Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 14:31:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284040 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1965 Dátum: 2010. április 05. - 19:25:29 »

Én is találkoztam múlt kedden egy ilyen KKE-s piros lacsival, Ózd mellett. Épp' befejzett egy ellenőrzést(?), mikor elmentem mellette. Én olyan 95 körüli sebességgel mentem, nagyon hamar utolért, majd követett kb. 3 méterre. A következő településen előzött meg, olyan 70-el záróvonal + hídon.
Mintapélda. Akkor én mér' közlekedjek szabályosan???
Mert nincs pénzed büntetésre. Kacsint
Naplózva


LPG
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1966 Dátum: 2010. április 05. - 19:27:15 »

Én is találkoztam múlt kedden egy ilyen KKE-s piros lacsival, Ózd mellett. Épp' befejzett egy ellenőrzést(?), mikor elmentem mellette. Én olyan 95 körüli sebességgel mentem, nagyon hamar utolért, majd követett kb. 3 méterre. A következő településen előzött meg, olyan 70-el záróvonal + hídon.
Mintapélda. Akkor én mér' közlekedjek szabályosan???
Mert nincs pénzed büntetésre. Kacsint
Ha egy ilyennel buknék le, szóba sem esne a pénzbüntetés, asszem...
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1967 Dátum: 2010. április 08. - 14:10:57 »

Nem autós de autóst is váratlanul érinthet egy ilyen találka!
http://www.sonline.hu/somogy/kek-hirek-bulvar/a-rendorok-elott-bukott-a-reszeg-biciklis-video-297936
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1968 Dátum: 2010. április 09. - 21:54:00 »

Megyek a Tétényi úton az Etele tér felé, egyszerre csak kigyullad a busz "check" lámpája, vagyis a piros "stop", és szépen kezd fogyni a levegő, de még működik minden. Elmegyek a végállomásig, gondolom leesett az ékszíj a kompresszornál, de nem. Látom épp ott egy szerelő szólok neki, hogy nézze meg mi lehet, erre óriási füst jön a kocsiból, úgy nézet ki, hogy kigyulladt. De nem, de képzeljétek mi történt: a levegőcső a tervszerű karbantartásnak meg nem felelve, eldugult, és a kompresszor nyomta, de nem ment tovább, és így a flexi fémszálas cső felizzott, és az füstölt, de nagyon. Ki is gyulladt volna, ha időben nem vesszük észre a baj okát. Hát ilyen gépekkel dolgozunk nap, mint nap, mert a pénzt más jóval fontosabb dolgokra kell költeni, mint például: végkielégítésre, tanácsadói szerződésre, kommunikációra, 4-es metró feneketlen kútjára, és persze a korrupcióra. Ja, egy ideje mindig más kocsival dolgozom, mert az enyém vizsgás volt. Állítólag hétfőn újra megkapom, már nagyon várom.
Ma egyébként a Belvárosban megmérkőzött egy busz, és egy villamos. Mindkettőt vesztesnek nyilvánították.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1969 Dátum: 2010. április 10. - 07:09:37 »

Moldova után szabadon: Akit a busz füstje megcsapott. Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1970 Dátum: 2010. április 13. - 20:52:27 »

Emlékeztek még a Lacettit burogató traktorosra? Na itt az "elrettentő" ítélet az ügyben...

http://www.vasnepe.hu/cimlapon/20100413_reszegen_vezette_a_traktort
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1971 Dátum: 2010. április 13. - 21:17:32 »

Emlékeztek még a Lacettit burogató traktorosra? Na itt az "elrettentő" ítélet az ügyben...

http://www.vasnepe.hu/cimlapon/20100413_reszegen_vezette_a_traktort
Olcsón meguszta ahhoz képest amit tett.
Naplózva

06 70/22 11 222
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1972 Dátum: 2010. április 14. - 11:43:49 »

Emlékeztek még a Lacettit burogató traktorosra? Na itt az "elrettentő" ítélet az ügyben...

http://www.vasnepe.hu/cimlapon/20100413_reszegen_vezette_a_traktort
Ez biztosan az az az ügy?
Itt vontatott traktorról van szó, azzal meg nem nagyon lehet Lacsit borogatni.

