Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 14:31:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284041 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1920 Dátum: 2010. Március 12. - 17:19:47 »

Másfél napja vagyok itthon. Kétszer már csak a reflexeimnek köszönhetően nem lett baleset a közlekedőtárs marhaságából. Harmadszorra a szőke lütyő kikanyarodik elém és belefékez. Ódi mittoménmivel. Ha Athee cartárs nem nyugtatgat megállok és megtépem.
Cap! Akkor hazaértél! Ezt kell megszoknod újra. Athee legyen a mitfáhrered mindig,és akkor nem kerülsz börtönbe. Persze könnyű volt a tengeren, ott nincsenek terepjárók, Audik BMW-k, Mercedesek. Nem megoldás a kalasnyikov, baseball ütő, rúgóskés, de még a szögbelövő sem, de sokszor hiányát érezhetjük. Marad a békés Ural, Kraz, esetleg egy Ikarus...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1921 Dátum: 2010. Március 12. - 21:06:51 »

Másfél napja vagyok itthon. Kétszer már csak a reflexeimnek köszönhetően nem lett baleset a közlekedőtárs marhaságából. Harmadszorra a szőke lütyő kikanyarodik elém és belefékez. Ódi mittoménmivel. Ha Athee cartárs nem nyugtatgat megállok és megtépem.
Cap! Akkor hazaértél! Ezt kell megszoknod újra. Athee legyen a mitfáhrered mindig,és akkor nem kerülsz börtönbe. Persze könnyű volt a tengeren, ott nincsenek terepjárók, Audik BMW-k, Mercedesek. Nem megoldás a kalasnyikov, baseball ütő, rúgóskés, de még a szögbelövő sem, de sokszor hiányát érezhetjük. Marad a békés Ural, Kraz, esetleg egy Ikarus...
...Vagy egy Tatra, Kama3  Vigyorog ( Kölyökkoromban úgy mondtuk, hogy kamahárom  Vigyorog )
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1922 Dátum: 2010. Március 13. - 17:42:48 »

Annak idején volt szerencsém KRAZ-t vezetni. Hát elképesztő volt az biztos. Valahogy nem volt félelem érzetem. Pedig a kasztni nem volt egy túlélőkapszula. Teljesen fából van egy vékony lemezborítással. Ellenben a mostanság divatos "vezetési élmény" feledhetetlen volt.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1923 Dátum: 2010. Március 14. - 10:06:33 »

...Vagy egy Tatra, Kama3  Vigyorog ( Kölyökkoromban úgy mondtuk, hogy kamahárom  Vigyorog )
én is kamahármon nőttem fel  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1924 Dátum: 2010. Március 16. - 21:51:31 »

Amennyiben a tücskök nemzettségébe tartozik...
Ne haragudjál már, de ha valaki nem "tücsök'", akkor már nyugodtan löködhet minden előzetes bejelentés nélkül??? Ez itt rohadtul nem nemzetiségi kérdés!
A burkolt rasszizmus attól még rasszizmus...
OFF
Kedves gatsy!
Kérlek olvasd el mégegyszer azt, amit írtam.
Én először nem állítottam, hanem kérdeztem egy kérdőjellel, indulat nélkül...
Mindezt pontosan azért, mert volt bennem bizonytalanság, hogy valóban elkerülhetetlen volt-e a "nyugtatózás". (Kaptam egy a szituációhoz mérten kultúrált és korrekt választ az érintettől. Pont.) Ez valóban "rohadtul" nem nemzetiségi kérdés! Aki viszont képes arra, hogy a legkisebb indoklás és magyarázat nélkül anyázással és lökdöséssel szólít meg, az jellemzően abba az életformát képviselő rétegbe tartozik, akiket a közismert tücskös képregény szemléltet. Ha a Te tapasztalaid szerint abba az életformába csak egy nemzetiség tagjai tartoznak bele, arról én nem tehetek... Bár abban van igazságod az én tapasztalataim szerint is, hogy a többség valóban egy nemzetiségből kerül ki, de nem minden egyed! Azonban ez közel sem jelenti azt az én tapasztalatom szerint, hogy a nemzetiségnek valamennyi tagja abba a rétegbe tartozik!!! Az utolsó mondatod alapján jogosan vonom le azt a következtetést, miszerint a Te tapasztalataid szerint a teljes nemzetiségre igaz az említett képregényben ábrázolt életforma?
Amit én állítottam az az, hogy az ilyen tipusú emberszabásúakkal a további problémák elkerülése érdekében elővigyázatosabbnak kell lenni! Ugye Olaszliszka, vagy a veszprémi kézilabdás esete neked is feldereng?

