Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 16:28:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284785 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #90 Dátum: 2007. December 13. - 20:09:12 »

A ladámmal volt egy olyan sztorim, hogy az út szélén lavő parkolóba szerettem volna beállni,de amikor megálltam az éppen mellettem levő tranzit úgy gondolta kitolat a parkolóból. Naná ,hogy telibe találta az autóm oldalát s a kürtölésem ellenére 3* megtolta az a kocsim mire az asszonynak sikerült kiszállni az autóból és ráverni az ablakot:ugyan nézzen már a tükörbe is ( mondjuk nem konkrétan ezeket a szavakat használva) A pasas azzal védekezett,hogy azt hitte gödörben áll és azért megy nehezebben az autó He He He
Na igen...az ilyen emberek nem laknak messze a várostól, csak olyan helyről jönnek, ahol sok a gödör...spec nem fővárosunkra gondolok... Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 13. - 20:47:01 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #91 Dátum: 2007. December 13. - 20:13:50 »

Persze csak annyit láttam amennyit muszáj volt ha már elöttem történt :)Csak az a szép az egészben hogy az ember megütheti a bokáját pedig csak segíteni akar.

Peti74 kérésére -Ladlac távollétében- Peti74 felhasználó előző hozzászólása törölve az idézetből.
 
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 13. - 21:49:43 írta cápaFeri » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #92 Dátum: 2007. December 13. - 20:40:55 »

Tisztelt cartársak !
Nem mondjátok, hogy nem olvastátok a szabályzatot ! Benne van világosan mit nem lehet itt a fórumon, mi az ami semmiképp nem megengedhető !
Kérlek benneteket, hogy az ilyen és hasonló gondolataitokat ne itt beszéljétek meg !
Ezért kérlek arra is Titeket, hogy a hozzászólásaitokból töröljétek a megfelelő részeket !
Köszönöm
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #93 Dátum: 2007. December 13. - 21:02:19 »

Eddig s nem tovább...a jó társaság, a fórumunk, a családias hangulat megtartása végett is.
Ennél mélyebben szántó gondolatokat kéretik nem a közösben tárgyalni, egyetértek Jopek barátommal!
Kérlek benenteket!
Köszönjük!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #94 Dátum: 2007. December 13. - 21:06:16 »

Tisztelt cartársak !
Nem mondjátok, hogy nem olvastátok a szabályzatot ! Benne van világosan mit nem lehet itt a fórumon, mi az ami semmiképp nem megengedhető !
Kérlek benneteket, hogy az ilyen és hasonló gondolataitokat ne itt beszéljétek meg !
Ezért kérlek arra is Titeket, hogy a hozzászólásaitokból töröljétek a megfelelő részeket !
Köszönöm

Bocs, kicsit elragadtattam magam!
Csak az fáj, hogy fél óráig pötyögtem!
Köszi, Cápa egy felhívásból tudomásul vettük!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #95 Dátum: 2007. December 13. - 21:12:27 »

Tisztelt cartársak !
Nem mondjátok, hogy nem olvastátok a szabályzatot ! Benne van világosan mit nem lehet itt a fórumon, mi az ami semmiképp nem megengedhető !
Kérlek benneteket, hogy az ilyen és hasonló gondolataitokat ne itt beszéljétek meg !
Ezért kérlek arra is Titeket, hogy a hozzászólásaitokból töröljétek a megfelelő részeket !
Köszönöm

Bocs, kicsit elragadtattam magam!
Csak az fáj, hogy fél óráig pötyögtem!
Köszi, Cápa egy felhívásból tudomásul vettük!
OK
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #96 Dátum: 2007. December 13. - 21:52:42 »

Hátha kicsit megjön a kedvem a forumozáshoz ha kidühöngöm magam itt.
Aki budapesten közlekedik tudni fogja, hol van.

Budapest-Ferihegyi gyorsforgalmi (hangsúlyozom GYORSFORGALMI) út. Reggel 7:40 befelé.
Ugyebár a gyorsforgalmi két végén van egy Budapest vége tábla, ami azt jelenti 90 -el lehet menni.

Előttem piros Suzuki Swift, göndör szemüveges középkorú nővel. Pont elém keveredett sajnos. Alapból, ha ilyen kombót létok: Suzuki + nő már parázok.

