Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 06:23:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282902 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1440 Dátum: 2009. Július 14. - 11:44:35 »

Sajnos ezen az útszakaszon úgy mennek egyesek mint a meszes, eléggé kanyargós, sok helyen 70-es tábla van már kint, mert annyi főként halálos baleset történt már ezen az úton, hogy szinte minden fánál van egy koszorú. Egy ismerősöm is halt meg egy Lacetti volánja mögött.
És a cikk:

http://www.kemma.hu/komarom-esztergom/kek-hirek-bulvar/halalos-baleset-mind-a-negy-fiatal-kirepult-a-bmw-bol-244798

Érdemes megnézni a képeket (anno egy pár éves 7-es BMW volt)
Ez kell a barmoknak...hetes bmw meg nuku öv! Ilyenkor mindig azon gondolkodom, hogyan tudom majd megvédeni a fiamat, hogy ilyen felelőtlen bandába keveredjen.
Vagy egyszerűen csak attól, hogy szemből kapjon egy ilyen "nagyszerű" sofőrt.

Tegnap szaladtam egyet az M7-esen (gyerekeket "postáztam" nyaralásügyileg).
Eddig azt gondoltam, hogy már úgy-ahogy immunis vagyok a többi "vezető" baromságaira. Rá kellett jönnöm, hogy ez nincs így. Ha nálam lett volna a rakétavetőm!
Vagy legalább egy Magnum (nem a fagyiból!).
De legalább egy pár pofont kioszthattam volna! (hogy mennyit kapok vissza belőle az már más kérdés  Kacsint).
A sok "mágnes autós" barom mellett volt két igazán "kedves" sofőr is.

Az egyik egy furgonos okos tojás. Baktatok (130, amivel szabad ugye) a szélső sávban. Előttem egy lassabban haladó, de megyek át a belsőbe, mert ott jön egy furgon, kicsivel gyorsabban mint én. Nem akarom feltartani, inkább hagyom kicsit lassulni a gépet, megvárom míg elmegy mellettem, majd előzök utána. Szemem ezért a bal tükrön, várom, hogy elhagyjon. Vagy 5 m-re lehet tőlünk, amikor a nagyobb tempójával lendületesen kijön a szélsőbe, ahol mi vagyunk (érted, két gyerek az autóban, hátul). Szinte rázuhan a kocsi bal hátuljára.
Te mire gondolnál ilyenkor? Rosszul lett? Műszaki hiba? Hova mész? Előtted egy lassabb autó, tőle nem látsz ki a belső sávba, oda nem mehetsz (mi van, ha jön egy "rakéta"?). "Szerencsére" nem volt gondja, működött a fékje is. 100 m-re előttünk volt egy kihajtó, ott akart kimenni.
Csak gondolta, hogy addig nem ballag(?) mögöttünk, még beelőz. Arra a 100 m-re. Aztán rájött, hogy nem fog beférni, ezért inkább a szívrohamot hozta rám.

A másik már a Balcsi mellett, a régi 7-esen történt. Első mozzanat: Én haladok a 7-esen, anyóka jobbról, az alárendelt útról érkezik, "ahogy illik": 1000-rel érkezik a kereszteződésbe, majd amikor nagy meglepődve észleli, hogy a 7-esen van forgalom (délben. Milyen meglepő? ) nagy fék. Ez általában egyáltalán nem zavarja a védett úton közlekedőket. Á, dehogy.
Faluból ki, az út 2 sávos, majd következő falu, előtte az út 1 sávra szűkül. Szépen felfestve, látható előre. A szélső sávból, ahol addig haladtam bemegyek a belsőbe (az "marad meg"), és elveszem a gázról a lábam, hagy lassuljon le a kocsi az 50-es tempó közelébe. Anyóka mögöttem tempózott a szélsőben, és teszi ezt továbbra is. Szemem megint a tükrön ("Már megint mi a r..... csinál ez?"), igaz, most a jobb oldalin. Anyóka nem lassít, nem sorol be mögém, csak jön. Az út meg fogy. Már elfogyott alóla az út, amikor jobbról mellém ér! Én persze fékezek (gyerekek, autó, féltem őket), ő meg nyugodtan megelőz jobbról, az elfogyott sáv helyén! Naná, hogy rádudálok. Semmi reakció. Se egy kéz felemelés, se egy index villogtatás. Vagy süket, vagy fel sem fogta(He nem is lát?), hogy mit csinált.
Nagy kedvem lett volna felpofozni.

