Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 14:21:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283965 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1905 Dátum: 2010. Február 26. - 22:21:55 »

A tegnaoi hazaúthoz még hozzátartozik, hogy Pilisjászfalu előtt nagyon belefutottam egy kátyúba. Bár fékeztem (akárcsak az előttem menők, kicsit későn) kb 50-nel mehettem bele, de rendesen felütött.
A kollégám viszont rosszabbu járt, ő is Pesten járt tegnap, új nyárigumikat vett az Automaxnál az MX5-re és hát Szentendrénél kicsit beleszaladt egy trafiba
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1906 Dátum: 2010. Február 27. - 09:07:09 »

A tegnaoi hazaúthoz még hozzátartozik, hogy Pilisjászfalu előtt nagyon belefutottam egy kátyúba. Bár fékeztem (akárcsak az előttem menők, kicsit későn) kb 50-nel mehettem bele, de rendesen felütött.
A kollégám viszont rosszabbu járt, ő is Pesten járt tegnap, új nyárigumikat vett az Automaxnál az MX5-re és hát Szentendrénél kicsit beleszaladt egy trafiba
Azért a kátyú előtt remélem elengedted a féket?
Úgy sokkal kisebb kárt okoz.
Ha túl nagy tempóval érkezek a kátyúhoz, és már nincs időm megállni/kerülni a kátyú előtt(közvetlenül) gázt adok. Kisebbet üt. Nincs annyi ideje a kocsi elejének "belebukni" (gyakorlatilag átugratok felette  Kacsint), de ha bele is "hajol" a forgó kerék hamarabb/könnyebben kihúzza.
Persze ez kátyútól függ.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1907 Dátum: 2010. Február 27. - 12:18:23 »

A tegnaoi hazaúthoz még hozzátartozik, hogy Pilisjászfalu előtt nagyon belefutottam egy kátyúba. Bár fékeztem (akárcsak az előttem menők, kicsit későn) kb 50-nel mehettem bele, de rendesen felütött.
A kollégám viszont rosszabbu járt, ő is Pesten járt tegnap, új nyárigumikat vett az Automaxnál az MX5-re és hát Szentendrénél kicsit beleszaladt egy trafiba
Azért a kátyú előtt remélem elengedted a féket?
Úgy sokkal kisebb kárt okoz.
Ha túl nagy tempóval érkezek a kátyúhoz, és már nincs időm megállni/kerülni a kátyú előtt(közvetlenül) gázt adok. Kisebbet üt. Nincs annyi ideje a kocsi elejének "belebukni" (gyakorlatilag átugratok felette  Kacsint), de ha bele is "hajol" a forgó kerék hamarabb/könnyebben kihúzza.
Persze ez kátyútól függ.
Jól mondja a Főni! De a legjobb, ha már teljesen nem lehet megállni előtte, akkor fékezés, majd a kátyúnál nagy gáz, és akkor a kocsi hátra terhelődik, és így lehet a legkisebb baj vele. Belefékezni a legrosszabb, amit tehet az ember. Oda lesz a gumi, felni, futómű is. A fenébe, hogy ilyenekkel is kell foglalkozni, mikor agyon adóztatják az autósokat, és nem kapnak helyette semmit. Fejőstehenek vagyunk, de nem kapunk enni!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1908 Dátum: 2010. Február 27. - 13:20:46 »

