Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 14:25:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283986 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1950 Dátum: 2010. Március 30. - 22:20:02 »

Ma sokszor járőröztek a rendőrök nálunk, jó pár autóst és motorost megállítottak. Az egyik motoros annyira nem volt józan, hogy amikor előrehajolt, majdnem elesett. A rendőrök fogták meg, mert beesett volna az úttestre. Ja és nem robogóval volt, hanem valamilyen sportmotorral
Nagyon durva.
itt a 17-ker ben is nyüzsögnek.most jöttem haza de ennyi rendőrt és igazoltatást még nem láttam.Honnan lett ennyi autójuk?
Volt is,csak a hidegben nem szeretnek kint állni.Reszkessünk...jön a jóidő.Mosolyog
Naplózva

Zsuzsanna
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1951 Dátum: 2010. Március 31. - 07:03:22 »

Ma sokszor járőröztek a rendőrök nálunk, jó pár autóst és motorost megállítottak. Az egyik motoros annyira nem volt józan, hogy amikor előrehajolt, majdnem elesett. A rendőrök fogták meg, mert beesett volna az úttestre. Ja és nem robogóval volt, hanem valamilyen sportmotorral
Nagyon durva.
itt a 17-ker ben is nyüzsögnek.most jöttem haza de ennyi rendőrt és igazoltatást még nem láttam.Honnan lett ennyi autójuk?
Sacc egy hete kaptak megint 300db Ford kombit... 3 évre bérlik őket 100000/hó, amiben biztosítás, szervíz, kiskutyafüle is benne van - hiradó szerint + ha nem téved a memóriám.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1952 Dátum: 2010. Március 31. - 10:30:06 »

Ma sokszor járőröztek a rendőrök nálunk, jó pár autóst és motorost megállítottak. Az egyik motoros annyira nem volt józan, hogy amikor előrehajolt, majdnem elesett. A rendőrök fogták meg, mert beesett volna az úttestre. Ja és nem robogóval volt, hanem valamilyen sportmotorral
Nagyon durva.
itt a 17-ker ben is nyüzsögnek.most jöttem haza de ennyi rendőrt és igazoltatást még nem láttam.Honnan lett ennyi autójuk?
Sacc egy hete kaptak megint 300db Ford kombit... 3 évre bérlik őket 100000/hó, amiben biztosítás, szervíz, kiskutyafüle is benne van - hiradó szerint + ha nem téved a memóriám.
csak ford kombi volt mind: És itt még két lacsi is van azokat nem láttam.
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1953 Dátum: 2010. Március 31. - 11:31:02 »

Tegnap szombathelyi 4 sávos elkerülőn a körforgalomnál állunk. Én külsőben, mellettem belsőben osztrák SUV vagy mi egy szőkével. Befordulunk a körforgóba. Én a külsőbe, és ő is oda.
Dudáltam, fékeztem, de ő észre sem vett, csak haladt tova..... Még szerencse, hogy megmaradt a Lacsi orra... 
kb ezektől az értelmes nőktől és a már nem látó korú idősektől kíméljen meg minden kuptagot a sors.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1954 Dátum: 2010. Március 31. - 16:48:16 »

Nyugat.hu-n szokásosan megint fent van a hónap traffipax győztesei. Érdemes megnézni a képeket. Az 5 képből 3-on BMW. Ennyit az általánosításokról...

Gyorshajtók Szombathely városközpontjában
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1955 Dátum: 2010. Március 31. - 20:04:06 »

Azért ez a kedves mazdás sem gyenge:
http://www.kisalfold.hu/gyori_hirek/50_helyett_138-cal_a_fehervari_uti_feluljaron/2148804/

Ráadásul olyan helyen, ahol 5 napból legalább ketőn mérnek!!! Okooooos!!!
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1956 Dátum: 2010. Március 31. - 20:45:18 »

Ma sokszor járőröztek a rendőrök nálunk, jó pár autóst és motorost megállítottak. Az egyik motoros annyira nem volt józan, hogy amikor előrehajolt, majdnem elesett. A rendőrök fogták meg, mert beesett volna az úttestre. Ja és nem robogóval volt, hanem valamilyen sportmotorral
Nagyon durva.
itt a 17-ker ben is nyüzsögnek.most jöttem haza de ennyi rendőrt és igazoltatást még nem láttam.Honnan lett ennyi autójuk?
Volt is,csak a hidegben nem szeretnek kint állni.Reszkessünk...jön a jóidő.Mosolyog
Neeem, mondták a médiában, hogy megkezték az ünnepi razziát.
-Ezt, aki kitalálta hogy "ünnepi razzia" ....
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1957 Dátum: 2010. április 02. - 17:17:29 »