Én nem szeretném tovább szennyezni ezt a fórumot ebben a témában, ezért kérlek, hogy amennyiben további közölni valód van, akkor azt légy szíves privát üzenetben leírni.
ON
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1925 Dátum: 2010. Március 18. - 16:27:18 »

Helyes hozzáállás Yanee....tényleg nem kellene ilyenekkel "szennyezni" a  fórumot. Szerintem ugyanarról beszéltek, csak kicsit "el" egymás mellett. Úgyhogy kérlek mindkettőtöket, függesszétek fel ezt a témát! Köszi! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1926 Dátum: 2010. Március 18. - 17:19:25 »

Helyes hozzáállás Yanee....tényleg nem kellene ilyenekkel "szennyezni" a  fórumot. Szerintem ugyanarról beszéltek, csak kicsit "el" egymás mellett. Úgyhogy kérlek mindkettőtöket, függesszétek fel ezt a témát! Köszi! Kacsint
Már rendeztük PÜben Mosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1927 Dátum: 2010. Március 22. - 12:44:58 »

Ma reggel rám hozta a frászt egy Off Puntós. Kicsit meg voltam késve reggel, ezért jobban siettem az átlagosnál. Hosszú egyenesben 70-el poroszkáló kocsikat előztem. Látom magam előtt teherautó mögött a kis Puntót indexel, de nem előzött... csak mikor mellé értem  Szakadt az eső, de szerencsére nem csúsztam meg, viszont majdnem letoltam, kis hijján múlott. A dudát alig találtam meg, de azért nyomtam neki a 2x100dBl-t. Szerintem fel sem fogta mit csinált, vagy hol van, mert jelét sem adta annak, hogy észre vett.
Kicsi párom akkor nem mondott semmi, csak fél perccel utánna, de azt nem írnám le ide Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1928 Dátum: 2010. Március 23. - 21:35:32 »

Bonyhád elág. Sietek haza, amikor szemből audis jön és besorol a balra kanyar sávba. Persze látom nem párhuzamosan, hanem szögben, tehát be fog kanyarodni előttem. Levettem a lábam. Szerintem meglepődött a lacsi látványától, mert utolsó pillanatba visszakapta a kormányt és állóra fékezett! A kollégával együtt csak annyit mondtunk: óóóóóóóó  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1929 Dátum: 2010. Március 25. - 13:50:40 »

Nem is tudom hol kezdjem.
Az egy dolog, hogy a jó idővel megszaporodtak a belső sávban utazgatók, persze van köztük mosolygós 50-es hölgy 120-al hosszó km-eken át, meg bunkó letolós suttyó a fekete német csodával. Viszont az index használata nélkül besorolós, a másikat vészfékezésre kényszerítős némberekkel, nem vagyok kibékülve továbbra sem. Meg azokkal sem, akiket megelőzök (mert gyorsabban haladok), aztán visszaelőz és besorol elém a külsőbe, miközben már lassít! Na ennek mi értelme van? Kvázi mind a 2 ilyen eset nő volt, azaz fasza csaj(nak képzeli magát biztos). Ja volt olyan is, hogy 3 sávra szélesedünk, kamion kamiont előz, ahogy megnyílik az új sáv beindexelek és gyorsítok, de az előző kamion berántja elém, hogy akit épp előzött, az is előzhessen. A 'paraszt' mögöttem meg engem villog le, meg nekem ugat, amint van hely, hogy én tartom fel (persze az 1.4 berlingo jól gyorsul, vagyis lassul)! Gratulálok, de főleg a mögöttem érkező okostojásnak!
A jó hír az, hogy a sok indexhasználatom, néha hatással van a többi autósra, azaz néha használják, ha sokat haladok körülöttük.  Vigyorog És sikerült megértetnem egy bácsival, hogy az indexe folyamatosan villog balra, a múlt héten ugyanez nem sikerült mással, kvázi úgy haladt a külső sávban, hogy folyton balra indexelt.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1930 Dátum: 2010. Március 25. - 13:59:59 »