A tegnaoi hazaúthoz még hozzátartozik, hogy Pilisjászfalu előtt nagyon belefutottam egy kátyúba. Bár fékeztem (akárcsak az előttem menők, kicsit későn) kb 50-nel mehettem bele, de rendesen felütött.
A kollégám viszont rosszabbu járt, ő is Pesten járt tegnap, új nyárigumikat vett az Automaxnál az MX5-re és hát Szentendrénél kicsit beleszaladt egy trafiba
Azért a kátyú előtt remélem elengedted a féket?
Úgy sokkal kisebb kárt okoz.
Ha túl nagy tempóval érkezek a kátyúhoz, és már nincs időm megállni/kerülni a kátyú előtt(közvetlenül) gázt adok. Kisebbet üt. Nincs annyi ideje a kocsi elejének "belebukni" (gyakorlatilag átugratok felette  Kacsint), de ha bele is "hajol" a forgó kerék hamarabb/könnyebben kihúzza.
Persze ez kátyútól függ.
Jól mondja a Főni! De a legjobb, ha már teljesen nem lehet megállni előtte, akkor fékezés, majd a kátyúnál nagy gáz, és akkor a kocsi hátra terhelődik, és így lehet a legkisebb baj vele. Belefékezni a legrosszabb, amit tehet az ember. Oda lesz a gumi, felni, futómű is. A fenébe, hogy ilyenekkel is kell foglalkozni, mikor agyon adóztatják az autósokat, és nem kapnak helyette semmit. Fejőstehenek vagyunk, de nem kapunk enni!
Mikor a kátyún átmentem már nem fékeztem, amúgy sem mentem csak 70-nel, szóval csak egy gyors fék volt, aztán lesz ami lesz alapon áthajtottam rajta. Eddig úgy néz ki megúsztam, guminyomás rendben, nem húz semerre.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1909 Dátum: 2010. Február 27. - 13:58:43 »

Egy órával ezelőtt jöttem hazafelé és jött velem szemben egy autó felkapcsolt refivel. Gondolkoztam rávillogjak-e, de valami 6. érzék azt súgta, ne törődjek vele. Mikor mellém ért vettem észre, hogy rendőrautó volt 
Azt hiszem, jó döntést hoztál! Kacsint Vigyorog Gratulálok! Vigyorog Most pedig tényleg jó éjszakát kívánok! Vigyorog
Én a redőre is rávillogok, sőt ha olyan a szitu még a fejét is ledudálom.  Vigyorog
Nem akartam kötekedni vele, mondjuk büntetni úgysem tudott volna, mert minden rendben van.
Ha akar, megbüntet....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1910 Dátum: 2010. Február 28. - 15:59:51 »

A tegnaoi hazaúthoz még hozzátartozik, hogy Pilisjászfalu előtt nagyon belefutottam egy kátyúba. Bár fékeztem (akárcsak az előttem menők, kicsit későn) kb 50-nel mehettem bele, de rendesen felütött.
A kollégám viszont rosszabbu járt, ő is Pesten járt tegnap, új nyárigumikat vett az Automaxnál az MX5-re és hát Szentendrénél kicsit beleszaladt egy trafiba
Azért a kátyú előtt remélem elengedted a féket?
Úgy sokkal kisebb kárt okoz.
Ha túl nagy tempóval érkezek a kátyúhoz, és már nincs időm megállni/kerülni a kátyú előtt(közvetlenül) gázt adok. Kisebbet üt. Nincs annyi ideje a kocsi elejének "belebukni" (gyakorlatilag átugratok felette  Kacsint), de ha bele is "hajol" a forgó kerék hamarabb/könnyebben kihúzza.
Persze ez kátyútól függ.
Jól mondja a Főni! De a legjobb, ha már teljesen nem lehet megállni előtte, akkor fékezés, majd a kátyúnál nagy gáz, és akkor a kocsi hátra terhelődik, és így lehet a legkisebb baj vele. Belefékezni a legrosszabb, amit tehet az ember. Oda lesz a gumi, felni, futómű is. A fenébe, hogy ilyenekkel is kell foglalkozni, mikor agyon adóztatják az autósokat, és nem kapnak helyette semmit. Fejőstehenek vagyunk, de nem kapunk enni!
Mikor a kátyún átmentem már nem fékeztem, amúgy sem mentem csak 70-nel, szóval csak egy gyors fék volt, aztán lesz ami lesz alapon áthajtottam rajta. Eddig úgy néz ki megúsztam, guminyomás rendben, nem húz semerre.
Én vagy 2 éve belesatuztam egy idióta kutya miatt egy kedves kátyúba. Szépet kapott a lemezfelni, kell rá ólom rendesen. Bele se merek gondolni, mi lett volna, ha alufelnim van... :S
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1911 Dátum: 2010. Március 09. - 19:10:25 »