Agyuk semmi, és beülnek a volán mögé.

Weres!
Csináljuk meg azt a közlekedésbiztonsági Bt-t!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1441 Dátum: 2009. Július 14. - 12:30:17 »

Sajnos ezen az útszakaszon úgy mennek egyesek mint a meszes, eléggé kanyargós, sok helyen 70-es tábla van már kint, mert annyi főként halálos baleset történt már ezen az úton, hogy szinte minden fánál van egy koszorú. Egy ismerősöm is halt meg egy Lacetti volánja mögött.
És a cikk:

http://www.kemma.hu/komarom-esztergom/kek-hirek-bulvar/halalos-baleset-mind-a-negy-fiatal-kirepult-a-bmw-bol-244798

Érdemes megnézni a képeket (anno egy pár éves 7-es BMW volt)
...hát ez tényleg nem semmi... kalap tőzeg sem maradt belőle...Okos volt a sofőrje, főleg jó pilóta! Menő kocsi, jó arc haverok, ...itt az eredménye!!!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1442 Dátum: 2009. Július 14. - 14:18:14 »

Vagy egyszerűen csak attól, hogy szemből kapjon egy ilyen "nagyszerű" sofőrt.

Tegnap szaladtam egyet az M7-esen (gyerekeket "postáztam" nyaralásügyileg).
Eddig azt gondoltam, hogy már úgy-ahogy immunis vagyok a többi "vezető" baromságaira. Rá kellett jönnöm, hogy ez nincs így. Ha nálam lett volna a rakétavetőm!
Vagy legalább egy Magnum (nem a fagyiból!).
De legalább egy pár pofont kioszthattam volna! (hogy mennyit kapok vissza belőle az már más kérdés  Kacsint).
A sok "mágnes autós" barom mellett volt két igazán "kedves" sofőr is.

Az egyik egy furgonos okos tojás. Baktatok (130, amivel szabad ugye) a szélső sávban. Előttem egy lassabban haladó, de megyek át a belsőbe, mert ott jön egy furgon, kicsivel gyorsabban mint én. Nem akarom feltartani, inkább hagyom kicsit lassulni a gépet, megvárom míg elmegy mellettem, majd előzök utána. Szemem ezért a bal tükrön, várom, hogy elhagyjon. Vagy 5 m-re lehet tőlünk, amikor a nagyobb tempójával lendületesen kijön a szélsőbe, ahol mi vagyunk (érted, két gyerek az autóban, hátul). Szinte rázuhan a kocsi bal hátuljára.
Te mire gondolnál ilyenkor? Rosszul lett? Műszaki hiba? Hova mész? Előtted egy lassabb autó, tőle nem látsz ki a belső sávba, oda nem mehetsz (mi van, ha jön egy "rakéta"?). "Szerencsére" nem volt gondja, működött a fékje is. 100 m-re előttünk volt egy kihajtó, ott akart kimenni.
Csak gondolta, hogy addig nem ballag(?) mögöttünk, még beelőz. Arra a 100 m-re. Aztán rájött, hogy nem fog beférni, ezért inkább a szívrohamot hozta rám.

