Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 08:19:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283737 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1830 Dátum: 2010. Január 17. - 15:27:57 »

Nem szoktam ide írni de ezt nem tudom magamba tartani. Mentem a 7-es főúton előttem egy póló,egy passat,egy saab,és jó magam 80km/h-val a saab az első lehetőségnél elhúzott utána akartam menni de a passat kijött elém nem dudálok nem villogtatok csak tapadok hogy beférjek én is. Vissza a sávunkba a passat belefékez 40km/h-ra hagyom, majd megelőzőm gondoltam mikor tiszta az út neki indulok ö meg szorít le az útról,megelőztem jön utánam tol olyan 150km/h-ig ott megpróbál kielőzni csak a gázt nyomtam ha tud menjen nem ment beért mellém akkor tűnt fel a távolból egy autó szemből, ha nem fékezek rohadt nagyot nem ússzák meg. A passatba 50év körüli kötött pulcsis apu vezet anyu mellette 3gyerek hátul. Én vadul vezetek de ilyeneket nem engedek meg magamnak se hogy leszorítsak ,akadályózak másokat ha gyerekek nélkül lett volna most biztos fájna az arca nekem meg az öklöm.
Én egyszer (még heves ifjú koromban  Kacsint) keresztbe tettem az autót egy ilyen esetnél, majd kiszálltam KRESZ oktatást tartani. Pedig akkor sem voltam 150 Kg.
Igaz, velem volt egy haverom.
"Apuci" nem értette, hogy mi a gondom.
Mondjuk ez nem városon kívül volt.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1831 Dátum: 2010. Január 17. - 17:14:20 »

Körforgóba be. Előttem kis piros opelke. Az első negyedig 30km/h-ra gyorsított, miközben telik meg a körforgó mögöttem finoman dudálok neki. Ha már melléváltott szíveskedjen javítani rajta. A dudálásra magyaros reakció= mutogatás hátra. Valószínű nem váltott rosszul, ez volt a csúcs sebessége a körforgóban szédülés mentesen...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1832 Dátum: 2010. Január 18. - 12:19:45 »

Matuskáról például mi jutna eszedbe? Mert azt tudom, hogy Szilveszterről a berúgás... Kacsint Vigyorog

Nekem konkrétan Matuska volt a keresztpapám Párkányból, úgyhogy nekem ő jut eszembe és a többi Matuska generáció, ha nem baj.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1833 Dátum: 2010. Január 18. - 12:27:22 »

Nem szoktam ide írni de ezt nem tudom magamba tartani. Mentem a 7-es főúton előttem egy póló,egy passat,egy saab,és jó magam 80km/h-val a saab az első lehetőségnél elhúzott utána akartam menni de a passat kijött elém nem dudálok nem villogtatok csak tapadok hogy beférjek én is. Vissza a sávunkba a passat belefékez 40km/h-ra hagyom, majd megelőzőm gondoltam mikor tiszta az út neki indulok ö meg szorít le az útról,megelőztem jön utánam tol olyan 150km/h-ig ott megpróbál kielőzni csak a gázt nyomtam ha tud menjen nem ment beért mellém akkor tűnt fel a távolból egy autó szemből, ha nem fékezek rohadt nagyot nem ússzák meg. A passatba 50év körüli kötött pulcsis apu vezet anyu mellette 3gyerek hátul. Én vadul vezetek de ilyeneket nem engedek meg magamnak se hogy leszorítsak ,akadályózak másokat ha gyerekek nélkül lett volna most biztos fájna az arca nekem meg az öklöm.
velem már nagyon sok ilyen dolog történt. most már nem megyek bele semmi hasonlóba. ha látom, hogy erőlködik vagy fájna neki, hogy megelőzöm, akkor kivárok amíg lenyugszik, mert nem száguldozni akarok, hanem haladni. így a vérnyomásom sem megy fel és ki sem szállok a kocsiból cékla fejjel magyarázni Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1834 Dátum: 2010. Január 18. - 14:04:56 »

Cartársak! Weres barátunk komolyodik! Ennek szívből örülök. A végén még ő lesz az ifjoncok példaképe. Adja Isten!

Más: ma puszta kíváncsiságból egy Bosnyák - Etele menetben hóesésben még világosodás előtt, gondoltam megszámolom, hány olyan autót látok, aminek nem jó valamelyik lámpája, vagy szabálytalanul használja, illetve amit nem lehet eldönteni, mert a vastag hórétegtől nem is látszik. Nos lehet saccolni, 30 perc volt az út, és nemcsak a lámpákat kellett néznem, mert közben azért vezettem is, meg voltam megállóban is, szóval ennél csak több lehetett.

Gondoljátok meg, mit saccoltok? Nem írom ide a számot, mert az félrevezetne titeket, majd lejjebb kiírom betűkkel.

Nos az eredmény megdöbbentő, milyen trehányak az autósok, mert hetvennyolcat számoltam. Ebben persze nem szerepelhetett az indexek hibája, mert azt nem szokták használni, csak duplán, tilos parkoláskor. Ja, és ebből csak kettő volt BKV-s busz, ami azért egész jó eredmény.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1835 Dátum: 2010. Január 18. - 15:33:17 »

Cartársak! Weres barátunk komolyodik! Ennek szívből örülök. A végén még ő lesz az ifjoncok példaképe. Adja Isten!

Más: ma puszta kíváncsiságból egy Bosnyák - Etele menetben hóesésben még világosodás előtt, gondoltam megszámolom, hány olyan autót látok, aminek nem jó valamelyik lámpája, vagy szabálytalanul használja, illetve amit nem lehet eldönteni, mert a vastag hórétegtől nem is látszik. Nos lehet saccolni, 30 perc volt az út, és nemcsak a lámpákat kellett néznem, mert közben azért vezettem is, meg voltam megállóban is, szóval ennél csak több lehetett.