Egy mai sün történet. A Baross tér táblákkal le van zárva a maszek kocsik elől az építkezés miatt. Persze a tábla kivételt tesz a kékfényesek, BKV, taxik, és az építési forgalomnak. Elől megy egy rendőrségi mikróbusz, mögötte rendőrségi Skoda, majd egy maszek Volkswagen, mögötte szintén rendőrségi Astra. Lesem, hogy mi lesz a reagálás, mert szolgálnak, és védnek. Hát rászolgáltak arra, hogy lássam semmit nem tesznek a rend védelmére, még csak nem is integettek, hogy talán figyelembe kéne venni a tiltó táblákat. Megyünk tovább a Rákóczi útra, így együtt. Piros a lámpa, majd megvilágul a "busz" lámpa, elindulok, mellettem lévő sávban szintén a már említett VW, mögötte áll tovább a pirosban a szintén már említett   Astra. Majd zöldre elindul, és persze újfent nem csinál semmit. Közben rájöttem, hogy miért nem csináltak semmit. Túl sok ember láthatta, így pedig maradt volna a feljelentés, ami meló, a "zsebibaba" meg túl veszélyes lett volna. Hát ez egy pár perces epizód volt, hogy miért is ilyen a közlekedési morál. A rendőrség nem teszi a dolgát. Aki nem hiszi, járjon utána, menjen el a Keleti elé, és nézze meg, hogy naponta hány ezer maszek hajt keresztül a tiltott helyen, miközben 1 km-en belül ott van egy rendőrség, akik, ki- bejárnak arra, és nem intézkednek soha. Naná, hogy mindenki fütyül a szabályokra.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1912 Dátum: 2010. Március 11. - 18:48:56 »

Van egy meghökkentő történet,ami ma velem történt.Vittem a tgk-val egy családi házhoz néhány bútort egy ismerősömnek.Miután lepakoltunk,gondoltam,hogy a közeli útkereszteződésben megfordulok és úgy megyek vissza amerről jöttem.Ez egy nagyon szűk kereszteződés a sarkon fával meg betonoszloppal.Centizve de sikerült megfordulnom és amikor egyenesbe jöttem,egy ütést éreztem az autó oldalán és ordítást hallottam.Hirtelen megijedtem,azt hittem hogy valakit elütöttem(bár az utcán a közelben nem láttam senkit).Jóhiszeműen kiszállok és hátramegyek,hogy megnézzem mi történt.Megyek hátra,jön felém egy fószer és el kezd üvölteni,hogy te rohadt sofőr mi a k... a...-ért itt fordulsz meg és nekilökött az autónak.Na több se kellett,bevertem neki egyet és beesett az árokba.Közben apám is kiszállt,hogy mi történik,erre a fószer az árokból kikászálódva, meg neki akart menni.Akkor megkapta a második adag nyugtatót tőle is, és akkor nekiesett a kerítésnek.Itt már elgondolkodhatott,mert menekülőre fogta és beszaladt a sarkon lévő házába ahol meg merészeltem fordulni.Még most sem tértem magamhoz,hogy mindössze annyi volt a bűnöm,hogy megfordultam egy közúti kereszteződésben ahol ő lakik és ezért nekem ront.Megdöbbentő.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1913 Dátum: 2010. Március 11. - 18:54:21 »