Nem kellett csalatkozni.
55km -es sebességgel haladt.
Mivel kifelé folyamatos volt a forgalom nem tudtam előzni. Azért 60-ra felgyorsult. Többször villogtam neki, hátha észrevesz de semmi. Előtte nem volt senki, amíg a szem ellátott, mögöttünk már kilométeres sor.
Semmi reakciót nem váltott ki belőle a villantás, csak a feleségem jegyezte meg (Hát ez egy igazi ***** ****!)
Elértünk a Shell kútig de ott már van egy 60-as korlátozó tábla gondoltam, nem villogok tovább, mert itt már szabályosan megy.
Eljutottunk Kőbánya kispest metróig ahol van egy szép nagy oldótábla. Sebesség változatlan, sor mögöttünk kb a reptérnél szerintem.
Itt elszakadt a cérna és elkezdtem kiabálni, dudálni folyamatosan villogni  és két kézzel hessegető mozdulatokat tenni a nő felé, akinek milyen fura feltűnt valami, de ez vagy vak vagy, süket vagy egyszerűen sík hülye volt, mert mit csinál? Elkezd lassítani... És megállt idegesen pislogva hátrafelé miért dudál egy Lacettis mögötte liló fejjel.
Forgalom mit mondjak folyamatos szemből. Már mögöttem is vagy 4-5 autó telibe dudált.
És elkezd kiszállni úristen valami, van biztos az autójával.
Ekkor volt nálam a vége.
Leengedtem az ablakot és vörös lila fejjel, mint a sakál üvoltve : Menyj már a jó ***** *******, indul mááááár te ****** **** ******! etc...
Rájött hogy lehet nincs baj csak egyszerűen hülye.
Itt füstöltem el a kereket és a szembe jövő sávból is jó nagyot fékeztek, mert mondtam, ezt már nem bírom és repülőrajttal megelőztem. 2-ben 90 –el mentem majdnem 5000 -es fordulaton.
Természetesen a feleségem is integetett kiabált a nő felé válogatott trágárságokat. Én tenyeres dudán is... Mögöttem még 2-3 autó tett így kb.
A nő meg csak pislogott mi is van?

Mondjátok meg, lehet ezt másképp lereagálni? Egész nap Budapesten vagyok és naponta x alkalommal, találkozom idióta vezetőkkel. Én vagyok már ennyire ideges vagy mi? 3 éve van jogsim azt, mégis tudok vezetni.
Vicc.

Elnézést, ha valaki csúnyának ítélné a szöveget, próbáltam cenzorálni magamat.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #97 Dátum: 2007. December 13. - 22:02:58 »

Hátha kicsit megjön a kedvem a forumozáshoz ha kidühöngöm magam itt.
Aki budapesten közlekedik tudni fogja, hol van.

Budapest-Ferihegyi gyorsforgalmi (hangsúlyozom GYORSFORGALMI) út. Reggel 7:40 befelé.
Ugyebár a gyorsforgalmi két végén van egy Budapest vége tábla, ami azt jelenti 90 -el lehet menni.

Előttem piros Suzuki Swift, göndör szemüveges középkorú nővel. Pont elém keveredett sajnos. Alapból, ha ilyen kombót létok: Suzuki + nő már parázok.

Nem kellett csalatkozni.
55km -es sebességgel haladt.
Mivel kifelé folyamatos volt a forgalom nem tudtam előzni. Azért 60-ra felgyorsult. Többször villogtam neki, hátha észrevesz de semmi. Előtte nem volt senki, amíg a szem ellátott, mögöttünk már kilométeres sor.
Semmi reakciót nem váltott ki belőle a villantás, csak a feleségem jegyezte meg (Hát ez egy igazi ***** ****!)
Elértünk a Shell kútig de ott már van egy 60-as korlátozó tábla gondoltam, nem villogok tovább, mert itt már szabályosan megy.
Eljutottunk Kőbánya kispest metróig ahol van egy szép nagy oldótábla. Sebesség változatlan, sor mögöttünk kb a reptérnél szerintem.
Itt elszakadt a cérna és elkezdtem kiabálni, dudálni folyamatosan villogni  és két kézzel hessegető mozdulatokat tenni a nő felé, akinek milyen fura feltűnt valami, de ez vagy vak vagy, süket vagy egyszerűen sík hülye volt, mert mit csinál? Elkezd lassítani... És megállt idegesen pislogva hátrafelé miért dudál egy Lacettis mögötte liló fejjel.
Forgalom mit mondjak folyamatos szemből. Már mögöttem is vagy 4-5 autó telibe dudált.
És elkezd kiszállni úristen valami, van biztos az autójával.
Ekkor volt nálam a vége.
Leengedtem az ablakot és vörös lila fejjel, mint a sakál üvoltve : Menyj már a jó ***** *******, indul mááááár te ****** **** ******! etc...
Rájött hogy lehet nincs baj csak egyszerűen hülye.
Itt füstöltem el a kereket és a szembe jövő sávból is jó nagyot fékeztek, mert mondtam, ezt már nem bírom és repülőrajttal megelőztem. 2-ben 90 –el mentem majdnem 5000 -es fordulaton.
Természetesen a feleségem is integetett kiabált a nő felé válogatott trágárságokat. Én tenyeres dudán is... Mögöttem még 2-3 autó tett így kb.
A nő meg csak pislogott mi is van?