Gondoljátok meg, mit saccoltok? Nem írom ide a számot, mert az félrevezetne titeket, majd lejjebb kiírom betűkkel.

Nos az eredmény megdöbbentő, milyen trehányak az autósok, mert hetvennyolcat számoltam. Ebben persze nem szerepelhetett az indexek hibája, mert azt nem szokták használni, csak duplán, tilos parkoláskor. Ja, és ebből csak kettő volt BKV-s busz, ami azért egész jó eredmény.
Kb. 10-ből 6 szerintem az arány. Én nem számolom, csak puffogok magamban. Pont ma jutott reggel eszembe, hogy ilyenkor a rendőr adhatna mondjuk útvonal engedély az első szervízig, aztán ha 2 nappal később sem ég a lámpája egy igazoltatásnál, akkor bukó. Ehelyett eltörlik a büntetést. Logikus...
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1836 Dátum: 2010. Január 18. - 19:07:51 »

Cartársak! Weres barátunk komolyodik! Ennek szívből örülök. A végén még ő lesz az ifjoncok példaképe. Adja Isten!
Szerintem csak öregszik Kacsint ez már nem az első ilyen írása  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1837 Dátum: 2010. Január 18. - 21:43:59 »

Cartársak! Weres barátunk komolyodik! Ennek szívből örülök. A végén még ő lesz az ifjoncok példaképe. Adja Isten!
Szerintem csak öregszik Kacsint ez már nem az első ilyen írása  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vagy tudatmódosító szerek hatása alatt volt.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1838 Dátum: 2010. Január 18. - 22:01:46 »

Cartársak! Weres barátunk komolyodik! Ennek szívből örülök. A végén még ő lesz az ifjoncok példaképe. Adja Isten!
Szerintem csak öregszik Kacsint ez már nem az első ilyen írása  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vagy tudatmódosító szerek hatása alatt volt.  Vigyorog
Ezt te montad nem mi Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1839 Dátum: 2010. Január 19. - 12:19:31 »

Alkotmány ellenes az objektív felelősség vállalás!!!!?He
http://www.sonline.hu/somogy/kozelet/egy-gyorshajtas-ket-birsag-alkotmanyellenes-szigor-az-utakon-281915
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1840 Dátum: 2010. Január 19. - 19:17:01 »

Van még rajtunk bőr (bár nem sok)
BANÁNKÖZTÁRSASÁG
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1841 Dátum: 2010. Január 20. - 08:36:25 »

Van még rajtunk bőr (bár nem sok)
BANÁNKÖZTÁRSASÁG
JUJ, de jó! De hol a banán..!??  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1842 Dátum: 2010. Január 20. - 17:01:09 »

Cartársak! Weres barátunk komolyodik! Ennek szívből örülök. A végén még ő lesz az ifjoncok példaképe. Adja Isten!
Szerintem csak öregszik Kacsint ez már nem az első ilyen írása  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vagy tudatmódosító szerek hatása alatt volt.  Vigyorog
ott a pont  Vigyorog
csak annyi az egész, hogy bár nehezen tudom türtőztetni magam, hisz 'fejjel a falnak' a csillagjegyem, de azért nem szeretnék meghalni ok nélkül vagy megölni mást (pedig megérdemelné).
meg állítólag szánalmas és primitív dolog, amikor kiszállok üvölteni  céklába Vigyorog
volt eccer amikor szívózott velem egy oktáviás srác, minden sávba becikázott elém, amikor szerettem volna kikerülni, aztán pirosnál kiszálltam, hogy berugjam az arcát az ablakon keresztül, de nem mert megállni, inkább átmenekült a piroson úgy, hogy majdnem elütött Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 20. - 17:05:05 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1843 Dátum: 2010. Január 22. - 20:06:27 »

Egy fél órával ezelőtt majdnem eltűnt a kocsim baloldala 
Történt hogy közeledek a körforgalomhoz kettesben 30-cal, látom, hogy egy Merci ML már bent van, de kitette az indexét, hogy megy is ki. Lendületben bemegyek, erre a mercis kikapcsolja az indexét és megy tovább, közelít felém. Intenzíven gyorsítottam ő meg szerencsére lassított és látom, hogy a mögöttem lévő kihajtón megy ki. Szerencsére nem lett belőle baj, de ha nekemjön, ki lett volna a hibás? Elvileg ő engem rendesen megtévesztett, de ha letagadja az indexet? Kettőnkön kívül más nem volt a környéken, szóval még tanut sem tudtam volna szerezni (egyedül voltam)  He
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1844 Dátum: 2010. Január 22. - 20:32:32 »

Egy fél órával ezelőtt majdnem eltűnt a kocsim baloldala 
Történt hogy közeledek a körforgalomhoz kettesben 30-cal, látom, hogy egy Merci ML már bent van, de kitette az indexét, hogy megy is ki. Lendületben bemegyek, erre a mercis kikapcsolja az indexét és megy tovább, közelít felém. Intenzíven gyorsítottam ő meg szerencsére lassított és látom, hogy a mögöttem lévő kihajtón megy ki. Szerencsére nem lett belőle baj, de ha nekemjön, ki lett volna a hibás? Elvileg ő engem rendesen megtévesztett, de ha letagadja az indexet? Kettőnkön kívül más nem volt a környéken, szóval még tanut sem tudtam volna szerezni (egyedül voltam)  He
Index, vagy nem index....akinek elsőbbséget kell adnia a másik számára, annak kötelessége meggyőződnie, hogy az indexelő nem csak indexel, hanem be is kanyarodik és nem keresztezi az utadat! neki van elsőbbsége index nélkül és indexszel is.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!