Itt lehet benevezni valakiket a "Köcsög kupára"?
Jelölteim:
1: Forma1- es kukás autó, aki a Bartókon majdnem felborította a 7-est, meg a 7E-t, mert száguldott, és előzgetni akart. Nem sikerült, erre a lámpánál lekeresztezte a két sávot, hogy nem tudjunk elindulni, akkor már nem volt sürgős, úgy látszik. Egyre többször érzem azt, hogy a kukások hasonulnak a szállítmányukhoz.
2: Szintén közterületes tgk., Etele útról kanyarodok a belső, kanyarodó sávból a Tétényire, őfelsége pedig az egyenes sávból szintén balra, de nem hagytam magam összetörni, lefékeztem, és aljas módon rádudáltam. Ezt nem kellett volna, mert így most megkaptam az ebédpótlót, mert bekaphatom főételnek, majd desszertnek lenyalhatom. Szóval, akkor nem is kell főzni? He
Azt hiszem ezek a személyiségükben sérült elmebetegek, így kompenzálják magukat, hogy nem telik terepjáróra. Szánalmasak szegények.

Van egy új túlélő show a Kosztolányi téren, ha valaki a 3.-ik zöldre át tud vergődni a Móricz felé, az már komoly esélyes a surviver bajnokság megnyerésére. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1931 Dátum: 2010. Március 25. - 14:11:41 »

Tudod Gidi, a szánalom ingyen van.  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1932 Dátum: 2010. Március 27. - 17:07:39 »

Őrület, milyen emberek kapnak jogosítvány.
Suzuki Stiftes HMCS a körforgalomba be, elsőbségadás nélkül. Nem hitte el, hogy ott és akkor jövök. Csak akkor ébredt fel, amikor satuznom kellett. Kerkedtek, gúvadtak a szemei.

Megálltam a kúton, beugrottam a shopba. Méretre kb. kétsávos szélességű szervízút. Új Stiftes szőkepi a túlsó felén fújja a kerékbe a nyári levegőt. Jövök kifele, ott áll félig kitolatva és toporog a kocsi mellett, mint a tojógalamb. Jövök, odaveti, hogy kössz. Nézek: mit?
- Hogy így állsz meg.
- Hogyan?
- Hát így, hogy nem lehet kiállni tőled.
- Mi van? Itt kétszer is meg lehet fordulni, főleg egy 3 ajtós Stiftel. Jogsid nem csak előrefel tartó, egyenes mozgásra szól! De megmutizzam, hogyan kell? Na figyu! És kettőből megfordultam nekije, körbeautózva a Stiftet. Azután kiengedtem magam elé, mert úgy kevésbé kártékony.  De az meglepizte, hogy a telezöldes lámpánál, ha balra akar fordulni, akkor szemből is jönnek. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1933 Dátum: 2010. Március 27. - 18:06:12 »

De az meglepizte, hogy a telezöldes lámpánál, ha balra akar fordulni, akkor szemből is jönnek. 
Vigyorog Vigyorog
Borzasztó...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1934 Dátum: 2010. Március 28. - 16:16:23 »

Az még ciki, vagy már természetes dolog, hogy az osztott pályás Nyírpalota úton szembe jött velem egy öreg Toyota? Vagy annyira öreg volt, hogy akkor még balra hajts volt, csak elfelejtettek szólni neki, hogy már egy ideje jobbra hajtás van? Lehetséges? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!