.Muszály voltam félig a susnyásba bemenni hogy elkerüljem a frontális ütközést egy ilyen behemóttal.De ö is rántott olyat a kormányon alig birta megfogni a riszálásbol.Szegény mögöttem jövő öreg párt az infarktus kerülgethette a láttak után.Azonkivül ott vannak még ezek a jó magyarok akiknek a jobra tarts ismertlen fogalom és emelkedőn belső sávban haladnak folyamatosan üres küső mellett.Egy páratt kivillogtam,erőteljes dudálás mellett,de aztán meguntam mentem jobbról.Istenigazából csak egy tolólapos Krazban érezném biztónságban magam ezeken az utakon.
Igen, sajnos a Mátra nappal a motoros "kirándulóktól" zeng, éjjel meg a rallysok mennek, mert akkor kisebb a forgalom...
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1993 Dátum: 2010. április 27. - 06:30:58 »

Tegnap voltam Egerben és persze a mátrának mentem.Valami motoros buli lehetett mert a 3.-on rengeteg motoros jött BP felé és nem mindegyik lassan normálisan hanem középre beálva a csikra .A lényeg a mátrai szakasz!Nem hiszem el hogy itt nincs rendőr és a motorosok száguldoznak mind.Többször éppenhogy nem csuszott belém egyik-másik a kanyarban,a fekete x6 Bmv-ről nem is beszélve aki az én sávomban jött szemből (nekem jobbos kanyarban)nem kis tempóban.Muszály voltam félig a susnyásba bemenni hogy elkerüljem a frontális ütközést egy ilyen behemóttal.De ö is rántott olyat a kormányon alig birta megfogni a riszálásbol.Szegény mögöttem jövő öreg párt az infarktus kerülgethette a láttak után.Azonkivül ott vannak még ezek a jó magyarok akiknek a jobra tarts ismertlen fogalom és emelkedőn belső sávban haladnak folyamatosan üres küső mellett.Egy páratt kivillogtam,erőteljes dudálás mellett,de aztán meguntam mentem jobbról.Istenigazából csak egy tolólapos Krazban érezném biztónságban magam ezeken az utakon.
Igen, sajnos a Mátra nappal a motoros "kirándulóktól" zeng, éjjel meg a rallysok mennek, mert akkor kisebb a forgalom...
Az éjjelt tudom és azzal nincs is olyan gond hiszen szinte senki sem jár arra vagy ha mégis a fényszóróból látni ha jön v.ki.Annó mi is éjjel jártunk versenyezni oda éveken keresztül.
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1994 Dátum: 2010. április 27. - 14:18:27 »

Nos, akkor, ha látni akartok valami igazi pesti akciót, akkor lessétek meg majd a híradót, mert biztosan benne lesz, mit műveltek a Kossuth Lajos utcában a versenyzők. Le is zárták az egész utat, no meg az Erzsébet hidat is. Aztán csak minket átengedtek, de csak a Buda felé vezető busz sáv volt szabad, mert a többit elállták a ripityomra tört, felborult, beszorult autók, illetve egy buszunk, és persze a tűzoltók, mentők, rendőrök, zavarelhárítósok. Szuper volt! Na, és persze a rendőröket minden autós meg akarta győzni, hogy csak őket egyedül, de át kell engedni, ezzel is növelve a dugót, mert próbálkozni csak kell a birkáknak. Én meg szívtam, de már megszoktam. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!