Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 12:15:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283063 alkalommal)
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #1545 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 20:21:13 »

áhh...  Én ezt gyűlölöm!
Már a 2 sávosokban is büntetni szoktam! Utálom, amikor ugyanazzal a tempóval halad egymás mellett a két balek, és lelassítják, eltorlaszolják az egész forgalmat.
Van olyan - rendszereresen találkozom ezzel - , hogy belső sávban az idiota lassabban halad, mint a másik a külsőben. Rámegyek hátulról - na nem nagyon azért - de nem veszi észre magát.

Ilyenkor visszaváltok egyet, és jobbról bekerülöm, de akkor már nagyon szorosan. Direkt kicentizem! (Eszembe is jut, hogy miért nem Hummer H1-et vettem, felül géppuska állványal? De ez már egy másik fórum lenne...)   Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1546 Dátum: 2009. Augusztus 26. - 09:22:37 »

Most csak annyi, hogy a kereszteződésben nem viccből állunk a piros lámpánál, de a sznob golfos, meg a tahó szakadtaudis a balra kanyarodó sávból vág mindenki elé és halad egyenesen. De szivesen gratuláltam volna nekik, nagy emberek!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1547 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 10:46:21 »

Mai kedvenceim M0-M3-M30 útvonalon és vissza.  Vigyorog

Szlovák rendszámú önelégült, flegma csaj bebábozódva a belső sávba.
60-70 körüli férfiak, mellettük mami. Szigorúan 105-tel előzve a nem létező sort (azaz pár 100 m-enként egy valami) hosszú km-ekig, ahol 6-szor ki lehet sorolni a külsőbe.
Teherautós előzi kamionost, de közben az emelkedőn elfogy a nyomaték és vissza minden.
Ja meg a szokásos.  Vigyorog Előttem lassan megy, kimenve a külsőbe annyival, mint én szeretnék, aztán vissza elém lassan megint.

Éljen a balkánköztársaság! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1548 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 20:46:08 »

Mai kedvenceim M0-M3-M30 útvonalon és vissza.  Vigyorog

Szlovák rendszámú önelégült, flegma csaj bebábozódva a belső sávba.
60-70 körüli férfiak, mellettük mami. Szigorúan 105-tel előzve a nem létező sort (azaz pár 100 m-enként egy valami) hosszú km-ekig, ahol 6-szor ki lehet sorolni a külsőbe.
Teherautós előzi kamionost, de közben az emelkedőn elfogy a nyomaték és vissza minden.
Ja meg a szokásos.  Vigyorog Előttem lassan megy, kimenve a külsőbe annyival, mint én szeretnék, aztán vissza elém lassan megint.

Éljen a balkánköztársaság! 
Lehet, hogy ez mindennapos. DE tuti, hogy TE vonzod ezeket !  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1549 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 20:49:06 »

Mai kedvenceim M0-M3-M30 útvonalon és vissza.  Vigyorog

Szlovák rendszámú önelégült, flegma csaj bebábozódva a belső sávba.
60-70 körüli férfiak, mellettük mami. Szigorúan 105-tel előzve a nem létező sort (azaz pár 100 m-enként egy valami) hosszú km-ekig, ahol 6-szor ki lehet sorolni a külsőbe.
Teherautós előzi kamionost, de közben az emelkedőn elfogy a nyomaték és vissza minden.
Ja meg a szokásos.  Vigyorog Előttem lassan megy, kimenve a külsőbe annyival, mint én szeretnék, aztán vissza elém lassan megint.

Éljen a balkánköztársaság! 
Lehet, hogy ez mindennapos. DE tuti, hogy TE vonzod ezeket !  Vigyorog
Vagy csak mi már fel sem vesszük a sok egyéb hülyeség mellett. Mi már kinőttünk ebből, Weres barátunk még túl fiatal, és nőtlen, ezért akad ki mindenen. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1550 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 09:12:17 »

Mai kedvenceim M0-M3-M30 útvonalon és vissza.  Vigyorog

Szlovák rendszámú önelégült, flegma csaj bebábozódva a belső sávba.
60-70 körüli férfiak, mellettük mami. Szigorúan 105-tel előzve a nem létező sort (azaz pár 100 m-enként egy valami) hosszú km-ekig, ahol 6-szor ki lehet sorolni a külsőbe.
Teherautós előzi kamionost, de közben az emelkedőn elfogy a nyomaték és vissza minden.
Ja meg a szokásos.  Vigyorog Előttem lassan megy, kimenve a külsőbe annyival, mint én szeretnék, aztán vissza elém lassan megint.