Van egy meghökkentő történet,ami ma velem történt.Vittem a tgk-val egy családi házhoz néhány bútort egy ismerősömnek.Miután lepakoltunk,gondoltam,hogy a közeli útkereszteződésben megfordulok és úgy megyek vissza amerről jöttem.Ez egy nagyon szűk kereszteződés a sarkon fával meg betonoszloppal.Centizve de sikerült megfordulnom és amikor egyenesbe jöttem,egy ütést éreztem az autó oldalán és ordítást hallottam.Hirtelen megijedtem,azt hittem hogy valakit elütöttem(bár az utcán a közelben nem láttam senkit).Jóhiszeműen kiszállok és hátramegyek,hogy megnézzem mi történt.Megyek hátra,jön felém egy fószer és el kezd üvölteni,hogy te rohadt sofőr mi a k... a...-ért itt fordulsz meg és nekilökött az autónak.Na több se kellett,bevertem neki egyet és beesett az árokba.Közben apám is kiszállt,hogy mi történik,erre a fószer az árokból kikászálódva, meg neki akart menni.Akkor megkapta a második adag nyugtatót tőle is, és akkor nekiesett a kerítésnek.Itt már elgondolkodhatott,mert menekülőre fogta és beszaladt a sarkon lévő házába ahol meg merészeltem fordulni.Még most sem tértem magamhoz,hogy mindössze annyi volt a bűnöm,hogy megfordultam egy közúti kereszteződésben ahol ő lakik és ezért nekem ront.Megdöbbentő.
sajnos vannak ilyenek 
örülök, hogy megúsztátok
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1914 Dátum: 2010. Március 11. - 19:52:32 »

Van egy meghökkentő történet,ami ma velem történt.Vittem a tgk-val egy családi házhoz néhány bútort egy ismerősömnek.Miután lepakoltunk,gondoltam,hogy a közeli útkereszteződésben megfordulok és úgy megyek vissza amerről jöttem.Ez egy nagyon szűk kereszteződés a sarkon fával meg betonoszloppal.Centizve de sikerült megfordulnom és amikor egyenesbe jöttem,egy ütést éreztem az autó oldalán és ordítást hallottam.Hirtelen megijedtem,azt hittem hogy valakit elütöttem(bár az utcán a közelben nem láttam senkit).Jóhiszeműen kiszállok és hátramegyek,hogy megnézzem mi történt.Megyek hátra,jön felém egy fószer és el kezd üvölteni,hogy te rohadt sofőr mi a k... a...-ért itt fordulsz meg és nekilökött az autónak.Na több se kellett,bevertem neki egyet és beesett az árokba.Közben apám is kiszállt,hogy mi történik,erre a fószer az árokból kikászálódva, meg neki akart menni.Akkor megkapta a második adag nyugtatót tőle is, és akkor nekiesett a kerítésnek.Itt már elgondolkodhatott,mert menekülőre fogta és beszaladt a sarkon lévő házába ahol meg merészeltem fordulni.Még most sem tértem magamhoz,hogy mindössze annyi volt a bűnöm,hogy megfordultam egy közúti kereszteződésben ahol ő lakik és ezért nekem ront.Megdöbbentő.
sajnos vannak ilyenek 
örülök, hogy megúsztátok
Szerintem egyszerűen te voltál az utolcsó csepp abban a bizonyos pohárban...
Van tapasztalatom - igaz nem közvetlen - a másik oldalról. Röviden: Nagyanyám falun, egy utca majdnem végén lakik egy dombocska tövében. Szemben már nincs ház, de mellete még van kettő. Személykocsival is jellemzően előtte fordulnak meg, a teherautókkal, traktorokkal, illetve bármi nagyobb járgánnyal egyértelműen ott van hely egyszerűen megfordulni. Nem aszfaltozott út... Nyáron ömlik be a por, esőben és olvadáskor a nyomvájúk miatt a víz folyik be. Most képzeld el azt a szitut, hogy épp az előbb végeztél az út javítgatásával kapával, lapáttal, aztán már jön is egy "barom" teherautós, aki miatt kezdheted előlről, hogy a pincédbe ne follyon be megint a víz...
Ne érts félre, nem kritizálni akarlak, a konkrét szitut Te élted át, de nem-e lehett volna az "Adjon Isten!" stílusú "Fogadj Isten!" illetve a Te szavaiddal élve a nyugtatózás előtt egy "Mi a probléma?" jellegű kérdéssel reagálni?
Amennyiben a tücskök nemzettségébe tartozik a fószer, akkor maximálisan jogos önvédelem, sőt felelőtlenül túl korán elengedtétek megkozkáztatva az erősítéssel való visszatérését!
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1915 Dátum: 2010. Március 11. - 20:15:40 »