A mai nap három csemegéje:
1: Betonkoszorúval elválasztott forgalmi irányok a Thökölyn, és mit tesz a profi Skoda taxis? Hát igen, nyertetek: szembe jött. Bizos, hogy profi? He
2: Okoska felszáll a buszra, de nem nézi meg, hogy mi van kiírva rá. Persze ellentétes kellene neki, de se nem olvas, se nem kérdez, mert minek. Nos, megállok a következő megállóban, ugrik le, mert látja, hogy szemben beállt a megállóba a számára helyes irányú busz. Naná, hogy futás, takarásból, mert így nem látja a kisteherautót, igaz az sem őt, így izgalmasabb, mázlija van, mert a tgk, gyorsabb, mint ő, így nekiugrik az oldalfalának, ezt a sofőr észre sem veszi sűvít tovább, ő pedig túlélve saját halálát átfut, majd felugrik a buszra, mert gondolhatja, az az utolsó aznap.  (6-8 percenként jár!)
3: Bezárt a Lipótmező, így utcára kerültek az ápoltak, és van olyan is, aki autót vezet. Külső sávban a sima 7-es, mögötte egy kocsi, majd 1 méterre dudálgatva egy kék autó, én a belsőben, mert nekem nem lesz megállóm a Szt. Gellért térnél a Móricz felé. 7-es megáll,elmegyek mellette, majd később elhúz jóval odébb a kék autó, és az ablakon mutatja az ujjával, hogy mit csináljak, mielőtt dögöljek meg, mert azzal folytatja a jelzéseket. Piros lámpa a Körtérnél, kiszáll, akkor már nem siet, és mutatja, hogy a kocsija hátulján ott a mozgássérült matrica. A fenébe, nem tudtam, hogy a mögöttem menő, hátsó ablakát kéne látnom, és vészfékezve megállnom, majd visszatolatnom, hogy előre mehessen ez a megkülönböztetett jármű. Ti tudtátok? A szörnyű az egészben, hogy ezt komolyan csinálta! Ki engedhette ki egyedül az utcára, ráadásul autóval? Ennyi év után is érhet meglepetés! Megpróbálok utána érdeklődni, hogy kié ez az autó, egy intézetre gondolok inkább, mint magán kocsira, mert sérült a sofőr csak agyilag volt, mert simán ki tudott szállni, és hátramenni mutogatni a matricát, és üvölteni rám. Ez a matrica úgy látszik nemcsak a mozgás sérülteket jelképezi, hanem az agykárosodottakat is, de akkor, hogyan lehet engedni utcára, és vezetni? Ki érti ezt, mert én nem. Vagy lemaradtam valamiről?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1958 Dátum: 2010. április 02. - 17:22:11 »

Nem, nem maradtál le semmiről. Nem álmodsz és ez még mindig Magyarország.
Haverom mondta, hogy ugye tegnap átadták az M6-ost és van 3 alagút. Magyar émbör micsinál?He Megáll benne és fényképezi.....
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1959 Dátum: 2010. április 02. - 17:34:51 »

Nem, nem maradtál le semmiről. Nem álmodsz és ez még mindig Magyarország.
Haverom mondta, hogy ugye tegnap átadták az M6-ost és van 3 alagút. Magyar émbör micsinál?He Megáll benne és fényképezi.....

...,és élnek még? Azt hiszem ez az ország el van átkozva, mert ennyi hülyeség az egész világon nincs, mint itt. Meg persze egyéb galádság!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1960 Dátum: 2010. április 02. - 17:35:56 »

Nem, nem maradtál le semmiről. Nem álmodsz és ez még mindig Magyarország.
Haverom mondta, hogy ugye tegnap átadták az M6-ost és van 3 alagút. Magyar émbör micsinál?He Megáll benne és fényképezi.....

...,és élnek még? Azt hiszem ez az ország el van átkozva, mert ennyi hülyeség az egész világon nincs, mint itt. Meg persze egyéb galádság!
Állítólag 20 percenként mondta be a rádió, hogy NE álljanak meg az algútban, tehát NE!! Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1961 Dátum: 2010. április 02. - 17:52:23 »

Nem, nem maradtál le semmiről. Nem álmodsz és ez még mindig Magyarország.
Haverom mondta, hogy ugye tegnap átadták az M6-ost és van 3 alagút. Magyar émbör micsinál?He Megáll benne és fényképezi.....

3?
Még ezen a filmen is 4 van...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1962 Dátum: 2010. április 02. - 18:24:56 »

Nem, nem maradtál le semmiről. Nem álmodsz és ez még mindig Magyarország.
Haverom mondta, hogy ugye tegnap átadták az M6-ost és van 3 alagút. Magyar émbör micsinál?He Megáll benne és fényképezi.....

3?
Még ezen a filmen is 4 van...
Akkor 4, bocs.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1963 Dátum: 2010. április 05. - 19:07:22 »

Ahhoz képest, hogy húsvétra mindig nagy razziát igérnek a rend őrei, ma csak egy rendőrautóval találkoztam, egy KKE-s piros Lacsival, ami éppen egy balra kanyarodó sávban előzött szabálytalanul lakott területen belül elég nagy sebességgel. Megkülönböztető jelzés nem volt. Viszont találkoztam egy részeg autóssal, aki lakott területen kívül ment előttem 60-nal. Ez még nem lett volna baj, csak amikor meg akartam előzni, hirtelen bejött elém a bal oldali sávba egy egyenes szakaszon. Ezután még két kanyarral akadt apróbb problémája, ezért én is meg a mögöttem jövő Tuareg is úgy döntött lemaradunk egy kicsit.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1964 Dátum: 2010. április 05. - 19:23:07 »

Én is találkoztam múlt kedden egy ilyen KKE-s piros lacsival, Ózd mellett. Épp' befejzett egy ellenőrzést(?), mikor elmentem mellette. Én olyan 95 körüli sebességgel mentem, nagyon hamar utolért, majd követett kb. 3 méterre. A következő településen előzött meg, olyan 70-el záróvonal + hídon.
Mintapélda. Akkor én mér' közlekedjek szabályosan???
Naplózva
Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!