Mondjátok meg, lehet ezt másképp lereagálni? Egész nap Budapesten vagyok és naponta x alkalommal, találkozom idióta vezetőkkel. Én vagyok már ennyire ideges vagy mi? 3 éve van jogsim azt, mégis tudok vezetni.
Vicc.

Elnézést, ha valaki csúnyának ítélné a szöveget, próbáltam cenzorálni magamat.


OFF
Azért örülök, hogy dühös lettél, ha ezzel visszatérsz közénk megnyilatkozásilag is.
Ne tartsd vissza magad, mi meghallgatunk.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
ON
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #98 Dátum: 2007. December 13. - 22:20:51 »

BeZe! Isten /SUZUKIS NŐ?/ hozott újra közénk! Örömmel vettük visszatérésed, de persze az is jó lenne, ha nem borítanának ki ezek a kecskepásztorok, libaörzők, stb. Csak tudod az a baj, hogy ő úgysem fogta fel mi a gondod, Te pedig agyvérzésközelihelyzetbe kerültél. Vigyázz Magadra, és asszonyodra! Ha hiszed, ha nem, én kezdek immunis lenni az ilyenekre, mert túlélő tipus szeretnék lenni, de azért meg tudom érteni a tömeggyilkosokat. /Nem kell parázni, nem szószerint értettem!/ Sajnos itt tartunk M.o.-on, mindenki mindenkit bosszant, mert idegbeteg nép lettünk a sok megpróbáltatástól. Edzeni kell magunkat, csak azért sem kapok ettől az X.Y. potenciális örülttől szívinfarktust, sőt vigyorgok rajta. Bevallom messze nem sikerül mindig. Fel a fejjel!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #99 Dátum: 2007. December 13. - 23:08:49 »

Nálam szinte minden napi esemény a reggeli munkába indulásnál, hogy idiótákat kell kerülgetni. Aki kicsit ismerős Szombathelyen, az tudni fogja miről beszélek. Minden reggel Kőszeg irányából a 87-es úton közelítem meg szeretett városom. A gencsi körforgalomtól kezd izgalmasabb lenni a dolog. Igazából már nem idegesít, inkább szórakoztat. Általában 100-120-al megyek, míg nem egy bekötő útról elém vánszorog egy Astra, szőke nővel. Persze mögöttem senki, de engem már nem bírt kivárni. Eddíg 2x volt hozzá szerencsém Vigyorog Első ízben mivel mást nem tehettem, villogtatás, és beizzítottam a 2 db egyenként 100db-es kürtöket, majd következő találkozásunknál gyorsítva kb 120-as tempóban alig 5 centire elhúztam mellette...Azóta nem láttam. Na de ha ezt a bekötő utat megúszom, akkor a kagylós kút után jön egy lakópark. Na onnan már jött ki elém minden. Kész életveszély annak, aki nem számít rá. Gondolom mivel onnan kb 150 méter a Szombathely tábla, a delikvensek úgy gondolják hogy odáig feltudnak gyorsulni ötvenre. Csak arra nem gondolnak, hogy a főúton ott még sokan 100-120-al mennek (vagy csak én? Vigyorog )
Amúgy nyáron miután belémjött oldalról egy Buzuki, rá egy héttel munkába menet láttam egy 3-as karambolt, ahol szintén egy Suzi volt a vétkes...Na mondom még egy ex kalapos Skodás.
Erre rá pár napra bejön a boltunkba egy ügyfél, kiszolgálom, beszélgetünk, előjönnek az autók...én meg elkezdek panaszkodni, hogy ilyen Suzukisok, meg olyanok....belém jött egy, meg múltkor meg egy másik okozott egy balesetet az xy úton....Erre megszólal az úr: Jaaa...az én voltam Vigyorog Gyakorlatilag első meglepetésem után pofán röhögtem:)
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #100 Dátum: 2007. December 14. - 07:35:05 »