Van egy meghökkentő történet,ami ma velem történt.Vittem a tgk-val egy családi házhoz néhány bútort egy ismerősömnek.Miután lepakoltunk,gondoltam,hogy a közeli útkereszteződésben megfordulok és úgy megyek vissza amerről jöttem.Ez egy nagyon szűk kereszteződés a sarkon fával meg betonoszloppal.Centizve de sikerült megfordulnom és amikor egyenesbe jöttem,egy ütést éreztem az autó oldalán és ordítást hallottam.Hirtelen megijedtem,azt hittem hogy valakit elütöttem(bár az utcán a közelben nem láttam senkit).Jóhiszeműen kiszállok és hátramegyek,hogy megnézzem mi történt.Megyek hátra,jön felém egy fószer és el kezd üvölteni,hogy te rohadt sofőr mi a k... a...-ért itt fordulsz meg és nekilökött az autónak.Na több se kellett,bevertem neki egyet és beesett az árokba.Közben apám is kiszállt,hogy mi történik,erre a fószer az árokból kikászálódva, meg neki akart menni.Akkor megkapta a második adag nyugtatót tőle is, és akkor nekiesett a kerítésnek.Itt már elgondolkodhatott,mert menekülőre fogta és beszaladt a sarkon lévő házába ahol meg merészeltem fordulni.Még most sem tértem magamhoz,hogy mindössze annyi volt a bűnöm,hogy megfordultam egy közúti kereszteződésben ahol ő lakik és ezért nekem ront.Megdöbbentő.
sajnos vannak ilyenek 
örülök, hogy megúsztátok
Szerintem egyszerűen te voltál az utolcsó csepp abban a bizonyos pohárban...
Van tapasztalatom - igaz nem közvetlen - a másik oldalról. Röviden: Nagyanyám falun, egy utca majdnem végén lakik egy dombocska tövében. Szemben már nincs ház, de mellete még van kettő. Személykocsival is jellemzően előtte fordulnak meg, a teherautókkal, traktorokkal, illetve bármi nagyobb járgánnyal egyértelműen ott van hely egyszerűen megfordulni. Nem aszfaltozott út... Nyáron ömlik be a por, esőben és olvadáskor a nyomvájúk miatt a víz folyik be. Most képzeld el azt a szitut, hogy épp az előbb végeztél az út javítgatásával kapával, lapáttal, aztán már jön is egy "barom" teherautós, aki miatt kezdheted előlről, hogy a pincédbe ne follyon be megint a víz...
Ne érts félre, nem kritizálni akarlak, a konkrét szitut Te élted át, de nem-e lehett volna az "Adjon Isten!" stílusú "Fogadj Isten!" illetve a Te szavaiddal élve a nyugtatózás előtt egy "Mi a probléma?" jellegű kérdéssel reagálni?
Amennyiben a tücskök nemzettségébe tartozik a fószer, akkor maximálisan jogos önvédelem, sőt felelőtlenül túl korán elengedtétek megkozkáztatva az erősítéssel való visszatérését!
Azt a kérdést,hogy mi a probléma,nem is volt időm feltenni,mert egyből megmondta.Ez egy aszfaltos közút volt,de ha földút is lett volna,akkor sem jogosít fel senkit az önbíráskodásra.Még akkor sem ha megsértem a kreszt,vagy letaposom az út mellé ültetett virágait(ilyenek nem történtek).Max írja fel a rendszámot,fényképezzen le vagy hívjon rendőrt.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #1916 Dátum: 2010. Március 11. - 21:04:12 »

Itt a balkánon ez teljesen normális... 