A másik már a Balcsi mellett, a régi 7-esen történt. Első mozzanat: Én haladok a 7-esen, anyóka jobbról, az alárendelt útról érkezik, "ahogy illik": 1000-rel érkezik a kereszteződésbe, majd amikor nagy meglepődve észleli, hogy a 7-esen van forgalom (délben. Milyen meglepő? ) nagy fék. Ez általában egyáltalán nem zavarja a védett úton közlekedőket. Á, dehogy.
Faluból ki, az út 2 sávos, majd következő falu, előtte az út 1 sávra szűkül. Szépen felfestve, látható előre. A szélső sávból, ahol addig haladtam bemegyek a belsőbe (az "marad meg"), és elveszem a gázról a lábam, hagy lassuljon le a kocsi az 50-es tempó közelébe. Anyóka mögöttem tempózott a szélsőben, és teszi ezt továbbra is. Szemem megint a tükrön ("Már megint mi a r..... csinál ez?"), igaz, most a jobb oldalin. Anyóka nem lassít, nem sorol be mögém, csak jön. Az út meg fogy. Már elfogyott alóla az út, amikor jobbról mellém ér! Én persze fékezek (gyerekek, autó, féltem őket), ő meg nyugodtan megelőz jobbról, az elfogyott sáv helyén! Naná, hogy rádudálok. Semmi reakció. Se egy kéz felemelés, se egy index villogtatás. Vagy süket, vagy fel sem fogta(He nem is lát?), hogy mit csinált.
Nagy kedvem lett volna felpofozni.

Agyuk semmi, és beülnek a volán mögé.

Weres!
Csináljuk meg azt a közlekedésbiztonsági Bt-t!
És én még azt hittem, hogy Te egy sokat megélt, sokat látott taxis vagy abban a nagy vadvárosban! Erre kijössz a balcsi felé és így felpiszkálnak!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 14. - 14:21:59 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1443 Dátum: 2009. Július 14. - 16:03:06 »

Csak annyit tennék most hozzá, hogy nem kell csodálkoznunk, mert a rendőrség csak arra van tartva, hogy szétverjen tüntetéseket, de a közlekedési biztonságra ügyet sem vesznek. Minden nap, minden helyen ezt lehet látni, hogy gátlástalanok, és kőhűlyék mennek, mert vagy fittyet hánynak a szabályokra tudatosan, vagy nem is ismerik azokat, és se a logika, se a fizika ismeretlen fogalom a számukra, pedig mindkettő nagyon fontos a közlekedésben. A buszokat például minden egyes esetben megelőzik azon kereszteződés előtt, ahol azután jobbra kanyarodnának, de pont a nagy dög miatt nem láthatják, hogy ott van-e hely egyáltalán, és ilyenkor ott maradnak keresztben, és vagy eltaláljuk őket, vagy nem. Továbbá, ahogy Stocz írta, a mágneses autók, miért jönnek 2 méterre a másik mögött? Szóval a közlekedési morál, mint olyan nem létező fogalom, de ezt megtetézik nagyfokú tudatlansággal, agresszívitással, kivagyisággal. Most kivételesen a BMW-sek pusztultak, maguknak csinálták, de sajnos ez a ritkább, mert az áldozatok a legtöbbször a vétlenek, akiknek olcsóbb, gyengébb autójuk van. Emlékeztetőnek: Császár Előd nevű énekes gyilkos, amikor kinyírta a rendőrt, arra hivatkozott, hogy miért nincs légzsák a rendőr autóban, akkor még Ladák voltak, neki persze már szuper nyugati biztonságos gépe, így nyugodtan ölhetett. Ott van biztonság, ahol a rendőrség teszi a dolgát, és a lényeg, hogy megvesztegethetetlenül! BMW, Audi, Mercédes, terepjáró, ez márkafüggetlenül, ahol több a pénz, mint az agysejt, és emberség.Féltem a családom az utakon!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Forti
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Lacetti Star 1.4 16v


« Hozzászólás #1444 Dátum: 2009. Július 14. - 16:28:46 »