A borogatós egyedül volt, és nem kötélen közlekedett. Ha jól emlékszem kocsmából jött. He
Itt meg 2 traktorról írnak. He
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1973 Dátum: 2010. április 15. - 11:31:19 »

Ma is megjártam Miskolci utamat, mégpedig szerencsésen (mint mindig). De ... Volt egy érdekes flash. Haladok a külső sávban, mögöttem pár száz méterre autók, köztük a többség, akiket lehagytam. Épp közeledek pár autóhoz, mikor .... azt látom, hogy a sávomban sétálgat egy pulyka nagyságú szürke hosszú nyakú valami. Eleve alig vettem észre a sötét felhős szürkületben, plusz a színe is olyan volt, mint az aszfalt, meg ugye autópálya-tempó. Pár tizedmásodperc alatt kellett döntenem, miközben észleltem, hogy szerencsére lassan közelít a belső sáv felé vezető szaggatott vonalhoz. De csak az utolsó pillanatban vállaltam be a rén****vastesztet, mert nem gondoltam, hogy nem ijed meg és fordul vissza. Ő elég bátor volt és szerencsére mindketten megúsztuk a sávváltást 140-nél, no meg a visító gumik. Szerencsére elosztottam hátul a súlyt (belekalkulálva jómagam Vigyorog ), ezért nem indult meg a hátulja. Biztos érdekes mutatvány volt kívülről nézve. Ezután figyeltem a tükröt. Külső sávban egymás seggében haladó 3 autó, belsőben száguld egy bálna merci. Külső sáv szépen kikerüli a felezőn sétáló agyonnyugtatózott szárnyast, viszont szerencsétlen pont besétált a merci jobb első lökhárítójához, ahonnan lepattant a másik 3 autó alá. Nem gondoltam, hogy ennyire fölényes lesz a másfél tonna vs. 10 kiló. Én meg tettem, amit lehetett, de Darwin nyert. RIP.
Aztán köszönet egy szemben jövő villogtatós piros kisfurgonnak, hogy betartatta velem a 130-at, mert a sünök szépen elbújva traffiztak nem sokkal később.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1974 Dátum: 2010. április 15. - 11:39:04 »

Ma is megjártam Miskolci utamat, mégpedig szerencsésen (mint mindig). De ... Volt egy érdekes flash. Haladok a külső sávban, mögöttem pár száz méterre autók, köztük a többség, akiket lehagytam. Épp közeledek pár autóhoz, mikor .... azt látom, hogy a sávomban sétálgat egy pulyka nagyságú szürke hosszú nyakú valami. Eleve alig vettem észre a sötét felhős szürkületben, plusz a színe is olyan volt, mint az aszfalt, meg ugye autópálya-tempó. Pár tizedmásodperc alatt kellett döntenem, miközben észleltem, hogy szerencsére lassan közelít a belső sáv felé vezető szaggatott vonalhoz. De csak az utolsó pillanatban vállaltam be a rén****vastesztet, mert nem gondoltam, hogy nem ijed meg és fordul vissza. Ő elég bátor volt és szerencsére mindketten megúsztuk a sávváltást 140-nél, no meg a visító gumik. Szerencsére elosztottam hátul a súlyt (belekalkulálva jómagam Vigyorog ), ezért nem indult meg a hátulja. Biztos érdekes mutatvány volt kívülről nézve. Ezután figyeltem a tükröt. Külső sávban egymás seggében haladó 3 autó, belsőben száguld egy bálna merci. Külső sáv szépen kikerüli a felezőn sétáló agyonnyugtatózott szárnyast, viszont szerencsétlen pont besétált a merci jobb első lökhárítójához, ahonnan lepattant a másik 3 autó alá. Nem gondoltam, hogy ennyire fölényes lesz a másfél tonna vs. 10 kiló. Én meg tettem, amit lehetett, de Darwin nyert. RIP.
Aztán köszönet egy szemben jövő villogtatós piros kisfurgonnak, hogy betartatta velem a 130-at, mert a sünök szépen elbújva traffiztak nem sokkal később.

Örülök, hogy megúsztad...bár most már tudom, hogy nem a Lacsival jársz.  Kacsint

Nekem másfél hete egy kóbor eb adta fel a leckét, szintén az M3-ason: látom, hogy fékeznek előttem az autók a belső sávban, pedig tiszta volt a terep látszólag. Aztán meglátom a kétségbeesetten jobbra-balra cikázó kóbor (?) kutyust a felező vonal környékén. Nem mertem nagyon belefékezni a mögöttes forgalom miatt, ha elütöm, biztos nem köszöni meg az autó (70-80-as volt lassítás után a tempó). Szerencsére átszaladt a külső sávba, ahol éppen nem ment senki és túléltük a dolgot.

Belenéztem a tükörbe, hogy hogyan reagálnak a többiek, de a kutyus gyorsan eltűnt a látószögemből, valószínűleg elhagyta a pályát.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1975 Dátum: 2010. április 15. - 12:18:54 »