Éljen a balkánköztársaság! 
Lehet, hogy ez mindennapos. DE tuti, hogy TE vonzod ezeket !  Vigyorog
Vagy csak mi már fel sem vesszük a sok egyéb hülyeség mellett. Mi már kinőttünk ebből, Weres barátunk még túl fiatal, és nőtlen, ezért akad ki mindenen. Kacsint Vigyorog
Egyetértek...kevés a gondja, ezért estig amíg leírja napi élményeit, minden ilyet meg bír jegyezni.  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1551 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 14:29:30 »

Mai napi öröm. BMW-s a Bosnyák térnél egyirányú utcáből kihajt, persze fordítva, de legalább nem kér elsőbbséget a "jobbkéz" szabályra hivatkozva. Szép tőle!
Más: utána köcsög világbajnokot láttam, mit köcsög, ez már amfóra volt! Thököly út felszedve, egy- egy roppant szűk sáv maradt, a buszok meg is állnak, ha jön szembe egy másik, úgy kell centizni. Erre a ifjú amfóra mit csinál? A szembe oldali sávnál fél kerékkel feláll a járdára, mert ott van dolga, és int, hogy ő marad, tessék kerülgetni. Hát szerencsére már a váltótársam vezetett, pont első méterei voltak, így kibírta, hogy nem jelzett némi rosszallást, és még csak meg sem húzta, kicentizte. Pedig több száz ember bizonyította volna, hogy az ment neki, olyan népszerű lett- gondolhatjátok. Mégis jó volna egy Ural, vagy KRAZ! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1552 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 12:51:53 »

Kerékpárost gázolt halálra a DVSC BL-hőse
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1553 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 19:25:54 »


igen, de más "sztárokkal" ellentétben nem ittasan.
Lehet, hogy gyorshajtott, de arról egy szó sincs, hogy a bringás ki volt világítva? Arrafelé jó szokás szerint be volt- e nyomva, mint a filckalap?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1554 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 19:30:15 »


igen, de más "sztárokkal" ellentétben nem ittasan.
Lehet, hogy gyorshajtott, de arról egy szó sincs, hogy a bringás ki volt világítva? Arrafelé jó szokás szerint be volt- e nyomva, mint a filckalap?
A láthatósági rajta volt, ha minden igaz...
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1555 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 19:44:19 »


igen, de más "sztárokkal" ellentétben nem ittasan.
Lehet, hogy gyorshajtott, de arról egy szó sincs, hogy a bringás ki volt világítva? Arrafelé jó szokás szerint be volt- e nyomva, mint a filckalap?
A láthatósági rajta volt, ha minden igaz...
De mért a kocsi bal oldal kapta el? Nem a jobb oldalt kellett volna, ha azonos írányban haladtak..?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1556 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 19:47:32 »


igen, de más "sztárokkal" ellentétben nem ittasan.
Lehet, hogy gyorshajtott, de arról egy szó sincs, hogy a bringás ki volt világítva? Arrafelé jó szokás szerint be volt- e nyomva, mint a filckalap?
A láthatósági rajta volt, ha minden igaz...
De mért a kocsi bal oldal kapta el? Nem a jobb oldalt kellett volna, ha azonos írányban haladtak..?
Valaki nem volt a megfelelő helyén, az tuti. Sajnálom a srácot, de főleg aki nem élte túl.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1557 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 19:51:15 »

Sajnálom én is, persze.
De ugye, hírértéke van! Holott még semmi sem biztos, mi történt.
Talán előzött és azért a bal oldalon kapta el.

De megjegyezném, hogy a legfrisebb HVG- ben van egy cikk, hogy hány halálos / súlyos balesetet OKOZTAK kerékpárosok tavaly!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1558 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 19:54:40 »

Sajnálom én is, persze.
De ugye, hírértéke van! Holott még semmi sem biztos, mi történt.
Talán előzött és azért a bal oldalon kapta el.

De megjegyezném, hogy a legfrisebb HVG- ben van egy cikk, hogy hány halálos / súlyos balesetet OKOZTAK kerékpárosok tavaly!
A képeken a bicikli hátuljára mért ütés a valószínű, ergo azonos írány. A kocsi szélvédőjének bal széle kapta az ütést, a kocsi nem az árokba landolt, ergo nem rántotta jobbra. Én így arra mernék tippelni, hogy a bicikli nem az út jobb szélén volt. Hogy miért..... majd a szakértők.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1559 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 08:54:25 »

Újabb szombathelyi akció egy budapesti "hölgy" és egy Chevrolet Spark közreműködésével. Megjegyzés: Nagy az Isten állatkertje! De az a nagyobb baj, hogy alacsony a kerítés...

Részegen forgalommal szemben jogosítvány nélkül karambolozott
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!