Csak annyit tennék most hozzá, hogy nem kell csodálkoznunk, mert a rendőrség csak arra van tartva, hogy szétverjen tüntetéseket, de a közlekedési biztonságra ügyet sem vesznek. Minden nap, minden helyen ezt lehet látni, hogy gátlástalanok, és kőhűlyék mennek, mert vagy fittyet hánynak a szabályokra tudatosan, vagy nem is ismerik azokat, és se a logika, se a fizika ismeretlen fogalom a számukra, pedig mindkettő nagyon fontos a közlekedésben. A buszokat például minden egyes esetben megelőzik azon kereszteződés előtt, ahol azután jobbra kanyarodnának, de pont a nagy dög miatt nem láthatják, hogy ott van-e hely egyáltalán, és ilyenkor ott maradnak keresztben, és vagy eltaláljuk őket, vagy nem. Továbbá, ahogy Stocz írta, a mágneses autók, miért jönnek 2 méterre a másik mögött? Szóval a közlekedési morál, mint olyan nem létező fogalom, de ezt megtetézik nagyfokú tudatlansággal, agresszívitással, kivagyisággal. Most kivételesen a BMW-sek pusztultak, maguknak csinálták, de sajnos ez a ritkább, mert az áldozatok a legtöbbször a vétlenek, akiknek olcsóbb, gyengébb autójuk van. Emlékeztetőnek: Császár Előd nevű énekes gyilkos, amikor kinyírta a rendőrt, arra hivatkozott, hogy miért nincs légzsák a rendőr autóban, akkor még Ladák voltak, neki persze már szuper nyugati biztonságos gépe, így nyugodtan ölhetett. Ott van biztonság, ahol a rendőrség teszi a dolgát, és a lényeg, hogy megvesztegethetetlenül! BMW, Audi, Mercédes, terepjáró, ez márkafüggetlenül, ahol több a pénz, mint az agysejt, és emberség.Féltem a családom az utakon!

"a rendőrség csak arra van tartva, hogy szétverjen tüntetéseket" ez azért kicsit kemény volt  Vigyorog ebből is látszik mennyire nincsenek tisztában az állampolgárok a rendőrség szervezeti felépítésével, ahogy én sem látok bele a BKV napi gondjaiba, problémáiba, gondolom te sem látod át a rendőrségét. Ez a rendőrség, ezer sebből vérzik, létszám és anyagi gondokkal küzd, az a pár renitens aki megtéved, "mert ugye nap mint nap a médiában olvashatunk ilyen esetekről" tönkre teszi, a többi tisztességesen dolgozó rendőr munkáját. Nem bántani akarlak ezzel a pár sorral, csak picit rávilágítani a helyzetre.   Vigyorog

UI. Egy rendőr  Vigyorog
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1445 Dátum: 2009. Július 14. - 16:30:22 »

Múlt héten egyirányú utcából szerettem volna kikanyarodni egy főútra.
Onnan érkező béemvés simán bekanyarodott velem szemben. Épphogy megálltam, kérdőn néztem rá!  He
Erre Ő nem azt mondta, hogy: bocsi! Neki állt fel, hogy ahova megy, ott nem tud bekanyarodni és Én meg mi a ****t nézek rá.    / oh, hogy nem voltam Ural-al.../
Még a mögöttem jövő motoros is ordított neki, de Őt is leugatta.
A sikeres kikanyarodás után lévő lámpánál megbeszéltük az eseményeket a motorossal. Ő is kiakadt, az ilyen tetveken! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1446 Dátum: 2009. Július 14. - 16:43:50 »