Hátha kicsit megjön a kedvem a forumozáshoz ha kidühöngöm magam itt.
Aki budapesten közlekedik tudni fogja, hol van.

Budapest-Ferihegyi gyorsforgalmi (hangsúlyozom GYORSFORGALMI) út. Reggel 7:40 befelé.
Ugyebár a gyorsforgalmi két végén van egy Budapest vége tábla, ami azt jelenti 90 -el lehet menni.

Előttem piros Suzuki Swift, göndör szemüveges középkorú nővel. Pont elém keveredett sajnos. Alapból, ha ilyen kombót létok: Suzuki + nő már parázok.

Nem kellett csalatkozni.
55km -es sebességgel haladt.
Mivel kifelé folyamatos volt a forgalom nem tudtam előzni. Azért 60-ra felgyorsult. Többször villogtam neki, hátha észrevesz de semmi. Előtte nem volt senki, amíg a szem ellátott, mögöttünk már kilométeres sor.
Semmi reakciót nem váltott ki belőle a villantás, csak a feleségem jegyezte meg (Hát ez egy igazi ***** ****!)
Elértünk a Shell kútig de ott már van egy 60-as korlátozó tábla gondoltam, nem villogok tovább, mert itt már szabályosan megy.
Eljutottunk Kőbánya kispest metróig ahol van egy szép nagy oldótábla. Sebesség változatlan, sor mögöttünk kb a reptérnél szerintem.
Itt elszakadt a cérna és elkezdtem kiabálni, dudálni folyamatosan villogni  és két kézzel hessegető mozdulatokat tenni a nő felé, akinek milyen fura feltűnt valami, de ez vagy vak vagy, süket vagy egyszerűen sík hülye volt, mert mit csinál? Elkezd lassítani... És megállt idegesen pislogva hátrafelé miért dudál egy Lacettis mögötte liló fejjel.
Forgalom mit mondjak folyamatos szemből. Már mögöttem is vagy 4-5 autó telibe dudált.
És elkezd kiszállni úristen valami, van biztos az autójával.
Ekkor volt nálam a vége.
Leengedtem az ablakot és vörös lila fejjel, mint a sakál üvoltve : Menyj már a jó ***** *******, indul mááááár te ****** **** ******! etc...
Rájött hogy lehet nincs baj csak egyszerűen hülye.
Itt füstöltem el a kereket és a szembe jövő sávból is jó nagyot fékeztek, mert mondtam, ezt már nem bírom és repülőrajttal megelőztem. 2-ben 90 –el mentem majdnem 5000 -es fordulaton.
Természetesen a feleségem is integetett kiabált a nő felé válogatott trágárságokat. Én tenyeres dudán is... Mögöttem még 2-3 autó tett így kb.
A nő meg csak pislogott mi is van?

Mondjátok meg, lehet ezt másképp lereagálni? Egész nap Budapesten vagyok és naponta x alkalommal, találkozom idióta vezetőkkel. Én vagyok már ennyire ideges vagy mi? 3 éve van jogsim azt, mégis tudok vezetni.
Vicc.

Elnézést, ha valaki csúnyának ítélné a szöveget, próbáltam cenzorálni magamat.


