Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 00:21:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283604 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1755 Dátum: 2009. December 01. - 16:12:57 »



Ma így közlekedtek egyesek.Az árammal teli villamosvezeték meg a vizes földön,az emberek meg úgy mászkáltak ott.
Tegnap meg egy 3 perces út be csepelre 1,5 óráig tartott,mert egy,a szabadkikötő úton 10km/h-val száguldozó tehervonat kisiklott,elzárva mind a 4 sávot órákra.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1756 Dátum: 2009. December 01. - 16:23:16 »

Ráadásul a 2. képen még egy Lacsi is van Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1757 Dátum: 2009. December 01. - 16:35:40 »

Ráadásul a 2. képen még egy Lacsi is van Vigyorog
Biztos az borította meg a teherautót. Vigyorog
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1758 Dátum: 2009. December 01. - 17:01:30 »

Ráadásul a 2. képen még egy Lacsi is van Vigyorog
Biztos az borította meg a teherautót. Vigyorog
Gidy biztos szórólapozott volna! Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1759 Dátum: 2009. December 01. - 17:12:13 »

Ráadásul a 2. képen még egy Lacsi is van Vigyorog
Biztos az borította meg a teherautót. Vigyorog
Gidy biztos szórólapozott volna! Vigyorog
Ja! Ha egy autóbusz hajnalban megáll ahol nincs is megálló, bekapcsolja a vészvillogót, kiugrik a sofőr, az én vagyok, és odarohan egy Lacettihez, akkor biztosan valamit az ablaktörlő alá biggyeszt, amúgy meg akkor is, ha sétál, vagy bevásárol a Tesconál, és lesi a parkoló kocsikat, akad-e potenciális klubtagnak autója a környéken. Vállalom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1760 Dátum: 2009. December 01. - 21:08:32 »

Érdeklődnék hogy tudok e valakitől szórólapot "rendelni" ugyanis minden második kocsi győrben ahogy elnézem lacetti és gatsy-val ketten vagyunk aktív "lacettiklubosok" és szeretném gyarapítani az itteni létszámot! Persze ha nem gond.. Vigyorog vagy ha szórólapot nem akk egy lacettiklubos vignyettát a kocsira  Kacsint Üdv
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1761 Dátum: 2009. December 01. - 21:37:15 »

Én ma este totál kiakadtam. 20 kilométeres szakaszon kb 6 embernek vettem volna el a jogsiját. Nem írom le mik voltak, mert nem lehet, inkább látni kéne. Elég annyi, hogy szakadó esbőnen, sötétben beláthatatlan kanyarban, ahol vasúti átjáró van egy falu elején, 6 autót előz bőven 100-as tempó felett, szemből persze jönnek. A másik szintén kanyarban bent a faluban, szintén jönnek szemből...és még én gyorsítok, hogy beférjen mögém az isten barma. Biztos front van...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1762 Dátum: 2009. December 02. - 10:33:58 »



Ma így közlekedtek egyesek.Az árammal teli villamosvezeték meg a vizes földön,az emberek meg úgy mászkáltak ott.
Tegnap meg egy 3 perces út be csepelre 1,5 óráig tartott,mert egy,a szabadkikötő úton 10km/h-val száguldozó tehervonat kisiklott,elzárva mind a 4 sávot órákra.

Akkor lehet, hogy ezért állt órákig a Hungária a duna felé? LOL
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1763 Dátum: 2009. December 02. - 13:01:54 »

Érdeklődnék hogy tudok e valakitől szórólapot "rendelni" ugyanis minden második kocsi győrben ahogy elnézem lacetti és gatsy-val ketten vagyunk aktív "lacettiklubosok" és szeretném gyarapítani az itteni létszámot! Persze ha nem gond.. Vigyorog vagy ha szórólapot nem akk egy lacettiklubos vignyettát a kocsira  Kacsint Üdv
Én tudok még olyat, aki aktív, csak nem szokott ide írni, de viszonylag aktívan tartjuk a kapcsolatot MSN-en (már amikor felérek oda Mosolyog)
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1764 Dátum: 2009. December 02. - 16:48:41 »


Érdeklődnék hogy tudok e valakitől szórólapot "rendelni" ugyanis minden második kocsi győrben ahogy elnézem lacetti és gatsy-val ketten vagyunk aktív "lacettiklubosok" és szeretném gyarapítani az itteni létszámot! Persze ha nem gond.. Vigyorog vagy ha szórólapot nem akk egy lacettiklubos vignyettát a kocsira  Kacsint Üdv

Klubreklám topicban olvashatsz erről bővebbet.
Gidy a fő raktáros.
Matrica: Cápa kolléga.
Szórólap: Jani.
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1765 Dátum: 2009. December 02. - 18:50:27 »

köszönöm szépen a gyors választ akkor le is csekkolom a cartársakat! üdv
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1766 Dátum: 2009. December 11. - 16:12:21 »

A hétvégén fokozott közúti ellenőrzés lesz, jó sok traffipax-szal. Vigyázzatok, hogy ne legyen késő bánatotok! Vagy mosolyogjatok, hogy lássuk, a pénz nem boldogít, pukkadjanak meg a rendőrök, legyen az övék! Mindenkit épségben várok a talira, és utána a család meg otthon, hogy rendbem vissza is érjetek otthonaitokba!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1767 Dátum: 2009. December 14. - 13:31:13 »

2sávos szerpentin felfelé. Elöl Daewoo Lajos, mögötte Chevy Aveo, mögötte én, mögöttem Chevy Tacuma. Dombtetőn Tacuma, én, Aveo, Lajos. Családtagok együtt Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1768 Dátum: 2009. December 14. - 13:38:27 »

Havazgat, havazgat meg lennék nélküle még a NNNNNNN, izé a héteN..

Bármennyire spóroltam,  okt, nov hónapban, tegnap csak átléptem az 55000 km-t.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1769 Dátum: 2009. December 14. - 13:53:47 »

A mai napi közlekedési érdekességek:
1: 2-es metrón bombariadó. Persze bomba nem volt, csak szívás, még szerencsére.
2: 3-as metrón kigyulladt egy kocsi, ez már ciki volt.
3: Astóriánál új For Focus rendőrautó vs Volkswagen Touran (?) a kereszteződésben. Mindkettő bibis lett, nem kicsit. A VW-nek az összes légzsákja kinyílt, pedig annyira azért nem tört össze. A kocsiban a kár mondjuk 500 ezer max, plusz a légzsákok minimum milkó, mert függönyök is voltak elől, hátul. Okozott egy kis dugót.
4: Egy ifjú ember kalapban, és mint egy igazi vadnyugati hős kabátban (mi is a neve annak?), végiglovagolt a Rákóczi úton a Baross tér felé, majd később újra találkoztam vele, jött vissza, gondolom elintézte a kizsákmányolót, újra a Rákóczi, majd Erzsébet hídon, rakpart, és Újra a Bartók Béla úton találkozom vele, immáron harmadszor. Remélem az igazi Zorró volt, és visszaszerzi a BKV vezérektől az ellopott javakat.
5: Karácsony előtt csak autós bevásárlás lehetséges? Miért nem vesznek órát, ékszert, az elfér a zsebben is, nem kéne mindenkinek, mindenhová autóval mennie. Ja tudom miért, a zsebükből ellopnák mielőtt hazaérnek a "megélhetésiek", mi meg csak gürcöljünk helyettük is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!