Csak annyit tennék most hozzá, hogy nem kell csodálkoznunk, mert a rendőrség csak arra van tartva, hogy szétverjen tüntetéseket, de a közlekedési biztonságra ügyet sem vesznek. Minden nap, minden helyen ezt lehet látni, hogy gátlástalanok, és kőhűlyék mennek, mert vagy fittyet hánynak a szabályokra tudatosan, vagy nem is ismerik azokat, és se a logika, se a fizika ismeretlen fogalom a számukra, pedig mindkettő nagyon fontos a közlekedésben. A buszokat például minden egyes esetben megelőzik azon kereszteződés előtt, ahol azután jobbra kanyarodnának, de pont a nagy dög miatt nem láthatják, hogy ott van-e hely egyáltalán, és ilyenkor ott maradnak keresztben, és vagy eltaláljuk őket, vagy nem. Továbbá, ahogy Stocz írta, a mágneses autók, miért jönnek 2 méterre a másik mögött? Szóval a közlekedési morál, mint olyan nem létező fogalom, de ezt megtetézik nagyfokú tudatlansággal, agresszívitással, kivagyisággal. Most kivételesen a BMW-sek pusztultak, maguknak csinálták, de sajnos ez a ritkább, mert az áldozatok a legtöbbször a vétlenek, akiknek olcsóbb, gyengébb autójuk van. Emlékeztetőnek: Császár Előd nevű énekes gyilkos, amikor kinyírta a rendőrt, arra hivatkozott, hogy miért nincs légzsák a rendőr autóban, akkor még Ladák voltak, neki persze már szuper nyugati biztonságos gépe, így nyugodtan ölhetett. Ott van biztonság, ahol a rendőrség teszi a dolgát, és a lényeg, hogy megvesztegethetetlenül! BMW, Audi, Mercédes, terepjáró, ez márkafüggetlenül, ahol több a pénz, mint az agysejt, és emberség.Féltem a családom az utakon!

"a rendőrség csak arra van tartva, hogy szétverjen tüntetéseket" ez azért kicsit kemény volt  Vigyorog ebből is látszik mennyire nincsenek tisztában az állampolgárok a rendőrség szervezeti felépítésével, ahogy én sem látok bele a BKV napi gondjaiba, problémáiba, gondolom te sem látod át a rendőrségét. Ez a rendőrség, ezer sebből vérzik, létszám és anyagi gondokkal küzd, az a pár renitens aki megtéved, "mert ugye nap mint nap a médiában olvashatunk ilyen esetekről" tönkre teszi, a többi tisztességesen dolgozó rendőr munkáját. Nem bántani akarlak ezzel a pár sorral, csak picit rávilágítani a helyzetre.   Vigyorog

UI. Egy rendőr  Vigyorog
Kedves Forti! Írtam Neked egy privátot erre, olvasd el, kérlek, és várom válaszod!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Forti
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Lacetti Star 1.4 16v


« Hozzászólás #1447 Dátum: 2009. Július 14. - 16:49:18 »

Csak annyit tennék most hozzá, hogy nem kell csodálkoznunk, mert a rendőrség csak arra van tartva, hogy szétverjen tüntetéseket, de a közlekedési biztonságra ügyet sem vesznek. Minden nap, minden helyen ezt lehet látni, hogy gátlástalanok, és kőhűlyék mennek, mert vagy fittyet hánynak a szabályokra tudatosan, vagy nem is ismerik azokat, és se a logika, se a fizika ismeretlen fogalom a számukra, pedig mindkettő nagyon fontos a közlekedésben. A buszokat például minden egyes esetben megelőzik azon kereszteződés előtt, ahol azután jobbra kanyarodnának, de pont a nagy dög miatt nem láthatják, hogy ott van-e hely egyáltalán, és ilyenkor ott maradnak keresztben, és vagy eltaláljuk őket, vagy nem. Továbbá, ahogy Stocz írta, a mágneses autók, miért jönnek 2 méterre a másik mögött? Szóval a közlekedési morál, mint olyan nem létező fogalom, de ezt megtetézik nagyfokú tudatlansággal, agresszívitással, kivagyisággal. Most kivételesen a BMW-sek pusztultak, maguknak csinálták, de sajnos ez a ritkább, mert az áldozatok a legtöbbször a vétlenek, akiknek olcsóbb, gyengébb autójuk van. Emlékeztetőnek: Császár Előd nevű énekes gyilkos, amikor kinyírta a rendőrt, arra hivatkozott, hogy miért nincs légzsák a rendőr autóban, akkor még Ladák voltak, neki persze már szuper nyugati biztonságos gépe, így nyugodtan ölhetett. Ott van biztonság, ahol a rendőrség teszi a dolgát, és a lényeg, hogy megvesztegethetetlenül! BMW, Audi, Mercédes, terepjáró, ez márkafüggetlenül, ahol több a pénz, mint az agysejt, és emberség.Féltem a családom az utakon!