Lehet jót is tettetek neki, ha kapott 1-2 pofont, legalább megnyugodott. A sok stressz káros ám nagyon Kacsint
Naplózva

Pittike
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1917 Dátum: 2010. Március 12. - 12:29:39 »

Sajnos az emberek nem normálisak.
A hétvégén nekem is ütnöm kellett volna. Nem tettem. Azóta sem tudom eldönteni, hogy jól vagy rosszul döntöttem.
A szitu. Állok egy címen, éjszaka persze. Várom az utast, hogy elő kerüljön. Jön az utcán (az úttesten persze) egy benyomott figura. Elkezd hisztizni, hogy miért bámulom ( He). Majd leköpi a kocsit.
Egy pár évvel ezelőtt komoly sérülésekkel távozott volna. De most? Ha bunyó van kiesek a melóból egy pár órára. Ha feljelent (akár ő akár egy "szemtanú" aki persze az elejét nem látja) még komolyabb gondom is lehet belőle.
Hát inkább letakarítottam a kocsit. Az hamarabb megvan.
Sajnos-nem sajnos ma ott tartunk, hogy egy ilyen "visszaütök" témáért simán kirúgnak a cégtől.

Más.
A tegnapi nap. Mert nem normálisak az emberek.
Délelőtt hív a párom, hogy belementek hátulról. Egy ugyan olyan zöld Lacsi kombi, mint az enyém (nem Meatloaf volt! Kacsint).
Ráadásul ismerem is a srácot. Hurrá.
Délután viszem a kocsit a szerelőmhöz, kárfelmérésre. Szöszi anyuka nem adja meg az elsőbbséget. Szerencsére nem megyek neki. Mivel rengeteg a kétbalkezes ember az utakon, én két jobbkezes vagyok. Így megússzuk. "Jó" lett volna még egy csatt ugyan azon a napon a kocsira. Két biztosítóval egyezkedni.
A közeli áruház parkolójában utol érem, és tartok neki egy rögtönzött KRESZ tanfolyamot. Két gyerek volt vele a kocsiban. Az egyik még járni sem tudott, olyan kicsi. Felhívtam a figyelmét, hogy mekkora veszélybe sodorta a gyerekeit. Ha azokkal sem törődik akkor mással? Idegennel??
Nem normálisak az emberek.

Éjfél körül az egyik cimborámat törték össze. Egy BMW beleállt az oldalába. Megcsúszott egy S kanyarban. 30-as tábla van kint!!! Nyilván véletlenül. A haver most megint nem tud dolgozni min. 2 hétig. A bevétel kiesést persze nem fizeti a biztosító. De az adót, TB-t, stb. fizetni kell. Miből??

Míg ott álltunk húztak el a tűzoltók Óbuda irányába. A nagy műszaki mentős darujuk, amit a híradóból ismerhet az ember. Kamiont, buszt szoktak talpra állítani vele. Másnak sem jött össze az éjszakai vezetés.
Mert nem normálisak az emberek.

Eltelt egy kis idő, lezajlott a helyszínelés, hazakísértem a havert a szétütött futóművű autójával.
Elindultam haza, ennyi elég volt egy napra. Azért hallgatom a rádiót, a cégeset. Kolléga jelzi: lezárták a Gyömrői utat teljes szélességében. Ismét. Baleset van. Valaki ismét "lassan" ment.

Nem tudom, hogy mi volt tegnap (hó, latyak már nem volt az utakon éjszaka), de szerintem nem normálisak az emberek.
Vagy csak terrorista kiképzést kaptak. Repülő helyett jó az autó is.

De leginkább csak nem normálisak az emberek.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1918 Dátum: 2010. Március 12. - 13:25:23 »

Amennyiben a tücskök nemzettségébe tartozik...
Ne haragudjál már, de ha valaki nem "tücsök'", akkor már nyugodtan löködhet minden előzetes bejelentés nélkül??? Ez itt rohadtul nem nemzetiségi kérdés!
A burkolt rasszizmus attól még rasszizmus...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1919 Dátum: 2010. Március 12. - 14:18:27 »

Másfél napja vagyok itthon. Kétszer már csak a reflexeimnek köszönhetően nem lett baleset a közlekedőtárs marhaságából. Harmadszorra a szőke lütyő kikanyarodik elém és belefékez. Ódi mittoménmivel. Ha Athee cartárs nem nyugtatgat megállok és megtépem.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!