Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 18:25:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283293 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1620 Dátum: 2009. Szeptember 30. - 13:31:32 »

Tegnap este állok a piros lámpámál és ki pofátlankodik a sor elejére?
Elárulom, mert nem fogjátok kitalálni. A crossover-es Lacettis taxis.
Adtál neki szórólapot? He Kacsint Vigyorog
Ja, pont azt akartam. Vigyorog

Én is láttam már az Örsön. Ő valami különleges eset? Vagy miért ez a kitüntetett fgyelem?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1621 Dátum: 2009. Szeptember 30. - 13:36:32 »

Tegnap este állok a piros lámpámál és ki pofátlankodik a sor elejére?
Elárulom, mert nem fogjátok kitalálni. A crossover-es Lacettis taxis.
Adtál neki szórólapot? He Kacsint Vigyorog
Ja, pont azt akartam. Vigyorog

Én is láttam már az Örsön. Ő valami különleges eset? Vagy miért ez a kitüntetett figyelem?
Nem különleges, legfeljebb azért, mert átalakította egy kicsit terepjárósra a Lacettijét. Érdekes, és egyedi lett így, de izlés dolga, nekem jó így is, ahogy van.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1622 Dátum: 2009. Október 01. - 17:55:23 »

Kár hogy bizonyos nők a luxusautóikban elfelejtenek sávot váltani fontos beszélgetések közepette a barinőjükkel. Az egyik 3 sávból a középsőből kanyarodik balra, a másik meg mikor elindul a sor és indexel, állva várja, hogy beengedjék miközben haladhatna a holt üres sávjában (mert közben 70 méterre odébb haladt az utolsó autó is), ha figyelne látná hogy Weres kolléga jelezte neki, hogy beengedi. Érdekes jelenség
biztos hogy tevezetél ???ilyet még nem olvastam töled be engeded a másik autost.Öregszel? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1623 Dátum: 2009. Október 01. - 19:27:04 »

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/42544_a_kamiont_kikerultek_de_egymasba_mentek

Haverom a vétlen autós. Ketten ültek a kocsiban, de a barátja sértetlenül szállt ki. Ő viszont beszorult, a kocsi totálkár. Nagy nehezen sikerült csak kiszabadítania magát, de a bokája szilánkosra törött.
A dokik azt mondják, hogy 50% az esélye a teljes gyógyulásra. Amúgy ott a helyszínen négykézláb elindult, hogy az osztrákot megverje Mosolyog
Hozzátenném a cikkhez, hogy a vétkes autós annak ellenére, hogy kiszakadt a kereke, simán ment tovább. A lengyel villogtatott neki, hogy tán meg kéne állni, és nem ellógni.
Gondolom bízott a határ közelségében, hogy átslisszol... No comment 
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1624 Dátum: 2009. Október 01. - 19:30:12 »

Ma megint rájöttem, hogy ha német luxusautód van bárhol bárhogyan (még menetiránnyal szemben is) megállhatsz. Pl a képek tanúlsága szerint egy buszmegállóban.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1625 Dátum: 2009. Október 02. - 07:26:53 »

Kár hogy bizonyos nők a luxusautóikban elfelejtenek sávot váltani fontos beszélgetések közepette a barinőjükkel. Az egyik 3 sávból a középsőből kanyarodik balra, a másik meg mikor elindul a sor és indexel, állva várja, hogy beengedjék miközben haladhatna a holt üres sávjában (mert közben 70 méterre odébb haladt az utolsó autó is), ha figyelne látná hogy Weres kolléga jelezte neki, hogy beengedi. Érdekes jelenség
biztos hogy tevezetél ???ilyet még nem olvastam töled be engeded a másik autost.Öregszel? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát mostanában igen csak lenyugodtam vezetés tekintetében. Igyekszem nem fel.aszni magam semmi felesleges apróságom. Meg ha nem időre megyek sosem száguldozok, jó néha kényelmes nyugdíjas tempóban autókázni.  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1626 Dátum: 2009. Október 02. - 08:30:31 »

Kár hogy bizonyos nők a luxusautóikban elfelejtenek sávot váltani fontos beszélgetések közepette a barinőjükkel. Az egyik 3 sávból a középsőből kanyarodik balra, a másik meg mikor elindul a sor és indexel, állva várja, hogy beengedjék miközben haladhatna a holt üres sávjában (mert közben 70 méterre odébb haladt az utolsó autó is), ha figyelne látná hogy Weres kolléga jelezte neki, hogy beengedi. Érdekes jelenség
biztos hogy tevezetél ???ilyet még nem olvastam töled be engeded a másik autost.Öregszel? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát mostanában igen csak lenyugodtam vezetés tekintetében. Igyekszem nem fel.aszni magam semmi felesleges apróságom. Meg ha nem időre megyek sosem száguldozok, jó néha kényelmes nyugdíjas tempóban autókázni.  Kacsint
Lehet, hogy negyed órával később érsz oda, de élvezed az autózást, nyugodtan szállsz ki a kocsiból, kevesebbet fogyasztott, és élvezed az életed, nem leszel stresszes, elkerülöd az agyvérzést, vagy az infarktust. Szóval az országút, és persze a város sem versenypálya. Weres, kezd megjönni az eszed, gratulálok! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
capry
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


Lacetti SW 1,6 Elite, man.klíma, melange beige


« Hozzászólás #1627 Dátum: 2009. Október 02. - 15:03:17 »

Ma megint rájöttem, hogy ha német luxusautód van bárhol bárhogyan (még menetiránnyal szemben is) megállhatsz. Pl a képek tanúlsága szerint egy buszmegállóban.