"a rendőrség csak arra van tartva, hogy szétverjen tüntetéseket" ez azért kicsit kemény volt  Vigyorog ebből is látszik mennyire nincsenek tisztában az állampolgárok a rendőrség szervezeti felépítésével, ahogy én sem látok bele a BKV napi gondjaiba, problémáiba, gondolom te sem látod át a rendőrségét. Ez a rendőrség, ezer sebből vérzik, létszám és anyagi gondokkal küzd, az a pár renitens aki megtéved, "mert ugye nap mint nap a médiában olvashatunk ilyen esetekről" tönkre teszi, a többi tisztességesen dolgozó rendőr munkáját. Nem bántani akarlak ezzel a pár sorral, csak picit rávilágítani a helyzetre.   Vigyorog

UI. Egy rendőr  Vigyorog
Kedves Forti! Írtam Neked egy privátot erre, olvasd el, kérlek, és várom válaszod!

Köszönöm megkaptam Mosolyog válaszoltam és örülök, hogy egy véleményen vagyunk  Kacsint
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1448 Dátum: 2009. Július 14. - 18:24:03 »

Nem tartozik szorosan a témához, de az a rendőr nem egy opel astra-f ben halt meg?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1449 Dátum: 2009. Július 14. - 18:45:02 »

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/41338_karakonal_halalos_baleset_tortent_nemesbodnel_ot_a

Iveco ablakában nézzétek a rendszámot...hát sikerűlt neki 
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 14. - 18:48:38 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1450 Dátum: 2009. Július 14. - 21:34:47 »


Weres!
Csináljuk meg azt a közlekedésbiztonsági Bt-t!
Én megmondtam. Mintha mindenki vette volna a jogsit, wazze! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1451 Dátum: 2009. Július 15. - 06:11:52 »

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/41338_karakonal_halalos_baleset_tortent_nemesbodnel_ot_a

Iveco ablakában nézzétek a rendszámot...hát sikerűlt neki 
Lehet,hogy már nem egyszer sikerült neki,ezért kapta ezt a nevet.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1452 Dátum: 2009. Július 15. - 14:17:06 »

....
  / oh, hogy nem voltam Ural-al.../
....
Én egy páncél autóban gondolkodom.
Rendezünk gyűjtést?
Utána meg nevelő célzatú roncs derbyt?  Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1453 Dátum: 2009. Július 15. - 15:41:34 »

....
  / oh, hogy nem voltam Ural-al.../
....
Én egy páncél autóban gondolkodom.
Rendezünk gyűjtést?
Utána meg nevelő célzatú roncs derbyt?  Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Lám- lám, a higgadt Stocz is veszti a türelmét, és átmenne népnevelőbe. Azt hiszem összedobhatnánk egy régi jó erős  szovjet masinára pénzt, körbe lehetne hegeszteni bukó, és védő csövekkel, majd kimenni vele az utcára, és szabályosan közlekedni, úgy, ahogy elvárható volna mindenkitől. Ha mégsem, hát Istenem, megjelölnénk azt, akire nem vonatkozott a szabály. Az lenne persze az igazi, ha ez a gép egy KRAZ, vagy Ural lenne, de elsőnek talán megtenné egy UAZ is, igaz, ezzel csak a személyautósokat lehetne nevelni, míg a másikakkal a kamionosokat is. De ne legyünk elsőre telhetetlenek, ha elkezdődne a népnevelés, sok jóérzésű idegen is szponzorálna minket, és akkor jöhetne a KRAZ, vagy Ural is. Nem volna baj, ha a fékje nem volna olyan, hogy rögtön állóra állna, csak úgy, hogy, ne eshessen el rajta az álló, nem is kapaszkodó, újságot olvasó ember a platón. Charles Bronzon Népnevelő Kft.-nek nevezhetnénk kis gépünket. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1454 Dátum: 2009. Július 15. - 17:28:19 »

BTR 80as 1,400,000.- a honvédségnél azal lehet büntetni igazán 100km/h a vége aszfalton sok átalakitás nanyon nem is kel rá Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!