Még mindig jobban jártál, mint én a golfos papával nyáron. 20-szal ment, erre rádudálok, a reakciója satufék volt. Letört a rendszámtáblatartóm. Az a kaki, ha nem tudsz előzni, akkor kiszámíthatatlanok az ilyen tudálékok!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #101 Dátum: 2007. December 14. - 14:55:59 »

Én meg holnap megyek bíróságra tanúként.Még a nyáron egy éjszakán voltam tanúja egy piroson áthajtásos balesetnek.Mondanom sem kell hogy a balesetet okozó kis hölgynek az volt a legfontosabb hogy a barátjait értesítse akik jöttek is minden féle BMWkel hogy igazuknak nyomatékot adjanak de szerencsére a rendőrök gyorsabban kiértek aztán időben feloszlatták őket.Kíváncsi vagyok holnap mekkora létszámba lesznek jelen.
Ez hihetetlen!A vétkes olyan utólag előkerített tanút hozott aki azért hagyta el a helyszínt azonnal a baleset után mert éhes volt és elment a közeli benzinkútra enni a haverjával de mire jóllakott és visszatért a helyszínre addigra a rendőrök elmentek , ezért nem bírták az adataikat felvenni!!Ezt a bíró hogy bírja ki röhögés nélkül?Mindenesetre nyertek 3 honapot mert a haverját is meg akarják kérdezni! Vigyorog He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #102 Dátum: 2007. December 14. - 16:35:37 »

Na itt vagyok! Szóval kiderült, hogy nem olvastam el a legújabb kreszt, ami érvénybe lépett az utóbbi napokban pláne. Új szabályok a következőek: /nem fontossági sorrendben/ tilos az útkereszteződést szabadon hagyni a lámpaváltáskor! Jobbra kanyarodni csak a busz megelőzésével szabad, hátha a takarás miatt nem kell elbocsájtani a mentősöket. Zebra elött a piros lámpánál megálló busz mellett nagy sebességgel kell elhaladni, legalább öt autónak, hogy ne fájjon a gyalogosoknak! Megfordulni index nélkül busz takarásából záróvonalat átlépve szabad csak! Kettős megállónál a másodiknak érkező busz elött kell a gyalogosnak kilépni az úttestre, hogy ne számítson rá senki, főleg a mellette elhaladó autós, nembeszélve arról, hogy a második kocsi legkisebb megcsúszásából milyen jó lapos lehet a kövér gyalogos is. Buszsávos útra mellékútról úgy kell kihajtani, hogy a sávon keresztül megállás nélkül tovahaladni tilos, a lendületben érkező busznak mindenképpen erősen fékeznie kelljen, hogy a következő megállóban legyen helye a felszállóknak a tömörítés után. esős, havas időben kettős szabály van: lehetőleg üljünk kocsiba, még az is aki amúgy nem szokott, hadd nöjjön a dúgók száma, és csuszkálhassanak végre ők is, a másik pedig, ha véletlenül esernyőt venne igénybe, akkor az alól ne lásson ki, és mint vak bot nélkül menjen bátran, mert nem láthatja a félnije való okát. Na nagy hirtelen a mai napra ezeket kellett megtanulnom /persze minden napra igaz!/. így nem kell munkanélküli segély folyósítani a következő szakmákban: mentős, rendőr, tűzoltó, orvos, autószerelő, ruhatisztító, sírásó, stb. Jó ez így?!?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #103 Dátum: 2007. December 14. - 19:48:04 »

sracok! huzzatok le 4-5 honapot a tavol keleten, utana mosolyogva, mennyei nyugalommal szemlelitek majd kretenland soforjeit. amugy nejem barna, de suzukis. balesetet meg ne mokozott es jobban vezet mint egy atlagos ferfi.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #104 Dátum: 2007. December 14. - 20:02:45 »

Nyári eset szombathelyi körgyűrűn (már majdnem elfelejtettem). Megyek nagy nyugalomban a kocsisorral a körgyűrű déli szakaszán, majd indexelek balra, és sávot váltok a balrakanyarodóba Rum irányába. Erre anyám megszólal: Hát ez meg mit csinál? Ekkor vettem észre, hogy szemből jön egy Kamion, amit előzi egy másik kamion (asszem lengyel) "árkon-bokron" át, és jön velem szembe, be a forgalomtól elzárt területre és a sávomba!!! Én akkor már kb 5-el gurultam. Hirtelen reflexből padló gáz, és átrántottam a kocsit jobbra. Az volt a szerencsém, hogy akkor sem mellettem, sem mögöttem nem jött senki. Nem vagyok egy ijedős típus, de utánna nehéz volt kuplungolni remegő lábbal. Nem tudom, hogy mit gondolt? Vajon simán átment volna rajtam, kinyírva engem és a családom? Lassítási, vagy kitérési szándékot nem láttam nála
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!