Ma is megjártam Miskolci utamat, mégpedig szerencsésen (mint mindig). De ... Volt egy érdekes flash. Haladok a külső sávban, mögöttem pár száz méterre autók, köztük a többség, akiket lehagytam. Épp közeledek pár autóhoz, mikor .... azt látom, hogy a sávomban sétálgat egy pulyka nagyságú szürke hosszú nyakú valami. Eleve alig vettem észre a sötét felhős szürkületben, plusz a színe is olyan volt, mint az aszfalt, meg ugye autópálya-tempó. Pár tizedmásodperc alatt kellett döntenem, miközben észleltem, hogy szerencsére lassan közelít a belső sáv felé vezető szaggatott vonalhoz. De csak az utolsó pillanatban vállaltam be a rén****vastesztet, mert nem gondoltam, hogy nem ijed meg és fordul vissza. Ő elég bátor volt és szerencsére mindketten megúsztuk a sávváltást 140-nél, no meg a visító gumik. Szerencsére elosztottam hátul a súlyt (belekalkulálva jómagam Vigyorog ), ezért nem indult meg a hátulja. Biztos érdekes mutatvány volt kívülről nézve. Ezután figyeltem a tükröt. Külső sávban egymás seggében haladó 3 autó, belsőben száguld egy bálna merci. Külső sáv szépen kikerüli a felezőn sétáló agyonnyugtatózott szárnyast, viszont szerencsétlen pont besétált a merci jobb első lökhárítójához, ahonnan lepattant a másik 3 autó alá. Nem gondoltam, hogy ennyire fölényes lesz a másfél tonna vs. 10 kiló. Én meg tettem, amit lehetett, de Darwin nyert. RIP.
Aztán köszönet egy szemben jövő villogtatós piros kisfurgonnak, hogy betartatta velem a 130-at, mert a sünök szépen elbújva traffiztak nem sokkal később.


Örülök, hogy megúsztad...bár most már tudom, hogy nem a Lacsival jársz.  Kacsint

Nekem másfél hete egy kóbor eb adta fel a leckét, szintén az M3-ason: látom, hogy fékeznek előttem az autók a belső sávban, pedig tiszta volt a terep látszólag. Aztán meglátom a kétségbeesetten jobbra-balra cikázó kóbor (?) kutyust a felező vonal környékén. Nem mertem nagyon belefékezni a mögöttes forgalom miatt, ha elütöm, biztos nem köszöni meg az autó (70-80-as volt lassítás után a tempó). Szerencsére átszaladt a külső sávba, ahol éppen nem ment senki és túléltük a dolgot.

Belenéztem a tükörbe, hogy hogyan reagálnak a többiek, de a kutyus gyorsan eltűnt a látószögemből, valószínűleg elhagyta a pályát.

az az érdekes, hogy már sokszor gondolkodtam, hogy 130 körül szabad-e ilyen hirtelen mozdulatot tenni. nem szívesen tenném meg többször, de úgy tűnt megoldható a dolog. viszont, ha fékezés közben próbálom kikerülni, akkor tuti felborulok, ezt már megtanultam a túraautózásból Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1976 Dátum: 2010. április 15. - 12:37:59 »

Emlékeztek még a Lacettit burogató traktorosra? Na itt az "elrettentő" ítélet az ügyben...

http://www.vasnepe.hu/cimlapon/20100413_reszegen_vezette_a_traktort
Ez biztosan az az az ügy?
Itt vontatott traktorról van szó, azzal meg nem nagyon lehet Lacsit borogatni.

A borogatós egyedül volt, és nem kötélen közlekedett. Ha jól emlékszem kocsmából jött. He
Itt meg 2 traktorról írnak. He
Bocs nem az, apám engem is beugratott, én meg nem olvastam végig Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1977 Dátum: 2010. április 15. - 15:51:30 »

Ma azt hiszem az átlagnál is hülyébbek voltak az emberek. Csak nálunk a 173E-n, két buszunk amortizált le egy Volvot, és egy Renault-t. Még a buszok is jól összetörtek, a az ellenfelek meg totálba mentek. Ja, és nem én voltam a törő! A Volvo szemből jött, bekanyarodott balra, azt hitte, hogy a busz majd megáll a megállóban, de pechére gyorsjárat volt. A másik eset is frontális volt, de azt hiszem nem kellett mentőzni. Amikor hazaértem, akkor meg itt a házunk sarkánál helyszíneltek a sünök, gyalogost gázoltak. Ma esett, így mindenki beült a négykerekű esernyőjébe. Lett is sok, szép, nagy dugó a városban, mint mindig ilyenkor. Én bezzeg csak nyulaztam...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1978 Dátum: 2010. április 15. - 17:37:21 »

Nálunk itt a környéken alig volt valami esemény...

Három kamion és két személyautó ütközött a 86-oson (fotó, videó)
Az árokba lökte a kamion a Toyotát
Autóstul rontott a házba a brit sofőr – Kamion pörgetett autót

És ezek mind tegnap történtek...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1979 Dátum: 2010. április 15. - 19:17:48 »

Ma itt Sopronban próbáltam egy szűk kis utcasarkon kis ívben jobbra bekanyarodni egy egyirányú utcába ami emelkedős. Szerencsére valamilyen megérzés folytán most nem lendületből tettem ugyanis SZEMBŐL! egy pénzszállító furgon érkezett. Megúsztam! He He He
Naplózva
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!