A Rákóczi tér? Lakásból?
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1628 Dátum: 2009. Október 02. - 17:59:48 »

Ma megint rájöttem, hogy ha német luxusautód van bárhol bárhogyan (még menetiránnyal szemben is) megállhatsz. Pl a képek tanúlsága szerint egy buszmegállóban.

A Rákóczi tér? Lakásból?
Talált Kacsint
Rendszeresen szoktak ott állni, igaz menetiránnyal szemben még nem láttam. Általában Merci-BMW-Audi. Ezt a különlegessége miatt fotóztam. Ott dolgozom, így szoktam látni érdekes dolgokat.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1629 Dátum: 2009. Október 02. - 19:55:44 »

Ma megint rájöttem, hogy ha német luxusautód van bárhol bárhogyan (még menetiránnyal szemben is) megállhatsz. Pl a képek tanúlsága szerint egy buszmegállóban.

A Rákóczi tér? Lakásból?
Talált Kacsint
Rendszeresen szoktak ott állni, igaz menetiránnyal szemben még nem láttam. Általában Merci-BMW-Audi. Ezt a különlegessége miatt fotóztam. Ott dolgozom, így szoktam látni érdekes dolgokat.
Hát ha a földik összetalálkoznak itt a fórumon...Így talán Capry mégis el fogsz jönni egyszer egy talira.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1630 Dátum: 2009. Október 03. - 12:44:26 »

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/42544_a_kamiont_kikerultek_de_egymasba_mentek

Haverom a vétlen autós. Ketten ültek a kocsiban, de a barátja sértetlenül szállt ki. Ő viszont beszorult, a kocsi totálkár. Nagy nehezen sikerült csak kiszabadítania magát, de a bokája szilánkosra törött.
A dokik azt mondják, hogy 50% az esélye a teljes gyógyulásra. Amúgy ott a helyszínen négykézláb elindult, hogy az osztrákot megverje Mosolyog
Hozzátenném a cikkhez, hogy a vétkes autós annak ellenére, hogy kiszakadt a kereke, simán ment tovább. A lengyel villogtatott neki, hogy tán meg kéne állni, és nem ellógni.
Gondolom bízott a határ közelségében, hogy átslisszol... No comment 
Nekem anno volt egy hasonló esetem Győr és Móvár között. Akkor még csak 2x1sávos volt az út. És tükör jég+éjszaka. Az osztrák nem előzött senkit, csak pattogott a hófal között több 100 méteren. Tk-s lett a kocsim. A szántóvető meg kiszáll a kocsijából (nem volt mozgásképes), és mi volt az első szava? "Jaj az 1.000.000 Ft-os autóm!" Burgenlandi volt a kis "aranyos", folyékonyan beszélt magyarul (hogy miért Ft-ban mondta, azt azóta sem értem).
Épp indultam volna megkérdezni, hogy ők jól vannak-e.
Hát ezek után nem tettem (picit morcos lettem).
Évek múlva beperelt azzal az ürüggyel, hogy az ő sávjában ütköztünk, és ezért osszák meg a felelősséget.
A döbbenet az volt, hogy ezt még 8illetve az ellenkezőjét) bizonyítanom is kellett a bíróságon!
Nem mindegy, hogy hol ütközünk??
Ő jött mint a biliárd golyó, én meg megpróbáltam kikerülni.

Mondjuk a tárgyaláson elmagyaráztam a tisztelt ügyvédjének és a bíró nőnek, hogy mennyi a hány méter. Vigyorog
Kénytelen volt zsebből kifizetni a kárát.

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1631 Dátum: 2009. Október 06. - 17:10:24 »

Meatloaf! Meg még az esetleges teherautósok! Fokozott ellenőrzést tartanak a rendőrök, mindent ellenőriznek, néznek, mérnek. Vigyázz, ne kelljen a zsebedbe nyúlni! (sebesség, okmányok, súly, rögzítés, pihenés, tahográf, műszaki állapot, stb.). Több napig fog tartani!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1632 Dátum: 2009. Október 06. - 17:20:51 »

Meatloaf! Meg még az esetleges teherautósok! Fokozott ellenőrzést tartanak a rendőrök, mindent ellenőriznek, néznek, mérnek. Vigyázz, ne kelljen a zsebedbe nyúlni! (sebesség, okmányok, súly, rögzítés, pihenés, tahográf, műszaki állapot, stb.). Több napig fog tartani!
Köszi,észrevettem.Nem győztem tapadni az előttem haladókra  Vigyorog.Bár nem sok félni valóm van, hibát mindig találnak.Ha mást nem akkor miért nincs rajtam sapka.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1633 Dátum: 2009. Október 06. - 17:24:56 »

Meatloaf! Meg még az esetleges teherautósok! Fokozott ellenőrzést tartanak a rendőrök, mindent ellenőriznek, néznek, mérnek. Vigyázz, ne kelljen a zsebedbe nyúlni! (sebesség, okmányok, súly, rögzítés, pihenés, tahográf, műszaki állapot, stb.). Több napig fog tartani!
Köszi,észrevettem.Nem győztem tapadni az előttem haladókra  Vigyorog.Bár nem sok félni valóm van, hibát mindig találnak.Ha mást nem akkor miért nincs rajtam sapka.
Erre (is!) jó a Lacetti Klub-os sapka! Megóv a büntetéstől! Kacsint Vigyorog Van még eladó! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1634 Dátum: 2009. Október 08. - 18:02:11 »

Sajnos szomorúan kellet tapasztalnom, hogy az idei szüret eredményeként megjelentek a biciklis muslincák az országúton dülöngélve kacsázva!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!